به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در مورد کریستون و قیمت نجومی زلاتان هم از پپ انتقاد کنم؟ در مورد هنریکه هم باید از پپ انتقاد کنم؟ ترجیح میدم راجع به این مسئله بحث نکنم. بابا چرا میخواید همه کار رو توجیح کنید.

خوب اولا من ادعا نمی کنم کلیه نقل و انتقالات زمان لاپورتا موفق بوده ، چون هیچ باشگاهی رو در دنیا نمی شناسم که همه خریداشون موفق بوده باشه . ولی ثابت شد که شما برخلاف اونی که ادعا میکنی خبر از قوانین نقل و انتقالات نداری . در خرید یک بازیکن خیلی چیزا لحاظ میشه . مثلا اینکه پیراهنش چقدر فروش داره و اسپانسرها بخاطر اون بازیکن چقدر به سمت باشگاه میان . ایبرا شرایطی رو داشت که بعضی منابع درآمدی رو با خودش به بارسا آورد . در مورد کریستون هم باید در نظر بگیری که همیشه باشگاه های بزرگ از این کارا زیاد کردن و ستاره های مخصوصا مستعد آمریکای جنوبی رو با قیمت زیاد خریداری کردن . چون امید زیادی دارن که در آینده قیمتشون چند برابر بشه . همین کریس رونالدو در جوانی با قیمتی خریداری شد که همه کارشناسا میگفتن آلکس فرگوسن پول زیادی خرج کرده . احتمال بالای 90 درصد جنابعالی بازی های رونالدو در فصل اول و دوم حضورش در منچستر رو ندیدی . فردوسی پور در جریان بازی منچستر و پورتو در سال 82 میگفت من تا حالا ندیدم که رونالدو بتونه یک دریبل موفق انجام بده . باور کن در کل بازی نمی تونست یه بار بازیکن روبروش رو دریبل بزنه . همین کریس رونالدو اینقدر بهش میدون دادن که 94 میلیون فروش رفت . یعنی از 12 میلیون یا 18 میلیون (قیمتش رو دقیق یادم نیست ولی یکی از این دو تا بود ) رسید به 94 میلیون . این یعنی یک سود افسانه ای . اینه که میگم شما تازگی ها وارد جریان فوتبال شدید همینه . حالا قضاوت با دوستان که من توجیه میکنم یا شما دارید الکی ایراد میگیرید

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اقا ما تازه وارد. شما قدیمی. خوبه؟ خیالت راحت شد؟
میخوای باز هم تکرار کنم؟
اصلا حرف اخر رو شما بزنید. من که اعتراضی ندارم.
اقایون من 1 ساله طرفدار بارسا شدم . اونم به خاطر پیروزی هاش. اگر هم 4 روز دیگه یک تیم دیگه بتونه مثل بارسا بشه من تیمم رو عوض میکنم.
خوبه؟
میخوای چند بار پست بدم؟
درست نیست ادم یک نفر رو کوچیک کنه. به هر حال هم شاهد اسپم ها هستن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهاد 96 میلیون پوندی که به ایبرا دادن فقط میزان دستمزد چند سال اون هست. از قیمت پیشنهادی به بارسا چیزی نگفتن
خوب وقتی به ایبرا 96 میلیون پوند پیشنهاد میدن حتما باید به بارسا 100 میلیون پوند بدن دیگه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
توی اسپورت خبری اومده که منچستر سیتی میخاد یک پیشنهاد 96ملیون پوندی به ایبرا بده با دستمزد سالانه 29 ملیون یورو

خبرشو تو گل دیدم
ببینم مگه اول آوریل شده؟!!! وقتی بارسا خودش قیمت 40 میلیونی میذاره هیچ دیوانه ای چنین پیشنهادی نمیده!
مسخرست حتی بهش فکرم نکنین.

Catalonia is not Spain
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
در مورد خرید ماسکرانو و اوزیل باید بگم اگه قراره یکیشون بیاد من اوزیل رو ترجیح میدم به چند دلیل:

1- اگه ماسکرانو بیاد از بین بوسکتس و ماسکرانو باید یکیشون ذخیره بشه که حقشون نیست.

2- بارسا به غیر از اینیستا (هلب در هر صورت رفتنیه و کلا هم به درد نمی خوره) هیچ هافبک سریع و دریبل زنی نداره و اوزیل بسیار به اینیستا شبیهه.

3- کیتا می تونه جای بوسکتس هم بازی کنه ولی هرگز نمی تونه نقش ژاوی و اینیستا رو ایفا کنه.

4- در ضمن ارزون تر و جوون تره و تحمل نیمکت نشینی رو خواهد داشت.

Catalonia is not Spain
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
البته در نهایت تایید می کنم که تیم اول بارسا حرف نداره و تمامی صحبت هام برای نیمکته!
به هر حال احتمال مصدومیت بازیکنا زیاده و در کل هر تیم باید تو هر پست دو تا بازیکن قابل اتکا داشته باشه. هلب رو بذاریم کنار بارسا کلا 4 تا هافبک داره!

