به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
در ضمن اگر به قول شما هر انسانی خودش قدرت تشخیص داره، پس لزومی برای اومدن پیامبر ها و ائمه نبود. مگه نه؟

داداش گلم؛ دقیقاً نبوت واسه این تموم شد و به پیامبر اکرم ختم شد که دیگه انسان ها به درک کافی رسیده بودن؛ الان که دیگه هیچی !!

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۳
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
تـــارو مـیـسـاکـی نوشته:

نقل قول
در ضمن اگر به قول شما هر انسانی خودش قدرت تشخیص داره، پس لزومی برای اومدن پیامبر ها و ائمه نبود. مگه نه؟

داداش گلم؛ دقیقاً نبوت واسه این تموم شد و به پیامبر اکرم ختم شد که دیگه انسان ها به درک کافی رسیده بودن؛ الان که دیگه هیچی !!

نه عزیزم. من و تو داریم در مورد دو چیز متفاوت صحبت می کنیم. درکی که تو زمان پیامبر مردم بهش رسیدند با این چیزی که من منظورم بود فرق می کنه.

یه سری مطالب بنا به نیاز زمانه بوجود میان. واسه همین هم بود که بعد از پیامبر ائمه ما اومدند.

در حالی که بنا به حرف شما تو زمان پیامبر مردم به درک درستی رسیدند و تموم!

کیاوش گفت که تو موضوعاتی این چنین ( مثل شرط بندی و قمار و پاسور و . . . ) هر انسانی قدرت تشخیص داره. در حالی که به نظر من این مطلب درست نیست. اون آدمی که مرجع تقلید میشه بر اساس درک و تشخیص درست از موضوعاتی که بوجود میان حکم صادر می کنه. اگر اینطور نبود خدا تقلید و پیروی رو قرار نمی داد.

مستان سلامت می کنند
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علی رضایی نوشته:

نه عزیزم. من و تو داریم در مورد دو چیز متفاوت صحبت می کنیم. درکی که تو زمان پیامبر مردم بهش رسیدند با این چیزی که من منظورم بود فرق می کنه.

یه سری مطالب بنا به نیاز زمانه بوجود میان. واسه همین هم بود که بعد از پیامبر ائمه ما اومدند.

کیاوش گفت که تو موضوعاتی این چنین ( مثل شرط بندی و قمار و پاسور و . . . ) هر انسانی قدرت تشخیص داره. در حالی که به نظر من این مطلب درست نیست. اون آدمی که مرجع تقلید میشه بر اساس درک و تشخیص درست از موضوعاتی که بوجود میان حکم صادر می کنه. اگر اینطور نبود خدا تقلید و پیروی رو قرار نمی داد.

شما گفتی پیامبران و ائمه؛ نگفتی مراجع تقلید ! پیامبران و ائمه زمانی اومدن که مردم درکِ کافی برای کاوش مطالب رو نداشتن، الان مردم به این درک رسیدن و به گفته ی قرآن بعضی از افراد زندگیِ خودشون رو صرف کسب معالم دینی میکنن برای اون افرادی که نمیدونن !

بعضی از مسائل هم هست که واقعا نیازی به پرسیدن از مراجع نداره و انسان میتونه با درک خودش جواب بده بهشون. وقتی شما به خودت مطمئنی که استفاده از این آلات هیچ ضرری به خودت و اعتقادت نمیزنه، چرا نباید استفاده کنی ؟

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
تـــارو مـیـسـاکـی نوشته:

نقل قول
علی رضایی نوشته:

شما گفتی پیامبران و ائمه؛ نگفتی مراجع تقلید ! پیامبران و ائمه زمانی اومدن که مردم درکِ کافی برای کاوش مطالب رو نداشتن، الان مردم به این درک رسیدن و به گفته ی قرآن بعضی از افراد زندگیِ خودشون رو صرف کسب معالم دینی میکنن برای اون افرادی که نمیدونن !

بعضی از مسائل هم هست که واقعا نیازی به پرسیدن از مراجع نداره و انسان میتونه با درک خودش جواب بده بهشون. وقتی شما به خودت مطمئنی که استفاده از این آلات هیچ ضرری به خودت و اعتقادت نمیزنه، چرا نباید استفاده کنی ؟

خوب، اگه شما نظرت واقعاً اینه پس دیگه حرفی نمی مونه!!! چون یه سری حرف هست که تو تایپ کردن نمی گنجه. فقط بگم که اسلام فروشگاه نیست که هر چی بخوای از توش ور داری . . . البته جسارت به شما نشه ها. می خوام یه مطلب کلی رو عنوان کنم.

آقا بگذریم. . . الاعمال به النیات!!

چون اگه ادامه پیدا کنه میشه ماراتن!! منم تو این هفته سه تا ماراتن کلامی برگزار کردم و توانی ندارم!

