به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بال سبز مهدویت ...
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
شعر مقام معظم رهبری در مورده امام زمان (عج)

دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است

جان را هوای از قفس تن پریدن است

از بیم مرگ نیست که سرداده ام فغان

بانگ جرس زشوق به منزل رسیدن است

دستم نمی رسد که دل از سینه برکنم

باری علاج شکر گریبان دریدن است

شامم سیه تر است ز گیسوی سرکشت

خورشید من برآی که وقت دمیدن است

سوی تو این خلاصه گلزار زندگی

مرغ نگه در آرزوی پر کشیدن است

بگرفت آب و رنگ زفیض حضور تو

هرگل دراین چمن که سزاوار دیدن است

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم

تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

آن را که لب به دام هوس گشت آشنا

روزی(امین)سزا لب حسرت گزیدن است

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۸ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده

دل نوشت:

دلم قرار نمی گیرد از فغان بی تو

سپند وار زکف داده ام عنان بی تو

ز تلخ کامی دوران نشد دلم فارغ

زجام عشق لبی تر نکرد جان بی تو

چون آسمان مه آلوده ام زتنگ دلی

پراست سینه ام از انده گران بی تو

نسیم صبح نمی آورد ترانه شوق

ســــر بهـــار ندارند بلبـــلان بی تو

لب از حکایت شبهای تار می بندم

اگر امان دهدم چشم خونفشان بی تو

چو شمع کشته ندارم شراره ای به زبان

نمی زند سخنم آتشی به جان بی تو

ز بی دلی و خموشی چو نقش تصویرم

نمی گشایدم از بی خودی زبان بی تو

عقیق سرد به زیر زبان تشنه نهم

چو یادم آید از آن شکرین دهان بی تو

گزارش غم دل را مگر کنم چو امین

جدا ز خلق به محراب جمکران بی تو

۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
یه پیامی رو از یکی از کاربرای سایت نبض زمین خوندم .. ترجیح دادم که بذارمش اینجا و نظرات و پاسخ های شما رو بدونم. دوست دارم همه تون تو بحث شرکت کنید. من خودم جواب هایی دارم اما میخوام فلا نظرات شما رو بدونم. فقط یه چیزی خونسردی خودتونو حفظ کنید (یکی باید به خودم بگه) و اینکه میخوام تمام صحبت هاتون رو با عقل و منطق بشنوم. چون همون طوری که خود طرف تو حرفاش نوشته نقل قول و حدیث و... قبول نمیکنه و فقط عقل براش مهمه هرچند که با تعاریفی که ما از عقل داریم ایشون نه تنها عقل ندارند که در جهالت کامل قرار گرفتند و فقط ادعای عقلی دارند.
درباره سایت نبض زمین نوشته که مشکل داره و خرافاته (خداشفا بده)!

نقل قول
با کلیت سایت مشکل دارم و این سایتو ترویج خرافات میدونم.همه میگن وقتی زمین پر از ظلم و ستم شد امام شما ظهور خواهد کرد یا در اخرالزمان ظهور میکنند.این چه کاریه؟چرا الان ظهور نمیفرمایند؟مگه خدا احمقه که این شرط ابلهانرو بذاره.اگه خدا میخواد مصلح بفرسته خب همین الان بفرسته.چه کاریه که حواله به اینده بده؟در ضمن شما چطور میتونید یه کسیو که تابحال ندیدید و مطمینا از این به بعد هم نخواهید دید دوست داشته باشید؟انسان وقتی عزیزی رو از دست میده بعد دو سه هفته همه چیز تقریبا براش عادی میشه حالا چطور میتونه یه موجود غیبی رو دوست داشته باشه؟مطمینا این دوست داشتن یک شو اف هستش.به نظر من اگه انسانها خرد و عقل خودشون رو به کار ببندند هیچ نیازی به موجودات موهوم نمیباشه.ایا فهم این خیلی مشکله؟ خود سنی ها که این دین اصولا و کلا و قانونا مال اوناست هیچ اعتقادی به این قضیه ندارن.شما شدید کاسه داغتر از اش؟البته این نظرات شخصی خودم بود نمیخوام خدای ناکرده نظراتمو به همه تعمیم بدم.شما هرکسیو که دوست داشته باشد محترمه.عیسی به دین خود موسی به دین خود.لطفا در جواب دادن فقط مستندات عقلی به کار ببرید چون گوش ما از حدیث و ایه و نقل قول پره

اون بخش که بولد کردم اصن ترکونده ... اصن همون فقط تو حلقم

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۵ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مطلب رو برای آیت الله میرباقری ایمیل می کنم.