Catalonia is not Spain
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
آقا بهزاد امیدوارم برداشت بدی نکنید خدا میدونه که من هدفم این نبود که قدیمی بودن خودم رو به رخ شما بکشم . بالاخره تقدیر روزگار این بوده که من چند سالی زودتر از شما به دنیا اومدم . این رو افتخار نمی دونم چون دست من و تو نبوده . هدف واقعی من این بود که شما منصفانه تر قضاوت کنید و دائما فقط از کارای لاپورتا ایراد نگیرید . من ناراحت میشم که شما چندین و چند کار بزرگ لاپورتا و رو نادیده می گیرید و بخاطر بعضی اشتباهات کوچک کار اون رو لوث می کنید . واقعا به انصاف خودت رجوع کن . در تاریخ رئال و بارسا بی سابقه بوده (در این 20 سال اخیر ) که یک مدیر تیمی رو تحویل جانشینش بده که ترکیب اصلیش کامل باشه و مدیر جدید فقط لازم باشه که دو سه بازیکن ذخیره مطمئن بخره . مگه این کم دستاوردی هست ؟ شما گیر دادی به هفت هشت میلیونی که ممکنه باشگاه بخاطر کریستون ضرر کنه اینو نمی گی که دیوید ویایی رو تحویل راسل داده که اگه لاپورتا نمی خرید شاید الان راسل باید 20 میلیون بیشتر می پرداخت . من میگم این اشتباهات کوچیک در برابر خدمات بزرگ لاپورتا چیزی نیست که شما همیشه یه دفترچه دست بگیری و هی اعلام کنی لاپورتا بازیکنا رو گرون خریده . بعد هم میگی من با درآمدزایی لاپورتا کاری ندارم . مگه این بازیکنا با همون درآمدها خریداری نشدن . من واقعا برام سواله که مگه لاپورتا عمدا گرون خریده ؟ حتما قوانین و شرایط نقل و انتقالات جوریه که قیمت یک بازیکن اینقدر بالا میره . مطمئن باش باشگاه های بزرگی مثل بارسلون دارای آدمای متخصصی در زمینه خرید بازیکن هستن و اینجوری نیست که فریب بخورن یا سرشون کلاه بره .اگه به من بگن بزرگترین دستاورد لاپورتا چیه ؟ به اون بازی دو فصل پیش بارسا اشاره میکنم که (حالا حریفش رو مطمئن نیستم کی بود ولی یکی از تیمای متوسط لالیگا بود که بارسا مهمان بود ) در 30 دقیقه اول بازی بارسا دوهیچ جلو افتاد و جوری بازی میکرد که بازیکنان حریف پاشون به توپ نمیخورد . من تا آخر عمرم اون صحنه رو فراموش نمیکنم که دوربین تماشاچیای تیم حریف رو که نشون میداد خیلی هاشون از بس اعصابشون خورد شده بود گریه میکردن برای من که شرایط اسفناک قبل از لاپورتا رو دیدم این سبک بازی خودش میلیونها دلار میرزه و فراتر از محاسبات مادیست . قبلا هر مدیر جدیدی میومد مجبور بود چند ستاره بخره که تیم اصلیش رو کامل کنه ولی لاپورتا تیمی رو تحویل راسل داده که اصلا نیاز نیست بازیکن ستاره بخره فقط نیاز به چند ذخیره مطمئن داره . به نظر من این خودش چندین میلیون در مخارج امسال راسل صرفه جویی میکنه . حالا به من حق بده که از حساب کتاب های شما ناراحت بشم . باور کن بهزاد من هیجچ مشکل شخصی با شما ندارم اگه برادر نداشته خودم هم به سبک شما قضاوت میکرد بازهم همینجوری جوابشو میدادم . من سورنا رو که از نزدیک ندیدم و دو سه سالی هم از خودم از نظر سنی کوچیکتره ولی واقعا از تحلیلاش لذت میبرم . اینو گفتم که بدونی من با شما مشکل شخصی ندارم و فقط به این نتیجه رسیدم که بخاطر لجی که با چند نفر داری عمدا بعضی اشتباهات کوچیک رو بزرگ می کنی .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در مورد خرید ماسکرانو و اوزیل باید بگم اگه قراره یکیشون بیاد من اوزیل رو ترجیح میدم به چند دلیل: 1- اگه ماسکرانو بیاد از بین بوسکتس و ماسکرانو باید یکیشون ذخیره بشه که حقشون نیست. 2- بارسا به غیر از اینیستا (هلب در هر صورت رفتنیه و کلا هم به درد نمی خوره) هیچ هافبک سریع و دریبل زنی نداره و اوزیل بسیار به اینیستا شبیهه. 3- کیتا می تونه جای بوسکتس هم بازی کنه ولی هرگز نمی تونه نقش ژاوی و اینیستا رو ایفا کنه. 4- در ضمن ارزون تر و جوون تره و تحمل نیمکت نشینی رو خواهد داشت.

