به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی رئال!
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

نقل قول
marc-andre ter stegen نوشته:

واقعا من درک نمیکنم شماها چجوری میشینید بازیای zoo رو میبینید؟اونوقت واسه بازیاش حرسم میخورید واقعا خنده داره

حاجی! اگه تو هم یه برادر رئالی دو آتیشه داشته باشی، برای کم کردن روی اون هم که شده میشینی کنارش تا آخرشو نگاه میکنی و تا آخر بازی سعی می کنی بازی رو کوفتش کنی و حرصش بدی تا شاد بشی!

اگر داداشتون از شما بزرگتره پس واقعاً وظیفه خودتون رو به عنوان بارسایی انجام ندادی و باید اون رو هم به تیم مقدس بارسا سوق میدادی...

ولی واقعاً کیف میده...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: themistroxavi71
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۹۰
از: I.K
طرفدار:
- xavi
- ronaldinho
- پیروزی
- اسپانیا . ارژانتین
- کریمی
- پپ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
مجسمه لاشخور

۲۶ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حاجی! اگه تو هم یه برادر رئالی دو آتیشه داشته باشی، برای کم کردن روی اون هم که شده میشینی کنارش تا آخرشو نگاه میکنی و تا آخر بازی سعی می کنی بازی رو کوفتش کنی و حرصش بدی تا شاد بشی!
دقیقا منم ی برادر بزرگتر از خودم دارم که طرفدار zoo و دیشبم داشت بازی رو نگاه میکرد ولی من دلم نیومد بیخیال نگاه کردن دکستر بشم برم روشو کم کنم به نظرم اصلا zoo ارزش اینو نداره که حتی دربارش صحبت شه چه برسه بخوام به خاطر رو کم کنی بشینم بازیشو نگاه کنم.از ی طرفی هم واقعا نمیتونم بازیای zoo رو تحمل کنم و ی جورایی حالت تهوع میگیرم.

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۲۶ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
راوی نوشته:

نقل قول
محمد نوشته:

نقل قول
کریس رونالدو: حالا سومین توپ طلایم را می خواهم

در همین راستا من تصمیم گرفتم تا بهش کمک کنم و یه دستورالعمل کوچیک واسش آماده کردم که به هدفش برسه :

پنالدوی عزیز

1) اولین و مهم ترین نکته برای رسیدن به هدفت، دعا کردن است. تا می توانی برای مصدومیت مسی دعا کن! چرا که تنها عدم حضور مسی است که امکان دیده شدنت را فراهم می کند. ( وقتی خورشید در آسمان باشد کسی روشنایی لامپ را نمی بیند )

2) از هم تیمی هایت درخواست کمک کن. از آنها خواهش کن که تا می توانند در محوطه ی جریمه ی حریف تمارض کنند، تا بلکه بتوانی به کمک گل هایی که از نقطه ی پنالتی به ثمر می رسانی آمار خود را بهبود بخشیده و گرفتن توپ طلا را موجه تر جلوه دهی. برای این منظور می توانی روی کمک داوران هم حساب ویژه ای باز کنی. چرا که در مواردی حتی نیاز به تمارض هم نیست و تنها کافی است هم وطن انسان نمایت (په په) در محوطه جریمه ی حریف خطا کند تا داور به سود شما پنالتی اعلام کند! (دقیقه 93 بازی با الچه را به یاد بیاور)

3) کمی زیرک باش. اگر رئال به دسته ی دوم لیگ اسپانیا سقوط کند آنگاه می توانی با گل هایت باعث قهرمانی رئال در لیگ دسته دو و صعود به لالیگا شوی و بسیاری خواهند گفت: "رونالدو یک تنه باعث صعود رئال به لالیگا شد!". اصلا جای نگرانی نیست. اطمینان داشته باش که کسی نمی پرسد "آن وقت که رئال سقوط کرد تو کجا بودی؟". همانطور که امسال کسی نپرسید "آن وقت که پرتغال در گروهش دوم شد، رونالدو کجا بود؟". (نکته ی مثبت دیگر این است که با قهرمانی در لیگ دست دو، یک جام هم در کارنامه ات خواهی داشت)

4) از احساسات استفاده کن. عده ی زیادی هستند که وقتی حس دلسوزی و ترحم در آنها برانگیخته می شود عقل و منطق را فراموش می کنند. قطعا باز هم افرادی مانند بلاتر پیدا می شوند که حاضر به همکاری در این زمینه باشند. اگر بتوانی طوری وانمود کنی که مظلوم واقع شده ای، قطعا عده ای از سر دل سوزی هم که شده به تو رای خواهند داد، حتی اگر هیج جامی کسب نکرده باشی و آمار رقیبانت هم از تو بهتر باشد!

