به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من اوزيل به سيستمي كه لو طراحي كرده مي خوره و در مواقع ضد حمله مي تونه غوغا كنه توي نفوذ ها هم خيلي خوبه من منظورم اين نبود كه اوزيل نياد ولي من گفتم وجود ماسكرانو ضرورته

۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان از تعهدش به بارسلونا می گوید
مهاجم سوئدی برنامه ای برای ترک رفتن بارسلونا ندارد

سایت گل- زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم سوئدی باشگاه بارسلونا تصمیمی برای ترک باشگاه کاتالان در بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارد. این در حالی است که تیمهایی از جمله میلان و سیتی خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

این ستاره سوئدی تابستان سال گذشته و با قراردادی 5 ساله از اینتر به بارسا پیوست.

زلاتان در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شد، گفت:« هر روز اخباری مبنی بر انتقال من به تیم جدیدی به گوش می رسد .البته از ابراز تمایل سران تیمهای مختلف برای به خدمت گرفتنم بسیار خوشحالم ولی هنوز 4 سال دیگر از قرارداد من با بارساباقی است و تصمیمی برای ترک بهترین تیم دنیا ندارم.»
زلاتان ادامه داد:« البته در دنیای فوتبال خیلی چیزها ممکن است در طول 24 ساعت تغییر کنند ولی من هنوز کارهای زیادی برای انجام در رختکن بارسا دارم.»

۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نظر من هم بارسا به ماسکرانو احتیاجی نداره. ولی با اومدن اوزیل خیالمون از بابت خط هافبک راحت میشه.
بارسا اسپانیا نیست که با 2 تا هافبک دفاعی بازی کنه ماسکرانو هم اگه بیاد نیمکت نشین میشه و تیمو میبره تو حاشیه.

۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
Mesut Oezil To Be Used By Werder Bremen In Champions League Play-Off Against Sampdoria

IN YANI CHI?

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نوشته مسوت اوزیل برای بازی انتخابی مقابل سمپدوریا بازی میکنه. یعنی اینکه یک امتیاز منفی برای بارسا چون اگر جذبش کنن دیگه نمیتونه توی لیگ قهرمانان برای ما بازی کنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
خوب آقا بهزاد تمام این چیزایی که در پست آخر گفتی هر چی فکر کردم هیچ کدومشون به من مربوط نمیشه . اون انتقادایی رو که تو کردی باید کسایی که اون نظرات رو دادن بیان از خودشون دفاع کنن . من در مورد لاماسیا و خرید بازیکن از روز اولی که اومدم این سایت موضعم ثابت بوده . همیشه جدا از افراط و تفریط حرفم رو زدم . در مورد راسل هم من نظراتم هست . من فقط بخاطر رفتارش با کرایف ازش انتقاد کردم که هنوز هم کاملا بر روی حرف خودم هستم و درچندین مورد هم مثل خرید آدریانو ازش دفاع کردم . ولی شما کاش برید تمام نظراتتون رو بخونید که چقدر ضدو نقیض حرف زدید . یه روز میگید باید ستاره بخریم و لاپورتا رو به خاطر نخریدن ستاره محکوم می کنی و یه روز که می بینی راسل بازیکن جدید نخریده از ترس اینکه مبادا دیگه بازیکن نخره میشی حامی لاماسیا . من مطمئنم شما که الان تیاگو و اوزیل رو در یه حد میدونید اگه راسل یک ماه پیش اوزیل رو می خرید شما اوزیل رو تا حد افسانه بزرگ میکردید واسه اینکه نشون بدید راسل کار شاقی کرده . من هیچ موقع ابتدا به ساکن راسل و لاپورتا رو مقایسه نکردم ولی شما با مقایسه اونا منو وادار کردید که بیام از لاپورتا دفاع کنم . کلا اگه انصاف داشته باشید میبینید که شما هنوز فکر مستقلی از خودتون بروز ندادید و تفکرتون بستگی به این داره که راسل چکار کنه . اگه طرفدار خرید باشه شما هم میشی طرفدار خرید و اگه طرفدار لاماسیا باشه شما هم میشی حامی لاماسیا . من فکر میکنم شما فقط چون از اول بخاطر لج بازی طرفدار راسل شدید حالا مجبوری با نوع تفکر راسل تفکر خودت رو شکل بدی . من در زندگیم همیشه اینجوریم که رک و پوست کنده حرف خودم رو میزنم . اگه ناراحت میشی زیاد واسم مهم نیست . چون نمیتونم بخاطر اینکه فضا گل و بلبلی بشه از اعتقادات خودم دست بکشم . در ضمن وکیل لاپورتا هم نیستم فقط طرفدار حقیقتم و اگه یه روز بفهمم حقیقت جوری دیگه بوده قطعا من هم تجدید نظر میکنم .

