به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
گفت وگوی کوتاه رحمتی و کی روش در بندرانزلی بر سر چه بود؟

شاهدان عینی می گویند در بندرانزلی گفت وگوی کوتاهی میان سید مهدی رحمتی و کارلوس کی روش صورت گرفته و دروازه بان تیم ملی سرمربی این تیم را از تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از تیم ملی آگاه کرده است.
سید مهدی رحمتی که روز گذشته اعلام کرد به طور موقت از تیم ملی کناره گیری کرده است در بندرانزلی گفت و گوی کوتاهی با کارلوس کی روش داشت و سرمربی تیم ملی را از تصمیم خود مبنی بر کناره گیری از تیم ملی آگاه ساخت.

آن طور که شاهدان عینی می گویند کی روش ار رحمتی درباره علت کناره گیری و ارتباط آن با نکونام پرسیده که رحمتی نیز در جواب گفته مشکلی با نکونام ندارد و خداحافظی وی به او مربوط نیست.

کی روش زیاد در این باره از رحمتی پرس و جو نکرد.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
برهانی: شما شک نکنید برای 3 امتیاز به زمین می‌رویم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال می‌گوید: اتفاقی که در دربی سال گذشته رخ داد و زائد ۳ گل پیاپی زد را هر ۳۰۰ سال یکبار می‌توان تجربه کرد.
آرش برهانی تاکنون با پیراهن تیم استقلال 3 بار موفق به گلزنی به پرسپولیس شده و یکی از امیدهای تیمش در بازی روز جمعه محسوب می‌شود.

باز هم به دربی رسیدیم و باز هم حساسیت‌ها به وجود آمد. نظر تو چیست؟

اول از همه بگویم ما در بازی گذشته خود در یک زمین هموار به تساوی رسیدیم و همینکه موفق شدیم با همان یک امتیاز صدر جدول را از آن خود کنیم، کار بزرگی را انجام دادیم چون واقعا در آن شرایط زمینی نمی‌شد، فوتبال بازی کرد اما بازی جمعه با تمام بازی‌ها متفاوت است، چون این دو تیم سال‌هاست که با یکدیگر رقابت می‌کنند.

فکر می‌کنی بازی چطور باشد؟

هم ما و هم پرسپولیس بازیکنان خوبی داریم و فکر می‌کنم بازی، بازی خوبی از آب درآید، البته تیم آنها با اضافه شدن گل‌محمدی خیلی فرق کرده و روند آنها را دیده‌اید. مطمئن هستم آنها نسبت به نیم فصل اول خیلی بهتر شده‌اند و با شرایطی متفاوت پا به این مسابقه می‌گذارند.

برنده بازی چه تیمی است؟

شرایط این مسابقه با بازی‌های دیگر فرق می‌کند. نتیجه این بازی ربطی به این ندارد که کدام تیم از لحاظ فنی بهتر است. جایگاه‌های دو تیم در جدول تعیین‌کننده نتیجه دربی نیست و به قولی یک معقوله جدا محسوب می‌شود اما تیم استقلال در بهترین شرایط خود قرار دارد و شما شک نکنید برای 3 امتیاز به زمین می‌رویم.

پرویز مظلومی اعتقاد دارد که ایمون زائد هر 100 سال یکبار تکرار می‌شود، تو چه نظری داری؟

به نظر من 100 سال کم است اتفاق و گلزنی‌های زائد هر 300 سال یکبار تکرار می‌شود و دیگر کسی چنین چیزی را نخواهد دید.

شرایط خودت چطور است؟

خوشبختانه شرایط بسیار خوبی دارم و مثل همه بازی‌ها برای گلزنی به زمین می‌روم، امیدوارم در این بازی موفق به انجام این کار شده و هم به تیمم کمک کرده باشم و هم هواداران را خوشحار کنم.

ظاهرا در صورت گلزنی قصد نداری شادی گلت را تکرار کنی؟

اگر گل بزنم مثل دربی‌های قبل شادی می‌کنم.

عادل کلاه‌کچ گفته استقلالی‌ها از ما می‌ترسند، نظر تو چیست؟

او نظر خودش را گفته و من هم صحبتی ندارم.

نبود علی کریمی چقدر در روند پرسپولیس تاثیرگذار است؟

من فکر می‌کنم کریمی به دربی برسد.

