به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
هدايتي: در پرسپوليس بمانم، كريمي را با هر قيمتي نگه مي‌دارم

خبرگزاري فارس: رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: در صورتي كه در پرسپوليس بمانم كريمي را با هر قيمتي نگه مي‌دارم.

حسين هدايتي در گفت‌ و گو با خبرگزاري فارس درباره بازي با پيكان اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم. بازيكنان ما نشان دادند كه كاملا حرفه‌اي هستند و با وجود خستگي انگيزه مضاعفي براي كسب امتياز دارند.
وي در خصوص وضعيت علي كريمي عنوان كرد: هواداران مطمئن باشند در صورتي كه در پرسپوليس بمانم كريمي را با هر قيمتي كه شده نگه مي‌دارم. ضمن اينكه در كنار او بزرگاني را جذب خواهم كرد كه هر كدام براي خود صاحب‌نام هستند.
رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس اضافه كرد: با اين حرف‌ها به دنبال بازارگرمي نيستم ولي برنامه‌هاي ويژه‌اي براي پرسپوليس در فصل آينده دارم و اميدوارم بتوانم به تيم محبوبم خدمت كنم.
هدايتي با تبريك به محسن خليلي بابت گلزني‌اش گفت: به اين بازيكن با ارزش و با اخلاق تبريك مي‌گويم كه بعد از 8 ماه پايش به گلزني باز شد. اميدوارم در آسيا نيز به ما كمك كند.
وي تاكيد كرد: از هواداران تشكر كنم كه هميشه ما را شرمنده مي‌كنند و با حضورشان در ورزشگاه آزادي قوت قلبي براي باشگاه هستند. اميدوارم بتوانيم محبت‌هاي آنها را جبران كنيم.

منبع

۲۴ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
غيبت غير موجه شماره 10 در تمرين پرسپوليس
وينگادا: نيكبخت را به اهواز نمي بريم

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران - عليرضا واحدي نيكبخت باز هم عادت هميشگي اش را تكرار كرد و در تمرين امروز پرسپوليس بدون اينكه كادر فني را در جريان بگذارد حضور نداشت.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران،غيبت غير موجه نيكبخت باعث عصبانيت وينگادا شد و سرمربي پرسپوليس در اين مورد به خبرنگاران حاضر در تمرين گفت:" غيبت نيكبخت در تمرين امروز غيرموجه بود و به همين دليل نام اين بازيكن براي بازي فردا مقابل استقلال اهواز از ليست خارج مي‌شود.براي من سئوال است كه چرا نيكبخت بدون هماهنگي در تمرين غيبت داشت در حاليكه كادر فني را مطلع نكرده بود به همين دليل او براي بازي فردا از ليست خارج مي شود.

منبع

۲۶ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
پرسپوليس با شكست در اهواز فرصت سوم شدن را از دست داد

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال پرسپوليس با شكست 2 بر يك برابر استقلال اهواز فرصت قرار گرفتن روي سكوي سوم را از دست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در ورزشگاه تختي اهواز به قضاوت يداله جانبازي از ساعت 17:15 برگزار شد.
ابراهيم توره در دقيقه 53 از فاصله 35 متري براي پرسپوليس گلزني كرد؛ اما استقلال اهواز در دقيقه 73 توسط هادي حنيفر به گل رسيد و در پنجمين دقيقه از وقت هاي تلف شده محمد فعال گل برتري تيم اهوازي را به ثمر رساند.
جانبازي در اين ديدار بهادر عبدي، مازيار زارع و علي كريمي از پرسپوليس و دغاغله از استقلال اهواز را با كارت زرد جريمه كرد. زارع در دقيقه 86 با گرفتن دومين كارت زرد از بازي اخراج شد.
با اين نتيجه پرسپوليس بخت سوم شدن در ليگ را از دست داد و براي حضور در فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا بايد قهرمان يكي از دو جام حذفي و فصل جاري ليگ قهرمانان شود.

منبع

۲۷ فروردین ۱۳۸۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
چقدر این استقلال تیم مضحکیه! اول تا آخر بازی فقط سانتر می کنن
خداییش حال کردم با تمام تلاش داور هم نتونستن یه برد مفتی بدست بیارن! پرسپولیس ششم بشه ولی این تیم مضحک قهرمان نشه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
من که تو عمرم این همه با شکست استقلال حال نکرده بودم

۲۸ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: ashkan007
پیام: ۲,۲۱۴
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۶
از: Shiraz
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- رونالدینهو
- پرسپولیس
- آلمان
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
قهرمانی استقلال = رویا

barca is my best . . .
۲۸ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
توسط مدیر انجمن پاک شد!

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۳۰ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
ببینید جناب آقا، بحث احترام و امثالش بماند؛ من نمی دونم شما تا چه حد با قوانین انجمن آشنا هستید، اما من اجازه نمی دم کسی نظم انجمن رو به هم بریزه! شما اگه خیلی حرف دارید، تیمتون تاپیک داره! وگرنه این جا کسی علاقه مند به شنیدن این حرف ها نیست! قبلا هم چندین بار به شما تذکر داده شده، اما انگار شما واقعا خوشتون میاد، ماهیت یه هوادار واقعی استقلال (!) رو با این اراجیف همیشگی نشون بدید! بار اول و آخریه که تذکر می دم؛ بار بعد جدی تر برخورد می کنم.