درمورد اینکه تاپیک بزرگداشت لاپورتا راه انداختی هم بگم دستت درد نکنه ولی بعضی مواقع هم تو این تاپیک بی انصافی هایی در مورد لاپورتا کردی که کل خدمات اون تاپیک بزرگداشت رو نه تنها خنثی کرد بلکه سرجمع به لاپورتا یه چیزی تو مایه های نمره منفی دادی . کاش نه اون تاپیک رو میزدی و نه اینجوری غیر منصفانه ازش انتقاد میکردی

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
مشاهده لینک

IN YANI CHI?

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یکی از همین بچه ها تا حالا شده اسم کسی مثل تیاگو رو بیاره یا رئمو یا فونتاس؟ پس اون هم عرق به لاماسیاشون کجا رفته؟ تا میگیم هافبک میگن حالا که سسک نشد باید اوزیل بیاد؟ حالا اوزیل با تیاگو چقدر فرق داره؟ این چیزهاست که ادم رو ناراحت میکنه. همه یاد گرفتن که خراب کردن راسل یک جور تشکر از لاپورتاست. لاپورتا خوب یا بد تموم شد. الان باید چکار کنیم. واقعا این تیم اینقدر بد بخت شده که هوادار هاش با خرید خوسحال میشن. یادم نمیره چقدر به من گفتن تو رئالی هستی حالا چی شد؟ کی دنبال خرید هست؟ اصلا میدونن چه گزینه های توی لاماسیا داریم که اینقدر شوق خرید دارن. همه ارزشون اینه که تیاگو رو داشته باشن یا رئمو. یا فونتاس اما ما یادمون رفته. به رئمو و الکانترا میگن ژاوی و اینیستا جدید اما چون فردوسی پور گفته اوزیل خوبه همه یادشون رفته. یک جمله گفت که کنتراو بازیکن پرتغالی گزینه مناسبی برای بارسا هست . همه اومدن اینجا .های و هوی که چرا کنتراو رو نمیخرن. جالب اینکه این کنترا اصلا دفاع چپ نبود و به خاطر مصدومیت دفاعشون اونجا بازی کرد.

