به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی رئال!
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
خاک تو سر بایر مونیخ حالا اگه با ما بازی داشت بهترین تیم جهان میشد به مادریق که رسید واداد اصلا من موندم پپ چه بلایی سر تیم هاینکس اورده که یه مش کور وچلاغ مثل راموس وزرافه بشون دوتا دوتا گل میزنن خدا سر شاهده من همون بازی رفت که یک هیچ باختن میدونستم صعود نمیکنن

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
خدا میدونه چقدر مدیرای بارسا عرصه رو خالی کردن و تیمو عقب کشیدن که امروز دلقک بازی پنالدو ک تا وقتی مارو اوج بودیم پشمم حساب نمیشه شده سوژه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
والا بحدا راموس ک حرکات حیوانیش تو زمین مشهور بود و هیچ فهمی از فوتبال نداشت الکی باعث برد این تیم مزخرف شد....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Payam.Madrid
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲
از: ایران
طرفدار:
- -
- -
- پرسپولیس
- ایتالیا
- علی کریمی
- پراندلی
- افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

نقل قول
Payam.Madrid نوشته:

نقل قول
RIP Tito نوشته:

حالا که اینا رفتن فینال،ترجیح میدین کدوم تیم اونور بیاد بالا؟!
من که چلسی ررو ترجیح میدم!
چون مو خوب رئال رو میشناسه و واقعا استاد تاکتیک هست.
ازونطرفم باحال میشه که نذاره قهرمانی به رئال برسه!!

ولی حدس میزنم تیم فرداشب قهرمان فیناله!!

از یوونتوس بگیر تا شالکه و دورتموند و بعد هم پپ و بایرن هی طرفدار شدید اومددددددددددددددددددین تا فینال
حالا ژوزه شد امیدتون
نشد که نشد

اولاً که خیلی نخند برادر من! ملت فکرای بد بد میکنن

دوماً! ما فقط و فقط امیدمون به تیم خودمونه که با این حال روز این فصلش رفت و برگشت شما رو آبکش کرد و تحقیر کرد! اون از بازی رفت که یه پروژه عمرانی در حد ساخت کلانشهری مثل تهران بود با اون زیر گذر و رو گذر هاش () اونم از بازی برگشت که جلو طرفدارای خودتون و تو زمین خودتون ضایع شدین! اونم جلو این تیم بارسا!!! پس جلو هر کی میتونید ادعا کنین جز ما!! برو به ما نمیخوری! این بازی فینال هم از حساب ذخیره ارزی خودتون ( شانس ) خرج کردید و بردید!!

شماها الان میتونید خیلی خوب با بایرن همزاد پنداری کنین! دو تا تون جلو هوادارای خودتون 4 تا خوردید!

فقط مواظب باشید تلفات بیشتر از این ندید!! خبر دارم دیشب یه سری از شماها شب خوابیدن صبح پا نشدن از خوشی ذوق مرگ شدن!! در نظر دارم یه طرح بذارم دو سال یکبار همینجوری یه خبری یوفا منتشر کنه بگه که رعال به فینال لیگ قهرمانان راه یافت تا هر 12 سال یک بار با این خبر مواجه نشید تا تلفات بدید!!

من فقط منتظرم ببینم در صورت صعود چلسی، این دو تیم چجوری جلو هم میخوان بازی کنن!! دو تاشون که از ترس عمراً از محوطه جریمه خودشون خارج بشن!! گمونم یه تور بذارن وسط زمین، خیلی شیک دو تیم بشینن والیبال بازیکنن بهتره!! برید زودتر اتوبوستون رو برق بندازید برا فینال لازمتون میشه!

فعلا که نیش شما همش بازه :)
من واقعا نمیدونم چیزی به اسم ( رو ) در وجود شما نهادینه شده یا نه؟ کاری به پنالتی ای که رو رونالدو نبود ندارم ! اما بردن با 4 گلی که دوتاش پنالتی 100 % مشکوک بوده و تازه یکیش (نیمار) اصلا قبلش آفساید بوده با چه رویی میشه بهش اشاره کرد ؟!
قطعا با روی یک بارسایی
بازی برگشت رو هم که دیگه نگم اون پنالتی مضحکی که رو کریس نگرفتن
ولش کن اصلا بحث داوری راجب بارسا به قدر تکراری هستش که شمردنش هم واقعا تکراری شده
راجب امیدواری به تیمتون هم که بله میبینم هی منتظرید هی نمیشه که نمیشه !
بایرن که همتون حتی مدیر سایت میگفتین میزنه رئال رو منفجر میکنه ! تازه عشقتون پپ هم رو نیمکتش بود! دیگه چی از این بهتر؟! اما زارت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعد از 5.0 اومدین گفتین نـــــــــــــــه اگه هاینکس بود یه چیز دیگه میشد! بابا با همون هاینکس هم که ما بازی کردیم تو پنالتی باختیم که!!!! یعنی دیگه جوری شده به ارزشهای قبلی و پپ مقدستون هم پشت کردین میگید نه پپ ریده خوب نیست و با بازیکنها چیکار کرده و فلان و بهمان
بعد هم کههی میگفتین ایشالا چلسی ایشالا چلسی تا اون گند زد گفتین نه بابا خوب شد اتلتیک خوب شد اتلتیک )
آره ما به شما نمیخوریم خیلی خوب گفتین
چون شما فعلا با گرانادا و ختافه درگیرید خوش باشید
خوب گفتین اول فصل که رقیب ما رئال نیست اتلتیکوئه ! البته فعلا که همه جا ما با اتلتیکو درگیریم
کوپا دل ری هم نیمه نهایی همون فینال زودرس بود

