به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول
فدای نام علی نوشته:

خدا رو شكر ديگه از هفته بعد هفته اى يه بازى داريم و استراحت كافى خواهيم داشت. بر عكس رئال كه معادل ٥ بازى باقيمونده ما، حداقل ٨ بازى داره و بايد هفته اى دو بازى بكنه و قطعا اين تيم مزخرف اگر اوضاع فوتبالى پيش بره، نصف اين بازيا رو هم نمى تونه ببره. بايد ديد داورا چقدر زورشون مى رسه.

ضعیف نیستن ما خیلی فوق العاده بودیم که بردیمشون
و یک تاکتیک عالی داشتیم و با برنامه توی این بازی پیش رفتیم،توی بازی دیشب وقتی توپ توی دست رئال میافتاد ی برنامه ویژه واسه دفاع داشتیم طوری که تقریبا هفت یا هشت بازیکن روی یک خط قرار میگرفتن و کاملا میدونستن باید چیکار کنن دقیقا برعکس بازی با یووه ،منظورم فقط بازی رفت هست

قبل بازی دقیقا تو ذهنم بود که با توجه به اینکه رئال تاکتیکش فقط سانتر از جناجین ه و ترکیب های دو نفره مارسلو - رونالدو و کارواخال - بیل رو در کناره ها تشکیل میدن، خیلی خوبه مهاجم های کنارمون مامور یارگیری یکی از این دو تا بشن تا هافبک ها بتونن وسط زمین رو ببندن. قبلا می دیدیم که راکیتیچ برای این کار به کمک سرخی روبرتو می اومد، اما دیروز آلکاسر و تا حدودی سوارز این کارو کردن.

مشخص بودن یه تلپاتی بین من و لوچو بر قراره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اتفاقا برای اون کسائی که بازی با یووه رو یه افتضاح می دونن باید بگم به نظر من اتفاقا بازی دیشب هم می تونستیم بازنده باشیم اگه ترشتگن خوب نبود و شاید نتیجه ای مثل یووه رقم میخورد...و می تونستیم با اختلاف بیشتری برنده باشیم اگه پیکه توپ شو گل میکرد و خیلی اما اگر دیگه
و همینطور بازی یووه می تونستیم برنده باشیم اگه توپ اینیستا گل میشد اگه سوارز تک به تک خراب نمی کرد اگه اگه...
فراموش نکنیم که دیشب یه گل مهم رو راکیتیچ به طریقی زد که با توجه به اینکه بارسا زیاد اینجوری گل نزده میشه گفت تا حدودی خوش شانس بودیم
نتیجه گیری من اینه که اکثر کسایی که متاسفانه اینجا نظر میدن فقط بر اساس نتیجه نظر میدن
چرا دیشب کسی به ورود گومز خرده نگرفت
چون نیمکت مون خالیه و دست سرمربی بسته بود و چاره ی دیگه ای نداشت
ولی تو بازیای قبل چرا اینقد به گومز گیر دادین..حتی بازی با یووه که خیلی خیلی بهتر بود از خیلی از بازیکنای تو زمین...
این مسئله رو تعمیم میدم به برخوردتون با انریکه
که یه شب ازش قهرمان می سازید و میشه آقای تاکتیک و فردا بهش فحش می دین
من حامی شماره یک انریکه ام و از اول فصلم گفتم بازم میگم فصل بعد اگه انریکه نباشه وضعیت مون بدتر میشه و اونایی که دنبال تغییرن بدونن از این مدیرای بارسا بخاری بلند نمیشه و گزینه هایی مث والوورده و امثالهم یه خودکشی محضه
تیم دیشب همون تیم بازی با یووه بود
و تیم قوی ای نبود
اگه مسی رو فاکتور می گرفتیم قطعا بازنده بودیم...اونم جلوی بدترین رئالی که من حداقل از زمان کاپلو سراغ دارم
تعداد موقعیتای خطرناک اونا دو برابر ما بود
و این مث بازی با یووه یه دلیل داره
اونم اینه که ما زورمون کمتر بود و هست...ما عملا به جز مسی هیچ بازیکن تاپی نداریم و نیمار و سوارزم البته اگه در اوج باشن و ترشتگن
بقیه رسما بدرد نیمکت می خورن
منظورم از بقیه بازیکنای درجه دو مون هست نه درجه سه ها که حتی بدرد نیمکت هم نمیخورن

