به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ولی نمیدونم چرا زبان انگللیسی نداره.
خبر اولش در مورد فابرگاسه ولی نتونستم بخونم چون انگلیسی نداره

مشاهده لینک
ترجمه انگلیسی ال موندو

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبر جدید:
درخواست مبلغ 70 میلیونی برای فابرگاس
----------------------------------------------------
اینها انگار نمی خوان ادم بشن
ما می خواستیم روابط دوستانه حفظ بشه اما انگار نمی خوان اینجوری باشه
باید از همون بند 17 فیفا استفاده بکنیم و 34 تا بیشتر به این دزد ها ندیم
همش دنبال بازیکن مفتی و فروش دوباره اونها به تیمهای دیگه هستن
بعد میگن ما فلسفه باشگاهمون فوتباله
دلال شدن...
بازیکن مفتی می خرن 4 روز بعد میخوان پول خون پدرشون هم روی فروش بازیکن بگیرن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبر جدید:
ایجنت فن در ویل: این بسیار عالی است که او به بارسلونا برود
---------------------------------------------------
خوبه یه جانشین درجه 1 برای الوز پیدا شد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
الموندو میگه آرسنال 70 میلیون یورو می خواد! مسخرس!

فابرگاس 40 میلیون 1 قرون بیشتر نمی ارزه! نباید چنین پولی رو بدیم، چون اونا می دونن نمی تونن نگهش دارن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اینا هم انگار نوبرشو اوردن. 70 میلیون . اصلا بلدن این پولو بشمارن؟

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: kami85
پیام: ۲۵۸
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی - ژاوی - پیکه - فابری
- ریوالدو
- تاج ، نه استقلال
- اسپانیا ---------- آرژانتین - برزیل
- مجیدی
- پپ - هیدینگ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
این را بخونید ببینید چقدر این آرسنالی ها لجن هستند...
مشاهده لینک

ONLY BARCA
I LOVE BARCA
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
الموندو میگه آرسنال 70 میلیون یورو می خواد! مسخرس!

فابرگاس 40 میلیون 1 قرون بیشتر نمی ارزه! نباید چنین پولی رو بدیم، چون اونا می دونن نمی تونن نگهش دارن.

خوب این خوبه که
بگرستین برای حسن نیت رفت و خواست که دوستانه حل بشه اما حالا که قبول نکردند میخوان از قانون فسخ قرار داد استفاده کنن که 34 میلیون بیشتر پرداخت نمیشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبر جدید:
باشگاه به دنبال تمدید قرارداد سیدو کیتا
------------------------------------------------------
اخه این به چه دردی میخوره؟
هیچ تیمی هم حاضر نیست یه پیشنهاد خشک خالی براش بفرسته

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مصاحبه اسپورت با اندرس مقدس و این ترجمه متن هست.
زماني که از پپ گوارديولا پرسيده مي شد که چه مدل بازيکني را به عنوان الگو و سمبل مدرسه فوتبال بارسلونا براي کودکان معرفي مي کني، مربي جوان بارسلونا همواره از آندرس اينيستا نام مي برد. اينيستا با تنها 170 سانتي متر قد يکي از جادوهاي تيم کاتالان است که در زمين چمن به غولي بزرگ در برابر حريفان مبدل مي گردد. اين جوان خجالتي، ساده، مهربان و فروتن اکنون يکي از تواناترين، قدرتمندترين و برترين ستاره هاي خط مياني بارسلونا و تيم ملي اسپانياست. در پايان رقابت‏هاي اين فصل لاليگا روزنامه اسپورت کاتالونيا گفت و گويی را با اينيستا انجام داده و البته بيشتر به زندگي او در تيم باشگاهي اش پرداخته است که متن آن را قدس منتشر کرد.

* هميشه چهره پسري مودب و متشخص را از تو ديده ايم ولي يک روز بود که دهان همگان باز ماند. در جريان ديدار بارسلونا - رئال مادريد، برخوردي که با کريس رونالدو داشتي.براي ما از آن برخورد بگو
** خب ببينيد هرکسي مدل خاصي دارد. به علاوه زماني که در زمين فوتبال هستي، اندکي بدخلق مي شوي. من هم در زمين مسابقه و يا خارج از آن ممکن است عصباني شوم.من هم يک انسانم و بايد به من اجازه بدهيد که مثل ساير انسانها احساسات داشته باشم.

