به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
پپ قرارداد بلند مدت نمیبنده.فوقش 2سال 2سال تمدید میکنه.گفته دوست نداره مثل فرگوسن 20سال مربی بشه.

ولی مثل اینکه پپ هم زیاد مایل به موندن یایا نیست.چون هیچ اقدامی نمیکنه برا موندنش.تصمیم گیری رو گذاشته با خودش.
امیدوارم اگه بخواد بره بعد جام جهانی بفروشنش.اینجوری شاید قیمتش بره بالاتر.گرچه خیلی متاسفم که داریم یکی از بهترینا رو از دست میدیم.

این خبری بود که از خبرگزاری های ایرانی نشر پیدا کرد.
پپ دوست نداشت تو مسائل سیاسی شرکت کنه واسه همین هیچ وقت نگفت که می مونه و منتظر انتخابات باشگاه بود که کسی بیاد که فقط به فوتبال فکر کنه حالا فرق نمیکنه راسل باشه یا کس دیگه ای
پپ کجا بره که از بارسلونا خوشبخت تر باشه
این همه احترام
توی خونش داره کار میکنه
از بچگی توپ جکع کن باشگاه بود حالا مربی
به نظرت جای دیگه هست که اونو خوشحال کنه
به نظر من شاید بشه گفت از پویول هم بیشتر به بارسا تعصب داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
دوست من حرص نخور تا وقتی برادر لاپورتا و بگیریستن حکومت کنند این اتفاقا عادیه. واقعا که خاک دو عالم بر سرت بگریستن-نمیدوم چی بگم-

ببین خداییش داری بی انصافی میکنی. هر کسی اشتباه میکنه .هم لاپورتا هم پپ هم بقیه . شما ریاست رو فقط خرید و فروش بازیکن نبین . لاپورتا جنبه ی + کم نداشته. گرچه اشتباه هم کم نداشته.

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دوستان چرا درک نمیکنید-وقتی مدیر باشگاه هی دم از تعویض یه بازیکنی که داره از جون مایه میزاره اونم با یه بازیکن ... میزنه اخه دیگه چه انتظاری از اون بازیکن دارید.

اون زحمت میکشه که دوسش داشته باشند نه این که هی بخوان اونو با یه خر دیگه معاوضه کنند.

تو رو خدا خودتونو بزارید جای توره-یه بار میگن تو برو که سسک می خواد بیاد یه بار میگن تو برو که ماتا میاد و... .

مرگ من حرف حق نمیزنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ببین خداییش داری بی انصافی میکنی. هر کسی اشتباه میکنه .هم لاپورتا هم پپ هم بقیه . شما ریاست رو فقط خرید و فروش بازیکن نبین . لاپورتا جنبه ی + کم نداشته. گرچه اشتباه هم کم نداشته.

دوست گل من اخه چند بار اشتباه-باور کن من طرفدارا هیچ کدوم از کاندیدا نیستم و به جز راسل(راسو) اسم بقیه شون رو هم نمیدونم.

من میگم اگه یه نفر نمیتونه یه کار مثبت بکنه لااقل گند نزنه-

البته من همه ی این گند ها رو کار لاپورتا نمیدونم-ولی دیگه دلم از دست کاراش شکسته کاش میتونستی حال منو وقتی رونالدینهو و دکو باشگاه رو ترک میکردند بفهمی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
منم خودم لاپورتا رو دوست دارم و موفقیت هاش رو ندیده نمیگیرم
ولی ضعف های هم داشت
-----------------------------------
لاپورتا از نظر مدیریت عالی بود
+ به قسمت مالی باشگاه خیلی توان داد
- سیاست رو با باشگاه داری قاطی کرده بود
+ واقعا انسان دوست بود و کمکهای زیادی کرد
- تو مسائل نقل و انتقال بیشتر سعی به معوضه داره .. یه بار سسک رو دادیم .الان صحبت سر بویان و توره کسای دیگه هست. اسن اشتباه
+ همیشه حاشیه رو از تیم دور میکرد و بازیکن ها ارامش خاصی داشتن
- پول های باشگاه رو ناجور خرج میکرد جوری که واسه خرید زلات کنسرت گذاشت
+ تو انتخاب مربی همیشه از فرهنگ هلندی استفاده کرد و مربی های خوبی به تیم اورد

