به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اسكولاري:‌ بيكار نخواهم ماند
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم چلسي انگليس گفت: با توجه به موقعيت ممتازي كه در فوتبال دارم‌، مطمئن هستم بيكار نخواهم ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس، لوئيس فليپه اسكولاري اظهار داشت: من يك مربي معمولي نيستم كه با بركناري از تيمي نگران آينده ام باشم.
وي كه روز دوشنبه به خاطر كسب نتايج مطلوب از سمت سرمربيگري تيم چلسي بركنار شد و جاي خود را به گاس هيدينگ هلندي داد، عنوان كرد: ‌در تمام سال هاي كه به كار مربيگري مي پردازم، هيچگاه بيكار نمانده ام، الان هم اطمينان دارم به سرعت تيمي را براي از ادامه فعاليتم، پيدا خواهم كرد.
اسكولاري يادآور شد: در مورد اخراج از چلسي فعلا نظري ندارم. در اين مورد در آينده فرصت براي صحبت خواهم داشت.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اسکولاری: بیکار نخواهم ماند

سرمربي سابق تيم چلسي انگليس گفت: با توجه به موقعيت ممتازي كه در فوتبال دارم‌، مطمئن هستم بيكار نخواهم ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس، لوئيس فليپه اسكولاري اظهار داشت: من يك مربي معمولي نيستم كه با بركناري از تيمي نگران آينده ام باشم.

وي كه روز دوشنبه به خاطر كسب نتايج مطلوب از سمت سرمربيگري تيم چلسي بركنار شد و جاي خود را به گاس هيدينگ هلندي داد، عنوان كرد: ‌در تمام سال هاي كه به كار مربيگري مي پردازم، هيچگاه بيكار نمانده ام، الان هم اطمينان دارم به سرعت تيمي را براي از ادامه فعاليتم، پيدا خواهم كرد.

اسكولاري يادآور شد: در مورد اخراج از چلسي فعلا نظري ندارم. در اين مورد در آينده فرصت براي صحبت خواهم داشت.

۲۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
چلسي با پرداخت غرامت به اسکولاري موافقت کرد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه فوتبال چلسي انگليس اعلام کرد که با پرداخت غرامت به "لوييس فيليپه اسکولاري" و دستيارانش موافقت کرده است.

به گزارش یوفا از لندن: اگرچه جزئياتي در اين باره اعلام نشده است اما بر اساس گزارش هاي منتشره در رسانه ها، اسکولاري حداقل 5/7 ميليون پوند به عنوان غرامت دريافت خواهد کرد.

باشگاه چلسي در وب سايت خود افزوده است: باشگاه طبق مفاد قرارداد اسکولاري، با پرداخت غرامت به او و دستيارانش يعني "فلاويو تکسيه‌را"، "دارلان اشنايدر" و "کارلوس پرسيدلي" موافقت کرده است و از آنها به خاطر زحماتشان در اين تيم قدرداني مي‌کند.

اسکولاري که سابقه قهرماني در جام جهاني را به همراه تيم ملي برزيل دارد، روز دوشنبه بعد از هفت ماه به دليل کسب نتايج ضعيف در مسابقات ليگ برتر انگليس، از مربيگري تيم چلسي برکنار شد.

باشگاه چلسي هم اکنون مذاکرات خود را با "گاس هيدينک" سرمربي هلندي تيم ملي روسيه براي جانشيني وي آغاز کرده است.

۲۴ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
گاس هيدينک رسما سرمربي چلسي شد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه چلسي انگليس امروز اعلام کرد: "گاس هيدينک" سرمربي هلندي تيم ملي فوتبال روسيه، از امروز تا پايان رقابتهاي فصل جاري ليگ برتر، هدايت آبي پوشان را برعهده مي گيرد.

به گزارش یوفا: چلسي با قرار دادن اطلاعيه اي بر روي وب سايت اختصاصي باشگاه، انتصاب هيدينک به عنوان سرمربي جديد را اعلام کرد، در حالي که وي گفته بود از هفته آينده سرمربي خواهد بود.

در اطلاعيه باشگاه آمده: باشگاه چلسي خوشحال است که اعلام کند گاس هيدينک تا پايان فصل جاري سرمربي موقت اين تيم خواهد بود.

وي اواخر هفته جاري (تا قبل از دوشنبه) با بازيکنان چلسي ديدار خواهد کرد.

باشگاه چلسي از مسوولان فدراسيون فوتبال روسيه نيز به خاطر همکاري با اين تيم تشکر کرد.

هيدينک در يک مصاحبه راديويي گفته بود اگر چلسي در نيمه دوم رقابتهاي ليگ برتر موفق باشد، شايد براي هميشه در استمفورد بريج بماند.

وي توضيح داد: اگر اوضاع بد باشد، به کشورهاي شرقي بر مي گردم و اگر خوب باشد، مي مانم، اما الان زياد به اين موضوع فکر نمي کنم.

