به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
ما واقعا داریم ضرر می کنیم تواین چند سال
ما پارسال اتوو با هوش و خلاق رو با زلاتان معاوضه کردیم و تازه 50تا هم اضافی و الکی دادیم اینتر و تو این چند سال خریدامون الکی بوده
شاید بتونه راسل این مشکل رو بر طرف کنه
ما امسال داریم خوب بازیکن می گیریم و حساب شده جذب می کنیم و می فروشیم:::::
ویا اومد که جای آنری رو پر کنه وآدریانو هم مشکل چپ ما رو می خاد بر طرف کنه
به نظرم اگه کاکا و اوزیل هم بیان ما امسال بهترین ها رو جذب کردیم
تورس و توز هم بد نیستند
دیگه راجع رفتنی ها چیزی نمی گم

۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
جناب بهزاد خان مطالبتون رو خوندم . اولا بنده هیچ ادعایی ندارم که نظراتم کاملا درسته ولی مطمئن باش منطق من هر جوری باشه محاله متوسل به دروغ بشم. من متاسفانه عمرم رو تو فوتبال گدروندم . کاش بجای این همه وقت تلف کردن واسه فوتبال یه کار اساسی انجام میدادم . اینو به این خاطر گفتم که بدونی من تمام اخبار مربوط به باشگاه های بزرگ جهان و کلا امورات فوتبالی رو از نوجوانی تا الان ( سن 28 سالگی ) کم و بیش پیگیری میکنم و مطالبی رو که در این تاپیک می نویسم مطمئن باش من درآوردی نیست و از حافظه فوتبالیم کمک میگیرم . من کاملا جریان ساخت استادیوم امارات آرسنال رو یادم هست که آرسنالیها از شروع ساخت تا پایان پروژه چه مشکلات مالی را تحمل کردن . دقیقا یادم هست که آرسن ونگر در گفتگو با هواداران از اون ها میخواست بخاطر مشکلات ناشی از ساخت ورزشگاه خویشتن داری به خرج بدن . حتی یادم هست که در پایان یکی از بازیهای آرسنال که منجر به باخت این تیم از منچستر شد ونگر گفت : ما به خاطر مشکلات مالی ساخت ورزشگاه نمیتونیم ستاره بزرگ بخریم ولی فرگوسن برای این کار دستش بازه و براحتی میتونه هر بازیکنی رو که میخواد بخره .
شما ادعا میکنی که ورزشگاه امارات رو یه شرکت هواپیمایی براشون مجانی ساخته ، واقعا از شنیدن این حرف شوکه شدم . نمیدونم چرا متوسل به این حرف و اشتباه بزرگ شدید احتمالا این رو از خیابانی گزارشکر شنیدید ولی لازم هست که اولا این شرکت هواپیمایی امارات فقط اسم این ورزشگاه رو به مدت پانزده سال در ازای 100 میلیون پوند اجاره کرده . تازه نصف این مبلغ رو به صورت پیش پرداخت بهشون داد و بقیه شرو باید بصورت اقساط پرداخت کنه . کلا ورزشگاه 470 میلیون پوند واسشون هزینه ورداشته که بعد از این که بخاطر عدم موجودی کافی پروژه رو تعطیل کردن مجبور شدن برای ادامه کار از کنسرسیومی از بانک ها که سرپرستی اون بانک ها بر عهده رویال بانک اسکاتلند بود 266 میلیون پوند وام بگیرن و بعد هم برای پرداخت بدهی بانکی در جولای 2006 مجبور شدن به ارزش 210 میلیون پوند اوراق قرضه منتشر کنن . خلاصه ش کنم که آرسنال در اون سالها مشکلات اقتصادی زیدی رو تحمل کرد جوری که در ماه می 2007 یعنی دقیقا موقعی که آنری به بارسا منتقل شد 261.1 میلیون پوند بدهی خالص داشتن . در اون وقع واقعا به پول احتیاج داشتن وگرنه راحت آنری رو از دست نمیدادن . اونا حتی نمیتونستن قرارداد آنری رو تمدید کنن پس مجبور به فروش آنری شدن . البته اونا با تبدیل زمین های هایبوری به آپارتمان و فروش اونها کم کم اوضاعشون رو بهتر کردن بعلاوه اینکه با افتتاح استادیوم جدید درآمدشون بالاتر رفت و در حال حاضر مشکلات مالیشون مثل قبل نیست که مجبور باشن امثال سسک رو بفروشن . البته این چیزهایی که گفتم رو میتونی از اینجا کاملش رو بخونی که اطلاعات کاملی در مورد ورزشگاه امارات هست . البته بحث مربوط به قسمت مالی ورزشگاه رو همینجا واست میذارم و خودت برو مراحل ساخت ورزشگاه آرسنال رو با جزئیات دقیق تر بخون

