به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Pep Guardiola نوشته:

در ضمن به این بهانه هم که شده شبکه 3 همه ی بازی های بارسا رو پخش میکنه

مگه فقط به همین درد بخوره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
تاج:
خرداد سال آينده حكم مرگ و زندگي را براي فوتبال ايران دارد
خبرگزاري فارس: نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: با توجه به فشردگي مسابقات تيم ملي فوتبال ايران، خرداد ماه سال آينده حكم مرگ و زندگي را براي ما دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي تاج در مورد اظهارات 2 نماينده مجلس مبني بر بحراني بودن شرايط تيم ملي اظهار داشت: اگر انتقادات همراه با راهكارهاي مناسب باشد اين انتقادات را مي پذيريم و مورد بررسي قرار مي‌دهيم تا تيم ملي بدون هيچ مشكلي راهي جام جهاني شود اما فكر نمي كنم شرايط تيم ملي در حال حاضر بحراني باشد.
وي ادامه داد: اين انتقادات نشان داد نمايندگان مجلس هم مانند همه مردم به تيم ملي توجه دارند و مسائل اين تيم را پيگيري مي كنند.
تاج درباره برنامه‌هاي تيم ملي عنوان كرد: اواسط ارديبهشت مسابقات ليگ برتر تمام مي‌شود و تا پايان اين ماه هم جام حذفي به اتمام مي‌رسد. در نيمه دوم ارديبهشت نيمي از نفرات و در آخر ماه تمام ملي پوشان در اختيار ما قرار مي‌گيرند.
وي گفت: با توجه به بازي‌هاي حساسي كه در خرداد ماه داريم اين ماه حكم مرگ و زندگي را براي فوتبال ايران دارد؛ با توجه به تساوي كه مقابل كره جنوبي و در تهران كسب كرديم اميدوارم با پيروزي در مسابقات آينده به مرحله بعد صعود كنيم و تكليف نهايي تيم ملي به ديدار برگشت مقابل كره جنوبي موكول نشود.
تاج ادامه داد: در خرداد 3 پرواز طولاني را بايد تجربه كنيم و بايد تدابير ويژه‌اي را براي تغذيه، ماساژ و رفع خستگي بازيكنان بينديشيم.
نايب رئيس فدراسيون فوتبال ايران راجع به جريان سازي مسئولان فوتبال عربستان براي حضور اسكولاري در اين تيم اظهار داشت: تجربه نشان داده عربستان هنگامي كه در شرايط بحراني قرار مي‌گيرد چنين كارهايي را انجام مي‌دهد، اما ما نبايد تحت تاثير جوسازي آنها قرار بگيريم و با قدرت كار خودمان را انجام بدهيم.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۸ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
كفاشيان: شرايط تيم ملي بحراني نيست
خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال در واكنش به تذكر 2 نماينده مجلس گفت: شرايط تيم ملي ايران بحراني نيست.

