به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث و تبادل نظر در مورد مسائل روز دین
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

عرف این جامعه با اونجا فرق میکنه.اونجا هم رو این مسال سختگیرند نه مثل ما.پس:اشتباهه بیایم با توجه به عرف خودمون که رو این مسال سختگیره با یکی برخورد کنیم که تو اون جامعه بزرگ شده.همین!شاید اونجا یه خطاکار حساب بشه نه یه حیوان.پس ما هم باید به عنوان یه خطاکار بهش نگاه کنیم.در ضمن منم یادم نمیاد حرفی زده باشم که حرف قبلیمو نقض کنه

خب! حالا حرفت مفهوم بود و امیدوارم منظورت رو متوجه شده باشم

الان یه سوال! ماست یاهه یا سفید؟! اگه کل دنیا بگن سیاهه، سیاه میشه؟!
الان متاسفانه در عرف اونا در برخی موارد این فرد اصلا خطاکار هم حساب نمیشه!
الان حکم چیه؟! چون تو عرف اونا، بهش خطاکار نمیگن یا خطاش رو کم میدونن، واقعا خطاش کمه؟! ما باید عقلمون رو به عرف اونا ببازیم؟! منطقمون کجا رفته؟! حرفهای خدا کجا رفته؟!
مگه اون فرد توی این کاری که کرده، با حیوانات فرقی داره؟! خوب حیوانات هم هر سال شاید با یک نفر جفت گیری کنن!
ولی این به دور از جایگاه یک انسانه که اینطوری باشه!
عرف جامعه اونا هرچی میخواد بگه، بگه! حالا این که یه مورد خوبشه هنوزتو انگلاستان(اگه اشتباه نکنم) قرار بود انگار تو کتابهای (فکر کنم مربوط به مسائل زناشویی) اسم پدر رو حذف کنن و به جاش زوج یا همسر بذارن تا هم*جن*س با*زان آزرده خاطر نشن!
الان چون عرف جامعه اونا این کار نفرت انگیز رو مشکلی نمیدونه ما هم باید احترام بذاریم؟!

همیشه لازم نیست به همه چیز احترام گذاشت!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مسعود نوشته:

نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

عرف این جامعه با اونجا فرق میکنه.اونجا هم رو این مسال سختگیرند نه مثل ما.پس:اشتباهه بیایم با توجه به عرف خودمون که رو این مسال سختگیره با یکی برخورد کنیم که تو اون جامعه بزرگ شده.همین!شاید اونجا یه خطاکار حساب بشه نه یه حیوان.پس ما هم باید به عنوان یه خطاکار بهش نگاه کنیم.در ضمن منم یادم نمیاد حرفی زده باشم که حرف قبلیمو نقض کنه

الان حکم چیه؟! چون تو عرف اونا، بهش خطاکار نمیگن یا خطاش رو کم میدونن، واقعا خطاش کمه؟! ما باید عقلمون رو به عرف اونا ببازیم؟! منطقمون کجا رفته؟! حرفهای خدا کجا رفته؟!
مگه اون فرد توی این کاری که کرده، با حیوانات فرقی داره؟! خوب حیوانات هم هر سال شاید با یک نفر جفت گیری کنن!
عرف جامعه اونا هرچی میخواد بگه، بگه! حالا این که یه مورد خوبشه هنوزتو انگلاستان(اگه اشتباه نکنم) قرار بود انگار تو کتابهای (فکر کنم مربوط به مسائل زناشویی) اسم پدر رو حذف کنن و به جاش زوج یا همسر بذارن تا هم*جن*س با*زان آزرده خاطر نشن!
الان چون عرف جامعه اونا این کار نفرت انگیز رو مشکلی نمیدونه ما هم باید احترام بذاریم؟!