The £470 million cost of the project, augmented by the extra costs the club had to meet besides building the stadium itself, was a formidable obstacle, especially as Arsenal were not granted any public subsidy. Arsenal had difficulty obtaining finance for the project, and work ceased just after it had begun, before restarting when a £260m loan package was obtained from a consortium of banks, led by the Royal Bank of Scotland.[42]

In August 2005 Arsenal announced plans to replace most of the bank debt with bonds. The proposed bond issue went ahead on 13 July 2006. The club issued £210 million worth of 13.5 year bonds with a spread of 52 basis points over UK government bonds and £50 million of 7.1 year bonds with a spread of 22 basis points over LIBOR. It was the first publicly marketed, asset-backed bond issue by a European football club.[43] The effective interest rate on these bonds is 5.14% and 5.97% respectively, and they are due to be paid back over a 25 year period; the move to bonds has reduced the club's annual debt service cost to approximately £20 million a year.[2] On 31 May 2007 the club's net debt stood at £262.1 million.[2]

However at the same time there are multiple sources of income for the club; the remainder of the Lough Road site is being used for new housing, as are the surplus areas around the stadium at Ashburton Grove. Highbury is currently being converted into apartments, most of which have been sold. In total, more than 2,000 homes will be built at the three sites, and the club is counting on the profit from these developments to make a major contribution towards the costs of the new stadium. Other sources of revenue include the £100m from Emirates for the naming rights, to be paid over the course of the deal[11] and a £15m contribution towards the capital costs of the stadium's catering facilities from catering firm Delaware North, which has a 20-year exclusive contract to run the stadium's catering operation.[44]

Finally, there is the increased revenue from the stadium itself. In 2005, Arsenal's then chief executive Keith Edelman commented that the new stadium is expected to increase Arsenal's turnover from typically £115 million to around £170 million.[45] Final accounts for the year ending May 2007, Arsenal's first season at the Emirates, show that Arsenal's turnover has increased to £200.8m, compared to £137.2m the previous year and that group operating profits increased to £51.2m.[2] Even once debt repayments are taken into account, the club's turnover has increased by at least £20m a year,[46] (in 2006–07 the club recorded a surplus of £37 million).[2]

در مورد بقیه اظهار نظرهات هم هیچ چیزی نمیگم . اگه ادعات در مورد ورزشگاه آرسنال درسته پس بقیه نظراتت هم درسته . فقط اظهار نظرت در مورد ورزشگاه رو همین جا میذارم که دوستان قضاوت کنن.
نقل قول
لازمه بگم اون ورزشگاه رو یک شرکت براشون مجانی ساخت و شرط کرد که اسمش امارات باشه . این همش حرفه که ارسنال مشکل اقتصادیش به خاطر ورزشگاه بوده. توجیهی برای وضع مالیشون بوده شما نمیخوای قبول کنی خودمون بازار رو خراب کردیم. اسمون ریسمون میبافی اگر واقعا اینقدر استاد توجیح هستی و ماله دستته که همچیز رو خوب نشون بدی . خرید های بد خودمون رو خوب نشون بده

لازمه به شما بگم که این کامنت به قول انگلیسی ها swan-song من بود و دیگه هیچ موقع تو این تاپیک نظر نمیذارم . این رو مطمئن باش . این رو هم بدون که من بچه مسلمونم و هیچ موقع بخاطر لجاجت و رو کم کنی متوسل به دروغ نمیشم . برای من فهمیدن حقیقت مهمه و قصد لجبازی ندارم . اگه جایی بفهمم اشتباه کردم راحت اعتراف میکنم . در آخر هم به شما تبریک میگم چون شما اولین کارشناس فوتبالی هستید که تشخیص دادید بوسکتس باید به عنوان هافبک چپ و یا وینگر چپ بازی کنه . این کشف بزرگیه و امیدوارم پپ با عملی کردن این ایده شما سال آینده 6 جام رو نصیب هوادارای بارسا بکنه . خدا حافظ آقا بهزاد عزیز

