به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ما که کار به فروش نداریم. ما هزینه ها رو حساب کردیم. درامد بحثش جداست و ما در صدر هستیم
اگر شما قبول دارید زلاتان 75 تا میارزید و چیگرینسکی هم 25 و کریستون هم 15 تا که حتی توی نو کمپ هم نیومده من دیگه حرفی ندارم. من گفتم در اینکه لاپورتا موفق بوده شکی نیست اما ترنسفر های سال گذشته فاجعه بوده. من عملکرد نقل و انتقلاتش رو زیر سوال بردم کار به مسائلی مدیریتی و در امد زایی ندارم چون معتقدم نقص نداشته
اما هر چی فکر میکنم نمیتون حضم کنم که 25 تا بدیم واسه کسی که 13 تا بازی بیشتر نکرد اونم نصف و نیمه . تازه دفاع هم بود و قیمیت دفاع زیاد نیست. 15 تا بدیم برای کسی که حتی توی نیو کمپ نیموده. 75 تا واسه زلاتان که فکر میکنم از روی چشم و هم چشمی با پرز بود که بگه اره بابا ما هم تیم هستیم که میتونیم این کار ها رو بکنیم. هنریکه هم که گفتم نمیدونم
حالا یک سوال؟
البته قبول دارم هنوز اوزیل به بارسا نیموده اما ارزش اوزیل با 15 تا بیشتره یا چیگریسنی با 25 تا؟
کار ندارم که اینها کار کی هست. فقط سوال دارم . ببنیم قبول دارید فصل پیش خیلی پول حروم کردیم.
نقل قول
3- زلاتان علاوه بر گلهایی که زد الان چیزی در حدود 40 میلیون قیمت داره

برای اون گلهای که خیلی هم زیاد نبود 12 میلیون دستمزد گرفته عزیز من. در صورتی که پدرو با 1/4 اون دستمزد همین تعداد گل رو با اختلاف خیلی کمی زد. تازه به پستشون هم باید توجه کرد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان زلاتان تاکید کرده که این فصل باز به بارسلونا متعهد هست و هیچ کجا نمیره. این رو در پاسخ به شایعات امروز داده.
اما من نمیدونم روزنامه های خودمون مثل الموندو و اسپورت دیگه چشون شده؟
سیتی برای بازیهای جام یوفا اسم روبینیو رو توی لیست قرار میده از این طرف هم زلاتان و پپ توافق کردن اما اینها میان میگین قرار معاوضه بشه.
عجیبه !

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
برای اون گلهای که خیلی هم زیاد نبود 12 میلیون دستمزد گرفته عزیز من

واحد پولیش چی بوده؟

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Barca Devotee نوشته:

نقل قول
برای اون گلهای که خیلی هم زیاد نبود 12 میلیون دستمزد گرفته عزیز من

واحد پولیش چی بوده؟

یورو.
بعد از مسی زلاتان بیشترین دستمزد تیم رو میگیره
یعنی طی 5 سال که قرارداد داره ما وظیفه داریم 60 میلیون یورو بهش دستمزد بدیم.
بابا این قیمیت نجومیه به خدا
حالا مسی میگیره نوش جونش . واقعا حقشه. ضمن گلهای که میزنه به بازی یک اهنگ خاص میده اما زلاتان تا توپ رو از دست میده یک خطا میکنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
ایبرا سالی بین 9الی10میلیون یورو دستمزدشه.مسی هم 10/5میلیون.