علي كفاشيان در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در مورد تذكر 2 تن از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي درباره شرايط تيم ملي به رئيس جمهوري، اظهار داشت: به نظر من به هيچ وجه تيم ملي در شرايط بحراني قرار ندارد. تيم ملي تا به حال شكست نخورده است و تيمي كه شكستي در كارنامه‌اش وجود ندارد چه بحراني مي‌تواند داشته باشد؟
وي ادامه داد: تيم هاي ديگر هم با سرمايه گذاري و برنامه ريزي كه داشته‌اند قوي تر شده‌اند. تيم ملي ايران هم با 6 امتيازي كه به دست آورده هنوز چيزي را از دست نداده است. البته اگر در 3 مسابقه‌اي كه مساوي كرديم يكي از آنها را مي‌برديم مشكلات كمتري براي صعود داشتيم، اما ما هم تمام تلاش خود را مي‌كنيم تا با كسب نتيجه در 4 مسابقه آينده با صعود به جام جهاني2010 دل مردم ايران را شاد كنيم.
رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سؤال كه با توجه به شرايط حساس تيم ملي آيا اين تذكرات به ضرر تيم ملي است يا خير، گفت: اين حق مجلس است كه روي نقاط ضعف جامعه دست گذاشته و با پيگيري كه انجام مي‌دهد در حل و فصل آنها برآيد. ما نمي‌توانيم در حيطه وظايف خود به تذكرات آنها اعتراض كنيم. ما فقط مي‌توانيم اگر پيشنهادي و راهكاري از سوي مجلس براي بهتر شدن شرايط تيم ملي شد، به آن عمل كنيم. بايد با مجلس تعامل كنيم تا با حل مشكلات تيم ملي قوي تري داشته باشيم.
وي ادامه داد: تيم ملي هيچ گاه از پا ننشسته و سعي مي‌كنيم با بهترين نتيجه به جام جهاني 2010 صعود كنيم.
كفاشيان در مورد تساوي ايران برابر كره جنوبي و شانس صعود تيم ملي به جام جهاني اظهار داشت: تا وقتي كه صعودمان به جام جهاني قطعي نشود در مرز صعود يا عدم صعود به سر مي‌بريم. بايد در ديدارهاي آينده طوري نتيجه بگيريم كه راه صعودمان به جام جهاني را هموار كنيم.
وي ادامه داد: روي هيچ ديداري نمي‌توان حساب كرد زيرا با يك برد يا باخت شرايط تيم ها در جدول بالا و پايين مي‌شود.
كفاشيان در مورد جنگ‌هاي رواني احتمالي ايجاد شده از سوي عربستان گفت: اين شرايط به هيچ وجه مهم نيست. ما بايد عربستان را خيلي قوي فرض كرده و با آمادگي كامل به مصاف اين تيم برويم.

منبع

۲۸ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
فلاحت پيشه: روح ملي در تيم ملي ايران حاكم نيست
خبرگزاري فارس: عضو فراكسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي گفت: در تيم ملي ايران روح ملي وجود ندارد.

حشمت ا... فلاحت پيشه در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره تذكر به رئيس جمهوري مبني بر روند ضعيف تيم ملي ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 اظهار داشت: من به همراه حسن غفوري فرد به اين نتيجه رسيديم كه نگراني از بازي هاي تيم ملي يك واقعيت در جامعه است. ما عادت كرده ايم كه راه آسان رسيدن به جام جهاني را براي خود سخت كنيم.
وي افزود: در اين شرايط احساس مي شود كه تيم ملي از همه ظرفيت هاي خود براي رسيدن به جام جهاني استفاده نمي كند. ايران؛ كشوري است كه با توجه به امكانات و استعدادهايي كه دارد از رتبه 100 دنيا به رتبه 15 فيفا هم رسيده است.
اين نماينده مجلس ادامه داد: رسيدن به جام جهاني با توجه به اين پتانسيل حداقل انتظاري است كه از اين تيم ملي مي رود. در كره جنوبي صعود به جام جهاني به يك امر نهادينه تبديل شده و درخشش در جام جهاني هدفشان شده است. ما هم بايد همين هدف را داشته باشيم و سطح توقع خود را بالا ببريم.
فلاحت پيشه با بيان اينكه مسائل حاشيه اي در اين تيم باعث شده تا از ظرفيت ها به خوبي استفاده نشود اضافه كرد: مسائل حاشيه اي و غير ملي در اين تيم سايه انداخته است. هيچ كسي در ايران مخالف صعود تيم ملي به جام جهاني نيست. اگر هم ما تذكري داده ايم به اين دليل است كه معتقديم روز به وز فرصت ها در حال از دست رفتن است.
وي تاكيد كرد: بازي هاي تيم ملي در حد و اندازه توانايي هاي ما نيست. ما هم با علم به اين موضوع اين تذكر را امضا كرديم و خواستيم چاره اي انديشيده شود.
وي در پاسخ به اين سئوال كه فكر مي كند اين تذكر تا چه اندازه موثر واقع شود گفت: ما وظيفه خود را به عنوان عضوي از فراكسيون ورزش انجام داده ايم. معتقد بوديم بايد اين تذكر داده مي شد. ما براي رسيدن به جام جهاني بارها غرور خود را زير پا گذاشته ايم و در حال حاضر هم بايد از غرورهاي شخصي خود بگذريم و براي حفظ غرور ملي روح جمعي را در تيم حاكم كنيم.
فلاحت پيشه ادامه داد: ما نبايد بيش از اين مردم را در دغدغه بگذاريم. وقتي در دنيا به اين نتيجه رسيده اند كه فوتبال ايران پيشرفت كرده خودمان با حاشيه ها نبايد اين فرصت را از خود بگيريم.
وي در مورد اينكه گاهي انتقادها از تيم ملي به غرض ورزي تعبير مي شود گفت: با انتقاد سازنده است كه هر موضوعي به بلوغ مي رسد. جالب است حتي گاهي مي بينم كه از گزارشگران بازي ها خواسته مي شود تا عيوب تيم را مطرح نكنند. انتقاد سازنده بهترين راه براي جلوگيري از تخريب است.
فلاحت پيشه تصريح كرد: ما در قالب اهرم هاي نظارتي تعاريفي داريم. در مجلس اين اهرم ها مرحله به مرحله سنگين تر مي شود. مرحله اول تذكر است. بعد به سئوال مي رسيم. مرحله سوم تحقيق و مرحله چهارم استيضاح است. حال كه وزير ورزش نداريم دليل نمي شود نسبت به اتفاقاتي كه در آن رخ مي هد بي توجه باشيم. ما چون هدفمان تيم ملي است و به همين دليل وارد عمل شديم.
اين نماينده مجلس با اشاره به اينكه اين تذكر هيچ نفعي براي او و غفوري فرد ندارد افزود: شايد خيلي از آقاياني كه ديد سياسي به ورزش دارند دغدغه هاي مردم را درك نكنند. شايد براي آنها رسيدن به جام جهاني موضوعي طبيعي باشد اما به آنها كه به پاي فوتبال پير شده اند و از شوق بازي هاي تيم ملي درس خود را خوب مي خوانند بايد احترام گذاشت. از اين انتقادها نبايد تفسير سياسي كرد.
وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا فقط دو نماينده اين تذكر را امضا كرده اند گفت: ما نمي خواستيم شلوغش كنيم و براي جلوگيري از مسايل حاشيه اي به همين دو امضا اكتفا كرديم.