اما این بازیکن تا 2 ماه در میادین فوتبال حاضر نخواهد شد؟

شک نکنید کریمی در دربی بازی می‌کند. البته تحت هر شرایطی من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

مهدی رحمتی کناره‌گیری خود را از تیم ملی اعلام کرده تو چه نظری داری؟

اول باید دید هر اتفاقی افتاده که رحمتی چنین تصمیمی گرفته است، اما این بازیکن سال‌هاست که برای فوتبال ایران زحمت کشیده و حالا باید از او بهترین استفاده را ببریم. باید ببینیم مشکل از چیست و این قضیه را پیگیری کرد، اما چون رحمتی همیشه با غیرت بوده از روی احساس این صحبت‌ها را انجام داده و باید در این زمینه با او صحبت کرد.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
فکری: نقاط ضعف پرسپولیس را به طور خصوصی به کادر فنی استقلال می‌گویم.

بازیکن سابق استقلال: نقاط ‌ضعف پرسپولیس را به کادر فنی استقلال می‌گویم.یکی از گل‌هایم در ذهن‌ها ماند
محمود فکری در مورد دربی 76 اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خوبی شود. هم استقلال در شرایط خوبی است و هم پرسپولیس در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری پیدا کرده است. با تغییراتی که کادر فنی پرسپولیس داشت شرایط این تیم هم عوض شده و باید منتظر یک بازی خوب از دو تیم باشیم.

وی در مورد اینکه برخی استقلال را با توجه به شرایط جدول برنده این مسابقه می‌دانند، تصریح کرد: نمی‌شود گفت استقلال به خاطر وضعیت جدول برنده دربی است زیرا پرسپولیس را باید با شرایط جدیدش مورد ارزیابی قرار داد نه رتبه‌اش در جدول، این تیم تغییر و تحول زیادی نسبت به نیم‌فصل اول داشته و اکنون در وضعیت مناسب‌تری قرار دارد.

فکری در مورد اینکه نقطه ضعف پرسپولیس را در چه می‌بیند، گفت: کادر فنی استقلال آنقدر قوی هست که خودش تشخیص بدهد پرسپولیس چه نقاط ضعفی دارد، قلعه‌نویی و دستیارانش، پرسپولیس را به خوبی می‌شناسند. درست هم نیست که من در رسانه در مورد نقطه ‌ضعف این تیم صحبت کنم. اگر مربیان استقلال در مورد نقطه‌ضعف سرخپوشان از من سؤال کنند به طور خصوصی نقاط ضعف پرسپولیس را به آنها می‌گویم.

بازیکن پیشین استقلال در مورد دو گلی که به پرسپولیس زد نیز گفت: دو گل حساس به پرسپولیس زدم که در هر دو مسابقه هم استقلال برنده بازی بود. یکی از این گلها بیشتر در ذهن مردم و هواداران استقلال مانده است و آن شوتی بود که از بیرون محوطه جریمه زده‌ام. گل دیگرم را هم با شوت به پرسپولیس زدم که از داخل محوطه جریمه بود.

۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
واکنش قلعه نویی به کناره گیری رحمتی و شرائط بدنی نامطلوب بازیکنان

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال که در آکادمی ملی المپیک برگزار شد، در خصوص وضعیت بدنی بازیکنان استقلال اظهار داشت: شرایط بدنی بازیکنان تیم ما و سایر تیم‌های لیگ بر‌تر اصلا مطلوب نيست، چون که زمان‌های خوب فصل را به خاطر تعطیلات بیش از حد تیم ملی از دست دادیم و الان مجبوریم که تمرینات را بصورت فشرده انجام بدهیم.

وی با اشاره به اینکه استقلال برای بازی روز جمعه با پرسپولیس مصدوم یا محرومی ندارد، درباره احتمال استفاده از فرهاد مجیدی تاکید کرد: باید شرایط تیم را بررسی کنیم. اگر نیاز باشد از مجیدی در این مسابقه استفاده می‌کنیم.

سرمربی استقلال که درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی با پرسپولیس هم خاطرنشان کرد: خوشحالم که پرسپولیس یک مربی فهیم، جوان و کاربلد از جنس فوتبال دارد. البته گل‌محمدی بچه‌محل ما هم محسوب می‌شود. من در مورد نتیجه این را بگویم که نتیجه دست خداست و فقط امیدوارم که دربی بازی خوبی باشد.