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
(لازمه بگم اون ورزشگاه رو یک شرکت براشون مجانی ساخت و شرط کرد که اسمش امارات باشه . این همش حرفه که ارسنال مشکل اقتصادیش به خاطر ورزشگاه بوده. توجیهی برای وضع مالیشون بوده شما نمیخوای قبول کنی خودمون بازار رو خراب کردیم. اسمون ریسمون میبافی اگر واقعا اینقدر استاد توجیح هستی و ماله دستته که همچیز رو خوب نشون بدی . خرید های بد خودمون رو خوب نشون بده)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agha behzad lotfan adrese hamun saity ke gofty dakhelesh gofte 38 darsad golhaie zelatan dar inter az ruie noghteie penaltie bede 2bar azt kastam nadady va gofti behet midam lotfan baram adreso bezar

زنده باد کاتالونیا
۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
گفته مي شود كه اين سرمربي پرتغالي چهار گزينه را براي اين پست در نظر دارد: ديويد لوئيس (بنفيكا) تياگو سيلوا (ميلان) نمانيا ويديچ (منچستر يونايتد) برونو آلوس (پورتو).

تازه ما داریم بی پول تر و ضعیف تر می شیم
این دیگه مشخص شده که سسک نمیاد
ما می تونیم تورس رو با پول سسک جذب کنیم
پپ علاقه ای به زلاتان نداره اما مورینیو داره
ما می تونیم این دوتا رو با هم معاوضه کنیم
البته اگه رئال دندون گردی نکنه
درباره مدافع چپ هم راسل به راحتی می تونه کنتراو رو بخره
باستوس رو هم همین طور از لیون بخره اما شنیدم که اونا به راحتی باستوس رو نمیدن
اوزیل رو هم با قیمتی کم 20تا می تونه بخره

۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: index
پیام: ۱۸۴
عضویت از: ۲۰ فروردین ۱۳۸۹
از: سنندج
طرفدار:
- مسی (تمام بازیکنان بارسا)
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- مجیدی_جباری_میداوودی_
- گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
ببینم این کاکا چیه همه میگن یکی جواب منو بده

میگن میاد بارسا

مشاهده لینک نظر یادتون نره .......
۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
آخه چرا باز به این زلاتان چوبه حراج زدین؟
اگه اینم بره اون وقت 4 تا مهجم داریم که 2 تا شون خوبن 2تا شون متوسط رو به بالا
اگه یکیشون مصدوم شه اون وقت باید هر 3 تا فکس بازی کنن
تازه اینیستا هم اگه بره حمله کی بیاد جاش؟
یه کم به این زلاتان فرصت بدین

آنری همیشه در قلب منی
۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Professor7
پیام: ۱۰۱
عضویت از: ۴ تیر ۱۳۸۹
از: Under The Shadow Of The Day
طرفدار:
- Lionel Messi,David Villa,Gerard Pique
- Rivaldo
- Esteqlaal
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ببینم این کاکا چیه همه میگن یکی جواب منو بده میگن میاد بارسا

این پیشنهاد دوستان هستش عزیز...خبر موثقی منتشر نشده...

God Bless Us Every One We’re A Broken People Living Under Loaded Gun And It Can’Be Outfought It Can’t Be Outdone It Can’t Be Out Matched It Can’t Be Outrun...NO
۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
سلام
متاسفانه من چند روزی هست که وقت نمیکنم مثل همیشه بیام اینجا.
امروزم که اومدم 10صفحه ای اضافه شده بود که حداقل 8صفحه ش درمورد بحث مسخره ریاست باشگاه س که هنوزم تموم نشد.

