به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

نمونه عرض کنم خدمتتون. من خودم کارای محسن چاوشی رو میپسندم و همه اطرافیانم هم میدونن. اما فقط کاراشو و شناختی از تفکر شخصیش ندارم. تکنیک معکوس کردن آهنگ یه تکنیک مستعمل تو زمینه موسیقیه. اتفاقا محسن هم تک و توک استفاده میکنه و با این سخنرانی و جوری که ایشون پر حرارت و پر شور حرف میزنند، خیلیا این حرف رو به همه آهنگ ها تو این زمینه تامیم میدادند از جمله محسن. البته عرض کنم که من برای. چاوشی حاشیه امنیت و مصونیت از اشتباه در نظر نمیگیرم اما اینکه بگیم این کاراش شیطان پرستیه ظلمه.

این نمونه رو همین هفته پیش هم داشتم روش با عزیزی بحث میکردم که عرض کردم.

و مواردی مشابه درباره طول عمر و فشار خون که بحثش مفصله.

خب می بینید خودتون دارید می گید خیلیا این حرفا رو به همه تعمیم دادن ازجمله چاووشی! تعمیم دادن و برداشت بقیه یه حرفه و منصفانه نگاه کردن به اون سخنرانی هم یه حرف. کل چکیده اون سخنرانیو من اگر بخوام بگم اینه : هر اهنگی میخوای گوشی گوش کن ولی اولا بدون چی داری گوش میدی و چه تاثیراتی میتونه روت بزاره ونتایجش رو بسنج (رو شخص خودت نه هرکسی) و دوم حذف موسیقی از زندگی یه چیز احمقانه است!
شما نگاه کنید این همه خواننده این چند سال مثل قارچ رشد کردن به صورت کلی اگر نگاه کنیم واقعا این همه شکست عشقی و افسردگی این جوونا و بی هدفی و بی انگیزه بودن و پوچ دونستن زندگی و نا امیدی جوونامون جدا میگم منصفانه، ایا یکی از دلایلش نمیتونه همین گوش دادن به اهنگ های غمگین باشه؟؟ طرف هیچ مساله حادی تو زندگیش نداره ها سلامته خانواده داره اما تو ماشین نشسته همین طور داره گوش میده! بعد وقتی رفت تو ضمیرناخودگاهش و برنامه ریزی شد کل روزش که چه عرض کنم کل سالش خراب میشه چرا چون اهنگه پراز کلمات منفی و جدایی و شکست و پیری و خودکشی و زندگی برام معنا نداره و .. بوده با صدای کسی که متاب عادی هم بخونه ادم دلش میخواد گریه کنه! امثال این بابک جهانبخش و... کلا صداشون غم داره من خودم یه مدت گوش میدادم بعد دیدم چیه اینا واقعا کلی انرژی منفی کلامی صوتی داره می ریزه تو مغزم! حالا رپ و غیره ش به کنار! یا امثال این شاهین نجفی سه نقطه! به نظر شما تاثیر کمی تو باور جوونی میزارن که دین شو از مدرسه و کتابی گرفته که پر از شبهه ست و هروقت هم معلم پرورشی و دیپلم داشتن گفتن بیا برو دینی تدریس کن؟؟ خب این از اینور با موسیقی داره تغذیه میشه مامان باباش هم که الحمدالله خودشون شوتن یه ماهواره هم صبح تا شب داره دری وری میگه جلوش یا فیلم های سرار زیبای هالیوودی پخش میشه که کل ماهیت انسان رو جمع کرده تو روابط ...! بعد انتظار داشته باشیم راه درست رو تشخیص بده؟؟ من حرفم اینه موسیقی یکی از چیزاییه که ما دائم داریم باهاش زندگی میکنیم ایا نباید مواظب باشیم خوراک روحمون چیه؟؟ ما واسه غذا خوردن لباس پوشیدن وسواس داریم توجه داریم اما خوراک روحمون چی؟؟؟ دوستای خودمو دارم می بینم دیگه جوون بیست ساله استاتوس میزنه صبح تاشب از مرگ و نیستی و جدایی حرف میزنه! دارم می بینمشون افسرده ن چرا؟؟؟ با یه مشکل ( از هرنوعش) به جای تاکید وتوجه رو حل مساله میره سراغ اهنگ باهاش های های گریه میکنه بعد هرچی هم بهش بگی تو گوشش نمیره که بابا زندگی تموم نشده!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۷ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
امثال این شاهین نجفی سه نقطه!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۷ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: a.r.e.h.
پیام: ۱۱۳
عضویت از: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳
از: مشهد - قبرستون - خ 5ام - بلوک اول - شماره 34
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
fotros نوشته:

