به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پس از شكست در آخرين ديدار فصل
راموس: خوشحالم كه تمام شد
خبرگزاري فارس: سرمربي رئال مادريد پس از شكست تيمش برابر اوساسونا گفت: با اين بازيكنان بي ارزش، خوشحالم كه فصل تمام شد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، خوانده راموس تصريح كرد: براي من مهم نيست كه آينده ام در رئال مادريد چه مي شود. آنهايي كه مرا مي شناسند مي دانند نتايج اخير كسب شده توسط رئال مادريد هيچ ربطي به من ندارد.
اين مربي اظهار داشت: براي من خيلي ساده و راحت است كه با بازيكنان درجه دو و سه يك تيم گمنام و تنها با تكيه بر تاكتيك خود اوساسونا را شكست دهم اما وقتي بازيكنان نخواهند بازي كنند بزرگترين مربيان هم به هيچ دردي نمي خورند.
راموس افزود: حالا ديگر فصل تمام شده است و براي من مهم نيست كه چه مي شود. به پرس به خاطر پيروزي در انتخاباتي كه در نهايت برگزار نشد تبريك مي گويم و اميدوارم در كارش موفق باشد
link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به دستور پرس
والدانو با اولين پرواز راهي مادريد شد
خبرگزاري فارس: نايب رئيس اسبق رئال مادريد براي كمك به مديرعامل جديد اين باشگاه راهي پايتخت اسپانيا شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، خورخه والدانو گفت: خورخه والدانو يكي از حاميان جدي فلورنتينو پرس در چند ماه گذشته به دستور مديرعامل جديد رئال مادريد راهي پايتخت اسپانيا شد و آنطور كه منابع خبري اسپانيا ادعا مي كنند وي مي تواند براي احراز پست نايب رئيسي اين باشگاه اميدوار باشد.
پرس پيش از اين نام دو معاون خود را به هيات مديره باشگاه رئال مادريد تحويل داده اما اين نام ها متغيرند.

link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پس از بقاي اوساسونا در لاليگا
كاماچو: فصل آينده براي اروپايي شدن مي‌جنگيم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اوساسونا از علاقه خود و مقامات اين تيم براي تمديد قراردادش سخن گفت

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوسه آنتوني كاماچو عنوان كرد: اوساسونا براي من يك تيم بزرگ و ريشه دار است و امروز كه با ماندن در لاليگا مردم را خوشحال مي بينم شرمنده آنها هستم چرا كه اين در شان مردم پامپلونا نيست و بايد تيمشان را در رتبه بهتري از جدول لاليگا ببينند.
وي افزود: رئيس باشگاه مرا مي خواهد و به احتمال فراوان قرارداد خود را با اين تيم تمديد خواهم كرد. اوساسونا براي اروپايي شدن در فصل بعد آماده مي شود و اميدوارم در صورت تمديد قرارداد خود به بازيكنان مورد علاقه ام در فهرست ارائه شده برسم.
اوساسونا با پيروزي برابر رئال مادريد و با توجه به تساوي رئال بتيس برابر رئال وايادوليد و شكست ختافه در بازي هاي همزمان تا رتبه 15 جدول صعود كرد.

link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
ساعاتي پس از احراز پست رياست
پرس: همه‌پرسي را برگزار مي‌كنم
خبرگزاري فارس: مديرعامل رئال مادريد با وجود دريافت حكم رسمي و در آستانه مراسم معارفه بر برگزاري همه پرسي ميان هواداران رسمي رئال مادريد تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، فلورنتينو پرس گفت: همه پرسي را برگزار مي كنم و كاري به حكم هيات مديره ندارم.
وي افزود: مي دانم تنها من نامزد بوده ام و فقط من تمام شرايط را داشته ام، هيات مديره رئال مادريد نيز نمايندگان مردم هستند اما اينها دليل نمي شود كه همه پرسي را برگزار نكنم.
پرس ادامه داد: با پيگريني براي مربيگري به توافق رسيده ام و 4 بازيكن بزرگ دنيا در هفته آينده قرارداد رسمي خود را با رئال مادريد منعقد مي كنند.
پيش از اين قرار بود انتخابات رئال مادريد در تاريخ 24 خرداد ماه برگزار شود اما تك نامزدي شدن اين انتخابات و حضور اكثريت هواداران در نظر سنجي ها باعث شد پرس از سوي هيات مديره به عنوان مدير عامل آينده رئال مادريد انتخاب شود.