منبع

۲۸ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
عزيزي: با شكم فربه‌ام دوست دارم براي تيم ملي بازي كنم
خبرگزاري فارس: بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال با اشاره به مشكلات موجود ميان علي كريمي و علي دايي گفت: من با اين شكم فربه‌ام دوست دارم براي تيم ملي بازي كنم؛ پس علي كريمي هم چنين حسي را دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس تساوي ايران برابر كره جنوبي و شايعه بخشش خداداد عزيزي بهانه‌ مناسبي براي صحبت با او بود.
عزيزي گفت و گويي با خبرنگار خبرگزاري فارس انجام داده كه متن آن را در زير‌ مي‌خوانيم:

فارس: مديرعامل جديد پيام از مطرح شدن بخشش شما در مجلس شوراي اسلامي خبر داده است. اين قضيه به كجا رسيد؟
*من هيچ خبري ندارم و از همه جا بي‌خبر هستم. اين قضيه را هم دنبال نمي‌كنم اما در حال حاضر اين خبر واقعيت ندارد.

فارس: گفته مي‌شد قرار است شما نامه‌اي سرگشاده براي رئيس جمهوري بنويسيد؟
*اين خبر هم واقعيت ندارد.

فارس: اما بازگشت شما به فوتبال كه صحت دارد. ظاهرا به تيم پيام كمك مي‌كنيد؟
*فقط در دو ديدار با پرسپوليس و صباي قم آن هم به درخواست مهدي هاشمي نسب از طريق تلفن به تيم كمك كردم. آن هم به خاطر اينكه قرار بود مطالبات بازيكنان را بدهند اما متاسفانه در مشهد دروغ زياد است و وعده‌ها عملي نمي‌شود.