پیام های ناخود آگاه :
..............
من چند تا از آهنگ ها رو براتون برعکس می کنم:
.............
آهنگ سیندرلا ( این بخش رو میتونید سرچ کنید هم خود اهنگ هست هم برعکسش )

الان من خودم به شخصه چند تا آهنگی که ایشون برعکس کردن رو خودم برای مطمئن شدن با سیستم خودم و نرمافزار های خودم reverse کردم و به همون متن با یه ذره نامفهومی میانش شدم !

ولی الان میگم الان اون اسامی شیطان پرستی که ما نمیتونیم حتی درست تلفظش کنیم و از روی کلمه بخونیمش و تو عمرمون نشنیدیم ! و کلا در اون ریتمی که ما میشنویم متوجه شون نمیشیم و در ریورس آهنگ هستن چطور قراره روم تاثیر بزاره ؟؟
یه نفر منو توجیح کنه خواهشا
+ پ.ن : بعدشم همه آهنگا این طوری که میگید نیستن ولی همون تعداد اندک هم اگر اثر دارن چطوری ؟‌

دنیا دو روزه

یکی دیروزه
یکی هم دوروز پیشه
۱۷ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

اینقدر تو رو دوست دارم که هیچ کسی، کسی رو اینجوری دوست نداره
اینقدر برات میمیرم قد یه دنیا خوبی قدهزار تا ستاره
بی تو دلم میگیره وقتی تنها میشم کارم انتظاره
اینقدر تورو دوست دارم که هیچ کسی، کسی رو اینجوری دوست نداره
وقتی نگاهم میکنی قشنگیاتو دوست دارم
حالت معصوم چشاتو رنگ نگاتو دوست دارم
و قتی صداتومیشنوم دلم برات پر میزنه
ترس یه روز ندیدنت غم بزرگ قلبمه

*امین رستمی*

پ.ن : خواننده اش فکر نکنم خیلی معروف باشه و آهنگش هم فکر می کنم قدیمیه...
ولی یه حس خوبی به آدم می ده!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۷ دی ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی الان میگم الان اون اسامی شیطان پرستی که ما نمیتونیم حتی درست تلفظش کنیم و از روی کلمه بخونیمش و تو عمرمون نشنیدیم ! و کلا در اون ریتمی که ما میشنویم متوجه شون نمیشیم و در ریورس آهنگ هستن چطور قراره روم تاثیر بزاره ؟؟ یه نفر منو توجیح کنه خواهشا + پ.ن : بعدشم همه آهنگا این طوری که میگید نیستن ولی همون تعداد اندک هم اگر اثر دارن چطوری ؟‌