من از هردوشون تعریف کردم ولی روش ستاره شدن بازیکنای جوون رو تو بارسا هم توضیح دادم.
اینکه فرق اوزیل با تیاگو چیه الآن میگم:
من معتقدم تیاگو می تونه بازیکن بزرگی حتی در اندازه های ژاوی بشه ولی نه الآن. اوزیل خودشو تو جام جهانی ثابت کرده و تو بوندس لیگا کلی بازی کرده ولی تیاگو هنوز تجربه چندانی نداره، حالا فرض کن اینیستا یا ژاوی یه مصدومیت طولانی مدت پیدا کنن، آیا می تونیم با تکیه بر تیاگو مقابل تیم هایی مثل منچستر و اینتر و ... بازی کنیم؟ ولی اوزیل تا حدی می تونه قابل اتکا باشه. من آینده ی تیاگو رو بهتر از اوزیل می دونم ولی چند بار توضیح دادم که روش درست پرورش بازیکن که بارسا تا حالا پیاده کرده چطور بوده.
فروختن بازیکن و جانشینی با جوونای کاملا کم تجربه و نسبتا گمنام روش آرسناله که نه تنها تو آوردن جام موفق نبوده بلکه حتی تو پرورش جوونا هم خیلی از بارسا عقبه.
من معتقد به روشی هستم که بارسا سالهاست داره اجرا می کنه و باعث افتخار هواداراست.
یعنی ابتدا یه بازیکن جوون خودشو ثابت می کنه و بعد بازیکن هم پستش نیمکت نشین میشه یا میره.
مثال هاشم زدم: پدرو و آنری، مسی و ژولی، اینیستا و دکو، پیکه و مارکز و ... .
اون چیزی که من مخالفت کرده بودم (حالا شایعه بوده یا نه) ولخرجی به سبک پرز بود. می دونی چطوریه دیگه؟ روش پرزی اینطوریه که در حالی که کلی بازیکن داره (حتی اگه آماده و کارآمد باشن) باز میره تو همون پست ها بازیکن می گیره و بازیکنای اصلی خودشو نابود می کنه.
شایعه شد هفت هشت تا بازیکن ستاره بیان من گفتم مضره و غلطه الآنم میگم. ولی دیگه نگفتم با 4 تا هافبک قابل اطمینان فصلو شروع کنیم.

من کلا با جوزدگی و اینکه هرکی خوبه بریم دنبالش مخالفم و فقط مطابق نیاز ها پیشنهاد بازیکن دادم.
در مورد بازیکنای جوون خودمون تا حالا کلی لینک و خبر ازشون تو همین تاپیک گذاشتم. (این نشون دهنده علاقه من به استعداد های خودمونه)
من از روش درست پرورش بازیکن که بارسا داشته حمایت می کنم. الآنم اگه برن فرضا تورس یا هر مهاجم دیگه ای بیارن (به فرض محال) من مخالفت می کنم و میگم ما مهاجم به اندازه کافی داریم، پدرو و بویان به حدی رسیدن که بشه بهشون اعتماد کرد و باید بهشون میدون داد.
ولی تیاگو هنوز خیلی جوونه و با بازی های پراکنده ای که امسال می تونه بهش برسه سال دیگه می تونه ما رو از وجود کیتا بی نیاز کنه و می تونیم کیتا رو ردش کنیم بره. اون وقت میشه ذخیره ژاوی و با بازی بیشتر می تونه تا حوالی 23 سالگی جای ژاوی 34 ساله رو بگیره. که سن بسیار مطلوبیه. ولی الآن نمی تونیم به جای ذخیره ژاوی بهش اتکا کنیم و به هافبک مطمئن تری مثل اوزیل احتیاجه (یا حالا هر هافبک بازی ساز خوب دیگه ای با نظر کادر فنی).

اگه من می گفتم یه مهاجم دیگه بخریم حرف شما درست بود (بر خلاف توجه به لاماسیا بود) ولی خرید هافبک واقعا نیازه.

جالبه بدون اینکه من حرفامو عوض کنم جاهامون عوض شده!

Catalonia is not Spain
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
مانچینی: او گفته باشگاهش علاقه‌ای به خرید زلاتان ایبراهیموویچ ندارد و گفته پس از بالوتلی و میلنر کار سیتی در بازار تمام می‌شود.

