به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: DIAS7
پیام: ۱۴
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
من کامنت های چند صفحه پیش رو خوندم اگر منتظر بودی و هستی که بارسا نتیجه نگیره که والورده شرش کم بشه، اسم خودت رو نذار بارسایی.بارسایی یعنی احترام و هواداری به شخص اول سرمربی هر چند اگر ازش متنفری

ما از سیستم بد والورده دفاع نمی کنیم، با وجود اینکه زشت بازی می کنه تیم ولی هرگز حاضر نیستم هویت باشگاه لکه دار بشه و ابهت بارسا گرفته بشه و به تیمی ببازیم .شمایی که دادت از نازیبا بازی کردن والورده در اومده، بهتره نوک انتقاد ها به سمت سیستمی باشه که این مدیریت رو روی کار آورده و مربی های مثل مارتینو، تا حدی انریکه و والورده رو آورده سر کار که با اصل و فلسفه باشگاه کم و بیش در تضاد بودن و ادامه ماجرا... نه شخصی مثل والورده

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
موضوع بعدی خود والورده 2 سال برای این تیم در لباس بازیکن بازی کرده و از هویت باشگاه زیر نظر کرایف بزرگ دفاع کرده.
اگر خودت رو بارسایی می دونی حق ندرای به بازیکن سابق تیمت بی حرمتی کنی.کسی که تو اون پیراهن آبی اناری از هویت تیم دفاع می کنه لایق احترام هست

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: parsafcb
پیام: ۷۴۲
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین و هلند
- علی کریمی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
DIAS7 نوشته:

من کامنت های چند صفحه پیش رو خوندم اگر منتظر بودی و هستی که بارسا نتیجه نگیره که والورده شرش کم بشه، اسم خودت رو نذار بارسایی.بارسایی یعنی احترام و هواداری به شخص اول سرمربی هر چند اگر ازش متنفری

ما از سیستم بد والورده دفاع نمی کنیم، با وجود اینکه زشت بازی می کنه تیم ولی هرگز حاضر نیستم هویت باشگاه لکه دار بشه و ابهت بارسا گرفته بشه و به تیمی ببازیم .شمایی که دادت از نازیبا بازی کردن والورده در اومده، بهتره نوک انتقاد ها به سمت سیستمی باشه که این مدیریت رو روی کار آورده و مربی های مثل مارتینو، تا حدی انریکه و والورده رو آورده سر کار که با اصل و فلسفه باشگاه کم و بیش در تضاد بودن و ادامه ماجرا... نه شخصی مثل والورده

جالبه که طرف رو میبینی به مدیریت همه چی میگه و ازون طرف هم انریکه رو در حد خدا و پیامبر میاره بالا و این وسط یادش میره که همون مدیر و کادر اون مربی رو اووردن