برای جواب سوال تون ضمیرناخوداگاه رو توضیح میدم که کارکردش چیه و بعد هم مثال میزنم. ضمیرناخودگاه چیزیه که میگن تو قسمتی از مغز انسان قرار گرفته و کارش اینه که هرچی اطلاعات از محیط وارد مغز میشه بی سانسور و تحلیل دریافت میکنه و ذخیره شون میکنه. براش مهم نیست به چه زبانیه و ایا ناخوداگاه انسان دانشی درباره ش داره یانه . فقط دریافت میکنه و براساس اون انسان رو برنامه ریزی میکنه. بدون اینکه شما متوجه بشی . مثال هم زیاد داره مثلا ادمی که با یه حرف دوستش بعد چند وقت عاشق یه چیزی میشه.یا نوع راه رفتن یا نشستن ادم که اصلا بهش توجه نمیکنه ولی همیشه یه مدله. بزارید یه مطلبی رو بگم این ازمایش رو استاد ما سرکلاس برامون تعریف میکرد اینو بگم به قدرت بی نهایت این ضمیرناخوداگاه (موهبت الهی ) بیشتر پی می برید و متوجه میشید که از این غول چراغ جادو که همه مون داریم چقدر راحت میشه استفاده کرد برای برنامه ریزی و موفقیت تو کارا. قضیه از این قرار بود که برای یک ازمایشی که میخواستن بدونن این ضمیرناخوداگاه چقدر اشراف داره به همه چی اومدن یه ادمی رو چشم و گوشش رو بستن طوریکه وقتی کنارش تفنگ شلیک کردن متوجه نشد. بعد اومدن اینو بردن تو حالت الفا ( عرض میکنم الفا چی هست و ...) درواقع همون هیپنوتیزم کردنش . بعد یه کتاب که این به عمرش ندید گذاشتن جلوش و فقط صفحات رو جلوش ورق زدن .... وقتی چشم و گوشش رو باز کردن ازش چند تا سوال درباره اون کتاب کردن! درکمال تعجب دیدن صفحات اون کتاب و جای جواب رو هم بلده و میگه!
یا یه نمونه دیگه بگم چون اینو خودم به شخصه دیدم میتونم اطمینان صد درصد بدم که واقعیه. استاد ما زبان فرانسه ش خوبه یه ادمی رو که اصلا با زبان فرانسه اشنایی نداره میاره که هیپنوتیزمش کنه اما نه به فارسی و شروع میکنه به فرانسه حرف زدن باهاش و اون فرد هیپنوتیزم میشه و میره به خواب! به راحتی! میدونید چرا چون داشت با ضمیر ناخوداگاهش صحبت میکرد . تمام دانش زبان ها در ما قرار داده شده شما فکر میکنید چطوری میشه انسانی به چند زبان به راحتی صحبت کنه؟ به خاطر اینکه از بالقوه به بالفعل رسونده! ضمیرناخوداگاه ما برخلاف خوداگاه همیشه فعاله و دائما درحال دریافت اطلاعات و برنامه ریزیه . وقتی فکر میکنید وقتی خواب هستید وقتی تی وی نگاه میکنید وقتی غذا میخورید بیرونید خونه اید و.... این ضمیرناخودگاه همیشه درحال فعالیته اما همیشه در دسترس نیست. اگر بخواییم بیاریمش تو حالت دسترسی باید امواج مغز رو که درحال ساطع شدن هستن ببریم تو فرنکاس خاص. امواج چند دسته اند : گاما که خوداگاه توش ناهشیاره و ناخودگاه هشیاره ولی غیرقابل دسترس ( مثل خشم شدید تشنج ) . بتا بیداری خوداگاه نیمه هشیاره ناخوداگاه هشیار وکاملا در دسترس .rem خواب عمیق مدیتیشن و... که خوداگاه و ناخوداگاه هشیارن و دردسترس دلتا هم مثل خواب، خوداگاه ناهشیار و ناخوداگاه هشیار ولی غیرقابل دسترس.
ترانس یا الفا هم که خوداگاهش نیمه هشیاره ولی ناخوداگاهش هشیار و کاملا دردسترس.
خب همه اینا رو گفتم که بگم تو حالت الفا ضمیرناخوداگاه کاملا در دسترسه . یکم زوم کنیم رو الفا : الفا چه زمانی رخ میده؟؟ تو شرایط کاملا احساسی هیجانی ...تو شرایطی که شما رو یه چیزی زوم کردید و کاملا حواستون بهش هست. مثلا موقعی که دارید تی وی نگاه میکنید بارها شده کسی صداتون کرده اما متوجه نشدید!( میگن این زمان بهترین زمانه برای اینکه ضمیرناخودگاه بچه ها رو برنامه ریزی کنید که کاری که شما میخواید رو انجام بدن! چون تمام حواسش به تی ویه! بروکنارش درگوشش اروم اروم شروع کن به صحبت بعد چند ساعت ببین میاد کاری که شما بخوای رو انجام بده یانه! بلند نباید حرف بزنیا اروم طوری که متوجه نشه! موقع رانندگی هم بهترین شرایط الفاست اشنای من موقع رانندگی ماشینی رو که از همسرش میخواست و اون مخالفت میکرد رو تو گوشش گفت هفته بعدش شوهرش میگفت این ماشینم هم بدنیستا بریم بخریم!) این زمان بهش میگن الفا یعنی امواج مغز در فرنکانسی در حدود 13- 8 دسیبل قرار داره. اون اخرین لحظاتی که دارید وارد خواب عمیق میشید صداهای اطراف رو میشنوید و چشم تون نیمه بازه این حالت الفاست. وقتی میخوان با ضمیرناخوداگاه کسی ارتباط برقرار کنند و ازش سوالاتی بپرسن فرنکانس مغز فرد رو میبرن تو همینچن درجه ای. یه سری تکنیک داره بعد شروع میکنن. خب همه این اتفاقات فقط مختص زمان هیپنوتیزم یا زمانی که فرد عمدا میخواد با ضمیرناخوداگاهش ارتباط برقرارکننه نیست. نکته خطرناک اینجاست که وقتی ضمیرناخوداگاه دردسترس باشه به شدت میتونه فرد رو برنامه ریزی کنه و طبق خواسته های خودش به علاوه اطلاعاتی که دریافت کرده فرد رو برنامه ریزی کنه . حالا شما تصور کن داری کار میکنی اهنگ هم تو گوشته شما اصلا به اهنگ توجه نداری ولی اون داره تو گوشت حرف میزنه ..... ضمیرناخوداگاه دردسترس و قابل برنامه ریزی ... چه چیزهایی داره وارد میشه؟؟ ناخوداگاه می بینی اون روز حوصله نداری خسته ای با اینکه کار خاصی نکردی! یا نه برعکس اهنگ شاد گوش کردیا یه خبر بد هم برات میارن اما حس خوبی داره هی الکی خوشی! چه اتفاقی داره میفته؟؟؟