شما اگه نظریات آقای یونگ یا بندورا رو که آمریکایی بودن بخونی میفهمی اونجا هم صداشون در اومده از اینکارا.در مورد قیاس با حیوانات به نظر بنده قیاس جالبی نیست.گرچه از کارشونم دفاع نمیکنم.در مورد سوالتون که گفتید الآن حکم چیه مایلم اول نظر خودتونو بشنوم

چی بگم؟!
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

نقل قول
مسعود نوشته:

نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

شما اگه نظریات آقای یونگ یا بندورا رو که آمریکایی بودن بخونی میفهمی اونجا هم صداشون در اومده از اینکارا.در مورد قیاس با حیوانات به نظر بنده قیاس جالبی نیست.گرچه از کارشونم دفاع نمیکنم.در مورد سوالتون که گفتید الآن حکم چیه مایلم اول نظر خودتونو بشنوم

من نظرم مشخصه! حکم رو باید بر اساس حق داد! حقی که همیشه ثابته! نه بر اساس عرفهای جامعه! البته در این مورد و موارد نظیر!
برخی مواقع حکمها میتونن با عرف جامعه هم سازگار بشن و با توجه به اون کمی تغییر کنن ولی مسلما هیچ وقت نمیتونن حق رو پایمال کنن و حق رو به کل تغییر بدن!
حقی هم که من میگم همونیه که خالق این کائنات قرار داده! چون قطعا او از هرکسی داناتر و تواناتر هست!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مسعود نوشته:

نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

نقل قول
مسعود نوشته:

نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

من نظرم مشخصه! حکم رو باید بر اساس حق داد! حقی که همیشه ثابته! نه بر اساس عرفهای جامعه! البته در این مورد و موارد نظیر!
برخی مواقع حکمها میتونن با عرف جامعه هم سازگار بشن و با توجه به اون کمی تغییر کنن ولی مسلما هیچ وقت نمیتونن حق رو پایمال کنن و حق رو به کل تغییر بدن!
حقی هم که من میگم همونیه که خالق این کائنات قرار داده! چون قطعا او از هرکسی داناتر و تواناتر هست!
نکته جالبیه.موافقم

چی بگم؟!
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

]1-عزیز من 1-تو وقتی این حرفو که معیار های زندگی ما با اونا فرق میکنه رو قبول نمیکنی و ازش قصر در میری تو جوابات من چکار کنم؟2-بعضی از شما مثل یه شاکی هستید که متهم بدبخت هر چقدر مجازات بشه بازم مجازات بیشتر میخواید اما من مثل یه قاضی ام که میگم:(مجازات به اندازه)3-منظور از قانون عرف بود4-به یه نفر روزی صد بار میگم فکر کن فکر کن فکر کن.عزیز من جنابعالی همیشه وقتی به حرف من ایراد میگیری دقیقا به چیزی ایراد میگیری که منظور من نبوده.(به نکته دوم مراجعه شود تا منظور منو بفهمی).این نشون میده تا غالب یه چیزی رو میبینی سریع نظر میدی بجای اینکه 2 دقیقه به منظور حرف من بدبخت توجه کنی.بحث کردن مثل یه مساله ریاضی وقتی یه قسمتشو غلط حل کنی همش غلط میشه.الآنم شما منظور حرفمو نفهمیدی

مشكل شما اينه كه اطلاعاتت تو برخي موارد كمه و بعد مياي اون اطلاعات رو ميبري تو قالب باورهات و نتيجه ميگيري بعد حرفتم واضح نميزني

كي گفته اونجا متهمه؟؟ كي گفته اونجا هم سخت گيري دارن؟؟ كي گفته كه اونجا اين مسائل بد شمرده ميشه؟؟

نخير عزيزم نميدوني بدون
بيش از 50 درصد مردم ايالات متحده حرامزاده هستند يعني پدراشون قبل از ازدواج رسمي بچه دار شدن مثل كاري كه رونالدو و خيلي از فوتباليستا انجام ميدن، بيش از هفتاد درصد مردمشون بيش از 3 نسل پدراشون معلوم نيست ، يعني اگه تست دي ان اي بگيري نسل از شوهر نيست اينو يه تحقيق بزرگي كه امارشو خودشون منعكس كردن ميگه نه من

عرف اونا الان با هم اتاقي بودن ميچرخه يعني يه مردو زن چند سال با هم هم اتاقي هستند و ممكنه بچه دار هم باشن ولي ازدواج نكردند

اونجا چيزي به اسم حرومزادگي اصلا معنا نداره،

پس لطف كن يكم مطالعتو بالا ببر

بيش از 30 درصد دختران ايتاليا اولين رابطه جنسيشون رو با پدر، برادر و وابستگان درجه يك تجربه ميكنن