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
best_of_all نوشته:

اتفاقا برای اون کسائی که بازی با یووه رو یه افتضاح می دونن باید بگم به نظر من اتفاقا بازی دیشب هم می تونستیم بازنده باشیم اگه ترشتگن خوب نبود و شاید نتیجه ای مثل یووه رقم میخورد...و می تونستیم با اختلاف بیشتری برنده باشیم اگه پیکه توپ شو گل میکرد و خیلی اما اگر دیگه
و همینطور بازی یووه می تونستیم برنده باشیم اگه توپ اینیستا گل میشد اگه سوارز تک به تک خراب نمی کرد اگه اگه...
فراموش نکنیم که دیشب یه گل مهم رو راکیتیچ به طریقی زد که با توجه به اینکه بارسا زیاد اینجوری گل نزده میشه گفت تا حدودی خوش شانس بودیم
نتیجه گیری من اینه که اکثر کسایی که متاسفانه اینجا نظر میدن فقط بر اساس نتیجه نظر میدن
چرا دیشب کسی به ورود گومز خرده نگرفت
چون نیمکت مون خالیه و دست سرمربی بسته بود و چاره ی دیگه ای نداشت
ولی تو بازیای قبل چرا اینقد به گومز گیر دادین..حتی بازی با یووه که خیلی خیلی بهتر بود از خیلی از بازیکنای تو زمین...
این مسئله رو تعمیم میدم به برخوردتون با انریکه
که یه شب ازش قهرمان می سازید و میشه آقای تاکتیک و فردا بهش فحش می دین
من حامی شماره یک انریکه ام و از اول فصلم گفتم بازم میگم فصل بعد اگه انریکه نباشه وضعیت مون بدتر میشه و اونایی که دنبال تغییرن بدونن از این مدیرای بارسا بخاری بلند نمیشه و گزینه هایی مث والوورده و امثالهم یه خودکشی محضه

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
عالی بود دیشب
عالی بود مسی

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Anis نوشته:

عالی بود دیشب
عالی بود مسی

همین؟

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فدای نام علی نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

عالی بود دیشب
عالی بود مسی

همین؟

همینم کلیه
انیس میانترم داره الان اذیتش نکن

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
شاید خیلی عوامل تو برد بارسا دخیل باشه اما به نظر من برد ال کلاسیکو فقط و فقط به این دلیل بود:
بارسلونا در ال کلاسیکو 7 کیلومتر بیشتر از رئال مادرید دوید
متاسفانه ما تو اکثر بازی ها کمتر از حریف می دویم بخصوص تو بازی هایی که بد نتیجه گرفتیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
فدای نام علی نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

عالی بود دیشب
عالی بود مسی

همین؟

دیگه کلماتی در وصف میزان خوشحالیم نتونستم پیدا کنم

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نقل قول
فدای نام علی نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

عالی بود دیشب
عالی بود مسی

همین؟

همینم کلیه
انیس میانترم داره الان اذیتش نکن

میانترما اعصاب نذاشتن واسم

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اتفاقا برای اون کسائی که بازی با یووه رو یه افتضاح می دونن باید بگم به نظر من اتفاقا بازی دیشب هم می تونستیم بازنده باشیم اگه ترشتگن خوب نبود و شاید نتیجه ای مثل یووه رقم میخورد...و می تونستیم با اختلاف بیشتری برنده باشیم اگه پیکه توپ شو گل میکرد و خیلی اما اگر دیگه و همینطور بازی یووه می تونستیم برنده باشیم اگه توپ اینیستا گل میشد اگه سوارز تک به تک خراب نمی کرد اگه اگه...