یکی از کارایی که شیطان داره میکنه هر روز چیه؟؟ تو گوش ادم زمزمه میکنه! ایا تو صدای شیطان رو میشنوی؟؟ نه اما چرا یهو یه فکر گناه میاد تو سرت؟؟ برای اینکه پیام شیطان رو ضمیرناخوداگاه دریافت کرده! اینا مباحث تخیلی و ماورالطبیعه نیستا! کاملا فیزیکیه! یه نور داریم مثل مهتابی اینو بگیر رو اهن! ایا اهن رو می بره؟؟ مگه امواج نیست؟ ولی همین نور رو هدایت کن رو یه نقطه و فشرده ش کن بشه اشعه! حالا فولاد رو هم میبره! وقتی امواج رو متمرکز کنی قادرهرکاری بکنه! مغز ما هر لحظه درحال دریافت امواج مختلف از جهان هستی و ساطع کردن از مغزمون هستیم. حرفایی که میزنیم رو ضمیرناخودگاه داره اثر میزاره .....حالا این ضمیر ناخوداگاه نسبت به کلمات حساسه اما نسبت به فعل حساس نیست . چطوری؟؟ به گل قرمز داخل گلدون فکر نکن! تونستی تصورش نکنی؟؟ دقیقا همین اتفاق واسه کلمات منفی میفته.... خسته نباشید! خسته ! ضمیرناخوداگاه پیام رو گرفت تموم شد حالا موقع برنامه ریزیه! حالا میخوای بگی من خسته ام ! بگو من حالم خوب نیست! خوب ...کلمه مثبت ... فعلش مهم نیست. دروغ نمیگی به خودت اما منفی هم نمیگی....
اینا یه بخش کوچیکی بود از ضمیرناخوداگاه که حجم مطالبش زیاده . اگر سوال داشتید بپرسید توضیح میدم اگر بلد بودم. فقط اینا رو گفتم که بدونید ضمیر ناخوداگاه مثل خوداگاه نیست که محدود باشه و دانش محدوی داشته باشه. اون همه چیو دریافت میکنه و همه چی هم متوجه میشه و طبق اون برنامه میریزه... فقط چون خیلی وقتا دردسترس نیست ما متوجه نمی شیم ... اگر بیارم تو حالت در دسترس متوجه خیلی چیزا می شیم. اینا تو روایات ما هم هست که هرچیزی رو نبینید هرچیزی رو گوش ندید... چون اثرش رو میزاره !مثلا شما نمیدونی شراب چیه! یه لیوانی رو برمیداری میخوری نمیدونی ایا گناه کردی؟؟ نه ! چون نمیدونستی اما ایا میتونیم بگیم مست نمیشی؟؟ اثر وضعیش رو داره... موسیقی ( من منظورم موسیقی های خطرناک هست که مفاهیم خطرناک داره) هم همینه اثر وضعیش رو داره حالا یکی میدونیه چی داره گوش میده و یکی هم نمیدونه.