مشاهده لینک

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من از هردوشون تعریف کردم ولی روش ستاره شدن بازیکنای جوون رو تو بارسا هم توضیح دادم. اینکه فرق اوزیل با تیاگو چیه الآن میگم: من معتقدم تیاگو می تونه بازیکن بزرگی حتی در اندازه های ژاوی بشه ولی نه الآن. اوزیل خودشو تو جام جهانی ثابت کرده و تو بوندس لیگا کلی بازی کرده ولی تیاگو هنوز تجربه چندانی نداره، حالا فرض کن اینیستا یا ژاوی یه مصدومیت طولانی مدت پیدا کنن، آیا می تونیم با تکیه بر تیاگو مقابل تیم هایی مثل منچستر و اینتر و ... بازی کنیم؟ ولی اوزیل تا حدی می تونه قابل اتکا باشه. من آینده ی تیاگو رو بهتر از اوزیل می دونم ولی چند بار توضیح دادم که روش درست پرورش بازیکن که بارسا تا حالا پیاده کرده چطور بوده. فروختن بازیکن و جانشینی با جوونای کاملا کم تجربه و نسبتا گمنام روش آرسناله که نه تنها تو آوردن جام موفق نبوده بلکه حتی تو پرورش جوونا هم خیلی از بارسا عقبه. من معتقد به روشی هستم که بارسا سالهاست داره اجرا می کنه و باعث افتخار هواداراست. یعنی ابتدا یه بازیکن جوون خودشو ثابت می کنه و بعد بازیکن هم پستش نیمکت نشین میشه یا میره. مثال هاشم زدم: پدرو و آنری، مسی و ژولی، اینیستا و دکو، پیکه و مارکز و ... . اون چیزی که من مخالفت کرده بودم (حالا شایعه بوده یا نه) ولخرجی به سبک پرز بود. می دونی چطوریه دیگه؟ روش پرزی اینطوریه که در حالی که کلی بازیکن داره (حتی اگه آماده و کارآمد باشن) باز میره تو همون پست ها بازیکن می گیره و بازیکنای اصلی خودشو نابود می کنه. شایعه شد هفت هشت تا بازیکن ستاره بیان من گفتم مضره و غلطه الآنم میگم. ولی دیگه نگفتم با 4 تا هافبک قابل اطمینان فصلو شروع کنیم. من کلا با جوزدگی و اینکه هرکی خوبه بریم دنبالش مخالفم و فقط مطابق نیاز ها پیشنهاد بازیکن دادم. در مورد بازیکنای جوون خودمون تا حالا کلی لینک و خبر ازشون تو همین تاپیک گذاشتم. (این نشون دهنده علاقه من به استعداد های خودمونه) من از روش درست پرورش بازیکن که بارسا داشته حمایت می کنم. الآنم اگه برن فرضا تورس یا هر مهاجم دیگه ای بیارن (به فرض محال) من مخالفت می کنم و میگم ما مهاجم به اندازه کافی داریم، پدرو و بویان به حدی رسیدن که بشه بهشون اعتماد کرد و باید بهشون میدون داد. ولی تیاگو هنوز خیلی جوونه و با بازی های پراکنده ای که امسال می تونه بهش برسه سال دیگه می تونه ما رو از وجود کیتا بی نیاز کنه و می تونیم کیتا رو ردش کنیم بره. اون وقت میشه ذخیره ژاوی و با بازی بیشتر می تونه تا حوالی 23 سالگی جای ژاوی 34 ساله رو بگیره. که سن بسیار مطلوبیه. ولی الآن نمی تونیم به جای ذخیره ژاوی بهش اتکا کنیم و به هافبک مطمئن تری مثل اوزیل احتیاجه (یا حالا هر هافبک بازی ساز خوب دیگه ای با نظر کادر فنی). اگه من می گفتم یه مهاجم دیگه بخریم حرف شما درست بود (بر خلاف توجه به لاماسیا بود) ولی خرید هافبک واقعا نیازه. جالبه بدون اینکه من حرفامو عوض کنم جاهامون عوض شده!

کاملا تایید میشه . مخصوصا اونجایی که گفتی

جالبه بدون اینکه من حرفامو عوض کنم جاهامون عوض شده

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۷۳ بازدید
۸ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۰۱۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۷۹ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۶۷ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۲۰۰ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۰۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!