تجاوز ناپدري به دختران بسيار زياده

و خيلي چيزاي ديگه كه جاش نيست مطرح كنم

توي كتب مقدسشون هم كه تحريف كردن پيامبران الهي رو (نعوذبالله) زناكاران معرفي ميكنن پس چيزي كه داري ميگي به هيچ عنوان سنديت نداره

قوانين همجنس بازي رو دارن تو كشوراشون جا ميندازن چيزي كه خدا ميگه وقتي كسي چنين عمل قبيحي رو انجام بده عرش الهي به لرزه درمياد

اسمشو ميزارن ازادي و به كسايي هم كه چنين ويژگي دارن ميگن كسايي كه مشكلات روحي دارن و دليلشون موجهه
ولي ايا موجهه؟؟ دروغ ميگن مثل چي همجنس بازي يه مريضي و بيماري روحي نيست
البته درصد خيلي كمي وجود داره كه گرايش به تغيير جنسيت دارن ولي بحث همنس بازي و حتي بدتر از اون روابط جنسي با حيوانات هم توشون هست

اينا رو حتي عقل هم رد ميكنه

هيچ وقت دو قطب مثبت و يا منفي كنار هم نميمونن
چرا اين چيزا رو رايج ميكنن؟؟ چرا ميخوان مشروعيت همجنس گرايي رو از واتيكان بگيرن؟؟

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Ring My Bell نوشته:

نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

]1-عزیز من 1-تو وقتی این حرفو که معیار های زندگی ما با اونا فرق میکنه رو قبول نمیکنی و ازش قصر در میری تو جوابات من چکار کنم؟2-بعضی از شما مثل یه شاکی هستید که متهم بدبخت هر چقدر مجازات بشه بازم مجازات بیشتر میخواید اما من مثل یه قاضی ام که میگم:(مجازات به اندازه)3-منظور از قانون عرف بود4-به یه نفر روزی صد بار میگم فکر کن فکر کن فکر کن.عزیز من جنابعالی همیشه وقتی به حرف من ایراد میگیری دقیقا به چیزی ایراد میگیری که منظور من نبوده.(به نکته دوم مراجعه شود تا منظور منو بفهمی).این نشون میده تا غالب یه چیزی رو میبینی سریع نظر میدی بجای اینکه 2 دقیقه به منظور حرف من بدبخت توجه کنی.بحث کردن مثل یه مساله ریاضی وقتی یه قسمتشو غلط حل کنی همش غلط میشه.الآنم شما منظور حرفمو نفهمیدی

مشكل شما اينه كه اطلاعاتت تو برخي موارد كمه و بعد مياي اون اطلاعات رو ميبري تو قالب باورهات و نتيجه ميگيري بعد حرفتم واضح نميزني

كي گفته اونجا متهمه؟؟ كي گفته اونجا هم سخت گيري دارن؟؟ كي گفته كه اونجا اين مسائل بد شمرده ميشه؟؟

نخير عزيزم نميدوني بدون
بيش از 50 درصد مردم ايالات متحده حرامزاده هستند يعني پدراشون قبل از ازدواج رسمي بچه دار شدن مثل كاري كه رونالدو و خيلي از فوتباليستا انجام ميدن، بيش از هفتاد درصد مردمشون بيش از 3 نسل پدراشون معلوم نيست ، يعني اگه تست دي ان اي بگيري نسل از شوهر نيست اينو يه تحقيق بزرگي كه امارشو خودشون منعكس كردن ميگه نه من

عرف اونا الان با هم اتاقي بودن ميچرخه يعني يه مردو زن چند سال با هم هم اتاقي هستند و ممكنه بچه دار هم باشن ولي ازدواج نكردند

اونجا چيزي به اسم حرومزادگي اصلا معنا نداره،

پس لطف كن يكم مطالعتو بالا ببر

بيش از 30 درصد دختران ايتاليا اولين رابطه جنسيشون رو با پدر، برادر و وابستگان درجه يك تجربه ميكنن

تجاوز ناپدري به دختران بسيار زياده

و خيلي چيزاي ديگه كه جاش نيست مطرح كنم

توي كتب مقدسشون هم كه تحريف كردن پيامبران الهي رو (نعوذبالله) زناكاران معرفي ميكنن پس چيزي كه داري ميگي به هيچ عنوان سنديت نداره