جواب رو براتون قرار میدم.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۶ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
من اصن به این چرندیاتی که این شخصه فُکُل کرواتی گفته کاری ندارم اصلانم حرفاش برام مهم نسیت(با عرض پوزش دیگه محترمانه تر ازین نمیتونستم بگم )
من نظره خودمو در مورده ظهور میگم:
امام زمان(عج) هیچ وقت ظهورشون زمانه خاصی نداره این طور نیست که بگیم چون از زمانه غیبشتشون خیلی گذشته پس الان وقتشه که بیان اگه قرار بود به گذشت زمان باشه چرا برا ما ظهور کنن؟ چرا برا نسله گذشته نباشه یا چرا برا آینده نباشه؟
پس به این چیزا نیست . امام زمان ظهور نمیکنن مگر اینکه ما خودمون بریم دنبالشون این یعنی چی ؟ این یعنی اینکه اکثره مردم جهان خواهان امام زمان (عج) باشن اگه در غیره این صورت باشه برا چی ظهور کنن ظهور کنن که مردمه جامعه مثل 11 امام معصومه گذشته به این امام هم خیانت کنن و این امام رو هم شهید کنن؟
نه این دفعه دیگه ازین خبرا نیست امام زمان اونقدر کلاسشون بالاست که ما خودمون باید زمینه ی ظهور رو آماده کنیم
ما یه منتَظِر داریم یه منتَظَر اولی یعنی اینکه شخص چشم به راهه چیزی یا کسیه و وا میسته که او شخص خودش بیاد ولی دومی یعنی اینکه شخصه منتَظَر خودش میره دنباله گم شدش و اونو میاره برا ظهور آقا ما باید منتَظَر باشیم.
البته این بخشه کوچکی از کاره و یک بعده قضیست که میوتونه تا حده زیادی صادق باشه

۶ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
کلاس بقیه اماما هم پایین نبوده البته
مصلحت و حکمت الهی بر این بود