سرمربي سابق تيم استراليا رابطه بسيار دوستانه اي با آبراموويچ دارد به طوري که گفته است اگر هر باشگاه ديگري بود، پيشنهادش را قبول نمي کرد اما چلسي با بقيه فرق دارد.

۲۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو

بر اساس يك گزارش منتشر شده
تري، لمپارد، چك و بالاك عامل بركناري اسكولاري شدند

خبرگزاري فارس: براساس يك گزارش منتشر شده چهار بازيكن تيم چلسي در بركناري لوئيس فليپه اسكولاري نقش داشتند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل،‌ جان تري،‌ فرانك لمپارد، پيتر چك و ميشائيل بالاك، ‌چهار بازيكن شاخص تيم چلسي از عملكرد اسكولاري در مدت 7 ماهي كه وي عهده دار مسئوليت اين تيم بود رضايت نداشته و عامل اصلي بركناري وي بودند.
اين گزارش حاكي است انتقادات اخير اين چهار تن از اسكولاري، زمينه ساز بركناري وي شده است.
در اين گزارش عنوان شده وقتي اين چهار بازيكن،‌ در محافل عمومي از اسكولاري انتقاد كردند،‌ رومان آبراموويچ، مالك چلسي را به فكر بركناري اين مربي انداختند.
اسكولاري روز دوشنبه حكم اخراج خود را دريافت كرد و به فاصله 48 ساعت‌‌،‌ باشگاه چلسي با گاس هيدينگ سرمربي هلندي تيم ملي روسيه به عنوان جانشين وي به توافق رسيد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رابسون و ونبلز به عنوان گزینه های مربیگری در نیوکاسل مطرح شده اند...

- سرالکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد اعلام کرد قصد دارد این فصل همه جام های انگلیس و جام قهرمانان اروپا را فتح کند.

- نیکو کرانجائر هافبک تیم پورتسموث اعلام کرد می خواهد به باشگاه های بزرگ تر بپیوندد.

- باشگاه لیورپول تلاش می کند جرارد دلوفو هافبک کناری بارسلونا را که فقط 14 سال سن دارد به خدمت بگیرد.

- میشائیل بالاک هافبک آلمانی چلسی معتقد است اسکولاری ضعیف ترین مربی برای چلسی بود.

- گاس هیدینک سرمربی جدید چلسی اعلام کرد با لوئیز فیلیپه اسکولاری در مورد ایجاد گروه و تفرقه در بازیکنان چلسی صحبت خواهد کرد. او همچنین قصد دارد با بازیکنان بزرگ چلسی در این مورد گفتگو کند.

- اسون گوران اریکسون سرمربی فعلی مکزیک اعلام کرد ممکن است با قبول هدایت پورتسموث به لیگ برتر انگلیس بازگردد. سرمربی سابق تیم ملی انگلیس فصل گذشته سرمربی منچستر سیتی بود.

- برایان رابسون، سرمربی سابق میدلزبورو و تری ونبلز سرمربی سابق تیم ملی استرالیا به عنوان گزینه های مطرح نیوکاسل برای جانشینی جو کینیر هستند. جو کینیر به دلیل بیماری قلبی نمی تواند نیوکاسل را در ادامه فصل رهبری کند.

- الانو به مارک هیوز اعلام کرد نیاز به فرصت دارد تا در منچستر سیتی همانند تیم ملی برزیل بدرخشد. الانو در دیدار دوستانه برزیل برابر ایتالیا گل اول تیمش را به ثمر رساند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
" دانیل اگر " مدافع لیورپول اعلام کرد در صورتی که در تیم اول نتواند بازی کند این تیم را ترک می کند.

" رافائل بنیتز " " جیمی کاراگر " و " مارتین اسکرتل " را به عنوان زوج قلب خط دفاعی انتخاب کرده است و " اگر " زیر سلطه این دو قرار گرفته است.

مدافع 24 ساله تیم ملی دانمارک، تمدید قرارداد با لیورپول را رد کرد و ماه گذشته با پیشنهاد میلان مواجه شد که این انتقال هم صورت نگرفت.

" اگر " امیدوار است در تابستان با پرداخت مبلغی قرارداد خود با لیورپول را آزاد کند.

" اگر " به " Sporten.dk " گفت:« اجازه بدهید صادق باشم، اگر من بازی نکنم نمی توانم این روند را ادامه دهم.»

« این هرگز برای یک فوتبالیست زیبا نیست که مرتبا بازی نکند. این گاهی اوقات برای من اتفاق می افتد و نمی توانم آن را مخفی کنم. موقعیت من در باشگاه طوری است که او (بنیتز) به من فرصت بازی نمی دهد.»

« تا حالا من انتخاب کرده ام که بمانم و برای جایگاهم بجنگم.»

