به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن:رونالدو 75 میلیون یورو است.

الکس فرگوسن با رفتن رونالدو از اولدترافورد موافقت کرد اما برای فروش او 75 میلیون طلب کرده است...

بر اساس آخرین خبرها سر الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد هر تیمی خواهان رونالدو است می تواند با پرداخت 75 میلیون یورو او را به خدمت بگیرد.به نوشته روزنامه The Mirror فرگوسن معتقد است این ارزش واقعی رونالدو است خود را برای پیشنهاد فلورنتینو پرس رئیس رئال در یکی دو روز آینده آماده کرد.

پرس اخیرا اعلام کرده قصد دارد در مهلت نقل و انتقالات کاکا و رونالدو را به سانتیگو برنابو بیاورد.فرگوسن هم پرس را تنها کسی می داند که توانایی پرداخت چنین رقمی را برای جذب رونالدو می داند.گفته می شود فرگوسن با دریافت مبلغ حاصل از فروش رونالدو حداقل سه بازیکن را جذب خواهد کرد که یکی از آنها لوئیس آنتونیو والنسیا هافبک ویگان است که جذب او هزینه ای در حدود 17 میلیون پوند در بر خواهد داشت.

از طرف دیگر با توجه به توافق نامه ای که پیش از این باشگاه رئال مادرید با رونالدو امضا کرده باعث خواهد شد رئال در صورت عدم موفقیت در جذب این بازیکن پرتقالی جریمه ای 26 میلیون پوندی باید بپردازد.پرس به احتمال فراوان ترجیح می دهد رقم درخواستی فرگوسن را بپردازد تا اینکه رونالدو را جذب نکند و و جریمه 26 میلیونی را پرداخت کند.رونالدو که هم اکنون در تعطیلات به سر می برد هنوز موضع خود را برای آینده اش مشخص نکرده است.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۶ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
ونگر و خریدهای دفاعی
مربی فرانسوی آرسنال احساس می‌کند تیمش نیاز به بازسازی دفاعی دارد.
سایت گل: آرسن ونگر مربی آرسنال اعلام کرده دفاع آرسنال باید در فصل بعد بهتر شود. به این ترتیب او به یک خرید دفاعی اشاره ضمنی داشته. آرسنال در فصل گذشته 37 گل خورد و در نهایت در رتبه چهارم جدول قرار گرفت.

ونگر می‌گوید اگر جایگاه تیم باید بهبود یابد باید دفاع تقویت شود. توپچی‌ها چهار سال است جامی فتح نکرده‌اند. ونگر می‌گوید: «فصل قبل بسیار جذاب بود چون شروعی بد داشتیم و ناگهان قدرتمند و قدرتمندتر شدیم. جالب بود چون تیم ما بسیار جوان است و آنها از نظر ذهنی مورد آزمون قرار گرفتند.

اما رکورد دفاعی ما بد بود و باید روی آن کار کنیم و بهتر شویم.» آرسنال به خرید سباستین باسونگ از نیوکاسل، کریستین زاپاتا از اودینزه و جورجیو کیه‌لینی از یوونتوس علاقمند است. ونگر تنها 13 میلیون پوند بودجه در اختیار دارد.

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهاد 30 میلیون یورویی چلسی به پیرلو
یکی از ستاره های روسونری در آستانه پیوستن به چلسی می باشد
سایت گل- نام آندره آ پیرلو نیز به کاکا و پاتو در لیست بازیکنانی که در آستانه جدایی از میلان هستند اضافه شده است. آندره آ پیرلو همیشه بازیکن مورد علاقه کارلو آنچلوتی بوده است و اکنون که این مربی بزرگ به چلسی پیوسته است، در نظر دارد تا این ستاره را به تیم خودش بیاورد و این خبر چندان عجیبی نیست اگر پیرلو را در فوتبال انگلستان ببینیم.