مستان سلامت می کنند
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علی رضایی نوشته:

خوب، اگه شما نظرت واقعاً اینه پس دیگه حرفی نمی مونه!!! چون یه سری حرف هست که تو تایپ کردن نمی گنجه. فقط بگم که اسلام فروشگاه نیست که هر چی بخوای از توش ور داری . . . البته جسارت به شما نشه ها. می خوام یه مطلب کلی رو عنوان کنم.

آقا بگذریم. . . الاعمال به النیات!!

چون اگه ادامه پیدا کنه میشه ماراتن!! منم تو این هفته سه تا ماراتن کلامی برگزار کردم و توانی ندارم!

واقعا نمیفهمم منظورتو از این حرف !!!! یعنی چی اسلام فروشگاه نیست که هر چی میخوای از توش برداری ؟

اگه اینجوری ـه که تو میگی چرا بین حرف دو تا مرجع تقلید اختلاف نظر وجود داره ؟ نکنه واسه اونا فروشگاهه که هرجور که خواستن نظر بدن ؟
مراجع تقلید هم مثل ما انسان و نامعصوم هستن و اون چیزی که باعث میشه یک چیزی رو حرام بدونن، میزان ضررش برای روح و جسم و اعتقاد آدمه؛ بازم میپرسم، وقتی تو مطمئنی یه چیزی برای اعتقادت مضر نیست، چرا نباید استفاده ش کنی ؟ یه جواب منطقی میخوام !

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
این تیزر تاثیر گذار رو از دست ندید:

بعضی از بچه‌ها آرزو می‌كنند كاش والدین‌شان حیوان بودند.

این تیزر تبلیغاتی توسط شعبه بیروت شرکت تبلیغاتی ساعتچی ساخته شده است. این شرکت تبلیغاتی معتبر توسط دو برادر ایرانی‌الاصل تاسیس شده و تا کنون کارهای ارزنده‌ای در حوزه تبلیغات به ثبت رسانده است. مدیر خلاقیت این تیزر جالب و تاثیرگذار سامر یونس است که این تیزر را در 45 ثانیه و برای وزارت امور اجتماعی لبنان ساخته است. جوهره اصلی این تیزر را انتخاب هوشمندانه چند تصویر تشکیل داده که با پیام انتهایی تیزر با مضمون "بعضی از بچه‌ها دوست دارند والدین‌شان حیوان بودند" کامل می‌شود. این تیزر تبلیغاتی موفق شده است در چندین جشنواره تبلیغاتی معتبر جوایزی را نیز تصاحب کند.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تارو جان ببخشید ولی می تونم سن شما رو بدونم؟

من نمی دونم چرا من هر چی می گم شما یه چی دیگه جواب منو میدی!!!واقعاً کامنت های منو می خونی؟!؟!

فروشگاهی که من گفتم چه ربطی به مراجع تقلید داره آخه!!! اختلاف بین احکام مراجع مختلف به علت اینه که هر کدومشون بر اساس برداشت خودشون از تفسیر آیات و روایات احکام رو تنظیم می کنند. این شما هستی که باید ببینی به نظر خودت کدومش اصلح تره.
منظور من از فروشگاه اینه که شما نمی تونی بگی که:

-خب، این حکم خیلی باحاله! انجامش می دم!
-این چیه؟ ولش کن بابا!

اگه مرجع تقلید انتخاب کردی، نمی تونی تو مواردی که مرجعت نظر داده، شما هم نظر بدی. اگر هم فکر نمی کنی احکام مرجعت درست باشه باید به یه مرجع دیگه که صلاحیت داشته باشه رجوع کنی.

در مورد سوال شما:

بستگی داره که چقدر یه چیزی اطمینان بخش باشه. اگه چیزی رو که من صلاحیت نظر دادنشو نداشته باشم، نظر بدم میشه قانون جنگل.

حرف آخر من:

به چیزایی که می گم اعتقاد دارم. ولی اگه به نظر شما بی منطق میاد مشکل از بیان منه. می تونید از یکی که اطلاعاتش بیشتر از من باشه اطلاعات بگیرید.

مستان سلامت می کنند
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علی رضایی نوشته:

حتی بازی با آلت شرط بندی هم مورد داره!

پول وسط نباشه موردی نداره.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
درسته محمد جان. ولی مرجع تقلید من میگه که حرامه. همونطور که اشاره کردم، هر کس باید رساله مرجع خودشو چک کنه.

مستان سلامت می کنند
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: pedram__M30
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۳,۰۰۹
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۰
از: ESF
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
تارو جان ببخشید ولی می تونم سن شما رو بدونم؟

سجاد 19 سالشه

اخیش بالخره منم تو این بحث شرکت کردم

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۹,۳۶۹ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۷۶ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۸۶۴ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۸۷۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۵۷۴ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۳۸ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۱۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۸ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!