---------------------------------
و خیلی چیزهای دیگه. اما در کل قابل تقدیره و من امید وارم کسی بیاد که اشتباهات کمتری داشته باشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
من نظرم در مورد لاپورتا رو قبلا نوشتم نمیخوام و الان دیگه نمی نویسم تکرار مکررات بشه . فقط توصیه میکنم که دوستان در مورد هر کی میخوان نظر بدن جانب انصاف رو رعایت کنند . مثلا دوستی که خودش میدونه من چقدر دوستش دارم گفته که لاپورتا رو دوست نداره چون رونالدینیو و دکو رو بیرون کرده ، خوب اگه انصاف داشته باشیم بعد از رفتن اونا بارسا خیلی قویتر شد و در اولین فصل رفتن اونا 6 جام ممکن رو گرفت. حالا بحث اینکه رونالدینیو زحمات زیادی واسه بارسا کشیده به کنار . من با نظر اونایی موافقم که خوبی های لاپورتا رو زیاد و بدیهاش رو کم میدونن
...........................................................................
یه مطلبم در مورد یحیی توره اینه که بارسا واسه فروشش 35 میلیون مطالبه کرده که به نظرم پول خوبی هست
...........................................................................
در مورد سسک هم باشگاه داره با یه سیاست پیچیده اونو جذب میکنه به تعبیر روزنامه های کاتالان آهسته آهسته ولی مطمئن

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
ببین آقای دوس سانتوس.اون 10قهرمانی تو دوران لاپورتا بدست اومده مجبوری قبول کنی که لاپورتا یکی از عوامل اصلی این قهرمانیا بوده.
من نمیدونم از کی بازیای بارسا رو دنبال میکنی ولی همین کرویف که میگی رئیس اصلی بارساس رو لاپورتا اورده.نمیدونم یادته یا نه گاسپارت اونو کنار زد و نتیجه ش اون شد که دیدیم.
اگه لاپورتا اونو مشاورش نمیکرد و بعدم رئیس افتخاری رو بهش نمیداد بازم میگفتی رئیس ما کرویفه؟
اصلا کرویفو میشناختی جز اینکه یه بازیکن-مربی بود که سالهای دور تو بارسا بوده؟
خود لاپورتا هم گفت فلسفه ما برگفته از تفکرات همین کرویفه.بنظر شما مدیریت فقط بازیکن خریدنه؟
چرا روسای قبلی کروفو نیوردن اگه میدونستن اینقدر توانایی داره؟
اما درمورد بگرستین که از نظر تو یه مرتیکه آشغاله.اون یکی از بازیکنان کرویف تو تیم رویایی1 بود.بهتره بدونی همین مرتیکه یکی از عوامل اومدن پپ بود.
نقل قول
مرتیکه هی میگه توره رو میدیم فلانی رو میگیریم-بویانو میدیم اینو میگیریم و ... .

100بار جواب این سوالتو دادم.شاید دوست نداری قبول کنی که در اون صورت ربطی به من نداره.
مگه تو همین سایت نخوندی که لاپورتا گفت رفتن هیچکس اجباری نیست؟
مگه نگفت بویان فروشی نیست؟
مگه نگفت یایا میل خودشه.اگه بمونه ما راضی هستیم.گر چه به اون هیچ ربطی نداره تو مسائل فنی دخالت کنه.
مگه میشه پپ یه بازیکنی رو نخواد اون بگه باید بمونه؟
لطفا دیگه به لاپورتا یا بگریستین توهین نکن چون در غیر این صورت مجبورم میکنی به کاری که نباید انجامش بدم.
من دیگه با شما هیچ بحثی ندارم.شمایی که فقط کسانی که جلو چشاته میبینی.
تو که به یه رئیس موفق تو طول تاریخ این باشگاه و بگریستین عضو تیم رویایی میگی مرتیکه!!
واقعا برات متاسفم.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاش میتونستی حال منو وقتی رونالدینهو و دکو باشگاه رو ترک میکردند بفهمی.

