به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ mostafa169 | مصطفی ]
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سلام مصطفی جون!

متاسفانه تفکراتمون اشتراک زیادی با هم نداره!
ولی من تقریبا تمام رفیقام هم فکر تو هستند!

ولی اینو بدون دوست داریم ما !

راستی نبینم صندلیت یخ کنه؟!

منتظر سوالای مذهبی من بمون! در دست تدوین هستند!

مستان سلامت می کنند
۷ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سلام آقا مصطفی!

شرمنده تو رو خدا یکمی دیر شد! دیگه ایام امتحانا و . . .

بخش سوم-مذهبی:

1-آیا کامل ترین دین اسلامه؟ توضیح دهید! (2.5 نمره !)

2-حجاب رو برای آقایون و خانوما چجوری تعریف می کنی؟

3-نظرت راجع به آرایش کردن پسرا و دخترا تو محل های عمومی چیه؟

4-حجاب مصونیت است یا محدودیت؟

5-آیا در بدو آشنایی با فردی، ( به ظاهر کاملاً بچه مثبت و یا به ظاهر کاملاً با پوششی نامناسب ) تو رفتارت با این فرد تاثیر میذاره و در مورد شخصیتش نتیجه گیری می کنی؟

6-با این جمله موافقی؟ "خدا با دل آدم کار داره . . . نماز و روزه ملاک مسلمونی نیست"

-موضوعاتی که عامه مردم در این مورد میگن رو تشریح کن:
-- به کسی که نماز نمی خونه و روزه نمی گیره، میشه گفت مسلمون؟
--خدا اینقدر بزرگ هست که به نماز خوندن ما نیاز نداره و ما رو می بخشه.

7-نظرت راجع به روابط آقا پسرا و دختر خانوما چیه؟
-آیا میشه به این روابط صفت های "مشروع" و "نا مشروع" رو اتلاق کرد؟

8-اگر مسلمونی ( مثلاً با جایگاه اجتماعی بالا ) رو ببینی که رفتار نا مناسبی داره، آیا صفت نامناسب اون فرد رو به کل مسلمونا تعمیم میدی؟

9-نظرت راجع به اختلاف نظر بین شیعه و اهل سنت چیه؟

سوال دهم رو هم به عنوان آخرین سوالم، بعد از جوابت مطرح می کنم

ببخشید اگه سوالام درست و درمون نبود!

مستان سلامت می کنند
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: mostafa169
پیام: ۱,۲۳۳
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- لئو مسی
- ریوالدو
- پرسپولیس
- اسپانیا-آرژانتین
- خلیلی
- پپ گواردیولا
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار

1-آیا کامل ترین دین اسلامه؟ توضیح دهید! (2.5 نمره !) به نظرم اگه کمال رحمانیت خدا رو قبول داشته باشیم باید بپذیریم که اسلام کامل ترین دینه در غیر این صورت یعنی امکان داشته خدا دین کاملتری برای بشریت توسط پیامبر دیگری مشخص کنه و از این کار دریغ کرده که با رحمانیت خدا در تضاده.

2-حجاب رو برای آقایون و خانوما چجوری تعریف می کنی؟ حجاب رو این جوری تعریف می کنم که وقتی کسی رد میشه نگه: «اوف اونا نگا»

3-نظرت راجع به آرایش کردن پسرا و دخترا تو محل های عمومی چیه؟ آرایش پسرا بدم میاد. به نظرم ژن شون عوضی شده این جور پسرا. آرایش خانم ها در حد عرف (یعنی همون حدی که جمله سوال قبل گفته نشه!) مشکلی نیست

4-حجاب مصونیت است یا محدودیت؟ قطعا در بعضی زمینه ها محدودیت هایی است و اسلام هم اینو رد نکرده که محدودیته. مثلا با حجاب برخی کارها رو نمیشه انجام داد اسلام هم گفته دلیلی نداره اون کارها رو زن ها انجام بدن تو محیط عمومی که مجبور به حفظ حجاب بشن.

5-آیا در بدو آشنایی با فردی، ( به ظاهر کاملاً بچه مثبت و یا به ظاهر کاملاً با پوششی نامناسب ) تو رفتارت با این فرد تاثیر میذاره و در مورد شخصیتش نتیجه گیری می کنی؟ قطعا تاثیر می ذاره چون به نظرم عقاید آدم در همه چیز (نحوه حرف زدن، ادبیات، پوشش، رفتار و ... ) تاثیرش رو می ذاره.