* ولي با اين وجود هرگز از زمين مسابقه اخراج نشده اي
** هرگز

* بله. مي بينيم که خيلي بازيکن خوبي هستي
** خب در عوض کارتهاي زرد زيادي گرفته ام. براي اعتراض به داور يا براي خطاهايي که انجام داده‏ام.

* چرا اينقدر کم گل مي زني؟
** در ابتدا بايد بگويم که من يک بازيکن خط مياني هستم و نه مهاجم. پس نقش من در زمين مسابقه گلزني نيست، بلکه بايد شرايط ديگري را در بازي فراهم آورم. اصلا عطش گلزني ندارم ولي واقعيت اين است که دوست دارم که بتوانم به گل برسم، به ويژه براي آنکه بتوانم به پيروزي تيمم کمک کنم. در رده هاي نوجوانان و جوانان، از گلزني خسته شده بودم.

* اين واقعيت دارد که روزي به دفتر گوارديولا رفته بودي تا از او مشورت بگيري تا چطور مي تواني به گلهاي بيشتري برسي؟ تاکنون تنها 11 گل در کارنامه ورزشي ات ثبت شده
** من با مربي تيمم در مورد مسائل مختلفي صحبت مي کنيم. او فردي است که تاجايي که بتواند به افراد کمک مي کند.

* رابطه ات با گوارديولا چطور است؟
** رابطه بسيار خوبي با او دارم و همواره داشته ام. گوارديولا از آن دسته مربياني است که به بازيکنانش کمک فراواني مي کند. او مدت هاست که در باشگاه است و مي داند که اوضاع در بارسلونا به چه ترتيب است، گوارديولا کتابي براي يادگيري است.

* آيا به نظر تو گوارديولا پنجمين مربي برتر دنياست؟
** راستش را بخواهيد من خيلي به اين رده بندي ها وجوايز اعتقادي ندارم. هر چند که اين دفعه راي گيري از افرادي به جز سرمربيان تيمهاي دنيا و کاپيتانهاي تيمهاي ملي به عمل آمد.

* چطور مي خواهيد در طول رقابتهاي فصل بعد با مورينيو کنار بياييد؟
** هيچ شکي نيست که رئال مادريد ديدني تر از هر سال خواهد بود ولي اين تيم چه با مورينيو و چه بدون او همواره در حال مبارزه براي قهرماني است.

* ولي اوضاع در رختکن بارسا هم چندان بد نيست. به نظر مي رسد که پس از داويد ويا، سسک هم در راه پيوستن به بارساست
** بله.اگر اين طور شود خبر بسيار خوبي خواهد بود.سسک بازيکن بسيار خوب و بزرگي است و حضور او در رختکن بارسا، به سود همه ماست.

* از محدوديتهايي که در اردوهاي تيمها براي بازيکنان اعمال شده تعجب نمي کني؟
** نه. ما خودمان با هم صحبت کرديم و چنين تصميمي را گرفتيم. من با دوستانم در اينترنت خداحافظي کردم و مي دانم که دير يا زود برمي گردم.

* خيلي ها توصيه مي کنند که براي جلوگيري از مصدوميت بايد مثبت انديش بود و بيشتر خنديد!
** واقعيت اين است که خيلي چيزها به ذهن انسان بسته است ولي زماني که کسي از درون درد مي کشد، شرايطش کاملا متفاوت با کسي است که دردي خارجي دارد.مي تواني احساس خوشبختي کني و بخندي ولي درعين حال تاندونهاي پايت نيز پاره شده باشد.البته درهر شرايطي مثبت انديش بودن کمکهاي زيادي مي کند.

۱۷ خرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
اولین مناظره رادیویی بین 4 کاندید انتخاباتی بارسا برگزار شد. و یکی از منابع خبری اومده و بصورت تیتر وار حرف های کاندیداها رو در سه بخش ورزشی ، اقتصادی و هویت بارسا و میراث لاپورتا نوشته که ترجمش رو این پایین مینویسم (البته شاید جای این مطلب تالار مربوط به بحث مدیریت باشه ولی چون اینجا عمومی تره پس اینجا مینویسم از این بابت عذر میخوام