« احساس می کنم به حد کافی خوب هستم. بنابراین زمانی که بازی نمی کنم عصبانی می شوم. من منتظر موقعیتی هستم که چند بازی انجام دهم و نشان دهم که به حد کافی خوب هستم.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
" رایان گیگز " تایید کرد در صدد امضاء قرارداد جدید با منچستریونایتد است.

بازیکن افسانه ای یونایتد موفق شد تک گل این تیم را مقابل وستهام به ثمر برساند و این به این معناست که او در 17 دوره لیگ برتر موفق به گلزنی شده است، که تنها بازیکنی است که به این رکورد دست یافته است.

او در شروع 35 سالگی است و " فرگوسن " تایید کرد قصد دارد قرارداد " گیگز " را به مدت یک سال دیگر تمدید کند.

" گیگز " به " Daily Mirror " گفت:« نمی خواهم بازنشسته شوم. این داستان ها حقیقت ندارد. من بیشتر از همیشه دارم از فوتبال لذت می برم.»

« من در حال مذاکره برای امضاء قرارداد جدید هستم و امیدوارم به زودی این اتفاق رخ دهد.»

« من با یک گروه خیلی با استعداد دارم بازی می کنم و روحیه خیلی خوبی در رختکن وجود دارد. قصد دارم در این فصل بهتر از همیشه برای تیمم بازی کنم.»

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 12 فوریه

رابسون و ونبلز به عنوان گزینه های مربیگری در نیوکاسل مطرح شده اند...

- سرالکس فرگوسن سرمربی منچستر یونایتد اعلام کرد قصد دارد این فصل همه جام های انگلیس و جام قهرمانان اروپا را فتح کند.

- نیکو کرانجائر هافبک تیم پورتسموث اعلام کرد می خواهد به باشگاه های بزرگ تر بپیوندد.

- باشگاه لیورپول تلاش می کند جرارد دلوفو هافبک کناری بارسلونا را که فقط 14 سال سن دارد به خدمت بگیرد.

- میشائیل بالاک هافبک آلمانی چلسی معتقد است اسکولاری ضعیف ترین مربی برای چلسی بود.

- گاس هیدینک سرمربی جدید چلسی اعلام کرد با لوئیز فیلیپه اسکولاری در مورد ایجاد گروه و تفرقه در بازیکنان چلسی صحبت خواهد کرد. او همچنین قصد دارد با بازیکنان بزرگ چلسی در این مورد گفتگو کند.

- اسون گوران اریکسون سرمربی فعلی مکزیک اعلام کرد ممکن است با قبول هدایت پورتسموث به لیگ برتر انگلیس بازگردد. سرمربی سابق تیم ملی انگلیس فصل گذشته سرمربی منچستر سیتی بود.

- برایان رابسون، سرمربی سابق میدلزبورو و تری ونبلز سرمربی سابق تیم ملی استرالیا به عنوان گزینه های مطرح نیوکاسل برای جانشینی جو کینیر هستند. جو کینیر به دلیل بیماری قلبی نمی تواند نیوکاسل را در ادامه فصل رهبری کند.

- الانو به مارک هیوز اعلام کرد نیاز به فرصت دارد تا در منچستر سیتی همانند تیم ملی برزیل بدرخشد. الانو در دیدار دوستانه برزیل برابر ایتالیا گل اول تیمش را به ثمر رساند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
بر اساس يك گزارش منتشر شده
تري، لمپارد، چك و بالاك عامل بركناري اسكولاري شدند
خبرگزاري فارس: براساس يك گزارش منتشر شده چهار بازيكن تيم چلسي در بركناري لوئيس فليپه اسكولاري نقش داشتند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل،‌ جان تري،‌ فرانك لمپارد، پيتر چك و ميشائيل بالاك، ‌چهار بازيكن شاخص تيم چلسي از عملكرد اسكولاري در مدت 7 ماهي كه وي عهده دار مسئوليت اين تيم بود رضايت نداشته و عامل اصلي بركناري وي بودند.
اين گزارش حاكي است انتقادات اخير اين چهار تن از اسكولاري، زمينه ساز بركناري وي شده است.
در اين گزارش عنوان شده وقتي اين چهار بازيكن،‌ در محافل عمومي از اسكولاري انتقاد كردند،‌ رومان آبراموويچ، مالك چلسي را به فكر بركناري اين مربي انداختند.
اسكولاري روز دوشنبه حكم اخراج خود را دريافت كرد و به فاصله 48 ساعت‌‌،‌ باشگاه چلسي با گاس هيدينگ سرمربي هلندي تيم ملي روسيه به عنوان جانشين وي به توافق رسيد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۵ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۶۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۴۶,۷۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۵,۸۰۰ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۹,۸۵۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۳۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۷ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۱,۳۴۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۶۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۶۶۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۲,۵۶۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۹۳ کاربر آنلاین است. (۸۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!