به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: victor.valdes
پیام: ۱۱۳
عضویت از: ۱۶ فروردین ۱۳۸۹
از: catalan
طرفدار:
- victor valdes
- catalan
- pep
گروه:
- کاربران عضو
ببخشید کسی نمیدونه بازی اسپانیا با کره جنوبی رو کدوم شبکه به صورت مجانی نشون میده ؟ تو رو به خدا یکی جواب بده
طاقتم رفته تا ویکی جون رو تو لباس اسپانیا ببینم

۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دوستان لطف کنن در مورد این پیام من توضیح بدن.
همه مشکلات ما بر سر دو موضوعه:
1-لاپورتا بهتره یا کسه دیگه؟
که این مشخصه هیچ دلیلی نمیتونه به ناموفق بودن لاپورتا دلالت کنه.
2_بازکنانی که میگن بارسا بهشون پیشنهاد داده(مشکل اصلی)
مشکل اینجاست که من میگم پیشنهادی در کار نیست و دوستان میگن چون فلان سایت (نامعتبر و حتی معتبر)(و یا بدون منبع) نوشته این پیشنهاد وجود داشته پس درسته.
یا میگن پیشنهاد به طور غیر رسمی بوده و در حد شفاهی یا تو این مایه هاست.
در صورتی که در بارسا اصلا این روال وجود نداره وتو هر تیم دیگه ای اگه واقعا یه پیشنهادی باشه فورا معلوم میشه و فقط یک خبر در بارش منتشر نمی شه.(که در این مورد فقط یک خبر رو میکنن و دیگه تموم میشه)
من هم میگم فقط سایت اصلی موثقه.
دلیل هم دارم .
در مورد سسک الان 2 هفته است که تقریبا هر روز تو سایت رسمی باشگاه در بارش خبر مینویسه و به صراحت میگه دنبالشیم.
در صورتی که هنوز اومدنش معلوم نیست و جالب اینه که تازه دیروز بهش پیشنهاد رسمی دادن.
پس قرار نیست حتما پیشنهاد رسمی به بازیکنی داده بشه و بعد خبرش بیاد رو سایت رسمی.(قابل توجه دوستانی که میگن بارسا به فلان بازیکن ها پیشنهاد داده ولی غیر رسمی بوده)
من مطمئنم بارسا و هر تیم دیگه ای اگه دنبال یه بازیکن باشند حتما به وضوح اعلام میکنند.(مثل فوتبال ایران نیست که همه چی تو دقیقه 90 اعلام می شه)
ببینید اینجا فکر کنم اکثر دوستان من رو متهم کردن.
وقتی کسی یه خبری میزاره که غیر قابل باوره مثلا بارسا یه رونی - توز - تورس - ماسکرانو -ماتا - کلیچی - ادواردو و...... پیشنهاد داده و اصرار هم داره که خبرش کاملا واقعیه و من تو سایت رسمی هیچ چی نمی بینیم در بارش و میام میگم که این خبرت صحت نداره .اون طرف مقابل ناراحت می شه و بحثو میکشه به جنجال.
همه حرف من همینه که کاملا توضیح دادم.
به نظر من اگه خبری هم خوندن با ذکر منبع پست بزنن بگن فلان سایت این خبر رو گذاشته و خودشون هم بگن نمیدونم درسته یا نه.
نه اینکه چون خبرو خودشون انتقال دادن اصرار بر درست بودنش داشته باشند.این منطقی نیست که هر خبری می زارن بگن درسته.
حالت دیگه اش هم اینه که اصلا خبری وجود نداشته و فقط علایق افراد به خبر تبدیل شده (امیدوارم اصلا این طوری نباشه)(اینو در صورتی میگم که منبع ندن)
این افراد هم تعدادشون زیاده و تو تاپیک از هم طرفداری میکنن چون مثل هم هستن و من تنها می مونم به جز سورنا و عده معدودی که منطقی هستن.
حالا قضاوت به عهده دوستان هست.

CATALUNYA is not Spain
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علیرضا ایزدی نوشته:

نقل قول
خبر جديدي از بويان نداريد؟؟؟؟؟؟ ديشب تو راديو گفت قرارداد هاي اوليه را بسته ولي من تو هيچ سايتي چيزي پيدا نكردم

نگفت کدوم تیم؟؟؟؟

منچستر ديگه......

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
ببخشید کسی نمیدونه بازی اسپانیا با کره جنوبی رو کدوم شبکه به صورت مجانی نشون میده ؟ تو رو به خدا یکی جواب بده طاقتم رفته تا ویکی جون رو تو لباس اسپانیا ببینم

تو کانال های عربی دنبالش بگرد.