آنچلوتی در صحبتهایی اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا فوتبال فانتزی را به فوتبال فیزیکی و قدرتی چلسی که بیشتر توسط بازیکنانی از جمله لمپارد، بالاک و اسین ارائه می شود، اضافه کند.

به نقل از gsvs.it سران باشگاه لندنی آماده اند تا پیشنهادی 30 میلیون یورویی را برای به خدمت گرفتن پیرلو بپردازند.این پیشنهادبرای قراردادی 4 ساله و در ازای پرداخت سالیانه 6.5 میلیون یورو می باشد. این رقمی است که می تواندهرکسی را وسوسه کند، به ویژه اینکه برای خریداری یک بازیکن 30 ساله ارائه شود که در نهایت می تواند ارزشمندترین قرارداد تاریخ فوتبالی او لقب گیرد.

از سوی دیگر سران باشگاه میلان دیگر تمایلی ندارد تا یکی دیگر از مهره های کلیدی شان را از دست بدهند ولی از دیگر سو، به دست آوردن 30 میلیون یورو، پیشنهادی است که به سختی می توان به آن پاسخ منفی داد.

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
مويس:ستاره‌هاي اورتون فروشي نيستند
مربي تافي‌ها نمي‌خواهد بازيکنان بااستعدادش را بفروشد.
سايت گل- ديويد مويس مربي اورتون احتمال فروش ستاره‌هاي تيم براي به دست آوردن پول را رد کرده است. گفته مي‌شد جوليون لسکات از اورتون مي‌رود و منچسترسيتي او را مي‌خواهد.

اما مويس بلافاصله شايعات فروش بازيکنانش را تکذيب کرده و گفته هيچ‌کدام فروشي نيستند: «هميشه مي‌گويند بازيکنان بزرگ به تيم‌هاي ديگري مي‌روند. آنها ممکن است اورتون را تيمي با بودجه کم ببينند، اما تحت هيچ شرايطي نمي‌گذاريم بازيکنان ما جايي بروند. اين حرف رييس است و من روي آن تاکيد مي‌کنم. همه قرارداد دارند. ما مي‌خواهيم ثبات داشته باشيم. بازيکنان ما قراردادهاي بلندمدت دارند و ما نيازي به پول نداريم. دوست دارم پول خرج کنم اما نمي‌خواهم اين پول با فروش بازيکنان فعلي به دست‌ آمده باشد.» مربي اسکاتلندي همچنين کار با بودجه کم را بهتر از بودن در باشگاه‌هاي پولدارتر مي‌داند: «ما تيم خود را مي‌سازيم و با بازيکنان کار مي‌کنيم و عملکرد آنها را بهبود مي‌بخشيم. اين لذت بيشتري دارد تا اين که برويد و محصول نهايي را بخريد.»

مويس اورتون را به رتبه پنجم ليگ برتر رساند و آنها را به ليگ اروپا رهنمون ساخت.

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
آرسنال فرمائلن را مي‌خرد
آژاکس و آرسنال بر سر قيمت فرمائلن هم به توافق رسيده‌اند.
سايت گل-‌ آرسنال توماس فرمائلن مدافع آژاکس را به قيمت تقريبا 13 ميليون يورو خواهد خريد.

توپچي‌ها مدت‌هاست خواهان اين ملي‌پوش بلژيکي هستند و گزارش شده بر سر خريد او با آژاکس به توافق رسيده‌اند. روزنامه هلندي‌زبان هت لاتسته نيوز که در بروکسل چاپ مي‌شود گزارش داده توافق حاصل شده و فرمائلن قراردادي چهارساله با آرسنال مي‌بندد. اين خبر آرسن ونگر را خوشحال خواهد ساخت. او گفته بود اولويتش در تابستان تقويت خط دفاعي تيمش است.

فرمائلن 23 ساله در سال 2003 به آژاکس رفت و بيش از 100 بار براي اين تيم بازي کرد و کاپيتان تيم هلندي هم شد. او 20 بازي ملي هم در کارنامه خود دارد.