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
من به منابع نگاه کردم شما درست میگی. زلاتان سالی نزدیک به 10 میلیون یورو دستمزد میگیره. اما خوب 16 تا گل خیلی کمه برای بازیکنی که اینقدر قیمت داره.
واقعا نمیخواید قبول کنید که زلاتان هم گزاف خریده شد هم زیادی داره دستمزد میگیره . از نظر فنی هم جواب گو نبود؟
نمیخواید قبول کنید یا دوست دارید با کلمات بازی کنید تا ما رو قانع کنید
اگر میگید میارزه من شک میکنم که شما به خاطر علایق شخصی منافع باشگاه براتون مهم نیست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ما که کار به فروش نداریم. ما هزینه ها رو حساب کردیم. درامد بحثش جداست و ما در صدر هستیم اگر شما قبول دارید زلاتان 75 تا میارزید و چیگرینسکی هم 25 و کریستون هم 15 تا که حتی توی نو کمپ هم نیومده من دیگه حرفی ندارم. من گفتم در اینکه لاپورتا موفق بوده شکی نیست اما ترنسفر های سال گذشته فاجعه بوده. من عملکرد نقل و انتقلاتش رو زیر سوال بردم کار به مسائلی مدیریتی و در امد زایی ندارم چون معتقدم نقص نداشته اما هر چی فکر میکنم نمیتون حضم کنم که 25 تا بدیم واسه کسی که 13 تا بازی بیشتر نکرد اونم نصف و نیمه . تازه دفاع هم بود و قیمیت دفاع زیاد نیست. 15 تا بدیم برای کسی که حتی توی نیو کمپ نیموده. 75 تا واسه زلاتان که فکر میکنم از روی چشم و هم چشمی با پرز بود که بگه اره بابا ما هم تیم هستیم که میتونیم این کار ها رو بکنیم. هنریکه هم که گفتم نمیدونم

اولا در مورد چیگرینسکی فرر در زمان انتخابات تو ضیح لازم رو داد که چرا چگرینسکی با این قیمت خریداری شد . فرر گفت که گواردیولا اصرار شدید داشته که اونو بخریم . بعد هم در قیمت یک بازیکن جوانی بازیکن و اینکه در آینده با پیشرفت بازیکن به قیمتش اضافه میشه هم لحاظ میشه . در مورد زلاتان هم من بارها گفتم که بیشتر از قیمتش پرداخت شد و اینو یک نقطه ضعف میدونم . در مورد چشم و هم چشمی با پرز هم من تو سینه لاپورتا نبودم که بدونم چشم و هم چشمی کرد یا نه . خیلی عجیبه که شما میگید 25 تا دادیم واسه کسی که فقط 13 بازی کرده چون شما دارید الان بعد از یک سال قضاوت میکنید . در زمان خرید این بازیکن ، باشگاه این بازیکن رو با این نیت خرید که سال های سال بمونه . پس این قضاوت شما اصلا عادلانه نیست . بقیه بازیکنانی هم که به نیوکمپ نیومدن خوب شما اگه منصف باشید باید قیمت قرضی دادنشون رو حساب کنید . چطوری شما زمانی که خبری درج شد که بارسا میخواد اوزیل رو بخره و اونو قرض بده از این کار حمایت میکردید . این تناقض نیست ؟
نقل قول
حالا یک سوال؟ البته قبول دارم هنوز اوزیل به بارسا نیموده اما ارزش اوزیل با 15 تا بیشتره یا چیگریسنی با 25 تا؟ کار ندارم که اینها کار کی هست. فقط سوال دارم . ببنیم قبول دارید فصل پیش خیلی پول حروم کردیم.

یعنی وردربرمنی ها بخاطر خوشگلیه راسله که میخوان اونو 15 تا بدن به بارسا . بیشتر اختلاف من با شما اینجاس که شما قوانین نقل و انتقالات رو نمی دونید . اوزیل فقط یک سال قرارداد داره و این در قیمتش خیلی تاثیر داره . چون سال دیگه اوزیل دیگه بازیکن آزاد محسوب میشه . مطمئن باش اگه سه چهار سال دیگه قرارداد داشت قیمت جادویی میشد . بعد یه نکته دیگه . در زمان خرید زلاتان کسی راجع به گرونی قیمت صحبت نمیکرد الان که جواب نداده همه میگن گرون بوده . تو از کجا میدونی که حتما اوزیل در بارسا جواب میده شاید این هم مثل ساویولا و ریکلمه در بارسا یه بازیکن معمولی شد . فعلا دیکته نانوشته غلط نداره
نقل قول
منبع هم از این واضح تر برای اینکه ضضر کردیم پیدا نکردم که اگر زلاتان میتونست نصف اتوو موثر باشه حداقلش جام حذفی رو میبردیم و به فینال لیگ قهرمانان هم میرسیدیم.