CATALUNYA is not Spain
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
victor.valdes نوشته:

ببخشید کسی نمیدونه بازی اسپانیا با کره جنوبی رو کدوم شبکه به صورت مجانی نشون میده ؟ تو رو به خدا یکی جواب بده
طاقتم رفته تا ویکی جون رو تو لباس اسپانیا ببینم

شبكه هاي پخش كننده بازي اسپانيا-كره:

16:00 Spain - First -- : -- South Korea - First Tivoli Neu Stadium
12°C

Abu Dhabi Sports 1
TVEi Spain
Lig TV (Digiturk)
Polsat Sport
Sport Italia
Nova Sports 1
ESPN America U

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: victor.valdes
پیام: ۱۱۳
عضویت از: ۱۶ فروردین ۱۳۸۹
از: catalan
طرفدار:
- victor valdes
- catalan
- pep
گروه:
- کاربران عضو
واقعا؟ بویا ن داره میره قرضی یا واسه همیشه ؟

۱۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
گروه:
- کاربران عضو
هنوز چيزي معلوم نيست.....

The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
Barca Devoteeعزیز ، تقریبا با همه ی نوشته ی طولانی شما موافقم . نظراتتون کاملا منصفانه هست ، راستش من از اینکه شما در این تایپیک کامنت نمیذاشتید خیلی متعجب بودم ، امیدوارم از این به بعد بصورت فعال در این بحث ها شرکت کنید . فقط یه نکته ای رو دوست دارم اینجا متذکر بشم و اون اینه که شما کاملا درست میگید که یه بچه هفت هشت ساله بخاطر فلسفه باشگاه طرفدار یه تیم نمیشه . اما در نظر بگیر که میتونه یه تیمو دوست داشته باشه . دوست داشتن دلیل نمیخواد اما منم کاملا موافقم که اونایی که میگن تو هفت هشت سالگی بخاطر فلسفه طرفدار یه تیم شدن بعیده که راست بگن . ولی من خودم یکی از اونایی هستم که ازحدود نه و ده سالگی طرفدار بارسا شدم . اون موقع ها که فوتبال چندان زیادی از تلویزیون پخش نمیشد ، در عوض تو تعطیلات عید هر روز خلاصه ای از چند فوتبال مهم سال گذشته در اروپا پخش میشد و منم بخاطر فوتبال زیبای اون موقع بارسا طرفدارش شدم (زمان کرویف) البته رنگ لباس بارسا هم خیلی تاثیر داشت . اون موقع من هر روز منتظر بودم که شاید تلویزیون فوتبالی از این تیم لباس قشنگ نشون بده . بازی این تیمو دوست داشتم البته نه چیزی از تاریخ این باشگاه میدونستم و نه فلسفش و نه از ابهت مربیش . حداکثر اطلاعاتی که داشتم همون اطلاعات بعضا اشتباهی بود که گزارشکران تقریبا کم سواد اون موقع در اختیار بیننده ها میذاشتن . اون موقع ها بجز بارسا سه چهار تیم دیگه رو دوست داشتم . اینو نوشتم که بگم بالاخره یه بچه کلاس دوم و سوم ابتدایی هم میتونه یه تیمو دوست داشته باشه . اما راستش اینجا میخوام یه انتقادی از علیرضا ایزدی داشته باشم . من همین امروز صبح از یکی از سایت های خارجی طرفدار بارسا مقاله ای میخوندم راجع به سرنوشت سسک بعد از بیانیه رسمی که تو سایت باشگاه آرسنال اومده بود . حالا به محتوای اون مقاله کاری ندارم . اما در بخش نظرات خوانندگان اختلاف سلیقه زیادی دیدم شبیه همون اختلافاتی که خودمون اینجا داریم . بعضیا گفته بودن بارسا باید بره دنبال یه کیس دیگه و بعضیا معتقد بودن که آرسنال میخواد قیمتو بالا ببره و بارسا باید به تلاشش ادامه بده . بعضیا حتی گزینه های خودشون مثل گورکوف و سیلوا رو هم معرفی کرده بودن . در بعضی کامنت ها اومده بود که اگه راسل بیاد با قیمت بالاتر اونو میگیره و در بعضی کامنت های دیگه گفته شده بود که قیمت پیشنهادی بارسا خوبه ونیاز به بالابردن قیمت نیست . حتی بر سر اینکه آرسنال سسک رو دزدیده و یا اینکه سسک خودش رفته اختلاف نظر بود . پس معلومه که در حتی خود کاتالان هم اختلاف نظر فراوون هست اما یکی نمیاد گرزی دستش بگیره و بگه فقط هرچی من میگم درسته ومن ندیدم که یکی به دیگری اتهام طرفدار بارسا نبودن بزنه که این باید الگوی ما در کامنت گذاشتن بشه . شما آنچنان با قاطعیت میگید که بارسا بجز فلان بازیکن به بازیکن دیگه نیازی نداره انگار این حرفتون وحی منزله کاش واژه( به نظر من ) رو به اول نظراتتون اضافه کنید و نکته دوم اینه شما آدما رو یا سفید میبینید یا سیاه . به نظر من در قضاوت شما رنگ خاکستری وجود نداره . شما فکر میکنید آدما یا خوبن و یا بد و حالت بینابین وجود نداره ولی من اینجوری فکر نمیکنم . من لاپورتا رو خیلی دوست دارم و نظرم اینه که بهترین مدیر بارسا تا امروز بوده ولی معتقدم ضعفایی هم داشته . گواردیولا هم به همین صورت . بارسا با گواردیولا جاودانه شده ولی بازم به نظرم ضعفایی داره مثل خریدایی که حدود صدمیلیون خرج رو دست باشگاه گذاشت ولی راندمانش پایین تر از حد انتظار بوده مثل چیگرینسکی . شما برید نظرتون در مورد مورینیو رو بخونید تا معلوم بشه که استبداد فکری دارید مطابق میلتون نظر میدید نه با دیده ی انصاف. من با اینکه مورینیو سخت ترین لحظات فوتبالی رو برام رقم زده ولی هیچ موقع غیر منصفانه در موردش قضاوت نمیکنم . مورینیو مربی صاحب سبکیه و به نظرم کسی که بخواد منکر این قضیه بشه از انصاف خارج شده . البته منم خودم به ضعف های خودم آگاهم و خودم رو بی عیب نمی دونم