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
آنچلوتي ايوانوويچ را نگاه مي‌دارد
مدافع صرب مورد توجه ويژه مربي جديد است.
سايت گل-‌اميدهاي فيورنتينا براي خريد برانيسلاو ايوانوويچ از چلسي با رفتن کارلو آنچلوتي به لندن از بين رفت. مدافع صرب نزديک بود به فيورنتينا برگردد، چرا که تا قبل از زمستان جايي در ترکيب آبي‌ها نيافته بود.

اما ولادو بوروزان، نماينده ايوانوويچ پيش‌بيني کرده بازي‌هاي بيشتر ايوانوويچ در دوران گاس هيدينک و ورود کارلو آنچلوتي شرايط را تغيير داده است:‌ «ايوانوويچ در چلسي مي‌ماند. او از بازيکناني است که آنچلوتي به آنها اعتقاد دارد. او وقتي درميلان بود مي‌خواست او را بخرد.»

ايوانوويچ در ژانويه 2008 و هشت ماه پس از آن که از لوکوموتيو مسکو به چلسي رفته بود در آستانه جدايي از اين تيم قرار داشت. او را وينستون بوگارد جديد تيم مي‌خواندند ولي دو گلي که مقابل ليورپول در ليگ قهرمانان زد همه چيز را عوض کرد.

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
کراوچ بار دیگر در لیورپول؟
گفته می شود مسئولان باشگاه لیورپول قصد دارند بار دیگر پیتر کراوچ زا به آنفیلد بیاورند...
سایت گل : باشگاه لیورپول قصد دارد با ارائه پیشنهادی به باشگاه پورتسموث بار دیگر پیتر کراوچ مهاجم ملی پوش این تیم را به آنفیلد باز گرداند.به نوشته روزنامه Sunday Mirror رافا بنیتس سرمربی اسپانیایی لیورپول قصد دارد مهاجم ملی پوش پورتسموث را با پیشنهادی 4 میلیون پوندی به خدمت بگیرد.

این در حالی است که کمتر از 1 سال پیش بنیتس این مهاجم را با رقمی بیش از دو برابر این پیشنهاد به باشگاه پورتسموث فروخت.مسئولان لیورپول از آنجایی که پورتسموث هنوز نصف مبلغ خرید کراوچ در فصل گذشته را بدهکار است مطمئن هستند با انتقال مجدد او به آنفیلد موافقت خواهد کرد.

کراوچ با وجود رکود رضایت بخش گلزنی اش در لیورپول به دلیل نیمکت نشینی های مداوم تابستان گذشته تصمیم گرفت این تیم را ترک کند.کراوچ بعد از انتقالش به پورتسموث اعلام کرد از تصمیمش راضی است و به این ترتیب به نظر نمی رسد عجله ای برای بازگشت به لیورپول داشته باشد.

منبع

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
استوک سیتی خواهان آلن اسمیت
بازیکن اسبق لیدز یونایتد قصد دارد نیوکاسل ، تیم سقوط کرده را ترک کند تا بتواند فصل بعد در لیگ برتر بازی کند...
سایت گل : به نوشته News of the World باشگاه استوک سیتی نسبت به جذب آلن اسمیت مهاجم باشگاه نیوکاسل ابراز علاقه کرده است.این بازیکن 28 ساله که در سال های اخیر بیشتر به عنوان هافبک وسط شناخته شده تا مهاجم قصد دارد در تابستان نیوکاسل را که به دسته پایین تر سقوط کرده ترک کند.

تعداد زیادی از بازیکنان نیوکاسل قصد دارند این تیم را که به دسته پایین تر سقوط کرده به مقصد یک تیم لیگ برتری ترک کنند اما اکثر آنها در صورت انتقال به یک تیم لیگ برتری با کاهش دستمزد روبرو خواهند شد.اسمیت که هم اکنون هفته ای 60 هزار پوند دستمزد دریافت می کند بدون شک در صورت انتقال به استوک سیتی با کاهش دستمزد روبرو خواهد شد.گفتنی است باشگاه های بلکبرن و ساندرلند نیز خواهان جذب این بازیکن 28 ساله نیز هستند.