link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
تداوم درگيري لفظي
گوارديولا: دل بوسكه در كار من دخالت نكند
خبرگزاري فارس: سرمربي جوان بارسلونا پس از قهرماني در اروپا با ادبياتي تغيير يافته، شروع به تسويه حساب‌هاي لفظي با برخي مربيان قديمي كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، پپ گوارديولا در واكنش به سخنان ويسنته دل بوسكه سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا، گفت: يك بار تاكيد كردم كه پيكه و ژاوي مصدومند؛ اما گويا دل بوسكه معني سخنان من را نمي داند.
وي ادامه داد: به من ربطي ندارد كه چه بازيكني راهي تيم ملي مي شود و چه بازيكني خط مي خورد؛ اما اگر اتهامات وارد شده به من از سوي دل بوسكه ادامه داشته باشد، از او شكايت مي كنم.
دل بوسكه چندي پيش مدعي شده بود گوارديولا به عمد از بازيكنان اسپانيايي تيم خواسته تا به تيم ملي نروند.
گوارديولا اظهار داشت: براي آخرين بار مي گويم، دل بوسكه در كار من دخالت نكند و بداند كه با تداوم اين جنگ لفظي، به شدت ضرر خواهد كرد.

link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پيشنهاد رئال مادريد به اينتر:
اشنايدر به‌علاوه 40 ميليون در ازاي ابراهيموويچ
خبرگزاري فارس: مقامات باشگاه رئال مادريد مي كوشند مهاجم سوئدي اينترميلان را به خدمت بگيرند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، مسئولان رئال مادريد در نظر دارند وسلي اشنايدر مهاجم هلندي و ناراضي اين تيم را به‌ علاوه 40 ميليون يورو راهي اينترميلان كنند و در ازاي اين انتقال مهاجم سوئدي اينتر، زلاتان ابراهيموويچ را به خدمت بگيرند.
اين روند مورد قبول موراتي مديرعامل اينترميلان است اما پيشنهاد بارسلونا در مورد معاوضه بي قيد و شرط اتوئو و ابراهيموويچ اين فرايند را كند كرده است.

link

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا به جذب برونو نزدیک تر شد.

مدیر برنامه های برونو مدافع آلمریا اعلام کرد بارسا در آستانه جذب این بازیکن قرار گرفته است...

برونو مدافع راست باشگاه آلمریا که پیش از این با باشگاه رئال بتیس برای فصل بعد به توافق رسیده بود بعد از اینکه این تیم به دسته پایین تر سقوط کرد احتمال پیوستن به این تیم را رد کرد.

برونو 28 ساله اکنون از پیشنهاد های والنسیا و بارسلونا برای جذب او خبر می دهد و به نظر می رسد مسئولان بارسا در آستانه به خدمت گرفتن او هستند.به نوشته Cadena SER مدیر برنامه های برونو تا به حال دو بار با مسئولان کاتالان مذاکراتی انجام داده است و گفته می شود برونو در آستانه پوشیدن پیراهن آبی و اناری بارسا قرار دارد.پپ گواردیولا سرمربی بارسا اعلام کرده بازیکنان بیشتری برای فصل بعد می خواهد تا با مشکل مصدومیت بازیکنان همانند دیدار فینال لیگ قهرمانان رویرو نشود.

شاید این بخت برونو بوده که با سقوط بتیس به دسته پایین تر شانس حضور در یک تیم درجه یک را پیدا کند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۲ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
امیدواری دنی آلوس برای کسب جام های بیشتر

مدافع برزیلی بارسا معتقد است تکرار موفقیتی که بارسا در این فصل به آن دست یافت در فصل بعد بسیار دشوار خواهد بود...

دنی آلوس مدافع بارسلونا امیدوار است این تیم بتواند در فصل آینده نیز موفقیتی را که در این فصل کسب کرد تکرار کند.

