به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: تارا_تاج
پیام: ۱,۱۷۰
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- اول ژاوی، دومم ژاوی (میم-ژاوی)، بعدش مسی
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

طفلك كيتا...

حتما بازيكن بايد فانتزي بازي كنه تا به چشم بياد!!!

اگه كيتا بياد كامنتاي اينجا رو بخونه افسردگي ميگره...

گاهی یک نگاه آنقدر مهربان است که چشم هرگز رهایش نمیکند
گاهی یک عشق آنقدر ماندگار است که زمان حریفش نمیشود
و گاهی یک دوست آنقدر عزیز است که قل
۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
henry-xavi نوشته:

این دعواها همش تقصیر منه
اگه در مورد کیتا بحث رو شروع نمیکردم این دعواها شروع نمیشد
دوستان خواهشا من رو حلال کنید(علی الخصوص آقا بهزاد و آقا کسری)
از این به بعد سعی میکنم شروع کننده ی بحث نباشم

خجالت بکش دوست عزیز من.
این چه حرفیه بابا.
من مخلص همه بخصوص کسری هم هستم
اگر نتونیم درست در مورد یک بازیکن صحبت کنیم و بحث کنیم پس چه دلیلی داره اینجا دور هم جمع بشیم...
دیگه این حرف رو بزن
تقصیر من و کسری بود که درست با هم بحث نکردیم.
دوست ندارم لحظه ای فکر کنه تقصیر از تو بوده.
گرچه من و کسری هم دوست هستیم و مشکلی غیر از اختلاف نظر نداریم. توی پیام شخصی هم کلی به هم صحبت کردیم.

بچه ها فقط یکم به خاطر بد شدن جو تاپیک زود رنج و جبهه گیر شدن که همه ما 4 روز دیگه به این مسئله میخندیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان لطفا بحث در چهارچوب احترام متقابل نگه دارید. در مورد نظر اشخاص بحث کنید، نه اینکه تا یکی حرفی زد که به مزاج شما خوش نیومد، بگید اصلا تو آدم فلان و بیساری هستی! در صلاحیت کسی نیست راجع به دیگری (به خصوص کسی که نمی شناسه) اظهار نظر کنه. بحث محل اظهار نظر در مورد نظرات دیگران هست نه خود اونها! یه نکته هم می خوام بگم به کسایی که میگن «اگه این اونطوری بود، پس پپ اونطوری نمی کرد!» اگه حرکات پپ برای کسی حجت قطعیه، دیگه جای بحثی نمی مونه. اگر این منطق صحیح بود، کل دنیا نباید خبرنگار و مفسر و کارشناسی وجود داشت. همه می گفتن آقا هر کاری پپ کرد می میگیم به به! پس لطف کنین به خودتون انقدر احترام بذارید که به عنوان یک انسان، صاحب نظر خودتون باشید!