فکر نکنم هیچ بارسایی دوست داشت اینا برن.اما مگه بعد اینا بارسا بد شد؟
بجای دکو اینیستا اومد.رونی رفت بازیکنانی مثل پدرو و بویان اومدن.ضمنا دینهو یکی از بازیکنان محبوب منه و لی یادم نمیره که زمان ریکارد اونو اتوئو چه حاشیه های برا تیم درست کرد که یکیشون منجر به حذف بارسا از چمپیونز لیگ شد.
یکی از مصاحبه های اول پپ بود که گفت تیم نیاز به تحول داره.کدوم آدم عاقلی میاد بدون درخواست مربی بازیکن جابجا کنه؟ با این حرفت به پپ هم داری توهین میکنی.یعنی اون عین ماست نشست اونجا چیزیم نگفت؟
اینو هم بگم من همه بازیکنان بارسا رو دوست دارم ولی عاشق لاپورتا و کرویفم.و حاضرم هر بازیکنی از بارسا بره ولی اینا نرن.پس بدون با این حرفات قلب ما رو هم میشکونی حتی بدتر از زمان ترک رونی از بارسا برای تو و من.
اگه بدونی یه زمانی چه حالی میکردم بارسا تو خونه ش با رئال 0-0کرد.باور میکنی از خوشحالی اون روز مدرسه نرفتم؟
من اون لحظاتو از یاد نمیبرم.اما حالا چی؟ اگه بارسا تو خونه رئال مساوی کنه خداییش راضی میشی؟
رئیس بعدی هرکس میخواد باشه ولی برا من لاپورتا فرق میکنه.ما بدست او از منجلاب خارج شدیم و حالا کار هرکسی که میاد راحتتر از زمانیه که لاپورتا رئیس شد.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
خواهش میکیم.چند نفر از دوستان من رفته بودن برای تست این مبلغ رو درخواست کرده بودن. من تو هیئت فوتبال اردبیل فعالیت دارم وقتی بازیکنی به تهران میفرستن اصلا به استقلال و پیروزی فکز نمی کنن به خاطر پولش .من دقیقا اطلاع دارم. ببخشیدا شاید شما پارتی داشتی؟؟

نه به خدا .فکر کنم اونا رفتن باشگاه های تقلبی که به اسم استقلال اسم مینویسند. من یه مدت تو لیگ محلی کرمانشاه بازی میکردم از فولاد و استقلال تهران و راه آهن پیشنهاد گرفتم که آخرش رفتم استقلال این آخرا ماهیانه 400 تومن هم بهم دادن ولی وقتی مجتبی محبوب به بزرگسالان رفت و یه بازیم بازیش ندادن ترجیح دادم برم یه تیم دیگه تا خودمو ثابت کنم بعد دوباره بیام استقلال

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بحث درباره ی انتخابات به هیچ جایی نمیرسه . چیزی که واضحه اینه که اگه منطقی و واقع بین باشیم باید از لاپورتا به خاطر همه ی زحماتی که کشیده ممنون باشیم. لاپورتا قابل احترامه و به خاطر فروش یا خرید اشتباه یه بازیکن نباید حرمتش شکسته بشه .درباره ی کاندیدای دیگه ما هیچ کدوم اطلاعات کافی نداریم و حتی سایتهای خبری هم واسه مایی که داریم تو ایران! زندگی میکنیم کافی نیست .شاید واقعا چیزایی که ما در مورد راسل شنیدیم اشتباه باشه شایدم نباشه. خوشبختانه مردم کاتالان به هیچ وجه کسی رو انتخاب نمیکنن که به صلاح باشگاه نباشه. هر کسی انتخاب بشه قابل احترامه چون احترام به اون شخص احترام به مردم کاتالانه .همونجور که احترام به لاپورتا احترام به مردم کاتالانه. فکر نکنم کسی اینجا دلش بخواد به مردم کاتالان بی احترامی کنه.

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۱۴ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۱,۱۷۸ بازدید
۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۲۴۱ بازدید
۱۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۹,۶۶۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۷,۰۲۳ بازدید
۲۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۹۳ بازدید
۲۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۴ بازدید
۲۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۹۶۲ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۶۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۵۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۵,۰۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۰۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!