او همچنین می گوید :"باور کسب سه جام در این فصل برای بارسا کمی دشوار است."آلوس در اولین حضورش در بارسا نه تنها لا لیگا بلکه جام حذفی اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا را نیز فتح کرد.تمام دنیا بارسا را در طول فصل به دلیل بازی های زیبا و تهاجمی اش تحسین کردند و در پایان فصل آنها به عنوان تنها باشگاه اسپانیایی معرفی شدند که توانسته سه جام را در طول فصل از آن خود کند.آلوس در گفتگو با وب سایت رسمی بارسا می گوید :"باور چیزی که در این فصل با بارسا کسب کردیم هنوز برای بازیکنان سخت است.البته این موفقیت نتیجه جدیت و تلاش ما در طول فصل بود.ه بازیکنان و هم هواداران بدون شک امیدوارند بارسا این موفقیت را در فصل آینده نیز تکرار کند.با بازیکنان ، مربی و هوادارانی که ما داریم رسیدن مجدد به این موفقیت چندان دور از دسترس نیست."

آلوس مدافع راست بارسا در این فصل نقش عمده ای در موفقیت کاتالان ها داشت و از مهره های کلیدی پپ بود.

منبع

۱۲ خرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فورلان در انتظار پیشنهاد بارسا

برنده کفش طلای اروپا اعلام کرد اگر مسئولان بارسا پیشنهاد مناسبی برای جذب او ارائه دهند به نوکمپ خواهد پیوست...

دیه گو فورلان مهاجم اتلتیکو مادرید فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و در 10 بازی پایانی موفق شد 13 گل به ثمر برساند و به عنوان بهترین گلزن اسپانیا و همچنین اروپا در این فصل شناخته شد.اخیرا شایع شده است که باشگاه بارسلونا که در این فصل موفق شد به عنوان تنها باشگاه اسپانیایی که سه جام را در یک فصل کسب کرده معرفی شود قصد دارد مهاجم اروگوئه ای اتلتیکو مادرید را جذب کند.البته باشگاه هنوز رسما این خبر را تایید نکرده اما فورلان معتقد است در صورت داشتن پیشنهاد از بارسا آن را رد نخواهد کرد.

فورلان در گفتگو با روزنامه مارکا می گوید :"2 سال دیگر با اتلتیکو قرارداد دارم اما در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.اگر پیشنهاد هایی دریافت کنم آنها را بررسی خواهم کرد.در حال حاضر پیشنهادی ندارم اما در صورتی که پیشنهاد مناسبی دریافت کنم و دو باشگاه بر سر انتقالم به توافق برسند اتلتیکو را ترک خواهم کرد.ترک اتلتیکو با وجود هواداران فوق العاده آن کار بسیار دشواری است.اگر بخواهم پیشنهادی را بررسی کنم مطمئنا باید تیمی بزرگتر از اتلتیکو باشد ، اگر شرایط یکی باشد و تیم پیشنهاد دهنده در حد اتلتیکو باشد ترجیح می دهم در تیم فعلی ام بمانم چرا که از حضور در آن خوشحالم."

با وجود اینکه فورلان در صحبت هایش نامی از بارسا نبرد اما به نظر می رسد بارسلونا تنها تیمی است که هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ موقعیت تیمی در اروپا و اسپانیا ، تیم مورد نظر فورلان است و او پیشنهاد این تیم را قبول خواهد کرد.

منبع

۱۲ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا باید با فورلان برای حضور در خط حمله فصل بعد قرار داد ببنده.خیلی فورلان بازیکن قابلیه.کسی میدونه چند ساله است؟؟؟
فکر کنم یه جایی خوندم29 سال.میخوام مطمئن بشم.
امسال اینفدر خوب بودیم که کاسیاس به ما حسودی میکنه.
جلوی پویول کم آورد.چون پویول بیشتر از کاسیاس جام اروپا رو برنده شد.

۱۲ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۰,۶۷۸ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۷,۳۰۶ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۶۸ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۹ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۵۳ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۵۷ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۲۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۰ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!