من نمیدونم بعضیا چی از جون اون لاپورتای بیچاره میخوان!
لاپورتا تو 7سال 10تا جام برد.نمیدونم چرا بعضیا سعی میکنن اینا رو نادیده بگیرن بعد سعی میکنن از طریق خریدهای ناموفق (که تو همه تیمها هست و کمترین سهمش به مدیر باشگاه بر میگرده) بهش گیر بدن!
چرا هیچ کس نمیگه این لاپورتا بود که کرویف رو به بارسا برگردوند؟
قبل لاپورتا بارسا چقدر حاشیه داشت؟
همه اینا رو ول کردن چسبیدن به چندتا خرید به اصطلاح ناموفق که اتفاقا بوسیله همینها فقط تو یه سال 6تا جام اورد.
یه روز من نیومدن اینجا و حساب کتابهای آقایونو در مورد بدهی و دارایی باشگاه ندیده باشم.
انگار حسابرس باشگان!
ما اینقدر بدهی داریم اینقدر از فروش بازیکنا پول گیرمون میاد و بعد از یه نفرین به لاپورتا شروع میکنن به معاوضه و خرید بازیکن!
"فکر کنم بیش از 100بار این جمله رو شنیدیم"

جالبه خرید فابرگاسو مثلا با آدریانو مقایسه میکنن.بازیکنی در حد آدریانو رو میشه در عرض 2روز خرید ولی بازیکنی مثل سسک رو شاید تو 2-3سال بشه جذب کرد.طبیعیه که اخبارش به رسانه ها کشیده میشه.
مگه رئال چند سال دنبال رونالدو و کاکا بود؟ فکر کنم دیگه خبر پیشنهاد رئال به اونا به پرت ترین روستاهای ایرانم رسیده بود.
چطور زلاتان امسال بد کار کرده(از نظر شما) باید بره ولی باید با کاکا که امسال اصلا خوب نبوده معاوضه بشه؟ حتما همون حکایت مرغ همسایه ست!
اصلا نمیخوام خرید آدریانو رو کار غلطی بدونم ولی از کجا معلوم اونم مثل خریدهای ناموفقی که لاپورتا انجام داد نباشه؟
جالبه، همین توره که همه داریم افسوس میخوریم که چرا رفت زمان لاپورتا اومد. طبیعیه که بعضی خریدها خوب از آب در نیاد مثل هلب و ...

چرا نمیگیم لاپورتا خوب کاری کرد که سال 2003ژاوی رو نفروخت؟
قطعا لاپورتا نکات منفی هم داشته مثل رفتن فابرگاس ولی باید از اینکه امثال پویول و ژاوی رو نفروخت ممنوشم باشیم.

راسل هم تا حالا نکات منفی داشته مثل کنار زدن کرویف به اون شکل ولی همونهایی که بخاطر این کارش ازش انتقاد کردن بابت خرید جدیدشم ازش تشکر کردن.

متاسفم که بازم بخاطر این بحث مسخره باعث شدیم که یکی دیگه از بچه ها دلخور بشه و دیگه اینجا نظر نده.

من جوابهایی خیلی زیادی دارم که بابت این چند صفحه ای که خوندم بدم ولی نه وقتشو دارم نه حوصله تایپ کردنشو.

نقل قول
ببینم این کاکا چیه همه میگن یکی جواب منو بده

هیچی، انگار بعضیا اینجا رو با بنگاه معملاتی اشتباه گرفتن.
روزی 2-3بازیکن معاوضه میکنن.امروزم نوبت معاوضه کاکا و زلاتان بود.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ تیر ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Roger Waters نوشته:

اما ما اگر خریدهامون رو 10 تا حساب کنیم 20 % به دردمون خورد ( الوز - یایا)

این دیگه از اون حرفاس که تو قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه! تو رو خدا یه حرفی نزن که همه رو کفری کنی!!!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: kasra_barca
پیام: ۴۴۲
عضویت از: ۶ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا
- استویچکوف
- هیچکدام
- اسپانیا
- ایرانیا اصلا فوتبالیست نیستند
- فقط پپ
گروه:
- کاربران عضو
منم از احتمالات نشدنی که بعضی ها میگن خسته شدم.
کاکا - توز و.......
اینا که نمیان به بارسا پس واسه چی داریم وقتمون رو هدر میدیم!؟ و با بحثهای بی مورد باعث رنجش دوستانمون میشیم.
راستی پروژه بازسازی نیو کمپ به کجا رسید؟
قرعه کشی لالیگا کی هست؟

از رئال مادرید و طرفداراش تو ایران متنفرم + کریستیانو عقده نالدو و مورینیو
۲۷ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۰,۰۷۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۳۹ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۸۰ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۲,۲۲۱ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۳۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!