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من برام سواله که اگه مسی میخواست بعد هر گلزنی اونجوری بیاد وسط زمین بندری برقصه، الان باشگاه باید یه آکادمی حرکات موزون راه مینداخت! برو آقا، برو عمو! کسی نمیدونه ما که میدونیم! شماها همتون اول عقده بودین بعد دست و پا در آووردین!

من نیازی ندارم که بیام برات اثبات کنم که چی خوبه و چی بده... وقتی خودت متوجه نمیشی از من کاری ساخته نیست.

اختلاف بارسا و رعال سر برد و باخت نیست... بارسا برای ما مثل رعال نیست که با یه برد و یه باخت نظرمون درباره ش عوض بشه... مثل شماها نیستیم که واسه یه موقعیت خراب کردن بیایم بازیکنامونو تو زمین هو کنیم! اختلاف این دو تیم بحث شعور، باور و اعتقاداته! تیمی که برای برد حتی از کشتن آدما دریغ نمیکنه ارزشش پیش ما مشخصه... بارسا یعنی یه فلسفه و یک باور... باور مبارزه و باور ایستادن جلو حرف زور... اگه درک این صحبت ها برات سخته برو فلسفه شکل گیری دو باشگاه رو بخون... یه باشگاه از دل مردم و از جنس مردم و با تمام فشارهای نا حق علیه ش... یه باشگاه هم فلفسه شکل گیریش بر کشتن و زور و... البته از کسی که با هر استدلالی میره طرفدار رعال میشه انتظار نمیره حرفامو متوجه بشه

مستان سلامت می کنند
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یعنی من الان اینجوریم

ببین کی داره از رو داشتن حرف میزنه ، البته حق دارین... کلا این 12 سالی خیلی بهتون سخت گذشته... فشار زیاد عقل آدم رو در کمتر از این مدت هم زایل میکنه... یه فینال اروپا دیدین دارین زمین و زمان رو گاز میگیرین...البته برای تیمی که یک دهه با جمع کردن ستاره های تیمهای دیگه ، امیدش حذف لیون توی یک هشتم بوده، رسیدن به فینال افتخار بزرگیه 60 هفته زیر بارسا بودین .... الان یک چند هفته ای هست اومدین دوم شدین ، دیگه کارتون از خوشحالی به جنون کشیده... این تیمهای ته جدولی هم چند سالی هست به رئال ارادت دارن ، بهرحال فصل قبل با 15 امتیاز اختلاف دوم شدن ، عوارض روانی و فراموشی برای آدم میاره

خیلی حرص نخورین بهرحال اینی که الان برای شما آرزوئه برای ما خاطره هست... 3 تا قهرمانی ناقابل تو همین مدت آوردیم ، بقیشم ایشالله میرسه.... شما فعلا برین مثل اسطوره تبلیعاتیتون توی خیابون یکم شکلک در بیارین ، بلکه بتونین عقده های حقارت این مدت رو خالی کنی

برای داوری هم اگه به اندازه اون حیوان گوش دراز ، فهم بود ، الان دهنتون باز نبود.... حیف اون پنالتی مفت و کارت زرد ندادن و اخراج نشدن رونالدو ، خطای په په و پنالتی نیمار و تک به تک هدیه ماینکو به بنزما... کلا اینا رو ول کردین ، چسبیدین به یک صحنه مشکوک که بعدا معلوم شد راموس از پشت چه غلطی کرده بعدم یه عکس کج در آوردین که مثلا آفسایده و....