حوزه ورزش

اینگلا(خطاب به راسل ) : شما از زمانی که اعلام کاندیداتوری کردی تا به حال اسمی ازبگریستین مطرح نکردی . بنابراین به مردم بگید که چی تو سر دارید ؟
راسل : ما نمیتونیم طرحمون رو آشکار کنیم چون این باعث میشه هزینش بالا بره
اینگلا (خطاب به راسل): چرا در مورد بیزینستون تو برزیل توضیح نمیدید ؟ شاید شما مرتکب خطا نشده باشید ولی اعضای باشگاه حداقل حق دارن از اون باخبر بشن .
راسل (درجواب) : اگه من به عنوان رییس انتخاب بشم اون رو خواهم فروخت
راسل : در سال گذشته به اندازه کافی بازیکن از تیم جوانان به تیم اصلی ترفیع پیدا نکردن فقط جفرن و پدرو که من خریدم بعلاوه بوسکتس . ما باید با آکادمی جوانانمون بهتر کار کنیم .
بندیتو : (درصورت پیروزی بندیتو) چیکی بگریستین به کارش ادامه نخواهد داد . دوره اون به پایان رسیده
راسل : کرویف میخواست با گروه سه نفره والنسیا یعنی آلبلدا ، آیمار و آیالا قرارداد ببنده .
اینگلا : این بارسا بوسیله کرویف و چیکی و رایکارد و پپ ساخته شده . پروژه راسل اینو بکلی خراب میکنه . اون (راسل ) آدمای خودشو میاره تو باشگاه
فرر : موقعی که ما اون شش جام رو بردیم اینگلا تو باشگاه نبود[ اینگلا یه سال قبل ازسمت معاون ورزشی استعفا داده بو د ]بنابر این خیلی عجیبه که الان ادعای نقش در اون موفقیت رو داره
راسل و بندیتو : هیچ کس مدل ورزشی باشگاه رو تغییر نخواهد داد . این مدل ادامه خواهد داشت

حوزه اقتصادی

راسل : درحال حاضر در باشگاه مخارج و هزینه های خیلی زیادی وجود داره و بسیاری از اونا شفاف نیست
اینگلا : از لحاظ اقتصادی نسبت به قبل بهتر شده ایم اما ما میخواهیم که بودجه باشگاه رو در 6 سال آینده دو برابر کنیم .
سفارت خونه باز کنیم . مامیخوایم به گوشه و کنار جهان بریم .
بندیتو : باشگاه درامدهای زیادی داشته در کنارش مخارج هم بالا رفته اند
اینگلا : ما یک باشگاه ورزشی هستیم . مانباید فقط سود اقتصادی رو لحاظ کنیم

هویت باشگاه و میراث لاپورتا

راسل ،بندیتو و اینگلا : خوان الیور به کارش ادامه نخواهد داد . ( یعنی این سه نفر برکنارش میکنن)
اینگلا : من پرچم کاتالان رو روی پیراهن تیم گنجوندم
اینگلا : ما یه باشگاه باز (یعنی عمومی ) میخوایم ولی راسل میخواد باشگاه محدود به بعضی خونواده ها کنه .
بندیتو : لاپورتا کارهای خوبی انجام داده ولی کارهای بد هم داشته مثلا ما نباید با مافیای ازبکستان ارتباط داشته باشیم
فرر : بارسا قراردادی با ازبکستان نبسته ، فقط بایه باشگاه برای انجام یه بازی دوستانه قرارداد بستیم
راسل : چهل هزار روسی میتونن عضو باشگاه بشن و اونا تعیین کنن که چه کسی رییس بشه ما نمیخوایم که هویت کاتالانی باشگاه از دست بره . ما نیاز داریم که شمار اعضا رو تعدیل و تنظیم کنیم .
فرر : شمار اعضا می بایستی محدود بشه . ما یه سیستم جدید میخوایم بطوریکه مردم بتونن با روش های دیگه با باشگاه در ارتباط باشن
راسل : ما خواهان فضای بی خشونتی در ورزشگاه هستیم
بندیتو : گروه بویکسس نویس درحال حمایت از راسل هستند آنها مداوما شعار رییس راسل میدن. در میتینگ های راسل با هواداراش گروهایی متشکل از نمایندگان گره های خشونت طلب حضور دارن
اینگلا : مایه تاسفه که راسل با گروه هایی از اراذل و اوباش بویکسس نویس عکس هایی گرفته
اینگلا : ما نیازمند داشتن آکادمی جوانان در سراسر جهان هستیم
فرر : ما در آرزانتین آکادمی خودمون رو داریم و داره به کارش ادامه میده

.........................................................................
مثل اینکه قسمت نیست من و دیگو همزمان اینجا باشیم . متاسفانه ایشون مواقعی میان اینجا که من یا خوابم یا بیرون از خونه

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۷ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۹,۸۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۵۹۶ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۹۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۹۹۹ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۹۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۷۹۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۳۱ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۳۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!