این دیگه از اون حرفاست که فقط اینجا زده میشه . در بازی رفت جام حذفی با سویا که بارسا باخت زلاتان فقط چند دقیقه بازی کرد و در ضمن پپ از خیلی از بازیکنان آکادمی استفاده کرد . اگه این کار رو نمیکرد بارسا حذف نمیشد . اتوئو پنج سال در بارسا بود و بارسا فقط یکبار قهرمان جام حذفی شد . پس این معیار درستی نیست . بارسا بعد از سال 98 فقط یکبار قهرمان جام حذفی شده .
نقل قول
برای اون گلهای که خیلی هم زیاد نبود 12 میلیون دستمزد گرفته عزیز من.

خیلی خوبه . اگه اینجوریه ژاوی و اینیستا هم پول گرفته اند پس نباید تحسین بشن . ویا هم پول گرفته پس اگه گل بزنه کار شاقی نکرده .
در ضمن یعنی اوزیل دستمزد نمیگیره و مفتی بازی میکنه ؟ در مورد میزان دستمزد زلاتان هم که دقیقا چقدره نمی تونم توضیح بدم چون دیگه باید برم سحری بخورم .
آقا حامد حالا دیگه خیالت راحت شد من کامنت گذاشتم ؟ امیدوارم دیگه نگی فعالیت نکردن من بی احترام به بقیه س . آقا پرهام بیا دیگه قسم نده .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
سران اینتر ایمان دارند که می توانند روز پنجشنبه و در جریان دور دوم مذاکرات با ساموئل اتوئو، پاسخ مثبت ستاره کامرونی را گرفته و او را به خدمت بگیرند. سران باشگاه ایتالیایی اولین دور مذاکرات را با خوسه ماریس مسایس، مدیر برنامه های اتوئو آغاز کرده است و در انتظار توافق نهایی با او هستند. اتوئو به عنوان بخشی از معامله انتقال زلاتان ایبراهیموویچ به بارسا محسوب می شود و بدین ترتیب ممکن است ستاره کامرونی راهی ایتالیا شود و زلاتان نیز رهسپار نوکمپ گردد. اتوئو دستمزدی سالیانه 12 میلیون یورو طلب کرده، معادل همان دستمزدی که ایبرا نیز دریافت می کند ولی سران اینتر آماده اند تا تنها 9 میلیون یورو و البته پاداشهای لازم را به اتوئو پرداخت کنند که این هم رقم بدی نخواهد بود. ماسیمو موراتی، رئیس نرآتزوری نیز اعتقاد دارد که همه چیز به زودی حل خواهد شد و او قادر خواهد بود تا گلزن کامرونی را متقاعد کند تا به اینتر بپیوندد. روزنامه ال موندو دپورتیوو در گزارشی در این رابطه به نقل از موراتی نوشته:« مذاکرات به جلو پیش می رود و اتوئو درخواست ما را خواهد پذیرفت و به تیم ما خواهد پیوست.» پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا با بیان اینکه اگر توافقی حاصل نشود، اتوئو می تواند به بارسا بازگردد،در روند این انتقال دخالتی نکرده است و این در حالی است که پیش از این گفته بود که اتوئو باید به اینتر بپیوندد.

این مطلبی بود که باعث شد من فکر کنم زلاتان 12 تا دستمزد میگیره.
البته منابع ضد و نقیض هستن اما ما اگر همون 10 تا هم در نظر بگیرم بازم زیاده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
در بازی رفت جام حذفی با سویا که بارسا باخت زلاتان فقط چند دقیقه بازی کرد و در ضمن پپ از خیلی از بازیکنان آکادمی استفاده کرد . اگه این کار رو نمیکرد بارسا حذف نمیشد .