۳۰ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
من اصلا نمیتونم رفتار های شمارو درک کنم مگه من چی کار کردم که اینجوری باید باهام برخورد بشه؟ هر چی پیام میفرستم پاک می کنین الان مطمئنم اینم بخونین پاک می کنین اگه اینجا تاپیک پرسپولیسه اگه اینجا استقلالی ها حق ندارن بیان اگه اینجا قبله شما پرسپولیسهاست پس چرا اسم استقلالو میارین؟چرا من حق ندارم جواب توهینی که به تیمم میشه رو بدم؟چرا به آرش برهانی من می گین عقب افتاده چرا به استقلال میگین مضحک اگه خوشتون نمیاد من توهینی بکنم چرا خودتون کاری می کنین که من مجبور به جواب دادن بشم؟؟؟؟؟به خدا نمی فهمم دلیل این رفتارهای مسخره که هیچ شباهتی هم به تعصب نداره چیه؟؟؟گاهی اوقات به خودم میگم دیگ هیچوقت نیام تو این سایت باور کنین هیچ منتی سرتون نمیذارم می دونم هم که بارسا اونقدر هوادار داره که بود و نبود من یکی هیچ تاثیری نداره ....من اهل ننه من غریبم بازی نیستم مظلوم نمایی هم نمی کنم ولی تا حالا تو عمرم با آدمایی مثل شما برخورد نکرده بودم... اگه من بدم اگه من دهنم چاک و بند نداره اگه من به اون تیمتون توهین می کنم اگه من مایه آبروریزی استقلالیها هستم چرا شما سعی نمی کنین یه رفتار بهتر از خودتون نشون بدین؟آخه من چرا باید برم تو تاپیک استقلال که از هزارتا فحش هم برام بدتره؟ازتون بدم میاد فکر نمیکردم از بارساییها ضربه بخورم من واسه تنفرم از پرسپولیس یه دلیل خیلی موجه دارم فقط میتونم بگم که همین شما پرسپولیسها بودین که عزیزترین فرد زندگیمو ازم گرفتین من به خاطر قهرمانی شماها مادرمو ااز دست دادم به خاطر هوادارای عقده ای شما یتیم شدم مادرم حتی نتونست قبولی منو تو دانشگاه ببینه هیچوقت شما پرسپولیسیها رو نمی بخشم که منو به خاک سیاه نشوندین دیگه هیچ وقت هم پامو تو این سایت نمیذارم تا به تیریش قبای شما برنخوره خدای من هم بزرگه میدونم که جواب این کارا رو یه جا میدین دل منو حسابی شکوندین شمارو به خدا واگذار می کنم دیگه هم برام مهم نیست که چه فکری درباره من بکنین حتما بلاکم میکنین اون هم مهم نیست برای بارسلونا متاسفم که چنین هوادارایی داره هوادارایی که به خودی هم رحم نمیکنن خداحافظ همین حالا

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۳۱ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
ببین بردار من، یه چیزی هست به اسم میل جمع؛ من برای خودم اصلا جوش نمی زنم؛ چون از حرف مخالف تو زندگیم زیاد شنیدم؛ اما وظیفه دارم که از سلیقه ی جمع دفاع کنم! من مسئول این انجمن هستم و باید جور حفظش کنم که مطابق با میل اکثریتش باشه؛ حالا اگه این اکثریت روزی استقلالی باشن، با این که به شدت باهاشون مخالفم؛ به نظرشون احترام می ذارم. دقیقا بحث هم همینه که این هوادارا واقعا تیمشون رو دوست دارن و وقتی می بینن با تیمشون این جوری برخورد می شه، خب حق دارن ناراحت شن! چه طور می شه، در مورد یه تیم حرف زد و در مورد تیم مقابلش حرف نزد؟ واقعا معقول نیست.
شما می تونید تو تاپیک استقلال کری بخونید، از تیمتون دفاع کنید و یا اط این قبیل! ولی واقعا کدوم معقوله، این که من تو تاپیک با هوادارای اون تیم برخورد کنم که چرا به تیم مقابل چیزی گفتید، خب می گن تاپیک تیممونه، می خوایم توش راحت حرف بزنیم؛ یا این که با نظرات مخالف برخورد کنم که باعث بحث های الکی و در نهایت توهین می شه؟ این جا همه هم عقیده ان؛ بنابرین مشکلی هم نیست. شرط می بندم تقریبا هی
کدوم از هوادارای پرسپولیس، به تاپیک استقلال سر هم نمی زنن! بنابرین تو تاپیک استقلال، چهارچوب برای اون جا هم می ذارم، اما سخت گیری نمی کنم.

۳۱ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۸,۰۴۳ بازدید
۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۸۵۱ بازدید
۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۲۱۰ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۹ بازدید
۱۳ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۵۲ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۶۵ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۱۹ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۲۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۱ کاربر آنلاین است. (۱۱۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!