قلعه نویی همچنین در خصوص خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی گفت: رحمتی فعلا از بازی در تیم ملی خداحافظی کرده نه از بازی در لیگ

Més que un club
۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
کاپیتانی تیم ملی حق مسلم کریمی است یا نکونام ؟

مهدی رحمتی که در واکنشی احساسی بعد از مصدومیت علی کریمی از تیم ملی به صورت موقت خداحافظی کرد و گفت شرایط دو ماهه اخیر او را به سمتی برده که چنین تصمیمی بگیرد ، با پاسخی تند از سوی سرمربی تیم ملی مواجه شده:« من بازیکنان ناله کن و بهانه گیر نمی خواهم.» او در جدیدترین گفت و گویش می گوید:« مهدی چیزی در این باره به من نگفته اما اگر احساس می کند نمی خواهد در اختیار تیم ملی باشد به تصمیمش احترام می گذارم.» کارلوس که خود سال ها دروازه بانی کرده و تجربه حضور در بالاترین سطح فوتبال دنیا را داشته خیلی قاطع به خداحافظی موقت رحمتی واکنش نشان می دهد. او بلافاصله اعلام می کند به دنبال کارهای دانیال داوری است تا این گلر دو رگه هم به تیم ملی اضافه شود. مهدی رحمتی در سال های اخیر همیشه یکی از بهترین های ایران بوده. او چه این دوره از بازی های مقدماتی ، چه 4 سال قبل نمایش هایی خیره کننده در دروازه ما داشت اما سید مهدی مشکی دارد که تقریبا همه دنیا به آن پی بردند. خروج ها! همه چیز از بازی های مقدماتی 4 سال قبل آغاز شد. گل عربستان و باخت تلخ تیم ملی. اشتباهی که بود تا رسید به بازی با ازبکستان در تهران.

دعوای ملی پوشان و مواضع آنها علیه رسانه ها که بخش عمده ای از آن به پای مهدی رحمتی نوشته شد بهانه ای بود تا برنامه 90 کلید طرح نام این گلر جوان دو رگه را بزند. او خیلی زود آلترناتیوی شد برای دروازه تیم ملی.

نکونام که در استقلال وقتی بازوبند نمی بندد ته صف به زمین می آید و دلخوش به این است که کاپیتان های استقلال به ترتیب مجیدی ، جباری و بعد رحمتی هستند ، به تیم ملی می اندیشد جایی که او بازوبند را به دست می بندد و براساس یک عرف معمول دروازه بان باید درست پشت سر کاپیتان به زمین بیاید. رحمتی که امید داشت با حضور علی کریمی در اردوی تیم ملی ، این بار ملی پوشان رای گیری کنند و بخواهند بر اساس کسوت بازوبند بر بازوی علی کریمی باشد تا جواد در انتهای صف به زمین بیاید ، یکباره با خبر مصدومیت کریمی مواجه می شود و خیلی سریع برنامه اش برای خداحافظی از تیم ملی را رسانه ای می کند. او این کار را قبل از طرح با سرمربی تیم ملی و مربی باشگاهش علنی می کند. اتفاقی که شرایط را برای مهدی سخت می کند. کارلوس خیلی صریح می گوید به گزینه های بعدی فکر می کند.

تیم ملی خیلی ساده و برای یک تکه پارچه بر سر کل و کل میان دو بازیکن ، مهره ای اثرگذار مثل رحمتی را احتمالا از دست می دهد.

حال این نکته به نظر می رسد با این اتفاقات کاپیتانی تیم ملی حق کریمی است یا نکونام؟

