به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

با عرض سلام و مخالفت خدمت دوستان!!

کاملاً با شما مخالفم! هر چیزی جای خودشو داره! استادیوم جای خود . . سه بعدی جای خود. هیچکدوم نمی تونن جای همو بگیرن

سلوم

خب ما خانم ها که نمیتونیم بریم ورزشگاه باید به همین سه بعدی جان رضایت بدیم دیگه مجبوری

۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Mohammad Reza نوشته:

یکی از پر دردترین کارهای دنیا بیرون کشیدن روح ِ کسی از جسم و روح است. کسی که چند ماه / سال روحش ، احساسش ، لبخندهایش ، عکس هایش و نبض لحظه هایش حوالی روح و جسمت بوده ، ذره ذره فرورفته در کالبدت و سوزن سوزن سوراخ کرده تمام پوست ِ جسم و روحت را.

زمستانت را شعله ور کرده، تابستانت را پر از سوز سرما. لابلای آهنگ هایی که گوش داده ای پا گذاشته، بعضی روزهایت را به نام خودش امضا کرده.

درد دارد بیرون کشیدن این همه. شانه هایت را می لرزاند، زلزله ای به پا می کند، فرو می ریزد چارچوب جسم و روحت را و ویرانت می کند.

چشم ها؛ باز هم چشم ها رسالت بزرگی را به گردن می گیرند. سرازیر می شوند. می شویند رسوب های نشسته را و سرزیز می کنند خاطراتی که مدت هاست غرقت کرده اند.

با این حال همین لرزه های ویرانگر و شیارهای اشک، تنها مسکن هایی موقتی اند. این دردها همواره سودای جنگ دارند، سودای فرود آمدن و آوار شدن ...

خیلی زیبا بود...
ممنون
راستی میدونید این متن رو کی نوشتهه یا گفته؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: reyhanehfcb
پیام: ۵۴۵
عضویت از: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: tehran
طرفدار:
- ژاوی اینیستا مسی نیمار
- گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- یورگن کلوب
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بله، پاسخه که به شما میدم سه بعدیم میخواد که همین جو رو ایجاد بکنه، مثل اینکه فیلم سه بعدی میبینی و فکر میکنی دایی ناصر داره میاد سمتت حالا اینکه چه قدر موفق بشن توی ایجاد کردن همون جو ورزشگاه، بستگی به تکنولوجی داره بعدشم اگه این جو رو تولید نکنه پس چه فرقی میتونه با دوربین معمولی داشته باشه؟

من موافقم که تلویزیون سه بعدی جو ورزشگاه رو به آدم منتقل میکنه اصن واسه همینه که دارم میگم چرا مسابقات فوتبال رو با دوربین سه بعدی فیلم برداری میکنن؟!!اما من میگم حضور در ورزشگاه با دیدن مسابقه از تلویزیون اصن قابل مقایسه نیست....

۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
reyhanehfcb نوشته:

نقل قول
بله، پاسخه که به شما میدم سه بعدیم میخواد که همین جو رو ایجاد بکنه، مثل اینکه فیلم سه بعدی میبینی و فکر میکنی دایی ناصر داره میاد سمتت حالا اینکه چه قدر موفق بشن توی ایجاد کردن همون جو ورزشگاه، بستگی به تکنولوجی داره بعدشم اگه این جو رو تولید نکنه پس چه فرقی میتونه با دوربین معمولی داشته باشه؟

من موافقم که تلویزیون سه بعدی جو ورزشگاه رو به آدم منتقل میکنه اصن واسه همینه که دارم میگم چرا مسابقات فوتبال رو با دوربین سه بعدی فیلم برداری میکنن؟!!اما من میگم حضور در ورزشگاه با دیدن مسابقه از تلویزیون اصن قابل مقایسه نیست....

