به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو در 15 سالگي جراحي قلب داشته است
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: مادر كريستيانو رونالدو در گفت و گو با خبرنگار پرتغالي راز نهفته فرزندش را ناخواسته افشا كرد.

به گزارش یوفا به نقل از آس اسپانيا: انتشار خبر جراحي قلب كريستيانو رونالدو به شدت باعث دردسر وي شده است. از يك سو منچستر يونايتد به خاطر دروغي كه او سال ها پيش به كادر پزشكي باشگاه گفته عصباني است و از سويي ديگر رئال ماديد در ارائه پيشنهاد نجومي خود دچار ترديد شده است.

در جريان يك مصاحبه، خبرنگار پرتغالي از مادر رونالدو مي پرسد: تلخ ترين روز زندگي شما چه روزي بوده است؟ مادر كريستيانو رونالدو پاسخ مي‌دهد: همان روزي كه پسرم جراحي قلب داشت و ما ساعت ها پشت در بيمارستان منتظر ايستاديم تا جراح از اتاق عمل خارج شود. كريس در 15سالگي جراحي قلب داشته است.

رونالدو هنوز در اين مورد واكنشي نشان نداده است اما در هر حال بايد پاسخگوي دروغ چندين و چند ساله اش به منچستر يونايتد و رئال مادريد باشد.

۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
گري لين ستاره اسبق فوتبال انگليس به تفسير گلف ادامه مي دهد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: ستاره اسبق تيم ملي فوتبال انگليس با امضا قراردادي جديد، به كار تفسير گلف ادامه مي دهد.

به گزارش یوفا: گري لينه كر قرارداد خود را با يك شبكه تلويزيوني هفته گذشته تمديد كرد تا به مدت دو سال ديگر پيكارهاي مختلف گلف كه در سطح انگليس و اروپا انجام مي گيرد را تحليل و تفسير كند.

وي كه پس از خاتمه دوران ورزشي خود، به ورزش گلف روي آورد،‌ در اين باره اظهار داشت: من از دوران كودكي بازي گلف را دوست داشتم. در دوران فوتبال همواره به گلف پرداختم. وقتي هم كه از دنياي فوتبال كناره گرفتم،‌ ترجيح دادم در كنار گلف به عنوان مفسر حضور يابم.

لينه كر در دوران جواني در سال هاي 1984 الي 1992؛ 80 بازي براي تيم ملي انگليس انجام داد و 48 گل زد.

۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
"ال نینو" رده دوم را به قرمزهای آنفیلد هدیه داد.

آخرین و حساس ترین دیدار هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان با پیروزی لیورپول خاتمه یافت.

حساس ترین دیدار هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلستان میان تیم های لیورپول و چلسی با پیروزی 2-0 شاگردان " رافائل بنیتز " به پایان رسید. این دیدار که در ورزشگاه " آنفیلد " برگزار می شد با درخشش " فرناندو تورس " همراه بود. این دیدار کاملا یک طرفه دنبال شد و در حالی که مردان " استیون جرارد " در نیمه نخست بازی را در اختیار داشتند با درخشش " پتر چک " نتوانستند دروازه چلسی را باز کنند. در نیمه دوم شاگردان " اسکولاری " زمانی که در دقیقه 60 کارت قرمز را در مقابل " لمپارد " دیدند، در شوک فرو رفتند و قرمزهای آنفیلد از این فرصت استفاده کردند و مالکیت بازی را کاملا در اختیار گرفتند. حملات لیورپول در این نیمه هم با دفاع خوب چلسی بی نتیجه ماند، تا جایی که " تورس " در دقیقه 89 با یک ضربه سر تماشایی دروازه " چک " را باز کرد. در ادامه و در دقیقه 92 " بنایون " با یک توپ ربایی عالی موقعیت خوبی برای " تورس " فراهم کرد و او هم برای بار دوم دروازه چلسی را باز کرد و رده دوم جدول را قرمزهای آنفیلد هدیه داد.

ترکیب لیورپول: رینا، آربلوا، کاراگر، اسکرتل، آورلیو، کویت، آلونسو، ماسچرانو (بابل 83)، ریرا (بنایون 74)، جرارد، تورس (انگوگ 90)
ترکیب چلسی: چک، الکس، تری، اشلی کول، بوسینگوا، بالاک، میکل، لمپارد، کالو (استوچ 85)، آنلکا (دروگبا 69)، مالودا (دکو 69)

در دیگر دیدار امروز نیوکاسل و ساندرلند به تساوی 1-1 رضایت دادند. " سیسه " ابتدا ساندرلند را پیش انداخت اما " آمئوبی " در دقیقه 69 از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اسکولاری: لیورپول بهتر از چلسی بازی کرد.