6-با این جمله موافقی؟ "خدا با دل آدم کار داره . . . نماز و روزه ملاک مسلمونی نیست" نه موافق نیستم. به سه دلیل
الف) اساسا قانون طبیعت میگه کسی که سازنده چیزیه بهتر از کس دیگه به رموز چیزی که ساخته آگاهه. خنده دار نیست که مثلا من یه دستگاه اختراع کنم بعد تو بیای بگی این کارو باهاش انجام بدی بهتره. درمورد ما همین جوریه. کسی که ما رو آفریده قطعا بهتر از خود ما آگاهه که انجام دادن چه کاری مفیده و چه کاری مضر.
ب) دفع خطر احتمالی عقلا واجبه. این آدمایی که میگن خدا به دل آدما کار داره از کجا می دونن این جوریه. از چه منبع وحی به این استنتاج رسیدن؟ فردا اگه قراره بازخواستی درکار باشه در پاسخ به این سوال که به دستور صریح خدا(در قالب قران ) اعتماد نکردی اون وقت به عقل خودت اعتماد کردی و به این جمله رسیدی چرا؟ چه جوابی دارن؟ و به فرض که جمله این افراد 95 درصد درست باشه، اما اون 5 درصد چی. کسی که به اون 5 درصد عمل کرده حتی اگه این عبارت 95 درصد درست باشه چیزی رو از دست نداده خدا نمیاد بهش بگه من به دلت کار داشتم چرا نماز خوندی! اما اگه 5 درصد این حرفشون غلط باشه اون عده سرویس میشن!

ج) به نظر من یه جای کار می لنگه. در واقع منم یه جورایی ته دلم به این فکر کردم. به این که خدا اون دنیا به آدمی که کار بدی در حق کسی نکرده و همه ازش راضی ان نمیاد گیر بده چرا نمازت قضا شد. خدا بی نیازه از اطاعت ما که بعدا بخواد کسی رو به خاطر انجام ندادنش توبیخ کنه. اما به نظرم میاد کسی که از احکام و دستورات فاصله می گیره، خواه ناخواه از مسیر عمل درست خارج میشه. به نظرم میاد دلیل واجب شدن این چیزا همین باشه که از این طریق آدم بهتری بشیم.

-موضوعاتی که عامه مردم در این مورد میگن رو تشریح کن:
-- به کسی که نماز نمی خونه و روزه نمی گیره، میشه گفت مسلمون؟ خیر مسلمون هست. چون مسلمون بودن به عمل نیست به اعتقاده هر کس به خدا و پیامبر و روز معاد اعتقاد داشته باشه مسلمونه، اما اگه عمل نکنه مومن نیست.
--خدا اینقدر بزرگ هست که به نماز خوندن ما نیاز نداره و ما رو می بخشه. پاسخ این رو فکر کنم دادم

7-نظرت راجع به روابط آقا پسرا و دختر خانوما چیه؟ -آیا میشه به این روابط صفت های "مشروع" و "نا مشروع" رو اتلاق کرد؟ اولا که «اتلاق» نه درستش "اطلاقه". دوما به نظرم چون تو سن پایین اکثرا غریزه(در پسرا) و احساسات (در دخترا) بر عقل و منطق و ایمان غلبه داره رابطه به جای خوبی ختم نمیشه و مسیر درست رو طی نمی کنه ولی اگه کنه من ایرادی درش نمی بینم

8-اگر مسلمونی ( مثلاً با جایگاه اجتماعی بالا ) رو ببینی که رفتار نا مناسبی داره، آیا صفت نامناسب اون فرد رو به کل مسلمونا تعمیم میدی؟
اصلا و به هیچ وجه کلا از تعمیم دادن متنفرم ( یه چیزی تو مایه های استدلال استقرایی میشه که بیزارم ازش!)
9-نظرت راجع به اختلاف نظر بین شیعه و اهل سنت چیه؟
به نظرم بسیار کوته فکریه که بگیم ما شیعه ایم برتری داریم بهشون. به عمل و کاردرست بودن بستگی داره. اختلافی هم که وجود داره از قدیم بوده. ولی من دوست سنی، هم اتاقی سنی هم خوابگاهی سنی داشتم و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم
سوال دهم رو هم به عنوان آخرین سوالم، بعد از جوابت مطرح می کنم

ببخشید اگه سوالام درست و درمون نبود

مسی را گفتند تکنیک از که آموختی گفت از رونالدو. هر چه از حرکات ایشان در نظرم اضافی آمد از آن پرهیز کردم!
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
اولا که «اتلاق» نه درستش "اطلاقه"

اینجا هم به املای من گیر میدی؟!؟!؟!؟

بی سوادی ما رو به بزرگی خودت ببخش

سوال دهم من موضوع آزاده! این آخرین سوال رسمی من خواهد بود. ولی امکان مطرح شدن سوالای غیر رسمی از جانب من نیز وجود داره!