خوب وقتی از راهکار من استفاده کنی هست...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: reyhanehfcb
پیام: ۵۴۵
عضویت از: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: tehran
طرفدار:
- ژاوی اینیستا مسی نیمار
- گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- یورگن کلوب
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یکی از پر دردترین کارهای دنیا بیرون کشیدن روح ِ کسی از جسم و روح است. کسی که چند ماه / سال روحش ، احساسش ، لبخندهایش ، عکس هایش و نبض لحظه هایش حوالی روح و جسمت بوده ، ذره ذره فرورفته در کالبدت و سوزن سوزن سوراخ کرده تمام پوست ِ جسم و روحت را. زمستانت را شعله ور کرده، تابستانت را پر از سوز سرما. لابلای آهنگ هایی که گوش داده ای پا گذاشته، بعضی روزهایت را به نام خودش امضا کرده. درد دارد بیرون کشیدن این همه. شانه هایت را می لرزاند، زلزله ای به پا می کند، فرو می ریزد چارچوب جسم و روحت را و ویرانت می کند. چشم ها؛ باز هم چشم ها رسالت بزرگی را به گردن می گیرند. سرازیر می شوند. می شویند رسوب های نشسته را و سرزیز می کنند خاطراتی که مدت هاست غرقت کرده اند. با این حال همین لرزه های ویرانگر و شیارهای اشک، تنها مسکن هایی موقتی اند. این دردها همواره سودای جنگ دارند، سودای فرود آمدن و آوار شدن ...

عالی....این متن اثر کیه؟!

۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۳
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تازه یه ربع پیش متوجه شدم کسی که چندین گفت و گوی مارتن باهاش داشتم و اون موقع اسمش "تارو میساکی" بود، همین سجاد خودمونه!!!!!

همچین آدمی هستیم دیگه!! کلا داغونیم!

والا همه اینا واسه فشار امتحاناته!

مستان سلامت می کنند
۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Messiiiiiiiiii
پیام: ۲,۲۶۶
عضویت از: ۲ بهمن ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- Messi
- Carles Puyol - Ronaldinho - Thierry Henry
- پرسپولیس
- Argentina - Spain
- علی کریمی - دژاگه - علیپور - علیرضا جهانبخش
- Josep Guardiola - Arsène Wenger
گروه:
- کاربران عضو
بعد از یک مدت طولانی وارد قرن تازه ای از پیام هام شدم ...

۲۴ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مسافر کرب و بلا نوشته:

نقل قول
Mohammad Reza نوشته:

یکی از پر دردترین کارهای دنیا بیرون کشیدن روح ِ کسی از جسم و روح است. کسی که چند ماه / سال روحش ، احساسش ، لبخندهایش ، عکس هایش و نبض لحظه هایش حوالی روح و جسمت بوده ، ذره ذره فرورفته در کالبدت و سوزن سوزن سوراخ کرده تمام پوست ِ جسم و روحت را.

زمستانت را شعله ور کرده، تابستانت را پر از سوز سرما. لابلای آهنگ هایی که گوش داده ای پا گذاشته، بعضی روزهایت را به نام خودش امضا کرده.

درد دارد بیرون کشیدن این همه. شانه هایت را می لرزاند، زلزله ای به پا می کند، فرو می ریزد چارچوب جسم و روحت را و ویرانت می کند.

چشم ها؛ باز هم چشم ها رسالت بزرگی را به گردن می گیرند. سرازیر می شوند. می شویند رسوب های نشسته را و سرزیز می کنند خاطراتی که مدت هاست غرقت کرده اند.

با این حال همین لرزه های ویرانگر و شیارهای اشک، تنها مسکن هایی موقتی اند. این دردها همواره سودای جنگ دارند، سودای فرود آمدن و آوار شدن ...

خیلی زیبا بود...
ممنون
راستی میدونید این متن رو کی نوشتهه یا گفته؟

یه بنده خدا ...

۲۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

اها خب من فکر کردم تو کلا نمیدونی و سوالت یه جور دیگه ست حالا عیب نداره

نقل قول
همچین آدمی هستیم دیگه!! کلا داغونیم!

من همچنان میگن جوون ها به خودشون فشار نیارن بهترتره

نقل قول
خوب وقتی از راهکار من استفاده کنی هست...

یعنی خودمون بشیم ورزشگاه وقتی نمیتونیم بریم

۲۴ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم من چه ابهتی دارم هر دفعه کامنت میدم بقیه فراری میشن! خوبه آواتارم ترسناک نیست وگرنه فک کنم ملت میرفتن داوطلبانه بلاک میکردن خودشونو
چه وضعیه اخه من دارم؟

۲۴ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۳۹۳ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۲۰ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۴۰۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۱۴ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۳ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۴۵ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۱۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!