به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آقا حامد حالا دیگه خیالت راحت شد من کامنت گذاشتم ؟ امیدوارم دیگه نگی فعالیت نکردن من بی احترام به بقیه س

اینو با من بودی یا اون یکی حامد؟ هرچی فکر میکنم یادم نمیاد همچین حرفی زده باشم.چون خودمم داشتم بی احترامی میکردم!!!

ضمنا بهتره به زلاتان فرصت بدیم.شاید این فصل کاری کنه که بگیم 10میلیون هم کمه براش.با یه فصل نمیشه درست قضاوت کرد مثل چیگرینسکی-هلب و... .

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اینم لینکی که دوستان درمورد 20 تا ترنسفر برتر خواستن
مشاهده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خوب البته اون حرفهای منطق ها را نشون میده.
در ضمن اقا حامد من چند بار توی پیام شخصی به شما گفتم که اینجا مکانی برای چت کردن و صحبت خصوصی نیست. حرف خصوصی در پیام خصوصی.. مجبور میکنید توی تاپیک تذکر بدم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینو با من بودی یا اون یکی حامد؟ هرچی فکر میکنم یادم نمیاد همچین حرفی زده باشم.چون خودمم داشتم بی احترامی میکردم!!!

اون یکی حامد که کلی با هم تلفنی صحبت کردیم
نقل قول
خوب البته اون حرفهای منطق ها را نشون میده.