فارس: يعني خلف وعده كردند؟
*بله؛ هيچ كدام از وعده ها عملي نشد. من هم با وجود آنكه گفته بودم ديگر به فوتبال فكر نمي‌كنم اما به خاطر رفاقت به فوتبال برگشتم تا شايد تيمي را كه برايش خون دل خورده بوديم و آن را به ليگ برتر آورده بوديم؛ بتوانيم حفظ كنيم اما شرايط در مشهد مناسب نيست. من نبايد اعتماد مي كردم.

فارس: شرايط نامناسب چگونه به وجود آمده است؟
مديريت غلط اين شرايط را پيش آورد. با ايزدي؛ مديرعامل جديد باشگاه پيام جلسه‌ داشتم. ايشان به من گفت؛ اگر تيم به ليگ دسته اول صعود كند شما بيشتر از من ضرر مي‌كنيد. به او گفتم من 15 است در فوتبال اين مملكت حضور دارم و بالا و پايين آن را زياد ديده‌ام. گفتم گوشم از اين حرف‌ها پر است. شما وقتي پول نداريد به بازيكن بدهيد من چه كمكي مي‌توانم بكنم. براي اولين بار بود كه شخصي در زندگي‌ام به من اولتيماتوم مي داد كه ضرر مي‌كنم.

فارس: اما گفته مي‌شود مدير جديد باشگاه شخص متمولي است؟
*از اين حرف‌ها زياد است. در مشهد آدم پولدار زياد است اما يا در جيب ها را دوخته اند يا اينكه عقرب در جيب‌ها است تا كسي در آن دست نكند. فكر نمي كنم با اين شرايط كسي بتواند به پيام كمك كند. به ايزدي هم گفتم نمي‌توان فوتبال را با من بميرم تو بميري بازي كرد. 25 هفته است كه خلف وعده مي‌شود.

فارس: منظورتان حق و حقوق بازيكنان است؟
*بله. به آنها گفتم اگر بازيكن چيز زيادي خواست آن را به من بسپاريد اما بايد حق و حقوق بازيكن را داد. نمي‌شود بدون پرداخت حق و حقوق بازيكنان از آنها كار اضافه تر بخواهيم. نمي‌توان به بازيكن گفت به موقع سر تمرين بيايد، مرد باشد، تاكتيك‌ پذير باشد اما خودمان يك كار هم برايش نكنيم و به وعده‌ها عمل نكنيم.

فارس: نظر شما در مورد ديدار ايران و كره جنوبي چيست؟
*برابر كره اصلا خوب بازي نكرديم. گلي هم كه زديم روي نبوغ نكونام بود. در زماني كه در پاس بودم با نكونام همبازي بودم. او از همان زمان خوب ضربه كاشته مي‌زد. زماني هم كه در ديدار با كره جنوبي پشت توپ قرار گرفت گفتم كه او اين توپ را گل مي‌كند.

فارس: يعني معتقديد تاكتيكي براي گلزني در اين ديدار نداشتيم؟
*بازي حساسيت زيادي داشت و اگر درخشش مهدي رحمتي نبود ما بازنده مي‌شديم. آنها چند موقعيت خطرناك روي دروازه ما خلق كردند ولي ما نتوانستيم موقعيت زيادي را ايجاد كنيم. با اين تساوي كارمان براي صعود به جام جهاني سخت شد. به دوستانم گفتم شكم دروازه بان كره جنوبي از شكم من هم بزرگتر بود اما ما نتوانستيم حتي روي دروازه حريف فشار بياوريم تا ببينيم كه اين شكم چگونه مي‌خواهد برابر ضربات ما واكنش نشان دهد.

فارس: امكان دارد به جام جهاني صعود نكنيم؟
*تا قبل از مسابقه با كره ما 60 به 40 شانس صعود به جام جهاني داشتيم؛ يعني 60 درصد احتمال داشت به جام جهاني برويم، اما اكنون كمتر از 50 درصد براي صعود به جام جهاني شانس داريم. اكنون دو تيم كره جنوبي و كره شمالي بالاتر از ما قرار دارند و عربستان نيز با دو امتياز كمتر پشت سر ما است. آن هم در حالي كه در تهران بايد به مصاف عربستان برويم. اگر مسابقات مقدماتي 98 فرانسه را به ياد بياوريم عربستان در دور برگشت بسيار برتر از ما ظاهر شد و مستقيم به جام جهاني رفت آن هم در حالي كه ما در دور رفت همه تيم‌ها را شكست داده بوديم. بنابراين ديدار با عربستان سخت خواهد بود آن هم در شرايطي كه دو كره بالاي ما هستند.