دوست عزیز اگر شما زمان تاتا مارتینو رو به یاد بیاری که بازی برگشت مقابل اتلتیکو رو به یاد بیاری که عملا تیم زیر فشارهای شدید اتلتیکو بود باز هم می تونیم بگیم که مثلا ضربه سر مسی به تیر نمی خورد و گل میشد یا تک به تک رو الکسیس گل می کرد نتیجه ای دیگه ای رقم می خورد و ما صعود می کردیم
میبینی حتی توی بازی های افتضاحمون هم ما موقعیت گل ایجاد می کنیم حتی اگر تاکتیک درست نباشه چون وقتی چه بخوایم چه نخوایم مسی رو داریم و همینطور نیمار رو

و در ابعاد کوچکتر هم این قضیه صدق می کنه

یادمه همون زمان من که بازی با اتلتیکو خیلی ناراحت بودم اومدم اینجا نوشتم که مارتینو با این همه بازیکن نمی تونه موقعیت ایجاد کنه که سعید خان تقریبا هفت یا هشت مورد موقعیت رو ذکر کردن

نقل قول
نتیجه گیری من اینه که اکثر کسایی که متاسفانه اینجا نظر میدن فقط بر اساس نتیجه نظر میدن چرا دیشب کسی به ورود گومز خرده نگرفت چون نیمکت مون خالیه و دست سرمربی بسته بود و چاره ی دیگه ای نداشت ولی تو بازیای قبل چرا اینقد به گومز گیر دادین..حتی بازی با یووه که خیلی خیلی بهتر بود از خیلی از بازیکنای تو زمین... این مسئله رو تعمیم میدم به برخوردتون با انریکه که یه شب ازش قهرمان می سازید و میشه آقای تاکتیک و فردا بهش فحش می دین

وقتی شما تفاوت تغییر سیستم بازی در دو بازی رفت مقابل یووه و بارسا رو متوجه نشدین ،عملا من اگر توضیحی هم بدم متوجه شاید نشید،تفاوت در سبک دفاع کردن همونی که آقا سعید بالاتر توضیحش رو دادن،ایجاد فضا برای مسی که کاملا متفاوت با بازی مقابل یووه بود و بودن آلبا،3-4-3 تبدیل به 4-3-3 شده ،بازی مقابل یووه همه به جز مسی گیج بودن ،دفاع با هم هماهنگ نبود وکسی در دفاع تیمی کمک نمی کرد،بازی مقابل رئال خیلی بهتر بودیم ولی نه اینکه یهو بشیم بهترین تیم دنیا نه ولی واقعا خوب بودیم،وقتی بازیکن هامون نزدیک به 9 کیلومتر بیشتر دودین،این یعنی چی

نقل قول
تیم دیشب همون تیم بازی با یووه بود و تیم قوی ای نبود اگه مسی رو فاکتور می گرفتیم قطعا بازنده بودیم...اونم جلوی بدترین رئالی که من حداقل از زمان کاپلو سراغ دارم تعداد موقعیتای خطرناک اونا دو برابر ما بود

آمار بازی اونی نیست که ما جلوی تلوزیون ی چی ببینیم و حس کنیم،آمار بازی توی هواسکورد و کلا هر سایتی که بری نشون میده تعداد موقعیت های خطرناک رئال 22 و واسه بارسا 16 بوده

و از اونجایی که آفساید های حساب نشده واسه رئال رو حذف کنیم،فک کنم سه تا آفساید صد درصدی بود و حتی بیشتر (پاس کریس به خامس،سانتر مارسلو،پاس آسنسیو به کریس)اینا آفساید هایی بود که من یادم میاد،خب اگر اینا رو از تعداد موقعیت های رئال کم کنی میبینی که اونا 19 موقعیت و ما 16 تا داشتیم،پس همچین خوشانس نبودیم،در حالی که ما به نظرم موقعیت هامون زهر دار تر بود و به اون موارد اخراج دقیقه 19 مارسلو و همینطور اخراج دقیقه 42 کاسمیرو هم اضافه کن ببین چه فاجعه ای رخ میده واسه رئال
نبودن نیمار رو که دیگه نگم