اصلا قبول ندارم
تيم به شدت در مواقعي كه جلو هست به يك هافبك دفاعي نياز داره كه همونطور كه دفاع مي كنه بتونه توپ رو تو اختيار داشته باشه در جالت عادي يكي كافيه اما در مواقعي كه جلو افتاديم ميشه يكي از جلو كم كرد و به عقب تر برد نه به دفاع چون خط دفاعي كم سرعته ( غير از جناحين )

۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اصلا قبول ندارم تيم به شدت در مواقعي كه جلو هست به يك هافبك دفاعي نياز داره كه همونطور كه دفاع مي كنه بتونه توپ رو تو اختيار داشته باشه در جالت عادي يكي كافيه اما در مواقعي كه جلو افتاديم ميشه يكي از جلو كم كرد و به عقب تر برد نه به دفاع چون خط دفاعي كم سرعته ( غير از جناحين )

من که گفتم اگه قرار باشه یکیشون بیاد. ولی اگه قرار باشه یکیشون بیان باید به اون 4 مورد توجه کنیم، شما بگین کدومش غلطه. ما به یه هافبک دفاعی دوم نیاز داریم خوب به یه هافبک تهاجمی دیگه هم نیاز داریم.

ضمن اینکه بارسا پارسال توره و بوسکتس رو با هم داشته ولی پپ خیلی کم از دو هافبک دفاعی استفاده مسی کرد، استفاده همزمان از دو هافبک دفاعی حتی زمانی که نیاز به حفظ نتیجه داریم چیزی نیست که پپ بخواد. کلا خیلی اهل این کارا نیست. حالا چه درست چه غلط!

Catalonia is not Spain
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
من حرفی ندارم. شما خیلی به من توهین کردی اما باز هم من به شما چیزی نگفتم. من هیچ وقت خودم رو اطلاعات محض نمیدونم و هر باز هم اشتباه کردم جلو همه معذرت خواستم. این به خوبی مشخصه. چند نمونش رو میخوای بهت نشون بدم. من از توهین ناراحت میشم که شکر خدا اینجا به ما زیاد شده.
من فقط از طرز بازیکن گرفتن لاپورتا نارحت بودم والا خودم جزو کسایی بودم که گفتم لاپورتا تکرار نمیشه. خودم برای اون تاپیک با عنوان "یادمان خوان لاپورتای کبیر " رو ساختم. من همیشه کارهاش رو تایید کردم حتی همینجا هم وقتی راسل و مدیر مالیش گفت ما اختلاف بودجه داریم ، به عنوان نفر اول گفتم چرت و پرته.

من از این ناراحتم که همه یک جوری سعی دارن راسل رو خراب کنن. کسی که هنوز درست حسابی شروع به کار نکرده رو به باد انتقاد میگیرن
یک روز همه اومدن گفتن وای بد بخت شدیم راسل میخواد بازیکن زیاد بیاره به تیم و باعث میشه صمیمیت و انسجام تیم از هم بپاشه. لاماسیا نابود شده رفت پی کارش ( یادته میخواستی از همین تاپیک بری و به من پیام شخصی دادی که همه ما رو کشتن با لاماسیا). جالب بود منبع همه هم فارس بود.
حالا که راسل اومده و فقط ادریانو رو اورد و بعدش رفت دنبال سسک همه نارحت هشتن. اصلا لامسیا که ازشون دم میزدن یادشون رفته
یکی از همین بچه ها تا حالا شده اسم کسی مثل تیاگو رو بیاره یا رئمو یا فونتاس؟
پس اون هم عرق به لاماسیاشون کجا رفته؟
تا میگیم هافبک میگن حالا که سسک نشد باید اوزیل بیاد؟
حالا اوزیل با تیاگو چقدر فرق داره؟
این چیزهاست که ادم رو ناراحت میکنه.
همه یاد گرفتن که خراب کردن راسل یک جور تشکر از لاپورتاست.
لاپورتا خوب یا بد تموم شد. الان باید چکار کنیم. واقعا این تیم اینقدر بد بخت شده که هوادار هاش با خرید خوسحال میشن. یادم نمیره چقدر به من گفتن تو رئالی هستی
حالا چی شد؟
کی دنبال خرید هست؟ اصلا میدونن چه گزینه های توی لاماسیا داریم که اینقدر شوق خرید دارن. همه ارزشون اینه که تیاگو رو داشته باشن یا رئمو. یا فونتاس اما ما یادمون رفته. به رئمو و الکانترا میگن ژاوی و اینیستا جدید اما چون فردوسی پور گفته اوزیل خوبه همه یادشون رفته.
یک جمله گفت که کنتراو بازیکن پرتغالی گزینه مناسبی برای بارسا هست . همه اومدن اینجا .های و هوی که چرا کنتراو رو نمیخرن.
جالب اینکه این کنترا اصلا دفاع چپ نبود و به خاطر مصدومیت دفاعشون اونجا بازی کرد.
این استانداردهای 2 گانه پدر منو در اورده.
اینکه میخوان توجیح کنن زلاتان بازیهاش موثر بوده. تا زمانی که تعصب بی مورد توی حرفهامون باشه همین وضع رو داریم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۷۲ بازدید
۸ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۹۹۱ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۷۹ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۶۶ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۱۵۲ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۰۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۳ کاربر آنلاین است. (۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!