خدایا چرا قدرت فهم و تحلیل ساده اتفاقات رو به بعضی مخلوقاتت انقدر کم دادی که صحبت کردن باهاشون ، کفاره گناهان بقیه باشه؟! چرا؟!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: david_villa11
پیام: ۱۶۳
عضویت از: ۴ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- داوید ویا - لیونل مسی - ژاوی - اینیستا - پویول
- ریوالدو - رونالدینهو - روماریو - استویچکوف
- پرسپولیس
- تیم ملی ایران - تیم ملی برزیل
- مهدی مهدوی کیا - کریم باقری - علی کریمی
- الکس فرگوسن
- برانکو ایوانکوویچ - حسین فرکی - یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
آقای پیام مادرید...بزار یه چیزی بهت بگم شاید بتونی قانع بشی....
در درجه اول من و تو هموطنیم و طبیعتا فردا روزی اگر مشکلی پیش بیاد و قرار باشه بین تو و مثلا بازیکن بارسا یکی رو انتخاب کنم ، قطعا اون شخص توئی...و بالعکس ، تو هم منو انتخاب میکنی چون از یه کشور و خاک و خونیم.... پس خواهشا دید تعصبت رو بزار کنار و بیا دو روی یه سکه رو با هم ببینیم....
میگی بازی رئال و دورتموند یا بایرن ، ما همه طرفدار دورتموند و بایرن بودیم .... و پیش خودتون تحلیل میکنین ما هوادارای حزب باد هستیم و هر سمتی میچرخیم....پس بزار جوابت رو بدم عزیزم:
ما طرفدار اون تیمها نیستیم و نخواهیم بود...اما توی بازیهای رو در روی با شما دوست داریم تیم مقابلتون برنده باشه ؛ همونطور که شما هم دوست دارین تیمهای مقابل ما برنده باشن....پس دو تا مقوله طرفداری و جانب داری رو با هم مخلوط نکن چون بحث هاشون متفاوته...
یادمه توی این فصل بارسا به هر تیمی خورد ، شما طرفدارش بودین...(توی همون سایت دوستت حامد ... و مرجع خبری رئال کامنت هاش موجوده)
بعد از قرعه کشی همتون گفتین من سیتی ال میکنه و بل میکنه ولی دیدین که نشد...پس اگر به نعل میزنی به میخ هم بزن...شما هم همونطورین.
راجب داوری: خداییش شما و اون مدیر سایتتون که ادعای روشنفکری دارین و اون بت اعظمتون (حامد....) براتون شده کارشناس بزرگ فوتبال ، چرا بعد از بازی رفت حذفی فصل پیش توی برنابئو که 1-1 شد ، حرف از داوری نزدین؟ چرا بازی برگشت لالیگا که راموس پای آدریانو رو زد ، حرف از داوری نزدین؟ چرا امسال توی فینال کوپا ، دی ماریا گل آفساید زد حرف از داوری نزدین؟ چرا راجب گل چهارم رونالدو به بایرن که از روی خطایی بود که اصلا خطا نبود و ضربه زده شد حرف نمیزنین؟ چرا از داوریهایی که توی لالیگای رکوردهاتون به نفعتون بود حرف نمیزنین؟ چرا؟
چرا همتون به بارسا میرسین میشین کارشناس فوتبال ولی به خودتون میرسین انگار نه انگار؟
منم قبول دارم توی بعضی بازیها داوری به نفع بارسا هست....ولی این به این معنی نیست که شما عاری از هرگونه ناپاکی هستین....
بارسا شما رو 5-0 زده بود...توی سایتتون گفته بودین ناداوری و پنالتی والدز روی رونالدو و از این جور حرفا.... خداییش توی اون بازی شما توان برگردوندن نتیجه یا بازی رو داشتین؟
شما فصل قبل یه حاشیه براتون بوجود اومد کلا نابود شدین ولی این فصل حاشیه های عجیب و غریب کمر بارسا رو شکسته ولی خم به ابرو نمیارین و همه چی رو چپکی برای بارسا میبینین....
شما هایی که دم از رئال میزنی و هوادارای بارسا رو تازه به دوران رسیده خطاب میکنی...مگه هوادارای شما چند ساله هوادار رئال هستن؟ دیگه ته قدیمی هاتون به سال 2002 برمیگرده که قهرمان شدین...ولی خیلی از بارسایی ها رو میشناسم که از دهه 90 هوادارش هستن...من خودم از قدیمی ها هستم...از زمان ریوالدو...ولی وقتی میشنوم به ما میگین تازه به دوران رسیده واقعا ناراحت میشم...
به بارسا میگین تیم تازه به دوران رسیده...مگه خودتون چند وقته روی بورس هستین؟
تو اصلا بارسای 90 رو یادت میاد؟ بارسای کرایوف رو یادت میاد؟ نسل طلایی بارسا رو یادت میاد؟
رئال توی این 13 سال اخیر چند تا جام برده؟
لیورپول تیمیه که نزدیک بیست و خورده ای ساله جام نبرده ولی هنوز یه تیم قابل احترامیه....دلیل نمیشه بزرگی یه تیم رو به خاطر افت های مقطعیش زیر سوال ببرین..اگه به حرف شما باشه میلان هم یه تیمی در حد ختافه ست...
میدونی فرق ما با شما چیه؟ ما بارسا رو به خاطر بازیش نگاه میکنیم ولی شما رئال رو به خاطر ما نگاه میکنین...یعنی شما از رئال لذت نمیبرین و فقط میخواین ببره چون از ما عقب نیوفتین...البته هوادارای بارسا هم اینجوری هستن ولی این مورد برای ما در درجه دوم قرار داره و الویت اصلی ما بازی زیبای تیممونه...دلیل میخوای؟ برو به تاپیک برد های بارسا نظرات رو بخون...غالبا از بازی لذت میبرن و از بازیکنا تعریف میکنن...اما برو توی همون سایت خودتون نظرات بعد از بردتون رو بخون...غالبا در حال تیکه انداختن به بارسا و مسی هستن و یا حتی توهین....پس بدون ما دنبال بازی زیبا از تیممون هستیم.
ما دنبال جنجال نیستیم....دیشب گل اول ختافه مردود بود ولی داور قبولش کرد...ما حرف نزدیم و دنبال جنجال سازی نبودیم....طی فصل داور چه به نفعمون بگیره و چه به ضررمون بگیره برامون مهم نیست چون ما بازی تیممون برامون مهمه و دنبال جنجال نیستیم مثل شما...البته منکر این نمیشم که واکنش نشون نمیدیم...
یه جمله دوستانه بهت میگم دوست من : فضای اون سایتتون بیش از حد مسمومه....خواهشا تو خودت با عینک منطق به قضایا نگاه کن و تحت تاثیر شانتاژهای خبری دو طرف نباش....از فوتبال لذت ببر....جام گرفتن یا نگرفتن رئال یا بارسا تاثیری توی زندگی من و تو نداره...فقط خوشحالمون میکنه و باعث افتخارمون میشه...پس خودتو الکی حرص نده و آرامش خودتو حفظ کن....ما اینجا با کسی دشمنی نداریم.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Payam.Madrid نوشته:

چون شما فعلا با گرانادا و ختافه درگیرید خوش باشید
خوب گفتین اول فصل که رقیب ما رئال نیست اتلتیکوئه ! البته فعلا که همه جا ما با اتلتیکو درگیریم
کوپا دل ری هم نیمه نهایی همون فینال زودرس بود

ما با ختافه و گرانادا به اندازه شما خاطره نداریم!
رئال مادرید 1-0 گرانادا ( گل : کریستینا )
ختافه 2-1 رئال مادرید
خیلی وقت نیست که از این نتایج گذشته!
می دونم بردار رئالی!
خیلی مایه مسرت و شادیه! این اولین باره که قراره بازی رئال تو فینال چمپیونزلیگ رو از تلویزیون رنگی ببینی!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ولش کن اصلا بحث داوری راجب بارسا به قدر تکراری هستش که شمردنش هم واقعا تکراری شده

ی حرف احمقانه از ی ریالی که طبیعیم هست اصلا حرف احمقانه و ریالیها با هم خاطره ها دارن
بازی رفت پنالتی رو فابرگاس گرفته نشد که هر آدم سالمی (نه ریالیا) میتونست ببینه
بازی برگشتم که جفت پنالتیهای ما رو کارشناسا گفتن درسته و نظر ی مشت ریالی طبیعتا ارزشی نداره
جالبه تنها پنالتی نادرست اون بازی واسه پنالدو بود که با ی دایو خوشگل رفت تو محوطه
و جالبتر اینکه بازم با این پنالتی وحشتناک اشتباه از داوری حرف میزنن البته به جز این چی دارن که بگن؟؟؟
دابل کردن ی تیم مزخرف با وجود ماسکرانو اندازه برد 6-2 مون ارزش داره
تازه فینال کوپا هم با وجود بازم ماسکرانو و پینتو
اگه نیمار گل میزد میرفت وقت اضافه خدایا تیم 9 نفره ما رو هم بزور میبرن

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان این رئالی ها یک دهه است زیر دست و پای بارسا تحقیر و لگدمال شدن. بهشون حق بدید. بگذارید این فصل عقده ای گشایی کنن که از فصل دیگه دهه بعدیشون شروع میشه.

شما هم اگر قصه آخرین فینال رو از پدرانتون شنیده بودین همین طوری می شدین. ۱ میلیارد پول و ۱۲ سال عمر هزینه کردن فینال رو از نزدیک ببینن، سعی کنید عمق درد رو حدس بزنید!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۸۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۸۰۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۱۹۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۷۱ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۸۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۹ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!