حالا که صحبت از منطق کردی بذار یه چیزی رو شفاف بهت بگم . متاسفانه جنابعالی چون چند سال هست که طرفدار بارسا شدی وگذشته این تیم رو اطلاع نداری (نگو که اشتباه می کنم چون قبلا در تماس تلفنی این را به خودم گفته بودی ) . جنابعالی نمیدونی که لاپورتا در چه شرایطی باشگاه رو تحویل گرفت و بر اساس ملاک هایی قضاوت می کنی که شاید برای یک نوجوان شانزده هفده ساله قابل قبول باشه ولی برای من نه تنها قابل قبول نیست بلکه در بعضی مواقع مضحک هست . جنابعالی متاسفانه نمی دونی عامل موفقیت بارسا و لاپورتا چی بوده و فقط اونو با خرید یه زلاتان که مطمئنم پارسال همین موقع از خریدش خوشحال بودی می سنجی . شما فکر می کنی کل مدیریت فقط به خرید مربوط میشه ، خوب اگه اینجوریه پس گاسپارت هم موفق بود چون بازیکنانی رو گرفت که هرکدام در آنزمان بازیکنان قابلی بودن . مارک اوورمارس - امانوئل پتی- جرارد-سیمائو سابروسا - کریستانوال-روچمباک-موتا-سورین - مندیتا- ساویولا-ریکلمه همه در زمان خودشان بعضی بیشتر و بعضی کمتر ستاره محسوب میشدن . من هنوز اون بازی های جادویی پتی و اوورمارس در آرسنال یادم هست . بازی های شگفت انگیز ساویولا که درآن زمان در جوانان آرژانتین بسیار بهتر از اوزیل فعلی بازی میکرد دقیقا یادم هست . قدرت بازیسازی گایسکا مندیتا در والنسیا و ... . گاسپارت در خرید بازیکن ناموفق نبود ولی بدترین نتایج تاریخ باشگاه رو گرفت . در طی سه سال بارسا دو بار چهارم شد و یکبار ششم . میدونی چرا با وجود خرید های خوب موفق نشد ؟ چون بارسا نمیدانست دنبال چه چیزی هست . با آمدن لاپورتا اوضاع تغییر کرد چون لاپورتا اول از همه یک فلسفه برای باشگاه طراحی کرد و به اصطلاح نقشه راه باشگاه رو تدوین کرد . دیگه مشخص بود که بارسا بدنبال چیست . لاپورتا بر اساس این فلسفه رایکاردی رو استخدام کرد که قبل از اومدن به بارسا یک تیم باشگاهی هلند را در لیگ هلند برای اولین بار به دسته دوم سقوط داده بود و حتی توسط طرفداران اون تیم به مرگ تهدید شده بود و با تیم ملی هلند هم در حالی که میزبان رقابت ها بودند نتونسته بود که به فینال یورو راه پیدا کنه. ولی لاپورتا با وجود نداشتن کارنامه موفق رایکارد رو استخدام کرد چون رایکارد معتقد به فوتبال تهاجمی بود . پس از شروع به کار رایکارد هم به رغم نتایج ضعیف، بسیار مدبرانه از رایکارد حمایت کرد . چون لاپورتا میدونست که فلسفه درستی رو انتخاب کرده . در همان زمان راسل بخاطر این تصمیم لاپورتا شروع به مخالفت با لاپورتا کرد . لاپورتا بعد از مدتی هم مزد این قدرت مدیریت خودش رو گرفت . بارسا هم زیبا بازی میکرد و هم نتیجه میگرفت دنیا همه تحسین گر بارسا شدن . یادمه آریگو ساچی مدیر فنی رئال در اون زمان گفت این بارسلونای رایکارد قدرتمندترین تیم تاریخ فوتباله و زیباترین فوتبال تاریخ رو ارائه میده. به نظر من عامل موفقیت لاپورتا این بود که با برنامه جلو آمد و اسیر جو نشد . این فقط ویژگی مدیران بزرگه . بعد از به بن بست رسیدن رایکارد ، لاپورتا باز هم یک تصمیم شجاعانه گرفت و یک مربی فاقد کارنامه مثل پپ رو به عنوان سرمربی انتخاب کرد چون میدونست تیم نیاز به کسی داره که قدرت روحی روانی تیم رو بالا ببره . با اومدن پپ دنیا یکبار دیگه در برابر عظمت بارسلونا تعظیم کرد که چون همه میدونیم چه اتفاقی افتاد من در این مورد توضیح نمیدم . این موفقیت ها فقط به فوتبال ختم نشده بلکه این فلسفه در تمام رشته های ورزشی باشگاه پیاده شد. بارسا در طی 7 سال مدیریت لاپورتا 69 جام کسب کرده یعنی بطور میانگین سالی 10 جام . به نظر من این یک شاهکار بزرگه . جناب بهزاد خان شما فقط با قیمت زلاتان قضاوت میکنی و خیلی از کارهایی رو که اصلا نمیشه با پول ارزش گذاری کرد نادیده میگیری . به نظر تو اینکه الان تمام دنیا اسم لاماسیا رو شنیدن چقدر ارزش داره ؟ اصلا میشه اینو با پول سنجش کرد ؟ اینکه آمار طرفداران بارسا در این هفت ساله چند برابر شده چقدر ارزش داره ؟ اینا فقط و فقط بخاطر درایت و قدرت مدیریت لاپورتا بدست اومده . کار هر کسی هم نیست . متاسفم که شما در چند پست قبلی کار رایکارد رو بی ارزش جلوه داده بودید . شما فقط به نتیجه ظاهری نگاه میکنید و نمیدونید که این مربی بزرگ باشگاه رو از کجا به کجا رسوند . کسی کار با علایق شما نداره ، شما در ابراز عقایدتون کاملا آزاد هستید ولی من بعضی از استدلال های شما رو نمیتونم هضم کنم چون انتظار دارید آدما علم غیب داشته باشند . و بخاطر رفتن یک بازیکن در 16 سالگی باشگاه و لاپورتا رو محاکمه می کنید . من حق دارم از این استدلال های شما ناراحت و عصبانی بشم . راحت بدون اینکه کوچکترین تجربه ای در خرید یا فروش بازیکن داشته باشید نرخ تعیین میکنید . این سی تا اون چهل تا . که این واسه من خیلی عجیبه . شما آزاد هستید ولی حق ندارید به عقیده مردم کاتالان که دوست ندارن روی پیراهن تبلیغ درج بشه توهین کنید و میگید این چرنده . لا اقل بگو به نظر من بهتره تبلیغ باشه نه اینکه از لفظ چرند استفاده کنی . مطلب زیاد هست که بگم ولی حوصله نوشتن نیست . در کل در پایان میخوام بگم ایجاد یک فلسفه برای باشگاه که توسط لاپورتا انجام شد یک کاری بود که میلیاردها قیمت داشت و نباید با یک خرید زلاتان تحت الشعاع قرار بگیره . به نظر من عامل همه موفقیت های بارسا اینه که برای انجام اموراتش از این فلسفه پیروی میکنه که شما غیرمنصفانه این رو در نظر نمیگیرید . شما در قضاوتهاتون معیارهای دوگانه زیادی دارید . مثلا میگی خرید چگرینسکی اشتباه بوده و فقط سیزده بازی انجام داده و به عنوان یک نمره منفی برای لاپورتا منظور می کنی . ولی در عوض با یک خرید ماسکرانو که نه به داره و نه به باره نتیجه گیری میکنی راسل از لاپورتا بهتر عمل کرده . خوب حالا اگه ماسکرانو بیاد و ذخیره بوسکتس باشه و کمتر از سیزده بازی بهش برسه چی ؟ همه میدونیم که شما هر کاری راسل انجام بده واسش یک فلسفه میتراشی و خودت فکر مستقل نداری . اگه راسل بگه از لاماسیا بازیکن میاریم تو هم فوری میگی این کار خوبیه نباید پولمون رو خرج خرید بازیکن کنیم . ولی اگه راسل بگه باید ستاره بخریم تو هم میگی نباید به لاماسیا متکی باشیم و باید حتما ستاره بخریم . همه دوستان این سایت یادشون هست که جنابعالی چند بار حرفات رو عوض کردی . قبل از انتخابات چی میگفتی و حالا چی میگی . یادت هست میگفتی ونگر سسک رو به لاپورتا نمیده و گفته به مدیر جدید میدم چی شد ؟ یادته میگفتی راسل با ماتا و تورس تموم کرده و فقط منتظر پیروز شدن در انتخاباته . یادته میگفتی بازیکنان برزیلی در مشت راسلن . همون موقع من با کنایه بهت گفتم یعنی دیگه باشگاهها این وسط هیچکارن و راسل میتونه راحت بازیکناشونو ببره . قضیه سسک رو که دیدی چرا راسل نتونست بیارتش ؟ چون باشگاهها عاشق چشم و ابروی راسل نیستن که از منافشون دفاع نکنن . مثال هایی از این دست زیاده که بی منطق حرف زدی پس لطفا کلمه منطق رو وسط نکش . من با شما هیچ مشکلی ندارم ولی حقیقتا نمی تونم این تناقض گویی تو رو که روزی یه چیزی میگی تحمل کنم . امیدوارم از این به بعد منطقی عمل کنی و دست از لجبازی برداری چون من مطمئتم خیلی از این نظراتت رو هم خودت قبول نداری و فقط بخاطر لجبازی اینجوری نظر میدی . اگه این عادت رو کنار گذاشتی من در خدمت هستم ولی اگه نه پس این تاپیک ارزونی خودت .