۱۷ دی ۱۳۹۳
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
fotros نوشته:

برای جواب سوال تون ضمیرناخوداگاه رو توضیح میدم که کارکردش چیه و ................وضعیش رو داره حالا یکی میدونیه چی داره گوش میده و یکی هم نمیدونه.

عقل و درک زیادی ندارم
ولی یعنی نتیجه ای که عقل ناقصم میگه میشه گرفت اینه که هنگامی که آهنگ گوش میکنیم و ضمیرناخودآگاهمون دریافتش میکنه روی ما اثر میزاره !

و اینکه وقتی فرد آهنگ شاد گوش میکنه کلا به شخص انرژی میده والکی خوش میشه و وقتی آهنگ غم بار گوش میده افسرده میشه !
تا اینجا کاملا قبول دارم !

× یعنی شما منو خوره ی آهنگ فرض کن . یه فردی که بهش معتادم ! همه جور آهنگم تجربه کردم و گوش دادم و دوست داشتم ! ×

شاید الان به بعضی گذشته هام میخندم !
و شاید هم نسبت به بعضی قسمتاش متاسف میشم !!

فکر کنم بار تجربه من با مطالبی که شما میدونید برابری کنه
یه نمونه خیلی بارز رو میگم ( و نمیخام بقیه خواننده هایی که شاید بقیه دوستشون دارن رو خراب کنم )
آلبوم ترامادول از شاهین نجفی ! (ک میدونم همهتون ازش متنفرید و لازم نیست اعلام کنید و خودمم ازش متنفرم ) رو کافیه شما یک بار از ترک اول تا ترک آخر گوش کنید ! بعدش شما ظرفیت برگشتن از دین یا ظرفیت خودکشی رو دارید !

اما هنوزم درک نمیکنم چرا و چ جوری می تونه اون کلمه ای تابحال نشنیدمش و در ریورس آهنگ خوابیده رو ما اثر بزاره !
اگر بیشتر توضیح بدین ممنون میشم !
×کلا عاشق مسائل روان شناسی و شناخت درون و روح ام ×

دنیا دو روزه

یکی دیروزه
یکی هم دوروز پیشه
۱۷ دی ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
WALKING DEAD نوشته:

نقل قول
fotros نوشته:

برای جواب سوال تون ضمیرناخوداگاه رو توضیح میدم که کارکردش چیه و ................وضعیش رو داره حالا یکی میدونیه چی داره گوش میده و یکی هم نمیدونه.

عقل و درک زیادی ندارم
ولی یعنی نتیجه ای که عقل ناقصم میگه میشه گرفت اینه که هنگامی که آهنگ گوش میکنیم و ضمیرناخودآگاهمون دریافتش میکنه روی ما اثر میزاره !

و اینکه وقتی فرد آهنگ شاد گوش میکنه کلا به شخص انرژی میده والکی خوش میشه و وقتی آهنگ غم بار گوش میده افسرده میشه !
تا اینجا کاملا قبول دارم !

× یعنی شما منو خوره ی آهنگ فرض کن . یه فردی که بهش معتادم ! همه جور آهنگم تجربه کردم و گوش دادم و دوست داشتم ! ×

شاید الان به بعضی گذشته هام میخندم !
و شاید هم نسبت به بعضی قسمتاش متاسف میشم !!

فکر کنم بار تجربه من با مطالبی که شما میدونید برابری کنه
یه نمونه خیلی بارز رو میگم ( و نمیخام بقیه خواننده هایی که شاید بقیه دوستشون دارن رو خراب کنم )
آلبوم ترامادول از شاهین نجفی ! (ک میدونم همهتون ازش متنفرید و لازم نیست اعلام کنید و خودمم ازش متنفرم ) رو کافیه شما یک بار از ترک اول تا ترک آخر گوش کنید ! بعدش شما ظرفیت برگشتن از دین یا ظرفیت خودکشی رو دارید !