فارس: يعني امكان دارد به عنوان تيم سوم هم صعود نكنيم؟
*اگر بر فرض مانند دور رفت 6 امتياز بگيريم يعني عربستان و امارات را ببريم آن موقع برابر دو كره بايد در خانه حريف به ميدان برويم كه كار بسيار سختي است و سايه عربستان نيز پشت سر ما قرار دارد.

فارس: ايراد كار تيم ملي را كجا مي‌بينيد؟
*ما بازيكن تعيين كننده كم نداريم. وقتي كه مهدي رحمتي و جواد نكونام مي‌توانند شرايط مسابقه را تغيير دهند حتما علي كريمي نيز مي‌تواند سرنوشت بازي را عوض كند. در ديدارهاي سنگين مانند بازي با كره جنوبي بهتر است به جاي ميدان دادن به جوانان به بازيكنان باتجربه خود فرصت بازي كردن بدهيم .جوانان مي توانند در مسابقاتي مانند تايلند و يا سنگاپور به ميدان بروند. نبايد در مقدماتي جام جهاني كه امكان دارد از حضور در اين ميدان بزرگ و معتبر محروم شويم چنين ريسكي بكنيم. ما مهدوي كيا سرحال و آماده را داريم. جوانگرايي هميشه بايد مد نظر باشد اما در ديدارهاي سنگين و حساسي مانند كره با تجربه ها به ما كمك بسياري خواهند كرد.

فارس: جدا از مهدوي كيا؛ علي كريمي خودش حاضر به حضور در تيم ملي نيست.
*بايد ببينيم چه اتفاقي افتاده است كه كريمي دوست ندارد در تيم ملي باشد. من با 20 متر شكم هنوز هم دوست دارم براي تيم ملي بازي كنم. بنابراين هر بازيكن آماده اي مانند علي كريمي دوست دارد براي كشورش افتخار بيافريند و زير پرچم ايران خدمت كند. البته علي دايي نيز بي دليل كاري را نمي كند. حتما نظري داشته كه مهدوي كيا را دعوت نمي كند اما من معتقدم علي كريمي و علي دايي را مي توان با پادرمياني به يكديگر نزديك كرد تا تيم ملي از حضور بازيكني چون كريمي و مهدوي كيا بهره مند شوند. آنها قطعا مي‌توانند به تيم ملي كمك بسياري كنند. همانطور كه نكونام مي‌گفت؛ ورزشگاه آزادي براي كره اي ها جهنم است، ورزشگاه سئول نيز مي‌تواند براي ما همين شرايط را داشته باشد. بازي در سئول كار مشكلي است. بنابراين بازيكنان با تجربه مي توانند با استرس كمتر براي ما مفيد واقع شوند.

فارس: تجربه علي دايي در مربيگري كم است؟
*دايي دارد خوب كار مي‌كند. حضور او روي نيمكت به عنوان يك چهره سرشناس به ما كمك مي‌كند. من معتقدم ما بازيكن باتجربه در ميدان كم داريم. همانطوري كه حضور وحيد هاشميان در ديدار برابر كره در بسياري از صحنه‌ها كره‌اي ها را اذيت كرد علي كريمي و مهدوي كيا نيز مي‌توانند به ما كمك بسياري كنند.

منبع

۲۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا جهت انجام مذاکره در خصوص امضاي يادداشت تفاهم ميان فدراسيون‌هاي ایران و اسپانيا از علي کفاشيان همتاي ايراني خود دعوت کرد به اسپانيا سفر کند

آنخل ويلار رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا در ديداري که در اين ارتباط با سفير جمهوري اسلامي در مادريد انجام گرفت، همچنين در مورد انجام ديدارهاي دوستانه بين تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و اسپانيا نيز بحث و مذاکره کرد.