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
توافق بارسا و لیورپول بر سر انتقال ماسچرانو

سایت گل- طبق گزارشهای منتشره، انتظار می رود که سران باشگاه بارسلونا در چند روز آینده،خاویر ماسچرانو ، ستاره آرژانتینی باشگاه لیورپول را به رختکن خود بیاورند.

روزنامه اوله در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که انتقال ماسچرانو در ازای پرداخت وجه نقد و همچنین انتقال الکساندر هلب به رختکن آنفیلد انجام خواهد شد و سران بارسا مبلغی در حدود 15 میلیون یورو نیز به مسئولان لیورپول می پردازند.

در ادامه این گزارش به این نکته اشاره شده که مدیر برنامه های ماسچرانو با مسئولان باشگاه بارسا دیدار کرده و خبر قطعی شدن این انتقال در چند روز آینده منتشر خواهد شد.

ماسچرانو نیز اخیرا در صحبتهایی از تمایلش برای جدایی از لیورپول و پیوستن به بارسا و یا مربی سابقش، رافا بنیتس، در اینتر صحبت کرده بود.

از سوی دیگر آبی اناری پوشان نیز پس از پیوستن یایا به منچسترسیتی در بازار نقل و انتقالات به دنبال بازیکن قابلی برای خط میانی تیمشان هستند.

مشاهده لینک

مشاهده لینک

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
'شهریار نوشته:

اگه نه پس این تاپیک ارزونی خودت .