اما هنوزم درک نمیکنم چرا و چ جوری می تونه اون کلمه ای تابحال نشنیدمش و در ریورس آهنگ خوابیده رو ما اثر بزاره !
اگر بیشتر توضیح بدین ممنون میشم !
×کلا عاشق مسائل روان شناسی و شناخت درون و روح ام ×

ببینین کوثر داره میگه ضمیر ناخوداگاه...این جمله ینی چی؟!
ینی چه خود ادم بخواد چه نخواد روش اثر میذاره...ناخوداگاه ادم دیگه به این اهمیت نمیده که تو معنی اون کلمه رو میدونی یا نه؟! فقط اون چیزی که هستشو درکش میکنه...بعدشم روت اثرشو میذاره...خلقت انسان اینجوریه.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۷ دی ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
بببین ضمیرناخوداگاه از ماه چهارم بارداری یک مادر که روح در جنین دمیده میشه شکل میگیره از همون موقع هم هرچی می شنوه هر کاری مادرش داره میکنه دریافت میکنه و ذخیره میکنه.از همین زمان همه تحولات داره روش تاثیر میزاره و برنامه ریزیش میکنه تا لحظه مرگش. هر سیستمی برای اینکه بتونه فعالیت کنه نیازمند یه مغز متفکره... همین مغز شما خودش چطوری میدونه که باید چیکار کنه؟؟ چقدر خون رو بفرسته کجا؟؟ چطور متوجه درد میشه؟؟ کی داره اینو هدایت میکنه؟؟ یه سی پیو اصلی باید باشه که همه این کارا رو درثانیه انجام بده؟؟ در ثانیه میلیون ها داده داره وارد و خارج میشه میلیون ها اتفاق داره میفته اما قسمت خوداگاه ما فقط اون بخشایی که براش مهم و لازم باشه رو گزینشی برمیداره بقیه رو فیلتر میکنه میفرسته ناخوداگاه... از اونجایی که دسترسی به ناخوداگاه همیشگی نیست تاثیرش بیشتره.ظرف نیست که پر بشه. این قدرت خدا رو نشون میده که چنین مخلوقی رو افریده که این همه اطلاعات رو میتونه دریافت کنه در کسری از ثانیه و همه شو هم مدیریت کنه و درجای خودش استفاده کنه.شما یکیو دوست داری یه نفر الگوی زندگیت شده .... بعد چند وقت می بینی مدل اون داری حرف می زنی لباس پوشیدی مدل اون رفتار میکنی... چه اتفاقی افتاده؟؟ اون ازت درخواست کرده بود؟؟؟ نه ... به صورت کاملا ناخوداگاه چیزهایی رو انتخاب کردی که با الگوت مشابه باشه...این شیطان پرست ها و انتی کرست ها رو ببین اکثرا مدل شون یه شکله ....اینا کم کم شبیه هم شدن ... دیگه خود اگاه شون در دسترس نیست که بفهمن چه خبره! واسه همینه توصیه شده دقت کن همنشینی که انتخاب میکنی کیه! ضمیرناخوداگاه در عین اینکه یه سری علوم رو به صورت پایه درخودش داره همینطور در طول زندگی هم داره اطلاعات کسب میکنه. از یکی خوشت نمیاد نمیدونی چرا ... هیچ دلیل قانع کننده ای هم نداری براش ولی حس خوبی بهش نداری .... این چیه؟؟ چطور میشه توجیهش کرد...؟؟ یا برعکسش عاشق یکی میشی که اصلا هیچ اهمیتی بهت نمیده؟؟ چی دریافت شده؟؟ چطور دریافت شده؟؟ کجا دریافت شده که خوداگاه ما نمیتونه بهش پاسخ بده! خوداگاه ما کلا با 5 تا حس با دنیا ارتباط برقرار میکنه (لامسه . بویایی. چشایی. شنوایی. بینایی) ولی اتفاقاتی رخ میده خارج از این حواسه ! انگار که یه پیش بینی ای داری از اینده و دقیقا هم رخ میده! این چیه؟؟ چطور میشه توجیهش کرد؟؟ یه چیزی جا گذاشتی اما نمیدونی! به صورت ناخوداگاه هی دنبال یه چیزی می گردی میگی اوضاع مث همیشه نیست یه چیزی کمه! این ضمیرناخوداگاهته که داره پالس میده چون اون بیشتر از حواس 5 گانه داره با دنیا تبادل اطلاعات میکنه.