5) از حق خودت دفاع کن! اگر بتوانی باز هم از تبلیغات کمک بگیری و این تفکر را در افکار عمومی ثبت کنی که "رونالدو هم خیلی تلاش می کند و خوب بازی می کند و حقش است که جایزه بگیرد" . همه فراموش می کنند که توپ طلا جایزه ای است که به بهترین می رسد. دیگر کسی به آمار و ارقام و شواهد موجود نگاه نمی کند. همین جمله که "او هم خیلی خوب است و حق دارد" کفایت می کند. اصلا کسی چه می داند شاید اگر به این تبلیغات ادامه بدهی در سال های آینده با همین شیوه رئال هم صاحب جام شود. هیچ بعید نیست که در آینده با این استدلال که "رئال هم خیلی خوب بازی می کند و حق دارد جام بگیرد" فراموش کنند که جام قهرمانی برای تیمی است که بیشترین امتیاز را کسب کرده، جام قهرمانی را به رئالی بدهند که طبق امتیازات سوم شده!

فوق العاده بود! توانایی شما در نگارش و همچنین پویایی تفکری که دارید، تحسین برانگیزه.

ممنون از لطف شما. خوشحالم که لذت بردید

۲۶ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیغام پاندیانی به رونالدو: آنقدر گریه کردی که آخر توپ طلا رو بهت دادن

ستاره سابق باشگاه اوساسونا که رقابت دیرینه ای با کریس دارد، به نحو جالبی اهدای توپ طلا به ستاره پرتغالی را به او تبریک گفته.
والتر پاندیانی بازیکن سابق اوروگوئه ای اوساسونا در طول مدت حضورش لیگ اسپانیا با پیراهن اوساسونا چندین بار مقابل رئال مادرید و کریستیانو رونالدو به میدان رفته و جدال های او با ستاره پرتغالی رئال در میانه میدان، اتفاقاتی بود که دریادها باقی مانده است.

درگیری های پی درپی پاندیانی با رونالدو هنوز از ذهن این ستاره باتجربه نرفته و حالا و بعد از اهدای توپ طلای سال 2013 به کریستیانو رونالدو، پاندیانی به نحو عجیبی این جایزه را به کریس تبریک گفته.او با صداقت تمام نظرش را ابراز کرده و در مورد اهدای توپ طلا به رونالدو نوشته:« آنقدر گریه کردی تا آخر توپ طلا را به تو دادند! تبریک. ولی تو بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال هستی و نه بهترین بازیکن سال 2013 .»

پ.ن:

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: hamedkazemi
پیام: ۱,۵۲۵
عضویت از: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲
از: ESFAHAN
طرفدار:
- مارک بارترا
- کرایف
- پرسپولیس
- پرتغال
- مهدی مهدوی کیا
- آنتونیو کنته
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
خدمت همه ی دوستان بارسایی من از امروز به بعد دارم سعی میکنم که بارسایی باشم گر چه خواستن توانستن است

ولی انشاااله میشم

وقتی تیمی در بازی مقابل تیم اوساسونا 2 تا گل بزنه بازی تیک که نیست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: SAMPADIGIRL
پیام: ۷۶۷
عضویت از: ۵ فروردین ۱۳۹۱
از: کرج
طرفدار:
- مسی-نیمار
- پویول
- استقلال
- آرژانتین
- گواردیولا-تیتو ویلانووا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خدمت همه ی دوستان بارسایی من از امروز به بعد دارم سعی میکنم که بارسایی باشم گر چه خواستن توانستن است

هوای پاییز اومده به خونمون با رفتنت
من گریه می کنم شاید اشکای من گرفتنت
۲۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول

ولی انشاااله میشم

۲۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
همه بارسایی ها از طویله حامد فلاح و توهین های ناموسی و وحشتناکی که توش به بارسا و طرفداراش میشه خبر دارن! اونقدر واضح به بارسا توهین میکنن که حتی خبر دارم افراد بی طرف هم وقتی برای یه بار پاشونو تو اون خوک دونی میذارن از جو کثیفش ناراحت میشن و حالشون به هم میخوره!!

حالا خندتون نمیگیره اگه بگم یه نفر هست که میاد تو این تاپیک و کلی میگرده تا از کامنت های ما بارسایی ها "آتو" بگیره و تو سایت های دیگه پخش کنه؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ دی ۱۳۹۲
نام کاربری: ARminii
پیام: ۶۹۹
عضویت از: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹
از: گرگانـ
گروه:
- کاربران عضو

نقل قول
خدمت همه ی دوستان بارسایی من از امروز به بعد دارم سعی میکنم که بارسایی باشم گر چه خواستن توانستن است ولی انشاااله میشم

ااصلا هم تابلو نیستی !

هـمه دوسـ دارنـ شبیهـِ تـو باشـن عالیجـنابِ پـاپ /
۲۷ دی ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۳۷۴ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۲۱ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۶۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۱۹۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۳۰ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۳۲ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!