نبود نیمار و آفساید ها(حداقل سه تا که منجر به تک به تک شدن و....... شد) و اخراج نشدن دو تا بازیکنشون یعنی داوری واسشون بازی رو درآورد ولی بازم زورشون به ما نرسید
موندم با چ استدلالی میرسیم به اینکه ی تیم خوب بوده یا نه:)

مسی رو فاکتور نمی تونم بگیرم،چون نباید فاکتور گرفته بشه جزئی از تیمه،اگر بگیرم باید از 70 درصد جام هامون هم فاکتور بگیریم،ولی می تونم داوری رو فاکتور بگیرم وببینم چه فاجعه ای رخ میداد واسه رئال

نقل قول

من تنها انتقادی که به انریکه داشتم بازی رفت مقابل یووه و ترکیب 3-4-3 بود و من ی کارشناس فوتبال نیستم که نظرم درست باشه و همینطور اگر انریکه اشتباه کرده باشه بازم مشکلی نیست چون خدا که نیست که اصلا اشتباه نکنه

حالا من اصلا منظورتون رو از این مورد که میگید اونایی که دنبال تغییر درک نمی کنم!!!!چه بخوایم چه نخوایم انریکه داره میره و اتفاقی هست که داره میافته
طرفدار انریکه بودن یا حامی بودن به گفتن نیست به اینکه موقع باخت پشت تیم باشیم هست واز اونور انتقاد کردن هم به معنی حامی نبودن نیست

و درآخر ما ترکیب زیاد خوبی نداریم بهتره بگم نیمکت خوبی نداریم تا ترکیب،چون ما در اکثر بازی هایی که با ترکیب پریشب رفتیم توی زمین بردیم یا حداقل مساوی کردیم، نود درصد امتیازهایی که از دست دادیم مربوط بوده به اینکه مجبور بودیم در سیستم چرخشی به بازیکن های رو نیمکت بازی بدیم(سیستم چرخشی خیلی خوبه ولی به لطف مدیریت واسه ما خالیه)
نمونه اش بازی رفت مقابل سیتی که ترکوندیشون ولی بازی برگشت و استفاده از بازیکن های رو نیمکت و ترکونده شدنمون(فک کنم برگشت گومز به جای اینستا توی زمین بود همچنین در دفاع تغییراتی داشتیم که البته اون به خاطر مصدومیت اومتیتی بود) و آلاوز و مالاگا و.دپور

بهتره بحث نکنیم،اگر بحث می کنیم با توجه به آمار بازی ها و نتایج بحث کنیم نه از روی صرفا احساسات و درک خودمون از فوتبال

زنده باد کاتالونیا
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ما تو بازى با يووه هم مى تونستيم برنده باشيم اگر مسى اون موقعيت دقيقه ٢٠ رو مى زد. جلو يووه نزد و جلو رئال زد.

فوتبال تاكتيك و تيم و كار تيمي و همكارى و در نهايت خلاقيت هاى فردى ه، اما هميشه اين لحظات خاص هستن كه نتيجه رو مشخص مى كنن. مثل بازى رفت كه ديبالا زد و ما نزديم و همون بازى رو مى تونستيم حتى برنده باشيم.

در بهترين حالت فوتبال هم هميشه شانس دخيله. اگه ضربه اندرس مقدس تو استمفوردبريج گل نمى شد يا چند لحظه بعدش پنالتى برا چلسى گرفته مى شد، هرگز تصوير اغراق شده اى به نام پپ گوارديولا به وجود نمى اومد. فوتبال بازى تاكتيكه اما گاهى سهم شانس و اتفاقات بيشتر ميشه.

براى همين هم هست كه براي ارزيابى مربى يا بازيكن بايد به چيزي فراتر از نتيجه و جام نگاه كرد و نگاهى عميق تر از برد و باخت به فوتبال داشت كه البته براي اكثريت تماشاگراي فوتبال ميسر نيست.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۴۶۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۸۱ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۹۹۷ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۷۸ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۰ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۱۶ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۹۸ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۴ کاربر آنلاین است. (۱۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!