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۶ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام!
از اینکه سوال و پرسش خودت را پیرامون شبهاتی در باره وجود مبارک حضرت ولی عصر ارواحنا فداه صادقانه مطرح کردی سپاسگذاریم!
از لحن قلم و طرح سوالاتتان معلوم است که روحی سرشار از کنجکاوی و رسیدن به حقایق وجود شما را پر کرده است که این را نیز به فال نیک میگریم و مطمئن هستیم که وقتی پاسخ سوالهای متعدد خود را خواندید منصفانه حقایق را پذیرفته و از شر شبهات خلاص خواهید شد.
دوست عزیز!
شما گفته اید : چرا امام شما اکنون ظهور نمی کند؟
البته جمله «امام شما» که در سوالتان مطرح شده است تعجب ما را بیشتر کرد چرا که حضرت تنها امام ما نیست ، بلکه امام کل بشریت و کل عالم اند، و این ربطی به پذیرش یا نپذیرفتن افراد ندارد.
درست مثل خورشید که چه مردم اعتقاد به آن داشته باشند چه نداشته باشند از فیض نور و حرارتش بهره مند خواهند شد، بنابراین خورشید از آن یک گروه نیست، که کسی بگوید خورشید شما به گرد زمین می چرخد یا زمین به گرد خورشید شما!
گفتن این نکته خارج از انصاف است،
وجود مبارک امام معصوم لنگر آسمان و زمین است، و درست مانند یک دستگاه تعدیل کننده نیرو ، واسطه فیض میان خدا و مخلوقات است.
درست به این مثال توجه کن! شما در منزلتان برق دارید، آیا این برق همان برق فشار قویی است که از نیروگاه برق جریان دارد؟ یا وقتی به منزلتان رسید کنتر آن را تعدیل کرده و فضای خانه تان را روشن می کند؟
به نظرم با این مثال دیگر نیاز به توضیح نیست که امام زمان تعدیل کننده رابطه مخلوقات با خدای متعال است. پس کمی انصاف به خرج دهید و بپذیرید که امام زمان تنها امام ما نیست ، بلکه امام جن و انس و همه مخلوقات الهی است.
از اینکه بگذریم شما گفته اید : چرا امام زمان اکنون ظهور نمی کند؟
دوست عزیز این سوال شما مثل این است که بگویی چرا قیامتی که قرار است اتفاق بیفتد و تمام مردم دنیا حتی لائیک ها و بی دین ها به آن اعتقاد دارند ؛ چرا اکنون اتفاق نمی افتد؟
این سوال کودکانه است و از شخص تحصیل کرده ای بعید به نظر می رسد!!!
ظهور امام زمان عجل الله فرجه درست شبیه میوه ای است که بر درخت هستی روئیده است، تا زمانی که فصل رسیدن و چیدن این میوه فرا نرسد هرگز اتفاق نخواهد افتاد ، چرا که چیدن میوه کال هرگز قابل اسفتاده نیست.
سوال ما از شما این است، مگر شما به دنیا نیامده اید؟ چرا خدا شما را یک قرن قبل نیافرید؟ چرا صد سال بعد متولد نشده اید؟
ما پاسخ این سوال را می دانیم، شما صد سال قبل متولد نشدید به خاطر اینکه ظرف زمان تولد شما امروز بود، و صد سال قبل برای تولد شما ظرف کوچکی بود، شما باید در ظرف زمان خود متولد می شدید و اگر در غیر این زمان آفریده می شدید یا ظرف زمان از شما کوچکتر بود یا شما از آن بزرگتر که در هر دو صورت نابود می شدید
اما اکنون که در ظرف زمان خود آفریده شده اید درست مانند پازلی سر جای خودتان قرار دارید.
دوست عزیز نکته ای که گفتم را چند بار مطالعه کن ، و با دقت به تفکر بنشین تا در یابی که ظهور امام عصر ارواحنا فداه در نگاه من و شما یک ظرفی دارد و در نگاه آفریدگار عالم زمان مشخصی
اگر در غیر زمان خود اتفاق بیفتد بطور قطع نتیجه لازم گرفته نخواهد شد ، پس باید در زمان خودش صورت بگیرد،
حال سوال این است که آن زمان چه زمانی است؟ این را ما نمی دانیم، آیا زمانی است که عالم پر از ظلم و جور و ستم است؟ قطعا همینطور است، اما اکنون همان زمان است یا نه ، بطور قطع این زمان همان زمان موعود نیست چرا که اگر بود ظهور اتفاق می افتاد.
