به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رضاچلنگر : شايد پرسپوليس مستقيما با برانكو مذاكره كرده باشد

مترجم سابقه برانكو ايوانكوويچ گفت:‌تا اين لحظه با من هيچ تماسي از سوي باشگاه پرسپوليس براي مذاكره با برانكو گرفته نشده اما شايد اين باشگاه مستقيما با برانكو وارد مذاكره شده است.

رضا چلنگر در گفت و گویی عنوان كرد: من هم از طريق رسانه ها فهميدم كه برانكو جزو گزينه هاي مربي گري پرسپوليس است اما تا اين لحظه هيچ گونه تماسي با من از سوي باشگاه گرفته نشده است.

وي ادامه داد: خوشبختانه برانكو روابط عمومي بسيار خوبي دارد و شايد همين موضوع باعث شده كه مستقيما با خود وي تماس گرفته باشند اما درهر صورت من اطلاعي ندارم

چلنگر خاطر نشان كرد:‌آخرين تماسي كه با برانكو داشتم مربوط به يك ماه گذشته مي شود كه از او پرسيديم اگر يك تيم ايراني خواهان همكاري با تو باشد چه تصميمي مي گيري كه برانكو كلا حضور شدر ايران را منتفي دانست.

وي گفت: برانكو از دنيا موزاگراب جدا شده و از اين باشگاه به يوفا نيز شكايت كرده است به همين دليل فعلا در گير كارهاي مربوط به اين قضيه است علاوه بر اين موضوع برانكو يك كار پزشكي ورزشي هم كروواسي دارد و درحال انجام كارهاي مربوط به اين موضوع است.

چلنگر اظهار داشت: خود برانكو مي گفت در حال حاضر حتي اگر از آلمان يا يك تيم ديگر كروواسي هم درخواست همكاري داشته باشم نمي توانم پاسخ مثبت بدهم.

مترجم سابق و مشاور برانكو گفت: شايد هم اتفاق خاص ديگري بيفتد و باشگاه پرسپوليس مستقيما با برانكو توافقاتي انجام داده باشد كه فعلا من از آن بي اطلاعم.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۲ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
درخشان: انصاری فرد پرسپولیس را به روز های اوج برمی گرداند

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با تشکر از زحمات مصطفوی حضور انصاری فرد می تواند پرسپولیس را به روز های اوج برگرداند.

حمید درخشان روز یکشنبه در گفتگویی خاطرنشان کرد: پرسپولیس در این فصل با مصطفوی مشکلات عدیده ای داشت. البته باید قبول کرد که مصطفوی تمام تلاش خود را برای خارج کردن تیم از بحران انجام داد اما نتوانست موفق باشد.
وی اضافه کرد: انصاری فرد از خانواده پرسپولیس است که در سال های گذشته نیز سابقه مدیریت را داشته و می تواند دوباره مدیریت باشگاه را به ثبات برساند
عضود کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: از آمدن انصاری فرد بسیار خوشحالم چرا که اطمینان دارم وی راه مهار حاشیه ها را به خوبی می داند.
درخشان در خصوص تغییر احتمالی در کادر فنی به ایسکانیوز گفت: تغییر در کادر فنی هر تیمی با آمدن مدیر عامل جدید امری طبیعی است زیرا وقتی مدیریت تغییر کند کادر فنی تیم نیز ممکن است دستخوش تغییرات شود.
وی بیان کرد: به نظر من ابتدا باید کادر فنی پرسپولیس تقویت شود و اگر این تیم در بازی های آینده خود نیز نتوانست نتیجه لازم را کسب کند سپس مسئولین باشگاه باید در خصوص پیروانی و کادرفنی تصمیم بگیرند.
وی عنوان کرد: با توجه به اختلاف نه چندان زیاد پرسپولیس با صدر جدول این تیم هنوز هم شانس قهرمانی دارد می تواند. زمانی که من بازیکن این تیم بودم در یک فصل با صدر جدول 13 امتیاز فاصله داشتیم اما در پایان لیگ قهرمان شدیم.
درخشان با اشاره به قرعه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت چرا که تمام تیم های حاضر در جام باشگاه های آسیا با برنامه ریزی به این مسابقات می آیند.
وی تصریح کرد: نباید پیشرفت تیم های آسیایی را نادیده گرفت زمانی تیم مالدیو 17 گل از ایران می خورد اما در آخرین بازی با اختلاف سه گل شکست خورد در جای دیگر از فوتبال ضعیف امارات باشگاهی به نام العین قهرمان می شود که این نشانه پیشرفت فوتبال در سایر کشورها است .منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۲ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عابدزاده : عذرخواهي نكنيد، سر تمرين راهتان نمي دهم