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
امیدوارم یه روزی بیاد که بعد برد بارسا همه مون هم نظر باشیم
همه کیف کرده باشیم
به جای اینکه تو سر و کله ی هم بزنیم، کنار هم خوشحالی کنیم
حالا این سایت نمونه کوچکی از جامعه ی هواداران بارساست
فک می کنم تو خود اسپانیا ام این دو دستگی هست
خیلی ام شخص والورده مقصرش نیست
به منم اگه پیشنهاد هدایت بارسا رو می دادن رو هوا می زدمش
تیم مدیریتی ام یه جورائی شاید مقصر نباشه
تا وقتی یه تیمی داره نتیجه میگیره هیچ مدیری جرات تغییر نداره
اگه ی درصد تغییری که صورت می گیره جواب نده همه ی پیکان انتقادا باز میره به سمت مدیریت
خود دوره ی سه ساله ی زیدان برای رئال واقعا همینطور بود
حتی به نظر من با استانداردهای شخمی رئالی هام زیدان بازیای کسل کننده تر و بردای شانس الدینی می آورد که شاید هوادارای واقعی رئال می تونستن کمبود هاشو ببینن
اما چطور میشه تیمی رو که سه سال قهرمان چمپیونزلیگ شده رو تغییر داد
در حال حاضر هیچ کاری نمیشه کرد به جز صبوری
بهرحال فعلا باید تا جایی که می تونیم جام ببریم
دوره ی پپ و انریکه و حتی خود کرایف هم سر اومد، این بنده خدا ام یکی دو سال دیگه بالاخره تاریخ انقضاش میرسه
حالا چه بهتر که مث زیدان در اوج بره حتی
در آینده ام باز امثال ژاوی و اینیستا و پویول و هانری ایشاِلله میان و دوباره فوتبال زیبا رو می بینیم
ی نکته ی دیگه
به شخصه فک میکنم والورده اصلا دانش مربی گری برای تیمی در حد بارسا رو نداره
حتی کاریزما و شخصیت رهبری تیم های بزرگ رو هم نداره
اما به نظر میاد آدم بدی نیست، یعنی مث مورینیو خورده شیشه نداره
بهرحال اینکه مسی و بقیه ی بازیکنا اینقدر محکم پشتش وایسادن نشون میده از نظر روابط عاطفی ارتباط خوبی با رختکن برقرار کرده و فک میکنم دلیل هشتاد درصد نتیجه هاشم همینه
بهرحال من یکی که دیگه آرزوی رفتن والورده رو نمیکنم
چون زندگی بهم ثابت کرده که همیشه از بد، بدتری هم هست
و میگم ایشالله هرچی که خیره پیش بیاد
همین رئالیا رفتن لوپتگی رو دزدیدن که بیاد براشون بهتر کنه
اما چنان تر زد که ده تا مربی دیگه ام شاید نتونن گندکاری شو جمع کنن
من خودم مخالف والورده ام و گفتم نه منیجر خوبیه نه معلم خوبیه نه کاریزما داره و نه تنها بارسا که به نظرم مناسب هیچ تیم بزرگی تو هیچ لیگی نیست
اما فعلا داره خوب نتیجه میگیره
پس بیاین کام خودمونو تلخ نکنیم و بذاریم خودش وقتی روزای بدش رسید بره پی کارش
ما دیگه از پویول و ژاوی که بروی این تیم دلسوز تر نیستیم
فک میکنم اونا ام همچین حسی دارن اما فعلا صبوری پیشه کردن
اگه والورده مربی صاحب سبکی می بود واقعا باید ازش می ترسیدیم که بیاد تفکری به این باشگاه تزریق کنه که فلسفه ی تیم رو و آینده ی باشگاه رو نابود کنه
اما فک نکنم اینجوری باشه و صدماتی هم اگه بزنه بلند مدت نخواهد بود و مربی بعدی که انشالله ژاوی باشه همه رو میشوره میبره پائین
به امید سه گانه و توپ طلا و کفش طلای کینگ💙❤💙❤💙❤

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات

!!!

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول
... اینکه چرا دوستان طرفدار بارسا هستن در حالی ک تیمهایی از جمله ریال و میلان ... افتخارات بیشتری دارن ... افتخارات بیشتر ینی برد بیشتر ... پس تمام ارکان طرفداری فراهمه ...چرا بارسایی شدن ؟

هر کسی بخاطر دلیلی طرفدار بارسا شده حالا این زیبایی ، غیرت و تعصب ، استقلال و استفاده از آکادمی یا چیز های دیگه بوده ، آیا اینکه الان بازی تیم به مزاقمون خوش نیومده دلیل بر توهین به باقی هوادارا و انتظار برای باخت تیم میشه؟

کسی توهین نکرد ...شما هم نماینده ی کسی نیسی، اپوزوسیون نساز و از طرف خودت حرف بزن ... جواب هم ندادی ... علت رو ... اینا ک گفتی اکثرشو خیلی جاها دارن ... غیرت و تعصب دمبله و کوتی و ... آکادمی پر استفاده ی فعلی !!... استقلال؟!!