نکته دیگری که پرسیده اید این است که : چگونه به امامی عشق می ورزید که هرگز او را ندیده اید؟
من از شما می پرسم! آیا شما به هر چه علاقه و محبت دارید دیده اید؟ و تنها به مشاهدات خود عشق می ورزید؟
مثلا شما فرزندی که مادرش را هرگز ندیده؛ و هنگام تولد او را از دست داده به خاطر عشق و علاقه به مادرش ملامت می کنید!
این حرف به قدری کودکانه است که هر زن جوان مرده ای را به خنده وا می دارد، دوست عزیز شما دارای هر دین و مذهبی که باشید قطعا اسطوره هایی دارید که به آنان عشق می ورزید و هرگز آنان را ندیده اید و خودتان نیز قبول دارید.
مثلا یک مسیحی که صلیب را به صورت نمادین به گردن می آوزید و آن را علامتی برای ابزاز علاقه به مسیح علیه السلام همراه دارد، مسیح را دیده است؟ یا در آینده خواهد دید؟
امام زمان درست مانند خورشیدی است که در پس پرده ابری قرار گرفته است، آیا کسی می تواند وجود خورشید را به خاطر قرار گرفتنش در پشت ابری انکار کند،؟؟
فرض کنید خورشید به طور کامل زیر ابری سیاه قرا ر گرفته باشد، آیا کسی می تواند وجود روز را منکر شود؟ و به دلیل اینکه خورشید را نمی بیند اصل وجود روز را انکار کند؟ به نظر شما این سوال کودکانه نیست؟
نکته دیگری که مطرح کرده اید این است که می گویید کسی که عقل دارد چه نیاز به این موهومات دارد؟
دوست عزیز !
گرچه عقل در نهاد بشر بعنوان رسول و راهنمایی الهی نهفته شده است، اما مطمئن باش که عقل به تنهایی همه چیز را درک نمی کند و حتما نیازمند راهنمایی بیرونی است
مثلا فطرت و نهاد هر انسانی عجین با حس پرستش است، این نکته را شما هم قبول دارید که خدای مهربان نهاد هر انسانی را با حس پرستش همراه کرده است، حال سوال من از شما این است: آیا عقل انسان به او می گوید گاو بپرستد؟
مگر شما نمی گویی عقل داریم پس همه چیز داریم و چه نیازی به موهومات است، خب پرستش گاو را یا پرستش آتش یا پرستش زشتی ها ، یا پرستش شیطان از دستورات عقل است؟
راستی یک شیطان پرست عقل ندارد که شیطان را می پرستد؟ مگر یک ماسون زده نمی گوید شیطان را باید پرستید چون بر غیر خدا سجده نکرده؟ خوب سوال ما از این ماسونی این است این شیطانی که به خاطر خدا بر آدم سجده نکرد چگونه امروز به زشتی ها و پلیدیها امر می کند و چگون به تمرد از دستورات خدا دستور می دهد؟؟
آیا اینها را عقل می گوید؟
با توجه به مطالبی که گفته شد، اعتقاد به امام زمان ارواحنا فداه هم عقلی است و هم شرعی، چرا که عقل هر انسانی می پذیرد که خدای متعال با همه لطف نامحدودش هرگز کار لغو نمی کند، و اشرف مخلوقات عالم را بدون رهبر و سرپرست نمی گذارد!
چگونه ممکن است انسانها مانند گله ای در مقابل گرگان تیز دندان درنده قرار گیرند و نگهبانی برای او قرار داده نشده باشد؟
حال این حجت و این امام غائب باشد یا حاضر ، که در هر دو صورت مخلوقات از وجود مبارکش بهره می برند.....
نکته آخری که بیان کرده اید این است که می گویید سنی ها اعتقادی ندارند؟
این حرف شما کامل نیست! چه کسی گفته است که سنی ها اعتقاد ندارند، تمام فرقه های مسلمانان حتی غیر مسلمان نیز به ظهور منجی اعتقاد دارند و همه بر این اعتقاد تا پای جان می ایستند.
حتی کسانی که اعتقادی به مبدا و معاد ندارند و همه چیز را خلاصه در ماده می بینند اعتقاد به منجی دارند....
پس این حرف شما کامل نیست و شما بدون مطالعه و تحقیق حرفی را نسبت می دهید که نه خودتا به آن اعتقاد دارید و نه آنان