احمدرضا عابدزاده پس از ديدار دوستانه برابر فراز شميران در جمع خبرنگاران عنوان كرد: چون خبرنگاران درباره درگيري من باحقيقي دروغ نوشتند در صورتي كه عذر خواهي نكنند به هيج كسي اجازه نمي دهم در تمرينات فردا شركت كند.

وي افزود: خبرنگاران را دوست داشتم. بعد از اتفاقات زمين شركت واحد ديگر رابطه ام با آنها تيره نشده بود، اما باز هم مجبور شدم به دليل جلوگيري از اين دروغ كه بسيار زشت است بگويم در صورت عذرخواهي نكردن رسمي از حضور آنها در محل تمرينات جلوگيري خواهم كرد.
عليرضا حقيقي نيز در جمع خبرنگاران گفت: در حدي نيستم كه به عابدزاده بي احترامي كنم. روز گذشته توپ به صورت من خورد و به دليل خنده برخي از هواداران ناراحت شدم. نزد دكتر رفتم تا كمي در آرامش باشم. منبع

۲۲ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پيشكسوتان استقلال و پرسپوليس به ميدان مي روند

تورنمنت چهار جانبه فوتبال جام پايداري به مناسبت دهه فجر در تهران با حضور پيشكسوتان استقلال و پرسپوليس، تيم هنرمندان و تيم رسانه ها با تلاش هيئت فوتبال استان تهران برگزار مي‌شود.

حبيب الله شيرازي، رئيس هيئت فوتبال استان تهران در اين رابطه اظهار داشت: تيم هاي فوق آمادگي خود را براي حضور در اين تورنمنت اعلام كرده‌اند و قرار است پيشكسوتان تيم هاي استقلال و پرسپوليس با تمام بازيكنان بزرگ خود در اين مسابقات حاضر شوند.
شيرازي در مورد مكان برگزاري اين ديدارها گفت: در تلاش هستيم اين مسابقات در ورزشگاه شيرودي برگزار شود تا سبب احيا شدن اين ورزشگاه پير شويم. در صورتي كه به هر دليل شيرودي براي مسابقات آماده نشود دو ورزشگاه تختي و دستگردي براي برگزاري اين تورنمنت در نظر داريم. منبع

۲۲ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
با احترام به ناظر این بخش باید بگم امید جان دو تا از ارسالات تکراری بود و سینا جان قبلا زحمتشو کشیده بودند.

۲۲ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
نوري: نسبت به استقلال و سپاهان كار آسان‌تري داريم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا كار استقلال و سپاهان سخت تر از ما است.

پژمان نوري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: ليگ قهرمانان آسيا حساسيت خاص خودش را دارد. ما بايد با چهره اي متفاوت در اين ديدارها ظاهر شويم چون نماينده هزاران هوادار هستيم.
وي افزود: به نظر مي رسد در عربستان كار سختي داريم. با اين حال نسبت به صبا و استقلال كار راحت تري پيش رو داريم. گروه اين دو تيم بسيار سخت است.
نوري ادامه داد: تيمي كه مي خواهد قهرمان شود بايد همه را ببرد. با اين نگاه بايد گام در ميادين آسيايي بگذاريم.
نوري خاطر نشان كرد: براي قهرماني مي جنگيم. پرسپوليس پتانسيل اين كار را دارد.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
خليلي: اميدوارم ورزشگاه آزادي مثل بازي با سپاهان پر شود

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم در ليگ قهرمانان آسيا ورزشگاه آزادي مثل بازي با سپاهان پر شود.