۱۷ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ما عمرمون تموم شد نتونستیم یه خلاصه نویسی از این خواهر موسوی ببینیم
باور کنید میشه یکمی کمترش هم کرد

در کل که من با حرفای شما موافقم. البته صحبت های آقای رائفی پور رو من از همون سالهای 85 گوش میدادم و میشناسمشون و کاملا هم به اعتقاد و همتی که دارند باور و اعتماد دارم.

ایضاً موافقم با خوراک فکری خوب دادن به مغز و نه هر چرندی! خداوکیلی یه نگاه به صفحه اصلی سایت فارس کیدز بندازید از زندگی سیر میشید قارچ که خوبه والا

من اگر از کل آهنگایی که تو عمرم گوش دادم، فقط دو بیت از آهنگ محسن با شعر فوق العاده روزبه بمانی رو بگیرم برام بسه:

گاهی بهانه هوسی باشم
گاهی پشت میله قفسی باشم

من راضی ام به هر چه تو می خواهی
ترجیح می دهی چه کسی باشم؟!

من معمولا در درجه اول و دوم به شعر ها دقت می کنم چون خودم علاقه بسیار زیادی به شعر دارم. چیزی که تقریبا 90 درصد خواننده ها بهش دقت نمی کنند. البته اینی که میگم 90 درصد چون انقدر نخاله زیاده تو این جامعه که تاثیر مستقیم و مخربی روی جامعه آماری این صنف گذاشته

مستان سلامت می کنند
۱۸ دی ۱۳۹۳
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
fotros نوشته:

بببین ضمیرناخوداگاه از ماه چهارم بارداری یک مادر که روح در جنین................................. با دنیا تبادل اطلاعات میکنه.

+ یک بار کامل با گوشی نوشتم پدرم در اومد از آخرم همش پوکید :/ امیدوارم روزی برسه این نت های داغون درست بشن /// دوباره مینویسم

نمیخام بحثو شخصی سازی کنم

ولی همه اونهایی که گفتید قبول !
اینکه اهنگ ها با خاطره ها گره میخورن قبول !
اینکه ضمیرناخودگاه مون خیلی اطلاعاتو دریافت میکنه و حتی پردازششون میکنه و به کارشون میبره بدون اینکه ما بفهمیم رو قبول دارم !
اینکه ما ممکنه گاهی از یه فرد که حتی هیچئقت ندیدیمش متنفر باشم و ازش بدمون بیاد
اینکه ما وقتی که ما روی کاری که همیشه انجامش میدیم یه مقداری دقت میکنیم ( بطور مثال شیوه راه رفتن وانجام دادن بعضی کارهامون که همیشه به یک شکل انجامش میدیم ! ) یادمون میره که قبلا اونو چ طوریانجامش میدیم چون اینم برمیگرده به همونی که شما میگی !
اینکه این ضمیر خیلی اطلاعات رو ظبط و دریافت میکنه قبوله !

اما هنوز و هنوز دزک نکردم که چطوری وقتی برای یک برنامه که به سی پی یو میدیم متغیر ایکس تعریف نشده و توی عمرش نشنیده که اون چی هست ؟ چطوری میخاد روش اثر بزاره ؟
درسته که برنامه اون متغیر رو هم ضبط میکنه و همراهشه ولی چون براش تعریف نشده چی است به عنوان یک چیز بی معنا و مفهوم میزارش کنار !
حالا این ضمیر ما هم چطوری قراره اون اسم شیطان رو که توی عمرش نشنیده ! و در رویرس آهنگ است رو درک کنه ؟‌ :/

دنیا دو روزه

یکی دیروزه
یکی هم دوروز پیشه
۱۹ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۸۶۰ بازدید
۱۱ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۲۹۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۸۶ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۹۴ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۸۹۵ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۳۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۱۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!