برای مطالعه بیشتری به کتابهای زیر مراجعه کنید
مهدی انقلابی بزرگ
آفتا ب در غربت
مهدی موعود
انتظار نوشته شهید مطهری
انتظار نوشته علی صفایی
برکرانه عصمت.

حجت الاسلام و المسلمین ظهیری.

دیدم آقا میرباقری ممکنه دیرپاسخ بدن و شخص مورد نظر سرد بشن، مستقیم با آقای ظهیری ارتباط تلفنی گرفتیم و مطلب رو براتون قرار دادیم

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۷ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کلاس بقیه اماما هم پایین نبوده البته
مصلحت و حکمت الهی بر این بود

البته مسعود جان من منظورم این نبود که کلاسه بقیه ائمه کم بوده
کلاسه اون اماما هم در همین حد بود ولی چون مردم لیاقت این همه خوب بودنه 11 امام پاکه ما رو نداشتن خدایه متعال مصلحت رو بر این قرار دادن که این امامه ما غایب باشن اگه به غیر از حضرت مهدی (عج) هر امامه دیگه ای هم غایب بودن همین شرایط حاکم بود و ما باید میرفتیم دنبال اون امام معصوم تا بیان .

۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: hamedkazemi
پیام: ۱,۵۲۵
عضویت از: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲
از: ESFAHAN
طرفدار:
- مارک بارترا
- کرایف
- پرسپولیس
- پرتغال
- مهدی مهدوی کیا
- آنتونیو کنته
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است جان را هوای از قفس تن پریدن است از بیم مرگ نیست که سرداده ام فغان بانگ جرس زشوق به منزل رسیدن است دستم نمی رسد که دل از سینه برکنم باری علاج شکر گریبان دریدن است شامم سیه تر است ز گیسوی سرکشت خورشید من برآی که وقت دمیدن است سوی تو این خلاصه گلزار زندگی مرغ نگه در آرزوی پر کشیدن است بگرفت آب و رنگ زفیض حضور تو هرگل دراین چمن که سزاوار دیدن است با اهل درد شرح غم خود نمی کنم تقدیر قصه دل من ناشنیدن است آن را که لب به دام هوس گشت آشنا روزی(امین)سزا لب حسرت گزیدن است

چ جالب

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

ماه در پس پرده

آمده ای بدانی آیا غیر از کسانی که معرفتشان چون توست ، کسی داخل بهشت می شود ؟

اگر این باشد بهشتیان اندک ند ...

به خدا سوگند گروهی به نام حقیه داخل در بهشتند ، افرادی که محب علی اند ...

و به حق او سوگند می خورند ، در حالی که فضیلت و حق آن بزرگوار را نمی دانند . .!

سخنانت در گوشم چون موسیقی آب است ...

دوباره فرمودی : " آمده ای از اعتقادات مفوضه بپرسی ؟ "

آن ها دروغگویند!!!

چرا که می گویند خدا ، خلق کردن ، روزی دادن و غیر ذلک را به ما واگذار نموده است ، نمی دانند قلوب ما ظرف مشیت خداست ...

" و ما تشاوون الا ان یشاء الله " ، " شما چیزی نمی خواهید مگر این که خدا آن را بخواهد " .

کودکی چهار ساله و درخششی چون ماه ...

ناخواسته با دیدنت جانم لرزید و گفتم : لبیک سرورم ...

ذهنم را خواندی و آن چه برایش به نزد امام حسن عسکری (علیه السلام) آمده بودم را بر زبان راندی ، پاسخم دادی و ناگه پرده افتاد .

تلاشم برای کنار زدن پرده ، تلاشی بی ثمر بود . .!

امام حسن عسکری (ع) متوجه من شد ، نقش تبسم بر لبانش نشست ، " کامل دیگر چرا نشسته ای ؟ !

به راستی نشان بعد از من، تو را خبر داد " .

من هم برخاستم و رفتم ، دیگر تو را ندیدم و از آن روز به بعد در قلبم نام و یاد تو نقش بست ، چون نقش گل بر قالی .

شیفته ات شدم ، در هم نشینی با تو ، آرامش بر جانم نشست ، من که سهل است ، زمین هم آرام و قرار گرفت ...

گویی زمین هم به سکون نشست و من به سکوت ، برای ربودن جواهرات سر ریز شده از لبانت ...

جان به فدایت ، قربان نیم نگاهت ، که جان ها را جلا می بخشد و روح ها را طلا نشان می کند ، من هم به نیم نگاهی آرزومندم ...

تشرف . کامل بن ابراهیم مدنی

منبع: نبض زمین

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۷ دی ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۶۶ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۷۴۲ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۸۸۲ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۸۹۰ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۵ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۸۵ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۸۵ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۹۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۲۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!