من هم تا حدود بسیار زیادی با این نظر موافقم . ولی جناب مدیر لطفا اگه این کامنت من رو خوندید اگه صلاح دونستید به این نظر من پاسخ بدید . من کاملا موافقم که ما باید به عنوان یک انسان همیشه به خودمون احترام بذاریم و استقلال رای داشته باشیم . ولی انسان جز استقلال رای مختصات و مولفه های دیگه ای هم داره . مثلا جایزالخطاست . من بارها دیدم که خیلی از دوستان که میخواستن از پپ ، مارادونا و یا ... انتقاد کنن با لقب های کودن و احمق و خرفت و ...(خیلی عذر میخوام ) از اونا یاد کردن . واقعا باید برای اونا و اشتباه هاشون هم با انصاف برخورد کرد و سطحی از اشتباه رو هم در مورد اونا بپذیریم چون اونا هم انسانند . نمیشه بخاطر یک اشتباه به کسی کودن گفت . من که نمیتونم باور کنم یک کودن بتونه برای اولین بار در تاریخ فوتبال جهان در یک سال 6 جام بگیره . یا یک مورد دیگه اینکه یکی از دوستان در انتقاد از مارادونا میگفت ما بجز ماچ هیچی از مارادونا ندیدیم . انتظار نداشته باشید که آدم این نظرات رو که ببینه بیاد و بحث منطقی کنه . درسته مارادونا در بازی با آلمان ضعیف عمل کرد ولی شما این رو هم در نظر بگیرید که مارادونا 5 تا بازی در جام جهانی انجام داد و 4 تا رو برد یعنی 80 درصد بازی هاش رو برد پس بی انصافیه که اینجوری به مارادونا حمله و توهین بشه . یه نمونه دیگه ، من شاید بخاطر اقتضای سنم یکی از معدود کاربران این سایت باشم که فینال لیگ قهرمانان بارسا میلان در سال 94 میلادی رو پخش مستقیم دیدم . کرایف و کاپلو مربیان دو تیم بودن . بارسا تا قبل از فینال همه حریفاش رو با تسلط کامل شکست داد . در فینال حدود یه ربع اول کاملا مسلط بود گل اول رو که خورد شیرازه بارسا از هم پاشید . کرایف افسانه ای در اون باز ی هر کاری که کرد نتونست تیم رو جمع کنه و بارسا 4 بر صفر باخت . حالا باید گفت کرایف مربی بی لیاقتی بوده . اون که 4 سال متوالی قبل از این فینال تیمش رو قهرمان لالیگا کرد و سبک جدیدی به بارسا داد و برای اولین بار هم تیمش رو قهرمان چمپیونز لیگ کرد. در فوتبال این اتفاقات هر چند وقت یکبار میفته و شیرینی فوتبال به اینه در مورد مارادونا هم در بازی با آلمان این اتفاق افتاد و نتونست تیم رو جمع کنه (البته من قصد ندارم بگم مارادونا در مربیگری در سطح کرایفه این دو تا اصلا قابل مقایسه نیستن ). من به شخصه ناراحت میشیم کسی که شاید تو عمرش روی زمین چمن بازی نکرده باشه بیاد و به مربیان بزرگ توهین کنه . در پایان باز هم میگم کار اصلی مفسر یا روزنامه نگار نقد منصفانه و کارشناسانه هست نه توهین . در ضمن هر مفسری هم باید اطلاعات فنیش از تاکتیک های فوتبال زیاد باشه که بتونه نقد واقع بینانه تری انجام بده . مثلا در مورد پپ بسیاری از کارشناسان فوتبال اعتقاد دارن بارسا در زمان پپ با یک نوع پرسینگ بازی میکنه که اسمش رو گذاشتن پرسینگ کاذب . یعنی بازیکنان حریف کامل پرس نمیشن ولی اصلا قدرت حرکت در بین بازیکنان تیم بارسا رو ندارن . ما باید در نظر بگیریم که شاید برای پپ این مهم باشد که چه کسی این نوع پرسینگ رو بهتر انجام بده و این روی ترکیبی که میچینه تاثیر بذاره . ولی کلا من میگم که در فوتبال مر بی بی اشتباه وجود نداره و حتی یه جمله معروف میگه مربیان بزرگ اشتبا هاتشون هم بزرگه . من با اینکه میگم حق هر کسی هست که از هر بازیکن یا مربی ای انتقاد کنه ولی در کنارش من فکر میکنم اگه این توهین ها نباشه خیلی از بحث ها هم به ضد و خورد نمیکشه

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

مثل اينكه انشاءالله قراره اينجا جو دوستانه برقرار بشه

خوب من هم اسم نميارم چون اسم جا بندازي خيلي بده...
ولي از همه ي دوستاني كه تو اين تاپيك كامنت گذاشتن عذرخواهي ميكنم. ممكنه به كسي بي احترامي كرده باشم يا نظر يكي رو نقد كرده باشم يا....