قوانين همجنس بازي رو دارن تو كشوراشون جا ميندازن چيزي كه خدا ميگه وقتي كسي چنين عمل قبيحي رو انجام بده عرش الهي به لرزه درمياد

اسمشو ميزارن ازادي و به كسايي هم كه چنين ويژگي دارن ميگن كسايي كه مشكلات روحي دارن و دليلشون موجهه
ولي ايا موجهه؟؟ دروغ ميگن مثل چي همجنس بازي يه مريضي و بيماري روحي نيست
البته درصد خيلي كمي وجود داره كه گرايش به تغيير جنسيت دارن ولي بحث همنس بازي و حتي بدتر از اون روابط جنسي با حيوانات هم توشون هست

اينا رو حتي عقل هم رد ميكنه

هيچ وقت دو قطب مثبت و يا منفي كنار هم نميمونن
چرا اين چيزا رو رايج ميكنن؟؟ چرا ميخوان مشروعيت همجنس گرايي رو از واتيكان بگيرن؟؟

اشتباهه.اونجا هم روشنفکرایی هستن که صداشون از اینکارا در اومده.حتی زیگمون فروید که اعتقاد به خدا نداره.2-من دفاع نکردم که!دفاع کردم؟.گفتم مشکل هست مشکل جدیم هست.و اینا رو هم از قبل میدونستم.لطفا بحثو از محور اصلیش جدا نکنید.

چی بگم؟!
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اشتباهه.اونجا هم روشنفکرایی هستن که صداشون از اینکارا در اومده.حتی زیگمون فروید که اعتقاد به خدا نداره.

بله اماري كه خودشون ميدن هم اشتباهه

سر وقت بعد از امتحاناتم حتما همه اسناد اين حرفمو همين جا قرار ميدم ، همه امار و ارقامو

در مورد زيگموند فرويد چقدر ميدوني؟؟
كسي كه معتقده تمامي مشكلات روحي ريشه جنسي داره؟؟ اين روشنفكر صداش درومده؟؟
من متوجه منظورت نيستم
ميگي كه فرويد با اين قضيه مخالفه؟؟ يا موافق؟

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Ring My Bell نوشته:

نقل قول
اشتباهه.اونجا هم روشنفکرایی هستن که صداشون از اینکارا در اومده.حتی زیگمون فروید که اعتقاد به خدا نداره.

سر وقت بعد از امتحاناتم حتما همه اسناد اين حرفمو همين جا قرار ميدم ، همه امار و ارقامو

من متوجه منظورت نيستم

الان من گیج شدم آخرشم نفهمیدم کی به کیه اینجا !

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

نقل قول
Ring My Bell نوشته:

نقل قول

من متوجه منظورت نيستم

الان من گیج شدم آخرشم نفهمیدم کی به کیه اینجا !

من تا اينجا فهميدم كه ميگه اشتباهه
نميدونم چطوري ميتونه بگه اشتباهه وقتي كه توراتو تحريف كردن و تهمت هاي ركيك جنسي به اكثر پيامبرا توش زدن و همه جا اين تورات قابل دسترسيه،
نميدونم چطوري ميشه اينو انكار كرد كه اماري كه خود ايالات متحده درمورد اولين رابطه جنسي نوجوانان ميده اشتباهه، چطوري ميشه كه همه چي اشتباه باشه وقتي كه كانون تشخيص پدر تو اين كشورها زده ميشه كه تو اون تست دي ان اي ميگيرن از چند مرد مختلف تا معلوم بشه بچه وسط مال كيه

۲۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
اینکه اکثریت اینجور آدمایی ان قبول دارم.منم دفاع نکردم.چرا منو محکوم به دفاع میکنید؟من گفتم وقتی اونجا انقدر سختگیری نیست پس اونا به این وضع عادت کردن.پس ما حق نداریم کسیو که به شرایطی که عادت کرده انقدر شدید محکوم کنیم.ببخشید تو کذوم کلمه من دفاع از این کارا رو دیدید که حالا دارید منو به دفاع محکوم میکنید؟!

چی بگم؟!
۲۶ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۶۹۳ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۲۶ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۶۵۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۴۷ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۸۱ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۵۵ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۲۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۹۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۰ کاربر آنلاین است. (۱۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!