سوال دهم:

جدیداً تو سایت از کسی ( که جدید باشه و من ندونم! ) دلخوری؟ حس می کنم جدیداً خیلی بی حالی.

مستان سلامت می کنند
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: mostafa169
پیام: ۱,۲۳۳
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- لئو مسی
- ریوالدو
- پرسپولیس
- اسپانیا-آرژانتین
- خلیلی
- پپ گواردیولا
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دلخوری هایی هست. اما چیز خیلی خاصی نیست.

یه سری دوستان هستن که هر حرفی دلشون می خواد رو در قالب شکلک و اسمایلی میگن، کار آدم و زحمتش رو زیر سوال می برن. بدون این که خودشون کاری از دستشون بر بیاد انتقاد می کنن.

آدم می مونه با یک دهن وا که چی بگه.

بگذریم.

مسی را گفتند تکنیک از که آموختی گفت از رونالدو. هر چه از حرکات ایشان در نظرم اضافی آمد از آن پرهیز کردم!
۱۱ خرداد ۱۳۹۲
پاسخ به: صندلی داغ [ Ali.Rezaei | علی ]
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
نوبت آقا مصطفی تموم شد.
از تموم کسایی که سوال پرسیدن و ایشون که جواب دادن ممنونم.

از الان نوبت علی آقاست.
بیوگرافی بفرمایین لطفا.

۱۱ خرداد ۱۳۹۲
پاسخ به: صندلی داغ [ Ali.Rezaei | علی ]
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
از ناظر محترم متشکرم که منو تو این موقعیت قرار دادن!

علی رضایی هستم.
22 ساله.
دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات.
شهرستان بهشهر، استان مازندران (نزدیک ساری و بابل )

مجرد و شاغل. کارمند یک شرکت خصوصی بازرگانی در زمینه صادرات و واردات در بندر امیرآباد

مستان سلامت می کنند
۱۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۷
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سلام.

1. کلا چه جور آدمی هستی ؟ نظر خودت راجع به خودتو بگو، نه بقیه.
2. تا حالا به معنای واقعی الگو برداری کردی ؟ از کی ؟
3. اصولا آدم جدی ای هستی ؟ نظرت راجع به آدمای شوخ و جدی ؟
4. غرور از نظرت خوبه یا بد ؟ اصلا غرور از نظر تو چیه ؟
5. در طول روز به چه چیزایی فکر میکنی ؟ دغدغده هات رو در صورت خصوصی نبودن بگو.
6. تا حالا تو دوراهی قرار گرفتی ؟ چه کاری انجام دادی در اون وضعیت ؟
7. معمولا وقتی با یه فرد جدیدی برخورد میکنی، ذهنیتت چه جوریه ؟ این ذهنیت به چه چیزایی بستگی داره ؟ چی میتونه عوضش کنه ؟ تا حالا چقدر از این ذهنیت ها درست بوده ؟
8. الان اگه تو بیو نمیگفتی اسمت چیه ما از کجا میفهمیدیم واقعاً ؟

۱۲ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- spain
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

سلام.

سِلام برار!

نقل قول
سجاد نوشته:
1. کلا چه جور آدمی هستی ؟ نظر خودت راجع به خودتو بگو، نه بقیه.

سعی می کنم کاری که شروع می کنم رو به بهترین شکل انجام بدم. میشه گفت که خیلی اهل شوخی هستم. متد رفتاریم با همه دوستان و همکاران بصورتی هست که دلم می خواد همه ازم راضی باشن و دلم نمی خواد دل هیچکی رو بشکونم، حتی اگه اونا تا مدتی برخورد مناسبی باهام نداشته باشند. و نهایتاً، آدمی هستم که می تونم به خوبی عصبانیتم رو کنترل کنم؛ سعی می کنم تا یه حدی جواب بدی رو با خوبی بدم، ولی امان از روزی که اون فرد به رفتار نامناسبش ادامه بده . . . شدیداً جوش میارم و تلافی هرچی که تا حالا صبر کردم رو سرش در میارم!