سيد داود صالحي سفير جمهوري اسلامي ايران در اسپانيا در اين ديدار ضمن ارايه گزارشي از وضعيت ورزش در جمهوري اسلامي ايران بويژه فوتبال، اظهار داشت: ايران هميشه در رشته فوتبال به عنوان يک قطب مهم در آسيا و يکي از پرافتخارترين تيم‌هاي اين قاره مطرح بوده است.

سفير ايران همچنين با انتقاد از روند همکاري‌هاي موجود ميان دو کشور در زمينه فوتبال تصريح کرد: روند همکاري‌هاي فوتبال بين دو کشور در سطح ساير همکاري‌هاي موجود بين دو کشور نيست و بايد در اين زمينه اقدامات بيشتري صورت پذيرد.

رئيس فدراسيون فوتبال اسپانيا نيز در پاسخ به اظهارات سفير ايران ضمن استقبال از نظرات سفير جمهوري اسلامي ايران، اعلام آمادگي کرد که موافقتنامه همکاري جامع بين فدراسيون‌هاي فوتبال دو کشور به امضا برسد.

وي همچنين گزارشي نيز از چگونگي فعاليت‌هاي فدراسيون فوتبال اسپانيا در زمينه‌هاي مختلف ملي و هماهنگي با باشگاه‌ها به سفير ايران ارايه کرد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
دوازدهم فروردين در بارسلونا؛ ایران - مراکش
به احتمال فراوان دو تيم ايران و مراكش دوازدهم فروردين در بارسلوناي اسپانيا رو درروي هم قرار مي‌گيرند.

پس از انجام مذاكرات ميان فدراسيون‌هاي فوتبال ايران و مراكش 70 درصد توافقات انجام شده و به احتمال فراوان اين دو تيم دوازدهم فروردين در بارسلوناي اسپانيا به مصاف هم خوا هند رفت.

براساس برنامه‌ي تنظيم شده اعضاي تيم ملي ايران يك روز پس از ديدار برابر عربستان بامداد نهم فروردين براي بر پايي اردويي چهار روزه عازم اسپانيا خواهند شد و پس از انجام ديدار برابر مراكش سيزدهم فروردين به ايران بازخواهند گشت.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پيشنهاد اسپانيا براي بازي دوستانه با تیم ملی ايران

شنبه رييس فدراسيون فوتبال ايران با رييس فدراسيون فوتبال اسپانيا تلفني گفت‌وگو كرد.