تو هم نماینده کسی نیستی که اینطور ادعای بارسایی بودن میکنی، کسی که توهین میکنه باید اینطور جواب بگیره.همین کم مونده یک نفر 3300 مایلی باشگاه از مربی های و مسئولان باشگاه ادعای فهم بیشتری برداره و ایرادهای مضحک بگیره.مضمون صحبتت عاری از هر گونه استفاده صحیح از سلول های خاکستری مغز پوسیدت هست

ی اکانت فیک دیگ

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

رفیق گلم ... حرفت کاملا صحیح ... من واقعا نمیگم همه مثل این نوع نظر رو داشته باشن ... فقط سوال بود ... ک اگ بعضیا هنر بارسا و بارسایی رو فراموش کردن ... اون همه زیبایی رو یادشون بیارم ... بخدا حیفه ی همچین تیم و تاریخ و جریانیه با این همه فکر و طرفدار و ادعای فراتر از ی باشگاه، ک فقط ببره ... واقعا قهرمانی صِرف واس ما بارساییا کمه ...چیزی ک ریال توش 2 رقمیه ...
همین ...در حد ی تلنگر ... وگرنه بارسا ارث اجدادم نیست ... البته نظر شخصیم در مورد لوچو رو گفتم ... و اینکه بین کلکسیون افتخارات باشگاه و افتخارات بی کلکسیونش ، دومی رو میپسندم ...

برادر من ، من هم از بازی تیم لذت نمیبیرم حتی این فصل فرصت نکردم خیلی از بازیارو ببینم
همه اینهایی که شما گفتی یک ارزش هستن و بارسا داره ارزش هاشو از دست میده
و این چیزیه که توی دنیای جدید در جریانه و ارزش ها دارن یکی یکی نابود میشن چون جلوی خودنمایی و مادی گرایی و ظاهر بینی رو میگیرن که با اون چیزی که دنیا داره باهاش جلو میره هم سو نیست
بارسا بعد دوره درخشان کرایوف یه زمانی چیزی نداشت باشگاه قدرتمندیم نبود اما خیلیا فقط به خاطر بارسا بودنش و همین ارزش ها و چندتا تک ستارش مثل ریوالدو انریکه کوکو کلایورت عاشقش بودن

شاید اگه اون روزی که مدیریت اومد پیرهن مقدس باشگاهو با شرکت قطری سیاه کرد جلوش وای میسادن الان اینطور نمیشد
خیلی وقته بارسا هم مادی گرا شده و ما چشمامون بسته بود
روند هر تیمی نشات گرفته از طرز تفکر سران اون تیمه و سران تیم ما کدومشون جز به مسائل مادی و اقتصادی به چیز دیگه ای پایبندن؟
جز نتیجه گرایی چه چیز دیگه ای براشون مهمه؟ چندتا بازیکن از تیم ب اومد تیم یک؟تیم ب کجا رفت؟ بله سقوط کرده دسته پایین، همه اینها نشون میده طرز تفکر حاکم بر این تیمو

واقعا از والورده چه انتظاری دارید؟والورده مثل دانش اموز فنی ایه که اومدن یه سازه عظیمو برای طراحی و اجرا دادن بهش
خب نتیجه این امر همونیه که ما میبینیم
طرف اصلا توانایی اینکارو نداره ، واسه همینم هست من میگم قبل ارنستو کادر مدیریت مقصره
باز خدا خیرش بده دیده کاری ازش بر نمیاد گفته میدیم همه کارارو مسی میکنه خدا بزرگه حقیقتا عجیبه ولی خودش تاکتیکی شده
مقایسه ارنستو با پپ و انریکه و رایکاردم از اساس اشتباهه چون تو فوتبال که چالشی نداشته به اون صورت و تو مربی گریم همش چهار چهار دو تو یه تیم متوسط بعد انتظاری داری بیاد حمله کنه؟
طرف کلا سی پی یوش پاسخگو نیست بعد ما هی بیایم رم و هاردو گرافیک شاخ بندازیم روش
همه اینارو گفتم برسم به این موضو
بعضی وقتا ادما باید سالای سیاهی رو طی کنن
به نظر من این یکی از همون سیاهیای ما بارساییا هاس چون از یه طرف باشگاهمون مسیرو گم کرده
ازین طرف مسی با نتیجه نگرفتن بارسا به اون چیزی که واقعا استحقاقشو داره نمیرسه