سایت گل

۱۷ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
دروگبا با آنچلوتی مذاکره می کند
مهاجم ساحل عاجی چلسی قصد دارد در مورد آینده اش با سرمربی جدید چلسی مذاکره کند...
سایت گل : دیدیه دروگبا مهاجم چلسی اعلام کرد قبل از تمدید قراردادش قصد دارد با آنچلوتی سرمربی تیم در مورد برنامه های آینده اش مذاکره کند.

دروگبا می گوید :"در روزنامه ها در مورد برنامه های آنچلوتی چیزهای زیادی خوانده ام اما می خواهم از زبان خودش در این مورد بشنوم تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیرم.من با چلسی قرارداد دارم و کسی به من در مورد رفتن از این باشگاه چیزی نگفته است.مدیر برنامه هایم در چند روز اخیر با مسئولان باشگاه در مورد تمدید قراردادم مذاکراتی انجام داده است.می خواهم بدانم او از من چه می خواهد.او مربی بسیار کارامدی است و به همراه میلان جام های متفاوتی را فتح کرده است.او رابطه بسیار خوبی با بازیکنان دارد و امیدوارم چلسی فصل خوبی را با این مربی پشت سر بگذارد."

سایت گل

۱۸ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
الانو در راه جدایی از سیتی
ستاره برزیلی در صحبتهایی روشن سازی کرده و ازاوضاعش در تیم انگلیسی صحبت کرده است.
سایت گل- الانو، ستاره خط میانی باشگاه منچسترسیتی، در صحبتهایی اعلام کرده که در صورتی که مارک هیوز ، مربی باشگاه سیتی تمایلی به حفظ او نداشته باشد، آماده است تا منچسترسیتی را ترک کند.

این طور به نظر می رسد که این ستاره برزیلی در ماههای اخیر در رختکن تیم انگلیسی احساس ناراحتی می کند، چرا که به سختی در ترکیب اصلی تیم راه پیدامی کند و همین موضوع او را در نزدیکی دربهای خروجی قرار داده است. این ستاره 27 ساله توجه سران باشگاه های بزرگی از جمله اینتر را به خود جلب کرده است و حتی به گوش می رسدکه او مذاکراتی را باسران باشگاه نرآتزوری انجام داده ولی هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است. او توسط سون گوران اریکسون خریداری شد و در زمانی که این مربی سوئدی در این تیم روی کار بود، یکی از برترین بازیکنان باشگاه بود.در حال حاضر این ستاره برزیلی به ترک باشگاه انگلیسی می اندیشد و در این رابطه گفته:« من با سران باشگاه صحبت کردم و از آنها در مورد بازیکنانی که به دنبال خریداری آنها هستند سوال نمودم. و پرسیدم که آیا در ترکیب تیم جایی برای من وجود دارد یا نه.من از آنها خواستم تا با من روراست باشند. اگر بتوانم قراردادم را تمدید کنم، در تیم خواهم ماندو اگر نه، می خواهم تیم راترک کنم و به باشگاه دیگری بپیوندم.اتفاق زیادی در جریان است ولی در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت در این رابطه نیست، چرا که من برروی بازیهای تیم ملی کشورم متمرکز شده ام.»

ستاره باشگاه شاختار دونستک از سال 2007 برای منچستر سیتی توپ می زند و در 62 حضورش در دیدارهای لیگ برتر توانسته 14 بار برای تیمش به گل برسد.

سایت گل

۱۸ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۴۰,۱۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۹۱۰ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۹,۰۴۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۱,۰۳۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۵۰۱ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۹۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۸۴۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۶۴ کاربر آنلاین است. (۱۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!