اميدوارم كسي از دست من ناراحت نباشه.

۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مرسی تارا خانوم. ممنون که کمک من میکنی.
یک دست صدا نداره
امید وار همه بیان و اعلام امادگی کنن برای یک تاپیک خوب و عالی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
مرسی تارا خانوم. ممنون که کمک من میکنی.
یک دست صدا نداره
امید وار همه بیان و اعلام امادگی کنن برای یک تاپیک خوب و عالی

خواهش ميكنم، وظيفه ي خودم ميدونم.

۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: messi724
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۸۸
از: a l'oest del Barcelona ، Camp nou
طرفدار:
- Xavi Hernandez Creus
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، خسرو حیدری
- پپ گواردیولا
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خوب منم میام کمک!
بچه ها ببخشید اگه ناراحتتون کردم یا حرفی زدم که عصبانی شدید. واقعا معذرت میخوام.
من میگم همه ی اختلافات رو فراموش کنید و از اول شروع به بحث کنید انگار که این تاپیک دوباره راه افتاده هیچ کسی اون یکی رو نمیشناسه.

T'estimo Xavi

You are the best player of the World
۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: ln55555
پیام: ۱۰۷
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: shiraz
طرفدار:
- messi xavi iniesta
- ronaldinho
- پرسپولیس
- اسپانیا و آرژانتین
- دایی و کریمی
- گواردیولا و آنچلوتی
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
گل:ونگر از قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا به عنوان اهداف اصلی تیمش در این فصل یاد کرده و در اختیار داشتن فابرگاس می تواند کمک زیادی به آنها در رسیدن به این مهم کند.
آرسنالیها فقط باید دعا کنند که در لیگ قهرمانان دوباره به بارسلونا نخورند.

۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: kami85
پیام: ۲۵۸
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی - ژاوی - پیکه - فابری
- ریوالدو
- تاج ، نه استقلال
- اسپانیا ---------- آرژانتین - برزیل
- مجیدی
- پپ - هیدینگ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
حالا نوبت بهزاد و شهریار هستش که با هم آشتی کنند ...
می خوام ببینم کدومتون مشتی ترین زودتر پا پیش میزارید....

ONLY BARCA
I LOVE BARCA
۳ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
شهریار نوشته:

من کاملا موافقم که ما باید به عنوان یک انسان همیشه به خودمون احترام بذاریم و استقلال رای داشته باشیم . ولی انسان جز استقلال رای مختصات و مولفه های دیگه ای هم داره . مثلا جایزالخطاست . من بارها دیدم که خیلی از دوستان که میخواستن از پپ ، مارادونا و یا ... انتقاد کنن با لقب های کودن و احمق و خرفت و ...(خیلی عذر میخوام ) از اونا یاد کردن . واقعا باید برای اونا و اشتباه هاشون هم با انصاف برخورد کرد و سطحی از اشتباه رو هم در مورد اونا بپذیریم چون اونا هم انسانند . نمیشه بخاطر یک اشتباه به کسی کودن گفت .

بله درسته. در عین حال که نباید به کسی بابت یک اشتباه احمق گفت، اما در عین حال هم نباید کسی رو مبری از اشتباه تصویر کرد، این کاریه که خیلی ها انجام میدن!

من یکبار دیگه هم گفتم، اغلب آدمها در زندگیشون کار احمقانه انجام دادن، پپ و مارادونا و ... هم مستثنی نیستن، اما خب این به معنی احمق بودن اونها نیست. البته قبول دارم که ادبیات انتقاد باید کمی اصلاح بشه، ولی خب گاهی آدم انقدر بهش فشار میاد که کلمات بهتری پیدا کنه! مثل قضیه توره یا دوس سانتوس و ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۹,۱۷۴ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۵۰۴ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۹۲۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۹,۰۵۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۳ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۵۶ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۹۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۴۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۳۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!