این روزا خیلی از خودم خوشم نمیاد ولی فک میکنم چاره ای نباشه جز طرفدار بارسای والورده بودن و امید برای قهرمانیش
چون مسی و بارسا تفکیک ناپذیرن
خیلی وقته داره حق مسی خورده میشه ولی اینبار حتی توی این شرایط هر طور شده باید بدستش بیاره هرچند اینکار باعث بشه عمر مربیگری والورده طولانی باشه
و حرف اخر
این روزا با اومدن کاپیتان ژاوی و اندرس بزرگ تموم میشن و فصلی نو تو بارسا رقم میخوره شک نکنید دوستان

[/quote]

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول
... اینکه چرا دوستان طرفدار بارسا هستن در حالی ک تیمهایی از جمله ریال و میلان ... افتخارات بیشتری دارن ... افتخارات بیشتر ینی برد بیشتر ... پس تمام ارکان طرفداری فراهمه ...چرا بارسایی شدن ؟

هر کسی بخاطر دلیلی طرفدار بارسا شده حالا این زیبایی ، غیرت و تعصب ، استقلال و استفاده از آکادمی یا چیز های دیگه بوده ، آیا اینکه الان بازی تیم به مزاقمون خوش نیومده دلیل بر توهین به باقی هوادارا و انتظار برای باخت تیم میشه؟

کسی توهین نکرد ...شما هم نماینده ی کسی نیسی، اپوزوسیون نساز و از طرف خودت حرف بزن ... جواب هم ندادی ... علت رو ... اینا ک گفتی اکثرشو خیلی جاها دارن ... غیرت و تعصب دمبله و کوتی و ... آکادمی پر استفاده ی فعلی !!... استقلال؟!!

تو هم نماینده کسی نیستی که اینطور ادعای بارسایی بودن میکنی، کسی که توهین میکنه باید اینطور جواب بگیره.همین کم مونده یک نفر 3300 مایلی باشگاه از مربی های و مسئولان باشگاه ادعای فهم بیشتری برداره و ایرادهای مضحک بگیره.مضمون صحبتت عاری از هر گونه استفاده صحیح از سلول های خاکستری مغز پوسیدت هست

ی اکانت فیک دیگ

عجب.پیاممون رو هم مسئول سایت تو بخش اخبار حذف کرد.اینجا برات میفرستم بلکه آدم بشی و در سطح سنت شعور نشون بدی و منطقی حرف بزنی و اهانت پراکنی نکنی.

جواب تو رو يکي از دوستان خيلي خيلي خوب داد گشتم و پيداش کردم و برات مي ذارم......کمتر چرند زير هر خبر بباف! مطمئنا والورده با تمام نقايصش از تو يکي بهتر مي فهمه.... واقعا اين کامنت برازنده خودت هست.اهانت يعني احترام سر مربي رو نگه نداري و معناي فراتر از يک باشگاه رو درک نکني و در حد چرخوندن حرف تو دهنت باشه نه درکش.
شما که در مورد کيفيت صحبت مي کني، و نظرات مشمئز کنندت رو مثل آشغال تو اين سايت گسترش مي دي، بهتره حرف از کيفيت نزني.دقيقا مشخصه حتي توانايي درک اينو نداري که کادر فني حواسش خيلي بيشتر از اشخاصي مثل تو و مسئول اين سايت جمع هست.به جاي فانتزي بافي سع کن واقعيت رو ببيني هر چند بعيد ميدونم توانايي اينم داشته باشي و بازم به نتيجه گيري ها کورکورانت ادامه ميدي اي کاش حداقل بازي ها قبل از سرمربي گري ها لوچو جونت رو مي ديدي و با بارسا بيشتر آشنا مي شدي بارسايي نما! .دست برداريد از اين رويا بافي ها