من که دیگه این بازی رو فراموش نمیکنم
زلاتان باعث حذف ما شد.
اون گل خالی رو خیلی هنرمندانه زد بیرون
نقل قول
خیلی خوبه . اگه اینجوریه ژاوی و اینیستا هم پول گرفته اند پس نباید تحسین بشن

بابا تروخدا حرف عجیب نزنید. خود شما هم دوباره این رو بخونید خندتون میگیره.
زلاتان کجا بازی میکنیه؟ ژاوی کجا؟
خوب اگر میخواید مقایسه کنید با یک هم پست مثل مسی مقایسه کنید. یا حتی پدرو.
درمورد اینکه اختلاف من و شما هم ندونستن قوانین هست بحثی ندارم. منظورم این نیست که حالیم نمیشهو بله متوجه هستم که تیم نمیتونه روی بازیکنی که سال اخر قراردادش هست مانور کنه و بر عکس یک تیمی مثل ارسنال واسه ما دم در میاره که حتی 40 تا هم حاظر نیست سسک رو بده. اینها رو میفهمم
اما نکته اینجاست که ما راجع به علایقمون حرف میزنیم.
عنوان تاپیک این اجازه رو میره.
به عنوان مثال من خودم 1000 بار از علاقم به توز گفتم اما حتی یک بار هم شایعه مبنی بر حضورش توی بارسا نبوده.
اگر این حرف رو توی تاپیک نقل و انتقالات احتمالی میزدم جای گلگی داشت اما یک بار دیگه هم میگم عنوان تاپیم این اجازه رو میده.
من از علاقم به معاوضه زلاتان با کاکا در صورت عدم جذب سسک گفتم و بحث ها شروع شد. من این حق رو دارم و نظرم رو میدم . شاید خنده دار باشه اما نظر من هست. کسی نمیتونه نقضش کنه ولی شما جبهه گرفتی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بابا تروخدا حرف عجیب نزنید. خود شما هم دوباره این رو بخونید خندتون میگیره. زلاتان کجا بازی میکنیه؟ ژاوی کجا؟ خوب اگر میخواید مقایسه کنید با یک هم پست مثل مسی مقایسه کنید. یا حتی پدرو. درمورد اینکه اختلاف من و شما هم ندونستن قوانین هست بحثی ندارم. منظورم این نیست که حالیم نمیشهو بله متوجه هستم که تیم نمیتونه روی بازیکنی که سال اخر قراردادش هست مانور کنه و بر عکس یک تیمی مثل ارسنال واسه ما دم در میاره که حتی 40 تا هم حاظر نیست سسک رو بده. اینها رو میفهمم اما نکته اینجاست که ما راجع به علایقمون حرف میزنیم. عنوان تاپیک این اجازه رو میره. به عنوان مثال من خودم 1000 بار از علاقم به توز گفتم اما حتی یک بار هم شایعه مبنی بر حضورش توی بارسا نبوده. اگر این حرف رو توی تاپیک نقل و انتقالات احتمالی میزدم جای گلگی داشت اما یک بار دیگه هم میگم عنوان تاپیم این اجازه رو میده. من از علاقم به معاوضه زلاتان با کاکا در صورت عدم جذب سسک گفتم و بحث ها شروع شد. من این حق رو دارم و نظرم رو میدم . شاید خنده دار باشه اما نظر من هست. کسی نمیتونه نقضش کنه ولی شما جبهه گرفتی.

اینکه کی حرف عجیب میزنه قضاوت با خوانندگان . در مورد زلاتان هم باید این نکته رو یادآوری کنم من خودم یکی از منتقدین زلاتان و قراردادش هستم و بارها نظرم رو گفتم .
خوب اگه این تاپیک عنوانش جوریه که باید راجع به علایق صحبت کرد پس من هم علایق خودم رو میگم کسی هم حق نداره نقد کنه
1- دو دنگ از نیوکمپ به نام من زده بشه
2- من سرمربی بارسا بشم و پپ زیر دست من کار کنه
3- پرز سالی دو بازیکن واسه بارسلون بخره
4- همه تیما جلو بارسلون بدون دروازبان بازی کنن .
5- من رییس افتخاری باشگاه باشم حتی پس از مردنم
6-...

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۲۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۱۱,۰۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۲۴,۹۸۰ بازدید
۳ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۵,۲۶۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۷۶ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۵۹ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۸,۷۶۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۳,۹۱۵ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۲,۸۷۳ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۱,۷۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۷۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۱۶ کاربر آنلاین است. (۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!