به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پل ارتباطي با ناظرین بخش
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اگر صرفا دانلود نباشه موافقم. یعنی درکنار لینک دانلود نظرات و بحث هایی درباره موضوعاتی که صحبت میکنن هم انجام بشه. درضمن همه ی سخنرانی ها رو از سایت مصاف که سایت رسمی شون هست و قابل استناده برداریم. و اینکه مطلبی که گذاشته میشه حتما سند و منبعش هم قرارداده بشه. البته من منتظر نظر همکارم و نظرات دیگر دوستان هم هستم.
نه میتونم هم لینک دانلود بزارم هم مقاله های ایشون صحبت هاشون و...پس استادرو خوب میشناسید.اتفاقا تو سایت مصاف عضوم.اگر هماهنگی لازم رو انجام دادید بهم تو خصوصی پی ام بدید اگر کسی هم بود که بخواد کمک کنه من رو خیلی خوبه

@esalatbarca
۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
shakib mohamadian نوشته:

نقل قول
اگر صرفا دانلود نباشه موافقم. یعنی درکنار لینک دانلود نظرات و بحث هایی درباره موضوعاتی که صحبت میکنن هم انجام بشه. درضمن همه ی سخنرانی ها رو از سایت مصاف که سایت رسمی شون هست و قابل استناده برداریم. و اینکه مطلبی که گذاشته میشه حتما سند و منبعش هم قرارداده بشه. البته من منتظر نظر همکارم و نظرات دیگر دوستان هم هستم.
نه میتونم هم لینک دانلود بزارم هم مقاله های ایشون صحبت هاشون و...پس استادرو خوب میشناسید.اتفاقا تو سایت مصاف عضوم.اگر هماهنگی لازم رو انجام دادید بهم تو خصوصی پی ام بدید اگر کسی هم بود که بخواد کمک کنه من رو خیلی خوبه

بله میشناسم. سخنرانی هاشونم میرم. خودمم عضوم .
باشه بزارید اقای رضایی بیان نظرشونو بگن چون ایشونم اینجا ناظرن باید نظر ایشونم لحاظ شه. بهتون خبر میدم. ممنون از همکاری تون. اگر موافقت شد خودم میام کمک.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
منم هستم در هر زمینه ای که احساس کمک کردید. واقعا مساله انقدر مهمه که خجالت میکشم که بگم وقت ندارم!

مستان سلامت می کنند
۱۷ دی ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
خیلی خب ممنون از همه. واسه اولین کار نیاز می بینم که عنوان مقاومت اسلامی رو یکم تغییرات بدم . تغییرات از این لحاظ که اسمش باید هم فارسی باشه هم انگلیسی. بعد هم شروع کنیم یه تیم تشکیل بدیم برای دسته بندی موضوعات. وقتی موضوعات رو دسته بندی کردیم بریم واسه جمع اوری اطلاعات و بعد هم منتشر کنیم.
درباره اسم چون اقا بهزاد گفتن که همین تاپیک خوبه و با ایجاد تاپیک بعدی جفتش محدود میشه فکر کردم بهتره رو اسمش تغییراتی بدیم که مواردی که ذکر هم داخل اون بحث جا بشه. هر اسمی دارید پیشنهاد بدید انگلیسیشم بگید.
درضمن چون ما یه بخش بیداری اندیشه داشیتم که خیلی از مواردی که ذکر کردم اونجا بحث شده نظرم اینه که اونو ادغام کنیم با این . درباره این ادغام هم مخالف و موافق هستید نظر بدید.

۱۷ دی ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
fotros نوشته:

خیلی خب ممنون از همه. واسه اولین کار نیاز می بینم که عنوان مقاومت اسلامی رو یکم تغییرات بدم . تغییرات از این لحاظ که اسمش باید هم فارسی باشه هم انگلیسی.
.

The truth of Islamنظر من اینه
حقیقت اسلام...!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۷ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
در درجه اول باید برای آغاز یک کار مهم، فکر بزرگ و عمیق داشت. باید استراتژی رو خوب چید. اولین قدم هم انتخاب یه اسم خوب و فوق العاده س. باید از تکنیک های خبرگزاری استفاده کنیم. فکر می کنم خانم موسوی بتونن یکمی ما رو راهنمایی کنند و به ایده دوستان جهت بدند.

منظورم اینه که اگه قراره تو سرچ گوگل (که قراره از چند ماه دیگه بجای استفاده از تگ های جستجوگر، از سرچ هوشمند استفاده کنه) اسم ما بعنوان تیتر اصلی مطرح بشه باید ما هم هوشمند کار کنیم. میشه حتی در کنار اسم، از اسلوگن های خوب تبلیغاتی استفاده کرد.