" لوئیز فیلیپ اسکولاری " سرمربی چلسی اعلام کرد، لیورپول تیم برتر میدان آنفیلد برابر چلسی بود.

" اسکولاری " معتقد است لیورپول شایسته پیروزی برابر چلسی بوده است اما اخراج " فرانک لمپارد " را اشتباه بزرگ داور می داند.

" اسکولاری " گفت: « فکر می کنم این نتیجه بعد از آن اتفاقی که برای لمپارد افتاد، طبیعی بود زیرا آن ها مالکیت توپ بیشتری داشتند، بازی با کیفیتی ارائه دادند و بیشتر در محوطه جریمه ما حاضر بودند اما قبل از آن اتفاق اینچنین نبود. »

سرمربی برزیلی چلسی در مورد اخراج " لمپارد " گفت: « ما از داور می خواهیم این صحنه را بار دیگر از تلویزیون تماشا کند و احتمالاً او کارت قرمز لمپارد را تغییر خواهد داد زیرا من از تلویزیون این صحنه را نگاه کردم و خطا توسط بازیکن دیگر(ژابی آلونسو) انجام شد نه فرانک لمپارد. »

" فیل بزرگ " افزود: « من فکر می کنم در طول بازی، لیورپول بهتر از ما بود. ما باید دوباره تلاش کنیم، زیرا بازی های زیادی پیش رو داریم اما ما اکنون پشت سر دو باشگاه منچستر یونایتد و لیورپول قرار گرفته ایم و کار ما سخت تر از قبل شده است اما باید تا آخرین بازی بجنگیم. »

منبع

۱۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رافائل بنیتز پیروزی بزرگ لیورپول را ستود.

" رافائل بنیتز " سرمربی لیورپول پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل چلسی در "آنفیلد"، خواستار حفظ این روند شد.

چلسی بعد از اخراج بحث برانگیز " فرانک لمپارد " در دقیقه 60، ده نفره به بازی ادامه داد و لیورپول در دقیقه 89 موفق شد از روی سانتر " فابیو آورلیو " و ضربه سر شیرجه ای " فرناندو تورس " به گل اول برسد.

او سپس در وقت های اضافه موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند و کمک کند قرمزها با یک بازی بیشتر به دو امتیازی منچستریونایتد برسند.

سرمربی لیورپول به " Sky Sport "گفت فکر نمی کند اخراج " لمپارد " تاثیری بر بازی گذاشته باشد، زیرا آن ها در تمام طول بازی مالک توپ و میدان بودند.

" بنیتز " گفت:« من فکر می کنم در طول بازی بهتر از آن ها بودیم. این سوال بود که چرا موقعیت های بهتری ایجاد نمی کنیم. ما احتیاج داشتیم تا پایان مسابقه منتظر بمانیم. این درست است که آن ها 10 نفره بازی می کردند اما فکر می کنم در تمام طول بازی بهتر بودیم.»

او به خاطر اینکه صحنه تکرار تکل " لمپارد " را ندیده است در مورد اخراج حرفی نزد. " بنیتز " بر این باور است این پیروزی موقعیت آنان را در رقابت برای کسب عنوان قهرمانی بهتر کرده است.

« این همیشه مهم است که پیروز شوید، گل بزنید و خوب بازی کنید.»

او اضافه کرد:« ما پیش از این دیدار در یک موقعیت خارق العاده بودیم و الان خیلی بهتر هستیم، بنابراین مجبور هستیم این اعتماد را در خودمان حفظ کنیم و بازیکنان در اوج هستند، آن ها خوب کار کردند.»

او گفت:« این گل ها بازگشت خوبی برای " تورس " است. مطمئنا او تا پایان فصل می تواند گل های بیشتری بزند.»

منبع

۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
داشت حرصم دکتر ميومد که چرا بازی بازی بارسا رو نداد که وقتی نشستم بازيو ديدم متوجه شدم که چقدر خوب شده اين ليورپول
حقش برد بود و واقعا يه نکته رو اگه ديده باشين به من بگين اين دفاع چلسی الکس
چند تا گل رو گرفت؟
تمم شوت ها رو جلشون پريد بدتر از عمو پويول خودمونه!