نقل قول
سجاد نوشته:
2. تا حالا به معنای واقعی الگو برداری کردی ؟ از کی ؟

نمیشه گفت که به معنای واقعی... از هر رفتاری که از اطرافیانم سر میزنه، اگر بتونم، خوباشو سوا می کنم و اون رفتار رو تو خودم ادامه میدم.

نقل قول
سجاد نوشته:
3. اصولا آدم جدی ای هستی ؟ نظرت راجع به آدمای شوخ و جدی ؟

در شوخ طبعی من همین بس که تو خونمون به نمکِ خونه معروفم!
شوخی رو خیلی می پسندم؛ چون شوخی یک ابزار مناسب تو روابط اجتماعی به حساب میاد. ولی باید دید که طرف مقابل چقدر ظرفیت شوخی رو داره. یه جاهایی ناچاری که جدی باشی تا طرف مقابل از رفتارت سو استفاده نکنه.

نقل قول
سجاد نوشته:
4. غرور از نظرت خوبه یا بد ؟ اصلا غرور از نظر تو چیه ؟

غرور یک خصوصیت ـه که هم میشه ازش خوب استفاده کرد و هم بد. به نظر من آدما باید نسبت به اینکه خدا اونا رو انسان آفریده غرور داشته باشند و کاری نکنند که انسانیتش زیر سوال بره.

نقل قول
سجاد نوشته:
5. در طول روز به چه چیزایی فکر میکنی ؟ دغدغده هات رو در صورت خصوصی نبودن بگو.

فکرم خیلی شلوغ ـه!!!
دغدغه کاری، تحصیلی و اجتماعی به ترتیب بیشترین موضوعاتی هستند که ذهنم رو درگیر می کنه.
یه پروژه جدید واردات غلات بهمون محول شده که تمام کارهای وارداتش تو شرکت به عهده تیم ما قرار گرفته. تمام کارهای راه اندازی یک وب سرور هم تو شرکتمون با منه.
امتحانات هم که دیگه واسه خودش مصیبتی شده! این ترم، تو چهار روز پشت سر هم، چهار تا امتحان 3 واحدی دارم!! پایگاه داده، شبکه، معماری کامپیوتر و آمار!!
حالا که فکر می کنم با این دغدغه های کاری و تحصیلی وقت نمی کنم به دغدغه های اجتماعیم فکر کنم!

نقل قول
سجاد نوشته:
6. تا حالا تو دوراهی قرار گرفتی ؟ چه کاری انجام دادی در اون وضعیت ؟

کلاً کار ما گیر کردن بر سر دوراهیه!
مسیر شغلی من همش دو راهیه! سعی می کنم بر اساس الگو های کاری و وظیفه خودم تو شرکت، بهترین راه رو انتخاب کنم؛ حتی اگه اون کار خیلی سخت باشه واسم!

نقل قول
سجاد نوشته:
7. معمولا وقتی با یه فرد جدیدی برخورد میکنی، ذهنیتت چه جوریه ؟ این ذهنیت به چه چیزایی بستگی داره ؟ چی میتونه عوضش کنه ؟ تا حالا چقدر از این ذهنیت ها درست بوده ؟

الحمد لله از مرتبه بالایی تو علم قیافه شناسی برخوردارم! ولی در کل، تو برخورد اول با همه خیلی گرم و صمیمی رفار می کنم. اگر رفتار طرف مقابل ناراحتم کنه، کم کم، نظرم و متعاقب اون، رفتارم نسبت بهش عوض میشه.

نقل قول
سجاد نوشته:
8. الان اگه تو بیو نمیگفتی اسمت چیه ما از کجا میفهمیدیم واقعاً ؟

خب، سوال سنگینی پرسیدی شما!
چیکار کنیم ، مث کف دست صاف و صادقیم دیگه!
همه اسم ما رو می دونن!

مستان سلامت می کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۷
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سؤال های 3، 4 رو کامل تر جواب بده.

سؤال های 5، 6 رو هم کلی تر جواب بده. این جوابی که دادی جزئی بود.

با تشکر.

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۸,۶۱۰ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۷۶ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۷۵ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۵۴۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۴۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۴ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!