محسن خليلي در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت‌: مراحل پاياني تمريناتم را به خوبي دنبال مي‌كنم. در حال حاضر مي‌توانم بدون احساس درد، به سمت دروازه شوت‌ محكم بزنم.
وي افزود: تا دو هفته ديگر به ايران بازمي‌گردم تا زير نظر پزشك پرسپوليس كارم را ادامه دهم.
خليلي ادامه داد: خيلي دوست دارم براي دربي آمادگي لازم را داشته باشم. همه چيز را به بازگشتم و نظر دكتر زرينه واگذار مي‌كنم. اجازه او مي‌تواند من را در خط حمله پرسپوليس قرار دهد.
خليلي درباره تغيير و تحولات اخير در باشگاه پرسپوليس گفت: به دليل اينكه اينترنت جايي كه در آن زندگي مي كنم قطع بود متوجه تغييرات نشدم. اما از طريق ميثاق معمارزاده شنيدم مصطفوي جاي خود را به انصاري‌ فرد داده است.
وي افزود: اين گونه تغييرات در فوتبال ايران و پرسپوليس امري طبيعي است. اميدوارم هر فردي كه به اين تيم مي‌آيد موفق باشد.
خليلي درباره قرعه‌كشي ليگ قهرمانان آسيا گفت: هيچ يك از بازي‌ها در ليگ قهرمانان آسيا آسان نيست. تيم‌ها برنامه‌‌ريزي‌هاي خاصي براي موفقيت انجام مي‌دهند. ما هميشه برابر عربستاني‌ها بيش از همه بازي‌ها دچار دردسر شده‌ايم.
وي افزود: الغرافه قطر و الشارجه امارات نمي‌آيند جلوي پرسپوليس زنگ تفريح باشند. همه بازي ها در آسيا دشوار است.
خليلي تصريح كرد: اميد پرسپوليس و ترس حريفان، بازي در ورزشگاه 100 هزار نفري آزادي است. همه مي‌دانند در اين ورزشگاه تيم هاي خارجي بايد فكر باخت و يا مساوي باشند نه پيروزي.
وي يادآور شد: اميدوارم با نتيجه‌ بهتر در بازي‌هاي آينده بستري فراهم شود تا در ليگ قهرمانان ورزشگاه آزادي را مثل بازي با سپاهان در فصل گذشته پر از هوادار ببينم.
خليلي درباره طلبش از فدراسيون فوتبال گفت: با توجه به اينكه دو هفته پاياني است كه در آلمان حضور دارم بايد هزينه‌هاي درمانم را تسويه حساب كنم. با نايب رئيس فدراسيون فوتبال تماس گرفتم اما متاسفانه نتوانستم با او صحبت كنم به همين دليل منتظر تماس تاج خواهم ماند تا اين مشكل با درايت مسئولان فدراسيون حل شود.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
/جلسه معارفه مدير عامل جديد پرسپوليس/
هدايتي: زحمات مصطفوي ارزشمند بود
خبرگزاري فارس: رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: درست است حضور مصطفوي در باشگاه پرسپوليس 6 ماه بود اما او بسيار ارزشمند كار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، حسين هدايتي در مراسم توديع و معارفه مديران پرسپوليس اظهار داشت: از تمام خبرنگاران و مسئولان سازمان تربيت بدني تشكر مي كنم كه با اين حساسيت اخبار‌ باشگاه را دنبال مي كنند.
وي افزود: توجه ميليون‌ها هوادار به اين تيم است. اين مورد بايد براي ما ارزش زيادي دارد.
هدايتي ادامه داد: درست است مصطفوي 6 ماه در باشگاه پرسپوليس كار كرد اما حضور او با ارزش بود. مي دانيم كه وي با مشكلات زيادي مواجه بود.
هدايتي خاطر نشان كرد: مصطفوي صبورانه كار كرد. اميدواريم با معرفي مدير عامل جديد توسط معاون محترم سازمان تربيت بدني در اين تيم تغيير و تحول ويژه اي انجام شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
با تقدير از مصطفوي
مراسم معارفه انصاري فرد برگزار شد
خبرگزاري فارس: مراسم معارفه و توديع مديرعامل سابق و جديد باشگاه پرسپوليس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مراسم توديع داريوش مصطفوي و معارفه عباس انصاري فرد به عنوان مدير عامل جديد باشگاه پرسپوليس صبح امروز در طبقه پنجم ساختمان باشگاه برگزار شد.