علي كفاشيان در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره‌ي اين گفت‌وگوي تلفني اظهار كرد: سفير ايران در اسپانيا علاقه‌ي فراواني به مسايل ورزشي دارد و روز گذشته ترتيبي فراهم كرد كه من با رييس فدراسيون فوتبال اسپانيا تلفني صحبت كنم. در اين گفت‌وگوي تلفني رييس فدراسيون اسپانيا پيشنهاد داد كه ديداري بين ايران و تيم ملي اسپانيا در روز هشتم ژوئن در تهران برگزار شود. اما، به دليل اينكه در آن زمان تيم ملي درگير رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني است، شرايط فراهم نشد تا بتوانيم در تهران با تيم ملي اسپانيا بازي كنيم. با اين حال قرار شد كه با امضاي تفاهم نامه‌اي بين فدراسيون فوتبال ايران و فدراسيون فوتبال اسپانيا روابط گسترده‌اي بين دو فدراسيون ايجاد شود.
وي با بيان اينكه رييس فدراسيون فوتبال اسپانيا علاقه‌مند است ديداري دوستانه بين دو تيم برگزار شود، گفت: قرار شد در مذاكرات آتي شرايط براي انجام بازي دوستانه بين دو تيم ايران و اسپانيا فراهم شود.
كفاشيان در ادامه درباره‌ي درخواست نماينده‌ي مشهد در مجلس براي بخشش خداداد عزيزي گفت: اين تقاضا آمده اما، ما آن را نپذيرفته‌ايم و بايد ببينيم كه بعد از عيد چه شرايطي به وجود مي‌آيد. چيزي كه مشخص است اين است كه خداداد بايد حداقل شش ماه از محروميتش را بگذراند.
وي درباره‌ي شايعات مختلف مبني بر فشار برخي مراجع به فدراسيون فوتبال براي بازگشت علي كريمي به تيم ملي گفت: تشخيص اينكه چه بازيكني به تيم ملي دعوت شود، با كادرفني تيم ملي است. اگر علي دايي و كادرفني تشخيص بدهند كه يك بازيكن مي‌تواند به سود تيم ملي باشد، قطعا او را دعوت مي‌كند اما، ‌ما به عنوان فدراسيون نمي‌توانيم به كادرفني تيم ملي فشار بياوريم كه فلان بازيكن را به تيم ملي دعوت كن. اما مطمئنم اگر دايي تشخيص دهد كه كريمي مي‌تواند به نفع تيم ملي باشد، او را به تيم ملي دعوت خواهد كرد.
رييس فدراسيون فوتبال درباره‌ي سفر محمدبن‌همام براي جلب نظر اين فدراسيون در جهت دادن راي به او در انتخابات رياست كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: راي فدراسيون فوتبال ايران محمدبن‌همام است. او در شرايط فعلي بهترين گزينه براي رياست كنفدراسيون فوتبال آسياست و به نظرم عملكرد بسيار خوبي در اين سال‌ها داشته است و چارچوب مشخصي را براي فوتبال آسيا به وجود آورده و تحولات فراواني را هم باعث شده است. به همين دليل نظر ما درباره‌ي او مثبت است و راي فدراسيون فوتبال ايران بن‌همام خواهد بود.
كفاشيان با اشاره به همراهي باشگاه‌ها با فدراسيون فوتبال در روزهاي پيش‌رو قبل از ديدار برابر عربستان گفت: باشگاه‌ها همواره در مواقع حساس يار و ياور فدراسيون فوتبال بوده‌اند و آنها اين بار هم با دادن پيشنهاد تعويق بازي‌هاي اول فروردين به سود تيم ملي با فدراسيون همكاري كردند و همكاري آنها در نهايت باعث موفقيت تيم ملي و نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا خواهد شد.
رييس فدراسيون فوتبال درباره ديدارهاي تداركاتي تيم ملي گفت: براي روز 24 اسفند در حال مذاكره هستيم و هيچ تيمي قطعي نشده است،‌ اما براي 12 فروردين 70 درصد توافقات با فدراسيون فوتبال مراكش انجام گرفته است.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
حريف تداركاتي ايران در استراليا برنده شد

خبرگزاري فارس: حريف تداركاتي تيم فوتبال ايران برابر استراليا به پيروزي رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم ملي فوتبال كويت پنجشنبه شب در مرحله مقدماتي جام ملت هاي آسيا موفق شد استراليا را در ورزشگاه كانبرا يك بر صفر شكست دهد.
كويت كه سوم فروردين 88 در ديداري دوستانه پذيراي تيم ملي فوتبال ايران است، در دقيقه 37 توسط خالد ندا دروازه تيم استراليا را گشود و با همين گل، سه امتياز اين بازي خارج از خانه را به دست آورد.

جدول گروه دوم :
عمان 4 امتياز-2بازي
كويت 3 امتياز-2 بازي
اندونزي 2 امتياز- 2 بازي
استراليا يك امتياز- 2 بازي

منبع

۱۶ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

براي برگزاري ديداري دوستانه
تيم ملي كنيا 22 اسفند وارد ايران مي‌شود

خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال كنيا براي برگزاري ديدار دوستانه با تيم ملي 22 اسفند وارد ايران مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم ملي ايران و كنيا روز شنبه 24 اسفند ساعت 17:45 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.
تيم ملي ايران روز سوم فروردين 88 در ديداري دوستانه به مصاف كويت مي رود و سپس 8 فروردين در چارچوب مسابقات مقدماتي 2010 ميزبان عربستان خواهد بود.

منبع

۱۹ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۴۰,۱۶۷ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۹۴۸ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۹,۰۵۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۱,۰۳۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۵۰۱ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۹۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۸۶۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۳۷ کاربر آنلاین است. (۱۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!