نمی دونم چی بگم!
من همه حرفاتو خوندم با یه سریش موافق و یه سریشم موافق نبودم مثل هر ادم دیگه ای!
خیلی خوشحال بودم وسطاش که دوباره همون بحث های همیشگی و منطقی داره صورت می گیره!
ولی اخرش... واقعا نمی دونم چی بگم نمی دونم شما دو نفر چرا این جوری هستین! کاملا جلو هم موضع می گیرین!
کاری ندارم الان دارم راجب تایپیک حرف می زنم یا نه ولی اینجا می گم که همه بچه ها میان می بینن بگن راس می گم یا نه!
به نظرتون ارزش داره؟! اصلا کله بارسا! که به خاطرش دوستی هامونو خراب کنیم؟! بارسا ببره یا ببازه کسی نمیاد به ما پاداش بده با چیزی!
ما اینجا همه جمع شدیم تا درباره ی تیم محبوبمون حرف بزنیم کنار هم باشیم بحث کنیم به اطلاعانمون اضافه شه! از کنار هم بودنمون لذت ببریم!
از تیممون حمایت کنیم با برداش خوشحال شیم با باختاشم ناراخت و راجب ضعف و نقاط قوتش حرف بزنیم حتی باشگاه رو نقد کنیم! از یکی تعریف و از کسه دیگه انتقاد کنیم خلاصه که کنار هم باشیم ولی به چه قیمت؟!
صحبت از بارسلونا تا این که شما دو نفر یا هر کی از هم دلخور بشین؟! یه تار موتون فدای صدتا مثل مسی!
تازه ما مثلا طرفداره یه تیمیم نباید این جوری باشیم! من دو تا دوست دو قلو دارم که طرفداره رئال هستن موقعی که بحث می کردیم دعوامون می شد حتی تا جایی که یه دفعه 3 ماه قهر بودیم! صمیمی ترین دوستامن ولی بعدش سه تامون به این نتیجه رسیدیم که چه ارزشی داره که به خاطرش دوستیمونو بهم بریزیم کل کل می کنیم و باسه هم شاخ و شونم می کشیم ولی هر جا که ببینیم اون یکی داره ناراحت می شه از دلش در میاریم!
شما دو نفرم تورو خدا دیگه تمومش کنین! واقعا باید بگم عین بچه ها دارین رفتار می کنین! نگین قهر یا از هم ناراحت نیستین که خندم می گیره! ولی تمومش کنین دوستیتون ارزشش بالاتر از این حرفاست!

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
اینیستا: از اوزیل استقبال خواهیم کرد
این بازیکن جوان را در اسپانیا بسیار می‌ستایند.

سایت گل – آندرس اینیستا، ستاره بارسلونا گفته اگر باشگاهش مسعود اوزیل را از وردر برمن بخرد هیچ مشکلی نخواهد داشت و البته اگر او خریداری نشود هم بارسا به مشکلی برنمی‌خورد.

صحبت‌های زیادی درباره رفتن ملی‌پوش آلمانی به بارسلونا شده و شایعات پس از آن که سسک فابرگاس گفت به بارسلونا نمی‌رود بیشتر هم شده است.

اینیستا بر این باور است که اوزیل 21 ساله بازیکن خوبی برای بارسا خواهد بود: «پیش از جام جهانی اصلا او را نمی‌شناختم، ولی وقتی بازی او را در آلمان دیدم، با توجه به سنی که دارد متوجه شدم کیفیت و شخصیت لازم را داراست. دست من نیست که اوزیل بیاید یا نه. اگر از او استقبال خواهیم کرد. اگر نه، همان طور که هستیم ادامه خواهیم داد.»

اما اگر بارسلونا بخواهد اوزیل را بخرد باید با رئال ماردید و منچستر یونایتد رقابت کند.

از قرارداد اوزیل با برمن تنها یک سال مانده است.

مشاهده لینک

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
در کل در پایان میخوام بگم ایجاد یک فلسفه برای باشگاه که توسط لاپورتا انجام شد یک کاری بود که میلیاردها قیمت داشت و نباید با یک خرید زلاتان تحت الشعاع قرار بگیره .