Més que un club
۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کاپیتانی تیم ملی حق مسلم کریمی است یا نکونام ؟ مهدی رحمتی که در واکنشی احساسی بعد از مصدومیت علی کریمی از تیم ملی به صورت موقت خداحافظی کرد و گفت شرایط دو ماهه اخیر او را به سمتی برده که چنین تصمیمی بگیرد ، با پاسخی تند از سوی سرمربی تیم ملی مواجه شده:« من بازیکنان ناله کن و بهانه گیر نمی خواهم.» او در جدیدترین گفت و گویش می گوید:« مهدی چیزی در این باره به من نگفته اما اگر احساس می کند نمی خواهد در اختیار تیم ملی باشد به تصمیمش احترام می گذارم.» کارلوس که خود سال ها دروازه بانی کرده و تجربه حضور در بالاترین سطح فوتبال دنیا را داشته خیلی قاطع به خداحافظی موقت رحمتی واکنش نشان می دهد. او بلافاصله اعلام می کند به دنبال کارهای دانیال داوری است تا این گلر دو رگه هم به تیم ملی اضافه شود. مهدی رحمتی در سال های اخیر همیشه یکی از بهترین های ایران بوده. او چه این دوره از بازی های مقدماتی ، چه 4 سال قبل نمایش هایی خیره کننده در دروازه ما داشت اما سید مهدی مشکی دارد که تقریبا همه دنیا به آن پی بردند. خروج ها! همه چیز از بازی های مقدماتی 4 سال قبل آغاز شد. گل عربستان و باخت تلخ تیم ملی. اشتباهی که بود تا رسید به بازی با ازبکستان در تهران. دعوای ملی پوشان و مواضع آنها علیه رسانه ها که بخش عمده ای از آن به پای مهدی رحمتی نوشته شد بهانه ای بود تا برنامه 90 کلید طرح نام این گلر جوان دو رگه را بزند. او خیلی زود آلترناتیوی شد برای دروازه تیم ملی. نکونام که در استقلال وقتی بازوبند نمی بندد ته صف به زمین می آید و دلخوش به این است که کاپیتان های استقلال به ترتیب مجیدی ، جباری و بعد رحمتی هستند ، به تیم ملی می اندیشد جایی که او بازوبند را به دست می بندد و براساس یک عرف معمول دروازه بان باید درست پشت سر کاپیتان به زمین بیاید. رحمتی که امید داشت با حضور علی کریمی در اردوی تیم ملی ، این بار ملی پوشان رای گیری کنند و بخواهند بر اساس کسوت بازوبند بر بازوی علی کریمی باشد تا جواد در انتهای صف به زمین بیاید ، یکباره با خبر مصدومیت کریمی مواجه می شود و خیلی سریع برنامه اش برای خداحافظی از تیم ملی را رسانه ای می کند. او این کار را قبل از طرح با سرمربی تیم ملی و مربی باشگاهش علنی می کند. اتفاقی که شرایط را برای مهدی سخت می کند. کارلوس خیلی صریح می گوید به گزینه های بعدی فکر می کند. تیم ملی خیلی ساده و برای یک تکه پارچه بر سر کل و کل میان دو بازیکن ، مهره ای اثرگذار مثل رحمتی را احتمالا از دست می دهد. حال این نکته به نظر می رسد با این اتفاقات کاپیتانی تیم ملی حق کریمی است یا نکونام؟

خب معلومه كه حقه كيه كسي كه تو لاليگا كاپيتان ميشه پس حقشه اينجام كاپيتان باشه چون يه شخصيت واقعي برا كاپيتاني داره.

۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
دوستان استقلالی
من بشخصه واقعا نفهمیدم چرا رحمتی چنین کاری کرده؟
ظهر اخبار شبکه 3 گزارشی از وضعیت رحمتی نشون داد که با نکونام هم مصاحبه کرد
نکته جالبش این بود که نکونام مشکل بین خودش و رحمتی رو تکذیب نکرد
حالا من نفهمیدم مشکلشون چیه

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیش از دربی استقلالی ها شارژ مالی می شوند

آبی پوشان پیش از دربی شارژ مالی می شوند.
مدیریت باشگاه استقلال قصد دارد پیش از دربی 76 بازیکنان این تیم را شارژمالی کند تا با روحیه ای مناسب آماده بازی با رقیب سنتی خود شوند. این اتفاق به احتمال زیاد روز پیش از دربی عملی خواهد شد.

استقلال که هم اکنون صدرنشین لیگ برتر است باید روز جمعه به مصاف حریف سنتی اش پرسپولیس برود

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دوستان استقلالی من بشخصه واقعا نفهمیدم چرا رحمتی چنین کاری کرده؟ ظهر اخبار شبکه 3 گزارشی از وضعیت رحمتی نشون داد که با نکونام هم مصاحبه کرد نکته جالبش این بود که نکونام مشکل بین خودش و رحمتی رو تکذیب نکرد حالا من نفهمیدم مشکلشون چیه

اين مشكلات طبيعي تو همه ي تيم ها هست ولي چون استقلال پايتخت نشينه به خاطر همين روش بيشتر زوم ميكنن.

۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمدعلي نوشته:

نقل قول
دوستان استقلالی من بشخصه واقعا نفهمیدم چرا رحمتی چنین کاری کرده؟ ظهر اخبار شبکه 3 گزارشی از وضعیت رحمتی نشون داد که با نکونام هم مصاحبه کرد نکته جالبش این بود که نکونام مشکل بین خودش و رحمتی رو تکذیب نکرد حالا من نفهمیدم مشکلشون چیه

اين مشكلات طبيعي تو همه ي تيم ها هست ولي چون استقلال پايتخت نشينه به خاطر همين روش بيشتر زوم ميكنن.

ـخه این چه مشکلیه که باعث خداحافظی بازیکن میشه؟
میگم جریانش چیه؟
اختلافشون چیه؟

۳ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۰۰ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۴۲ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۱,۸۹۵ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۹,۰۹۴ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۸۶۷ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۷۲۰ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۷۷۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۲۷۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!