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
جناب علیرضا خان واقعا من نمیدونم شما چجوری فکر میکنید تو تمام دنیا رسم بر اینه که اول در پشت پرده اقداماتی انجام میگیره و بعد وارد مذاکره رسمی میشن . و خیلی از مواقع اخبارپشت پرده و غیر رسمی توسط افراد مطلع مثل مدیر برنامه ها یا دلال ها به بیرون درز میکنه و تو سایت ها منتشر میشه شما جوری حرف میزنید انگار بارسلونا از این قاعده مستثناست . علت اینکه هم دو روز پیش به آرسنال پیشنهاد رسمی دادن اینه که تاریخ شروع رسمی فصل نقل و انتقالات یک ژوئن هست . اگه قبل از اون بصورت رسمی شروع کنن که مشمول جریمه های یوفا میشن . فقط یه سوال دارم . دقیقا یه روز بعد از حذف بارسا از لیگ قهرمانان همین سایت های نا معتبر(از نظر شما) نوشتن که لاپورتا با ویا به توافق رسیده و حتی قیمت رو هم بین 40 تا 45 میلیون دلار نوشتن . و حدود سه هفته بعد همین اتفاق افتاد و ویا با این مبلغ اومد بارسا . حالا شما که میگید بارسلونا هر کی رو بخواد به وضوح اعلام میکنه لطف کن به ما بگو قبل از قطعی شدن قرارداد کی تو سایت رسمی باشگاه اومد که بارسا میخواد ویا رو بگیره .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۳ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
بابا این حرفا چیه ما همه بارسایی هستیم-اگه ما با هم اینطوری صحبت کنیم که از هوادار های تیم های دیگه چه انتظاری میتونیم داشته باشیم.

من نمیگم همه به به چه چه کنند-نظرات مخالفه هم هستش-این که چیز واضحیه.

ولی من به هیچ وجه توهین به یکی از هوادار های بارسا رو قبول ندارم.

بعضی دوستان سسک رو دوست دارند بعضی ها میگند اگه قرار باشه با امدنش یحیی بره مخالفند و بعضی ها هم مثل من اصلا قبولش ندارند.
دوست من(اقا بهزاد) اگه از حرفهای من ناراحت شدی ازت معذرت میخوام.

ولی من به هیچ وجه از سسک خوشم نمیاد-نه تنها از اون بلکه از کل باشگاهش.فقط از اون تیم ارشاوین و نصری رو دوست دارم.

بازم یه اشتباه دیگه-رفتن بویان اخرین کار ابلهانه ای که بگریستن و لاپرتا انجام میدنند نیست.اینا یه عمره که عوض خدمت به باشگاه دارند مثل یه دشمن عمل میکنند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۰,۶۶۰ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۷,۳۰۳ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۶۸ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۹ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۵۱ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۵۷ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۲۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۳ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!