در اين مراسم كه با استقبال 70 نفري خبرنگاران و عكاسان روبرو شد،اعضاي هيئت مديره باشگاه به جز محمد حسين نژاد فلاح، اعضاي كميته فني و كادر فني، كيومرث هاشمي؛ معاون سازمان تربيت بدني و مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال حضور داشتند.
در اين مراسم از مصطفوي به دليل تلاش هايش در اين باشگاه تقدير شد و هاشمي لوح تقديري به وي اهدا كرد.
همچنين ساير اعضاي هيئت مديره نيز سخنراني كردند. حكم مديريت انمصاري فرد نيز به وي داده شد.
كريم باقري به نمايندگي بازيكنان در اين مراسم حضور داشت.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/جلسه معارفه مديرعامل جديد پرسپوليس/
انصاري فرد: فردي را مي آوريم كه با پيرواني كار كند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اگر قرار بر تغيير وتحول باشد،مربي اي را مي آوريم كه با پيرواني كار كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نه به بوناچيچ پيغام داده ام و نه با او صحبت كرده ام. تا زماني كه با مربيان كنوني صحبت نكنم درباره وضيعت مربيگري حرف نخواهم زد.
وي ادامه داد: اگر تصميم گرفتيم سرمربي جديد بياوريم و او پيرواني را نخواهد در آن موقع تصميم مي گيريم، ولي مطمئن باشيد فردي را خواهيم آورد كه حتما با پيرواني كار كند.
انصاري فرد خاطرنشان كرد: امروز به كادر فني گفتم برويد و با قدرت كار خود را ادامه دهيد. به هيچ عنوان به مسائل حاشيه اي گوش ندهيد. اگر قرار باشد تغييراتي انجام شود خودم آن را به رسانه هاي گروهي مي گويم. لازم نيست حرف و حديث هايي از سوي برخي براي گمراه كردن هواداران مطرح شود.
انصاري فرد ياد آور شد: در چند روز آينده جلسه اي با كادر فني بر گزار و در مورد مسائل مختلف با آنها صحبت خواهم كرد. اگر قرار شد تصميمي بگيرم آن موقع به اطلاع مردم مي رسانم.
وي افزود: حضور به عنوان مديرعامل پرسپوليس آزمايشي است كه خداوند براي من در نظر گرفته است. از علي آبادي و هيئت مديره تشكر مي كنم كه به من اعتماد كردند.
انصاري فرد تاكيد كرد: هواداران ما عمدتا جوانان هستند. اين مسئله براي من كاملا روشن است. ما بايد اسباب شادي آنها را فراهم كنيم.
انصاري فرد درباره اجازه گرفتن از پيشكسوتان پرسپوليس گفت: از تمام پيشكسوتان و مديران قبلي رخصت گرفتم و با آنها دقايقي گفت و گو كردم. اميدوارم با تعاملي كه با سازمان تربيت بدني، كادر فني و هيئت مديره دارم؛ بتوانم به ورزش ايران خدمت كنم اما نبايد فراموش كرد پرسپوليس فقط در فوتبال خلاصه نمي شود. رشته هاي ديگر نيز بايد در اين باشگاه رونق پيدا كند.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس خاطر نشان كرد: با توانايي‌هاي كه دارم و با كمك دوستان در آخر فصل نمي گويم مشكلات مالي داشتيم. با قدرت به كارم ادامه مي دهم تا به نتيجه برسم. اميدوارم بتوانم منشاء خدمت در پرسپوليس باشم. در اين راه نياز به كمك خيلي ها دارم.

منبع

۲۳ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۵۳۷ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۱ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۰۶۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۷۵۷ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۸۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۱۳ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۰۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۹۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!