در ادامه، اگر قراره از نابودی اسرائیل حرفی بزنیم، فکر می کنم باید بین سخنان حضرت آقا و سید حسن نصرالله دنبال یه نکته طلایی برای اسم بگردیم! :)

اینایی که میگم نکته اس نه پیشنهاد خودم:

«فلسطین، فلسطین از بحر تا نهر است نه حتی یک وجب کمتر.» --> بحر تا نهر

واللهِ (هذا الاسرائیل) هی أوهَنُ مِن بَیتِ العَنکَبوت --> خانه عنکبوت

«محو اسرائیل از منطقه، موضوع همیشگی جمهوری اسلامی ایران است.» --> محو اسرائیل

خودم هنوز به اسمی که خودم خوشم بیاد نرسیدم. فکر کردم اعلام می کنم.

مستان سلامت می کنند
۱۸ دی ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در درجه اول باید برای آغاز یک کار مهم، فکر بزرگ و عمیق داشت. باید استراتژی رو خوب چید. اولین قدم هم انتخاب یه اسم خوب و فوق العاده س. باید از تکنیک های خبرگزاری استفاده کنیم. فکر می کنم خانم موسوی بتونن یکمی ما رو راهنمایی کنند و به ایده دوستان جهت بدند.

دقیقا. به نظرم اولین قدم عضو گیری هست. تا ما براساس تعداد نفرات و نیروی انسانی و توانمندی و مقدار امکانات مون راهبردهامون رو بنویسیم و طرح هامونو اجرایی کنیم. اسم هم واسه این گفتم چون مهمه چی انتخاب کنیم تو سرچ ها بیاد.
نقل قول
در ادامه، اگر قراره از نابودی اسرائیل حرفی بزنیم، فکر می کنم باید بین سخنان حضرت آقا و سید حسن نصرالله دنبال یه نکته طلایی برای اسم بگردیم! :) اینایی که میگم نکته اس نه پیشنهاد خودم: «فلسطین، فلسطین از بحر تا نهر است نه حتی یک وجب کمتر.» --> بحر تا نهر واللهِ (هذا الاسرائیل) هی أوهَنُ مِن بَیتِ العَنکَبوت --> خانه عنکبوت «محو اسرائیل از منطقه، موضوع همیشگی جمهوری اسلامی ایران است.» --> محو اسرائیل خودم هنوز به اسمی که خودم خوشم بیاد نرسیدم. فکر کردم اعلام می کنم.

اینا خوبه . ولی یه مساله داره. ما باید به این فکر کنیم که مخاطب ما شیعه و مسلمون نیست ویا از سیاست چیزی نمیدونه و یا حرفای مسئولان ایرانی همیشه در دسترسش نیست اگرم باشه معمولا وارونه ست. چیزی رو باید بگیم که برای هر مخاطبی معنی داره و اومده دنبالش . یه چیزی که نقطه اشتراک همه باشه. اینایی که مثال زدین خوبه اما اگر بخواییم انتخاب شون کنیم قبلش باید یه مقاله بنویسم که منظور و هدف مون چیه.

۲۰ دی ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان . اسم عنوان مداحی رو یکم گسترده تر کردم. که کلیپ هاس تصویری رو هم اونجا قرار بدید و لازم نباشه تاپیک جدید بسازیم براش.
نکته : به غیر کلیپ هایی که آقا بهزاد یا دوستان دیگه تو مقاومت اسلامی قرار میدن و مرتبط با اون عنوان هست باقی کلیپ های تصویری و فایل های صوتی همه از این به بعد باید بره تو تاپیک مداحی . به موضوع هر تاپیکی هم که مربوط باشه باید بره مداحی. این ارسال رو گذاشتم همه بخونن بنام رو اینه که همه خوندن چون کلیپ یا صوتی تو هر عنوانی غیر این دوتا که ذکر کردم ببینم بدون تذکر پاک میکنم.

درضمن دوستان سعی کنند یکم مطالب با محتوا قرار بدن فقط شعر و دلنوشته نزارید یکم بگردید مطالب خوب و جدید و آموختنی هم قرار بدید.

دنبال یک نفرم بهم کمک کنه هرکسی وقت داره بهم پیام شخصی بده .

۱۶ اسفند ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو

دوستان آقا بهزاد هم ناظر اینجا هستند .

این پیام صرفا جهت اطلاع رسانی است

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: بارسلنا
پیام: ۳۱
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۹۴
از: تهران
طرفدار:
- ژاوی. مسی
گروه:
- کاربران عضو
یه پیشنهاد
از نظر من اگر اسم تاپیک بحث ازاد مذهبی رو «ادب، نامی برای تمام خوبی ها» بگذارید خیلی بهتر و مناسب تر

۳ خرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۶۳۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۴۲ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۷۳۸ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۵۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۲۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!