اقاي ايمني تو هم همينطور، ادعاي علمداري پرچم هواداري بارسا رو داريد ولي پشت سرهم انواع اقسام توهين ها رو تو خبر ها مينويسيد، ولي از درک يکي از پايه اي ترين اصول باشگاه عاجز هستي، اونم توهين نکردن به سرمربي هست که اين کار رو رئالي ها هم خوب انجام مي دن و تفاوتي با اونا نداري

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
در جواب بعضی حرفا :
اولا من از طرف کسی حرف نزدم ... ثانیا تفکر اینکه هر کسی در باشگاه فعالیت داره قابل احترامه فکر پوچیه ... خیلیا دارن پول میگیرن ک توو باشگاهن ارتباطی ب عشق نداره ... وقتی اینجا داری سیه چاکی میکنی اونور کسایی میان و میرن ک ذره ای حس نسبت بارسا ندارن ... بلکه مخالف و هوادار رقیبن ... امثال راسل هم رییس باشگاه بودن ... این طرفداری بی قید و شرط رو از کجا آوردین معلوم نیست؟
ضمنا اونی ک داره ب اشخاص توهین میکنه مشخصه دردش جای دیگشه ...

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول

ی اکانت فیک دیگ

عجب.پیاممون رو هم مسئول سایت تو بخش اخبار حذف کرد.اینجا برات میفرستم بلکه آدم بشی
جواب تو رو يکي از دوستان خيلي خيلي خوب داد گشتم و پيداش کردم و برات مي ذارم......کمتر چرند زير هر خبر بباف! مطمئنا والورده با تمام نقايصش از تو يکي بهتر مي فهمه.... واقعا اين کامنت براندازنده خودت هست.اهانت يعني احترام سر مربي رو نگه نداري و معناي فراتر از يک باشگاه رو درک نکني و در حد چرخوندن حرف تو دهنت باشه نه درکش.
شما که در مورد کيفيت صحبت مي کني، و نظرات مشمئز کنندت رو مثل آشغال تو اين سايت گسترش مي دي، بهتره حرف از کيفيت نزني.دقيقا مشخصه حتي توانايي درک اينو نداري که کادر فني حواسش خيلي بيشتر از اشخاصي مثل تو و مسئول اين سايت جمع هست.به جاي فانتزي بافي سع کن واقعيت روببيني هر چند بعيد ميدونم توانايي اينم داشته باشي و بازم به نتيجه گيري ها کورکورانت ادامه ميدي اي کاش حداقل بازي ها قبل از سرمربي گري ها لوچو جونت رو مي ديدي و با بارسا بيشتر آشنا مي شدي بارسايي نما! .دست برداريد از اين رويا بافي ها

اقاي ايمني تو هم همينطور، ادعاي علمداري پرچم هواداري بارسا رو داريد ولي پشت سرهم انواع اقسام توهين ها رو تو خبر ها مينويسيد، ولي از درک يکي از پايه اي ترين اصول باشگاه عاجز هستي، اونم توهين نکردن به سرمربي هست که اين کار رو رئالي ها هم خوب انجام مي دن و تفاوتي با اونا نداري

وقتی توهین میکنی ارزش جواب دادن نداری ...

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۳۷۷ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۴۷ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۲۱ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۵۸۳ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۰۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۶ کاربر آنلاین است. (۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!