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Vesper نوشته:

داشت حرصم دکتر ميومد که چرا بازی بازی بارسا رو نداد که وقتی نشستم بازيو ديدم متوجه شدم که چقدر خوب شده اين ليورپول
حقش برد بود و واقعا يه نکته رو اگه ديده باشين به من بگين اين دفاع چلسی الکس
چند تا گل رو گرفت؟
تمم شوت ها رو جلشون پريد بدتر از عمو پويول خودمونه!

آره الکس واقعا" خوب بود...
اما کاپی پویول خودمون یه چیز دیگس...

۱۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
770 ميليون يورو قيمت آبي‌هاي لندن/عرب‌ها در يك قدمي مالكيت چلسي

خريد باشگاه چلسي هر روز جدي‌تر مي‌شود.

شيخ سليمان الفهيم، قصد دارد با همكاري شش تا هفت سرمايه‌گذار ديگر باشگاه چلسي را از رومان آبراموويچ خريداري كند. اين درحالي است كه اين پيشنهاد با مخالفت آبي‌هاي لندني روبرو شده است.

هولگر هايمز گفت: «ما قصد نداريم چلسي را به صورت خصمانه بخريم. اين معامله تنها به عنوان دادوستدي دوستانه شدني خواهد بود.»

مدير مالي شركت سوئيسي "فالكون اكوئيتي" كه يكي از اين گروه سرمايه‌گذار است، تاكيد كرد كه هنوز تا آبراموويچ، مارك روس و ميلياردر باشگاه چلسي گفت‌وگويي انجام نشده است.

با وجود علاقه‌مندي اين گروه سرمايه‌گذاري معلوم نيست كه آيا مالك آبي‌هاي لندن دوست داشته باشد، چلسي را بفروشد.

آبراموويچ كه در بحران مالي كنوني 20 ميليارد يورو ضرر كرده است،‌ براساس برآوردها 770 ميليون يورو براي فروش باشگاهش در نظر گرفته است.

منبع

۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
ای خدا ضررو نيگا!
تا باشه چاهه نفت ...........

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
سرخ‌ها پيروز دوئل ليورپول - چلسي
رافائل بنيتس: هنوز راه درازي در پيش داريم .

ليورپول با پيروزي دو بر صفر برابر چلسي به تنهايي در مكان دوم جدول رقابت‌هاي ليگ برتر قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شاگردان رافائل بنيتس عصر يك‌شنبه با دو گل فرناندو تورس توانستند آبي‌هاي لندن را از پيش‌رو بردارند.

آنفيلدي‌ها با اين برد 51 امتيازي شدند تا هم‌چنان رقيب اصلي منچستريونايتد در رسيدن به عنوان قهرماني فصل جاري رقابت‌هاي ليگ برتر باقي بمانند.

سرمربي اسپانيايي قرمزها در پايان بازي گفت: به تيمش افتخار مي‌كند و خوشحال است كه تورس دوباره توانسته است گلزني كند.

بنيتس گفت: «از بازيكنانم كاملا راضي هستم. ما شايسته پيروزي بوديم و به شايستگي هم به پيروزي رسيديم. ليورپول تيم بهتر ميدان مسابقه بود.»

او ادامه داد: «اين پيروزي براي ما بسيار مهم بود. گلزني تورس هم براي ما اهميت زيادي دارد. در حال حاضر در موقعيت خوبي قرار داريم ولي هنوز راه درازي را در پيش داريم.»

تورس هموطن بنيتس هم پس از دو گلي كه در دقايق پاياني براي تيمش به ثمر رساند، گفت: «پيش از بازي مي‌دانستيم كه بايد به هر شكل برنده از بازي خا رج شويم. اكنون اعتماد به نفس بيشتري داريم.»

دو گل تورس نخستين گل‌هاي ليگ برتري او از ماه اكتبر تاكنون بودند. او بخش زيادي از فصل جاري را به دليل آسيب ديدگي از دست داد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۴ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۳۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۱۱,۸۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۲۵,۴۹۴ بازدید
۳ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۵,۳۵۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۷۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۵۹ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۸,۸۱۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۳,۹۳۱ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۲,۹۳۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۱,۹۱۳ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۰۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۲۲ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!