من کاملا با این ارسال موافقم، و باید اضافه کنم دستاوردهای لاپورتا اونقدر غیر قابل انکار هستن، که با وارونه جلوه دادن آمار مالی و وعده های توخالی، نمیشه اون رو خدشه دار کرد!

درگیری 6-7 سال پیش لاپورتا و راسل به خوبی نشون داد که راسل اصلا دید فوتبالی و آینده نگری خوبی نداره، ولی قبل از انتخابات ادعا می کرد که در نقل و انتقالات خیلی توانمندتر از لاپورتاس، اما اونچه ما تا به اینجا دیدیم، عکس این قضیه س.

اینکه راسل ضعیف باشه، باعث خوشحالی ما نیست، چون ترس بازگشت به دوران گاسپارت رو درون ما زنده می کنه؛ من در تمام این مدت امیدوار بودم این راسل با اون راسل 7 سال پیش تفاوت کرده باشه، اما این آمارهای ضد و نقیض مالی، و تلاش های بی ثمر در تخریب وجهه تیم مدیریتی لاپورتا و بهره برداری از موفقیت های اونها به اسم هیئت مدیره جدید، و به خصوص ضعف در انجام ادعاهایی که قبل از نقل و انتقالات کرده بودن، آدم رو واقعا نگران می کنه!

فاصله بارسا تا بارسای 2002 چندان زیاد نیست. یه تعویض مربی اشتباه، و 3-4 تا خروج مثل رفتن یحیی توره برای این بازگشت فجیع کافیه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
من به منابع نگاه کردم شما درست میگی. زلاتان سالی نزدیک به 10 میلیون یورو دستمزد میگیره. اما خوب 16 تا گل خیلی کمه برای بازیکنی که اینقدر قیمت داره

ولی من یه بار خوندم که فروش پیزاهن زلاتان در تمام شعبه های فروشگاه های باشگاه حدود 60 میلیون یورو در آمد برای باشگاه داشته.
اینم واسه چند ابزیکن دیگه
1-مسی:90میلیون یورو
2-ژاوی 75 میلیون یورو
3-زلاتان 60 میلیون یورو
4-پویول:42 میلیون یورو
5-پیکه 30 میلیون یورو
6-اینیستا:25 میلیون یورو
..........................................
ضمنا منبع هم ندارم اینو اون اوایل فصل از توتال بارسا کپی کردم.الآن تو هارد کامپیوترمه.
پس آقا بهزاد یه جورایی میشه گفت که زیاد ضرر نکردیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
فاصله بارسا تا بارسای 2002 چندان زیاد نیست. یه تعویض مربی اشتباه، و 3-4 تا خروج مثل رفتن یحیی توره برای این بازگشت فجیع کافیه!

اول از همه بگم اگه قرار باشه یه نفر رو از بین راسل و لاپورتا انتخاب کنم لاپورتا رو انتخاب میکنم هر چقدرم که روسل واسمون جام بیاره و 69 تاجام رو بکنه 690 تا جام.
چون که به قول شهریار مسیری که لاپورتا مشخص کرد باعث شد که راه برای مدیر بعدی هموار تر بشه.مگر نه اگه روسل همون موقع بعد گاسپارت مدیر میشد.مطمئنا ما الآن در حد یه تیمی مثل سویا بودیم
کاری به بد بودن و خوب بودن روسل ندارم.ولی میخوام بگم لاپورتا واقعا کاری کرد که ما الآن از این که قبل بارسای رویایی طرفدار بارسا بودیم خوشحال بشیم.
حالا بیخیال ولی آقا سعید قبول کن که یحیی توره به انتخاب خودش رفت و اصلا تقصیر روسل نیست.
لاپورتا گفت که اون میره توافقات هم حاصل شد و از شانس بد روسل دومین روزی که رئیس شد رفت (که خوب اولین روزش احتمالا به معارفه و ... پرداخته شده و دومین روزش که از خواببیدار شده دیده یحیی توره رفته.دی:)

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۶۱۶ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۷,۴۰۷ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۷,۱۹۹ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۴۳۵ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۰۲۰ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۷۶ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۶,۶۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۹۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۱ کاربر آنلاین است. (۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!